Duvar kağıdı sıva: 5 iş prensipleri

Duvar kağıdı sıva: 5 iş prensipleri

12 October 2017sıva taklit duvar kağıtları, duvarlar pahalı dekoratif malzeme için iyi bir alternatiftirsıva taklit duvar kağıtları, bol dekorasyon malzemelerinin stenVybiraya ortasında bitirme için pahalı dekoratif malzemelere iyi bir alternatiftir, insanlar genellikle duvar kağıdı sıva tercih verir birkaç nedeni vardır: bunlar ucuzdur, kullanımı kolay, özgün ve estetik. Neyse, bugün iç ve orijinal dış trim ve pratiklik mükemmel birleştirebilirsiniz. Bu duvar kağıtları Pokleit, orta düzeyli harcama için para tamir mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.


dekoratif sıva için duvar kağıdı: Türleri

taklit sıva ve çeşitli türler vardır kağıdı.

bize ayrıntılı olarak bazıları değerlendirelim:

 1. Duvar kağıdı alçı. Bu tür malzeme seçilmiş renk ve doku bağlı olarak, farklı bir ruh oda vermek edebilmektedir. Çok popüler pürüzlü yüzeyler, bir kayanın altında düzensiz şişkin vardır. Ne görsel özellikler elbette tüketici, pazar çeşitli seçenekler sunar, karar daha uyumu ile.
 2. alçı ile duvar kağıdı Dokumasız. Dolayısıyla bu tür mükemmel sıva için uygun, dokuma olmayan bir lif temelinde yapılır. resimlerinde bu tip bir diğer avantajı da düzensiz duvarlar için uygundur olmasıdır.
 3. Duvar kağıdı Venedik sıva taklit. Bu resimler oda lüks ve zarafet, tam şık bir görünüm verebilir. Kapak üzerinde mükemmel motifleri, desenleri, Venedik sıva oyununu görüntülenir. maddenin avantajı, güçlük ve ön takma çatlakları olmayan uygulaması olasılığıdır.
 4. Eski sıva altında duvar kağıdı. materyal özel bir dokuya sahiptir, çünkü bu resimler, antik severlere hitap edecek. Onun sayesinde, çatlak, kırık, sıyrıkları taklit edebilir.

Dokulu yüzey dokuma olmayan bir kağıdı baz aynı deseni ve dekoratif sıva rahatlamaDokulu yüzey dokuma olmayan bir kağıdı baz aynı deseni ve dekoratif sıva rahatlama

Dekoratif sıva herhangi iç süslemeleri edebiliyor. Son zamanlarda piyasaya çıktı ama zaten çekicilik, çalışma ve güvenilirlik kolaylığı için tüketiciler tarafından ekledi. Aşağıda konuyla yakından bakmak o ev duvar kağıdı veya dekoratif sıva için kullanılması daha iyidir olmasıdır.


duvar kağıdı veya dekoratif sıva: Hangisi daha iyi

o ve malzemenin diğer tip hem kendi artıları ve eksileri vardır, çünkü açıkça bir cevap alamadım bu durumda en iyi olanı sorusu üzerine. Ekonomiyi konuşursak, pokleit duvar kağıdı olmasını doğal olarak avantajlıdır, ama bildiğim kadarıyla pratik olarak, lider dekoratif sıva olduğunu.

dekoratif sıva Belirgin özellikleri:

 • Estetik görünüm;
 • Temizlenmesi kolay;
 • hasara karşı dayanıklıdır.

sıva olarak aile, duvar kağıtları şeyler daha kolay olacaktır iç değiştirmek istiyorsa, onlar defalarca tutkal, bir dezavantajı var. İsterseniz Ancak, sıva tekrar boyanmalı veya wallpapered edilebilir.mümkün mü sıva üzerine tutkal duvar kağıdı

Bir kişinin iç değiştirmeye karar ve çimento sıva üzerine malzemeyi tutkal mümkün olup olmadığını sorar ettiyse, o cevap bunu kesinlikle yasaktır, hayır.

Eğer duvar astar tedavi etmek başlamadan önce olmalıdır sıvalı yüzey üzerinde duvar kağıdı asmak karar verirsenizEğer duvar astar tedavi etmek başlamadan önce olmalıdır sıvalı yüzey üzerinde duvar kağıdı asmak karar verirseniz

çimento duvar kağıdını asmak yasaktır çeşitli nedenleri, kil sıva vardır:

 1. sıva tutkal ve hızlı bir şekilde suya düşmek için tuvalin nemi emer;
 2. Parlak duvar kağıdı ise, duvarlar parlayacak;
 3. zamanla çatlaklar veya hatalar olacaktır duvar altında eski sıva üzerine;
 4. kil sıva üzerine yapıştırılmış Kağıt duvar kağıdı, nihayetinde kırmızı lekeler ile kaplı olabilir.

sıva bitirmek, astarlanmış: Hala kendi elleriyle pokleit duvar kağıdı istiyorsanız, yüzey önceden hazırlamak gerekir.

İç Zest: Venedik sıva için duvar kağıdı

Günümüz dünyasında her zaman doğal ve pahalı, yapay ve ucuz arasında bir seçim yapmak. Biz indirimler izlemek, ucuz, kaliteli malları satın almak için nerede arıyoruz. İtalyan mermeri taklit beri kağıt altında sıva, nispeten ucuzdur.

Venedik sıva bileşimi:

 • Mermer toz;
 • sönmüş kireç;
 • Reçine.

Polar ve polivinil klorür kaplama: Arka plan kendilerini katlı malzemeyi temsil eder. Kalın kağıt yerine dokunmamış kumaştan kullanılabilir. Nedeniyle duvarları papering sonra özel üretim teknolojileri malzemeye gerçek mermer bir simülasyonunu yaratır. bitirmek Bu tip iyi işletim özellikleri vardır. Malzeme estetik neme dayanıklı, iyice yıkandı. UV dayanımı dayanıklı kumaşlar.


Venedik sıva tarzında duvar kağıdı - arayanlar lüks tasarım için mükemmel bir seçenek önemli maliyet olmadan daire içVenedik sıva tarzında duvar kağıdı - arayanlar lüks tasarım için mükemmel bir seçenek önemli maliyet olmadan daire iç

dikiş doku nedeniyle duvara yapışmasını sonra görünmez olur. Duvar kağıdı antistatik özelliklere sahip ve herhangi bir iç lüks vurgulamak edebiliyoruz.

Tasarımcılar tarzı yönlere Barok, Rokoko ve Klasisizm cihaz için bu malzemeyi öneriyoruz. Oyun mermer parlama Venedik ihtişam bir atmosfer, o lüks dönemin ruhunu yakalar oluşturur.

iç sıva taklidi ile duvar kağıdı

Günümüz pazarında, sen yapıştırarak, malzeme, boyama, doku ve doku farklı yoludur duvar kağıdı yelpazesi bulabilirsiniz. onlar mümkün ilginç tasarımlar yaratmak için yaptıkça son yıllarda simüle sıva ile duvar kağıtları, popülerlik kazanmıştır. Hemen hemen tüm duvar kağıdı Dokumasız yapılan veya kağıt tabanlı. Bu duvar kağıtları hazırlanmış duvar olmak Tutkal. Alternatif olarak, özel bir alt-tabaka üzerinde uygun bir yapıştırma.

Duvar vinil taklit tuğla, iki katmanlı bir. Bu malzeme, yenilikçi teknolojilere ve dekoratif ve gerçekçi bir uzun ömür, dayanıklılık vardır.


alçı taklidi ile modern duvar kağıdı aşağıdaki sürümleri üretilmektedir:

 1. yapısal malzeme;
 2. sıcak damgalama teknikleri yarattığı Malzeme;
 3. Ağır vinil;
 4. CD-vinil;
 5. Kimyasal kabartma;
 6. Serigrafi.

Zaten kağıt bazlı olabilmektedir ya da duvar taklidiyle, belirtildiği gibi, dokunmamış malzeme içerir. Hangisi daha iyi? bu malzeme kolayca farklı görsel çekiciliği ve dayanıklılık yapıştırılmış beri Masters, hepsi aynı tela öneriyoruz. kağıt duvar kağıdı sadece artı - bu önemli ölçüde daha düşük olduğu, malzeme maliyeti, aynı zamanda böyle bir örtü, hizmet dokunmamış çok daha küçüktür.

sıva ana avantajı, hafif kusur duvarları gizlemek için bir maddenin yeteneğidirsıva ana avantajı, hafif kusur duvarları gizlemek için bir maddenin yeteneğidir

Boyama için dekoratif kaplamalar bitirme zaman taklit popülerliğe ile vinil kaplamalara ek olarak memnun.

duvar veya tavana Tutkal böyle tuvaller, onlar odanın iç değiştirmek istediğinizde yararlı olduğu defalarca tekrar boyanabilir.

Boyanabilir duvar kağıdı olabilir:

 • Yapısal kağıt;
 • dokuma olmayan;
 • Cam bezi.

duvarlar için malzeme seçimi kendi istekleri doğrultusunda olmalı, ama malzemenin özellikleri hakkında unutma.

Ustalar, çeşitli nedenlerden dolayı, duvar kağıdı sıva tercih tavsiye:

 1. İlk olarak, malzeme tuğla veya beton bir taklidi olduğu zaman büyük dokunmak için sıcak.
 2. İkincisi, malzeme Hatta profesyonel olmayan duvar kağıdı tutkalı ile başa çıkmak için, yüklemek kolaydır.
 3. Üçüncüsü, duvar süsü mümkün olduğunca çabuk yapılır.

duvar altında Alçı sıva (video)

Duvar kağıdı alçı alan kazandırır küçük kalınlığa sahiptir. Biz duvar kağıdı ve uygun fiyatlarla seçimi zenginliği hakkında söyleyemeyiz. Bütün bu avantajlar, niteliksel ve güzel bir tadilat yapmak tat ve ev sevincine duvarlarını çizmek için güzel tanır.

Duvar kağıdı alçı (fotoğraf)

1-min80 2 3-min55 5-min46 8 9-min14 10 min11 11-min15 12-min15 14-min14

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1

map