Duvar kağıdı çizgili: türleri ve kullanımı

Duvar kağıdı çizgili: türleri ve kullanımı

12 October 2017Çizgili duvar kağıdı oyunculukla hafif bir ipucu ile oda parlaklık ve doygunluk verirOnun yeni fikirler ve ilaveler İnsanların zevkleri daha rafine hale ile Çizgili duvar kağıdı her zaman ilginç fikirler kullanmak ve cesur kararlar uygulamak istiyoruz, tasarım varyasyonları igrivostiVozrastanie sayısında hafif ipucu ile oda parlaklık ve doygunluk verir. Bu şerit dönen iç ilginç bir yorum katmıştır.


Çizgili iç duvar kağıdı: fikirlerin çeşitliliği ve

azaltılması ya da arttırılması - çeşitli çizgili duvar kağıdı kullanarak çevredeki alanın büyüklüğüne oynamak verir.

çizgili duvar kağıdı çeşitli şaşırtıcı, farklı seçenekler oluşur:

 • Kalın çizgiler ile;
 • fantezi hatlarının durumu ile;
 • İnce ve düz;
 • Renkli ve tek renkli bir parlak altı çizilmiştir.

ahenkli bir tasarım için, uzmanların tavsiyelerini dinlemek gereklidir, sonuç şık ve konforlu oda, çizgili duvar kağıdı vurgular olduğunuahenkli bir tasarım için, uzmanların tavsiyelerini dinlemek gereklidir, sonuç şık ve konforlu oda, çizgili duvar kağıdı vurgular olduğunu

En popüler çözüm yataklarda aynı renk yankı yatak odasında mavi veya pembe tonlarında, üslup bantları kullanmaktır.


Karşılanan ve duvar kağıdı üzerine parlak veya mat şeritler kullanılarak varyantları, genişlik için gerekli olduğunu boyamak.

Modern etkili bir şekilde nötr bir arka plan ile, açık gri tamamlayıcı olan şerit, zeytin ortalama kalınlığa görünüyordu. pürüzsüz ve düz çizgiler elde etmek için uzmanlar küçük bir sır açığa - Bir kaset kullanmak gerekir, bu, mevcut mali bölümü için ucuz kullanıp gidermek ve tasarımda fantastik sonuçlar elde edebilirsiniz kolaydır.

Çizgili duvar kağıdı - şık çözüm

Eğer standart dışı bir oda varsa, o zaman da benzer bir sorun değil, çizgili duvar kağıdı ile çözmeyi deneyebilirsiniz - ikisi de sadece bir duvar parçası olmak ve tüm oda için kullanılabilir.

tasarımında yer alan dikey çubuk görsel tavan ve oda boyutundaki küçük artışı yükseltmek mümkün.

Eğer bu tür amaçlar için dar şeritler kullanırsanız - birlikte birleşecek ve odaya istenilen değere vermeyin, ters etki elde etmek mümkündürEğer bu tür amaçlar için dar şeritler kullanırsanız - birlikte birleşecek ve odaya istenilen değere vermeyin, ters etki elde etmek mümkündür, Uyum sağlamak kolay geniş şeritler yapıştırarak zaman hatta birkaç tonlarını kullanarak.

Uzmanlar ayrıca, etkileri daha da kusurları ve yüzey sertliğine vurgulamak sadece çünkü onarım işi önce, ilk olarak tamamen düz duvarlar elde etmek önerilir.

hücredeki için duvar kağıdı: Uygulama,

en özgün seçenek kafese duvar kağıdı kullanmak, onlar yumuşak battaniye ile ilişkileri kurmada, odasında şık görünmek değil, aynı zamanda sıcaklık ve konfor belli bir atmosfer yaratmak kalmayacak.

Mobilya titizlik ve dekoratif unsurların varlığına işaret ederek klasik tasarım için kullanılan hücreleri kullanılarak gibi onarımlar.

Çoğu zaman, tasarımcılar evler, kır evi veya salon için iç yatay veya dikey hücrelerin kullanılmasını öneririz. Siyah ve beyaz, bu sahiplerinin bireysellik vurgulamak okunur, değiştirilebilir, bu durumda doku geniş bir bölümünü kullanarak, oturma odasında ya da koridorda hücreleri tutkal iyidir odaya özgün bir tarz verir.

Büyük veya küçük resmin varlığı ile - hücrede Duvar kağıdı farklı olabilirBüyük veya küçük resmin varlığı ile - hücrede Duvar kağıdı farklı olabilir

Popüler bir renk düzeni de vardır:

 • mavi;
 • kahve;
 • kırmızı;
 • Yeşil tonları.

Onlar uyum gerekli iç arayışları hakkında onarım çalışmaları için çok fazla çaba gerektirmeden, evin neredeyse her mobilya ile birleştirilir. duvar kağıdı ile satın alınan tüm diğer öğeleri birleştirmek sağ - insanlar hücrelerinin kullanımından duvar kağıdı satın almak seçerseniz bir zorluk yoktur, çünkü, uzmanların tavsiyesi dinlemek için gereklidir.


Çocuk odası eğlenceli ve oda doğru renkler mevcut olacak eğer ciddi eylemlere ayarlamak mümkün hale gelecektir.

çizgili duvar Doku: Bir seçerken ne dikkate

Böyle bir edinim sevinç ve mükemmel durumda kalmıştır uzun bir süre getirdi için, duvar kağıdı sağ doku ve kompozisyon seçmek gereklidir.

Temel kurallar:

 1. Evin küçük çocukları varsa olası kontaminasyon ivedilikle kaldırılması amacıyla suya dayanıklı duvar kağıdı ihtiyacı Mutfak odası ve koridor, özellikle bu tür danışma alakalı olacak - deterjan küçük miktarda nemli bir bezle ortadan onların beceri çok basit.
 2. Renk bakımından zengin olmalı ve duvar kağıdı tutarken ellerini hareket etmez.
 3. Biraz fazladan ödeme zorunda kalacak olsa bile, kalite ve kanıtlanmış kuruluşunu tercih etmek daha iyidir.

galeride veya kuyunun etkisi elde etmemek için Uzmanlar, bu duvarlar için dekorasyon minimum kullanılması önerilirgaleride veya kuyunun etkisi elde etmemek için Uzmanlar, bu duvarlar için dekorasyon minimum kullanılması önerilir


Her stil için önerilerin belirli sayıda vardır:

 1. Barok tarzı, pastel, toz veya mavimsi tonlar geniş bir şerit vurgulamak siyah veya koyu kahverengi mobilyalar ile sulandırmak olur.
 2. Yatak odası, bej çizgili odaya yumuşak, hafif ve romantik bir dokunuş vermek ile, kumaş üzerinde kolay ve keyifli bir duygu olmalı görüntünün tam bütünlüğü için resmi tamamlamak, klasik tarzda yapılmış. Onlar perdeleri veya bir gölgelik olarak kullanılan komidin ile dekore edilebilir.
 3. Fanlar çok fazla detay ve hiçbir şey az miktarda onların düşüncelerinden insanlar kullanılacaktır engellemeyecek siyah ve beyaz çizgili, minimalist iç takdir edecektir. Böyle bir seçenek kontrast bant gri, gümüş veya kırmızı bant uygulayabilirsiniz olarak, çok katı görünüyorsa. Bu kombinasyonlar biraz sıkıcı bir tasarıma seyreltmek ve çekici bir görünüm oluşturmak ve gereksiz detaylar dikkatinizi dağıtmasını engeller kalanı için izin verir.
 4. okyanus, deniz Fanlar, plaj tatili bir evin iç arzularını gerçekleştirmeye çalışıyoruz. turkuaz ve beyaz ya da koyu mavi beyaz - En etkili şekilde bir şerit kullanarak bunu yaptı. Sailor her zaman çok deniz kabuğu süslenmiş ve deniz kumu serpilir edilecektir birkaç kolay ve göze batmayan manzara çerçevesi ile en iyi resimlere bir iç benzer tamamlayacak, deniz, gemi ve macera sembolize etmiştir. Olağandışı ve palmiye ağaçları ile küçük tencere bakacağız güzel, gerçek bir deniz sembolü yanı sıra hava temizleme ve odada oksijen miktarını artırarak, insanlara ek yararlar getiren olduğunu. Bir bitki bakmak mümkün değilse, bir sonraki hayatta en güzel anı tasvir eden bir fotoğrafa, tuvalet masası yakın koyarak, küçük bir heykel satın alabilirsiniz.

Çizgili duvar kağıdı (video)

Uzmanlar şeritlerin kullanımı ile tasarımının ana başarı taban rengi ve tonlarının doğru seçimine bağlıdır söylüyorlar. Her durum için benzer evrensel versiyonunu bul - Kafeste veya şerit halinde kağıdı, istediği renk, doku ve tasarım toplayıp, herhangi bir donanım mağazasında olabilir.

İç (fotoğrafın) içinde Çizgili duvar kağıdı

1 1-Oboi 4ea891e10d56e 000008 11 000030 2922b 291148900 654275orig 2469184

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

36 + = 40

map