düğün havlu çapraz dikiş şeması: 15 karakter

düğün havlu çapraz dikiş şeması: 15 karakter

12 October 2017bir haç işlemeli düğün havlusu - mutlu ve uzun evli ömür balayı sembolübir haç işlemeli düğün havlusu - mutlu ve uzun evli yaşamın sembolü novobrachnyhS Eski zamanlardan nakış havlu sadece el sanatları olarak kabul edildi. nakış havlu karakterler, daha derin bir anlamı vardır. Kökler, bu uzak geçmişe gider. Tarih havlu nakış uzun zaman önce başladı. Kadınlar belirli bir amaçla onları işlemeli: refah, sevgi, sağlık ve aile refah yolunda bir düğün, Paskalya, için. Bu nedenle, işleme sakral değere sahiptir. Çok dikkatli yapılmalıdır. Bağlı olabilir, bu kader, yürütme kurallarını takip etmek önemlidir. Kanaviçe nakış havlu Şema doğru gerçekleştirecektir.


temel kurallar ve nakış teknikleri

Bugün dikkat needlewomen nakış birçok kez daha kolaydır çok hazır devreyi sundu. diyagramı hazır ve daha düşük ölçekte hücre görüntü üzerinde işaretlenmiş gösterir. Hücre sayımı veya resmin merkezini işaretlemek için Tuvali dört kez katlanır, nakışçı oyalamak.

Eğer havlu için bir plan seçtiğinizde dikkatli görüntü ve sembollerin seçimi dikkate almak önemlidir. Her karakter görüntüsünün yerini vardır ve nakış sırası kırılamaz.

Günümüzde farklı şirketler nakış için belirlenen satışa hazır bulunmaktadır. O sadece mevcut düzenleri içermez, aynı zamanda tuvale, renk iplik ve manuel nakış eşleşti. nakış hazır setler sayesinde çok daha kolay hale gelir.

Kurdele nakışı havluları sık sık simgeleri veya iç yaşam alanı süslemek için kullanılırKurdele nakışı havluları sık sık simgeleri veya iç yaşam alanı süslemek için kullanılır

Temel kurallar:


 • nakış başlayan yerini belirlemek için. Bu görüntünün orta veya kenar olabilir.
 • Uygun iplik kalitesi ve renkleri seçin.
 • Nakış ana haçlar yapabilirsiniz yarı çapraz ile başlar ve sonra ilave dikiş kullanmalıdır.

nakış hazır sonra, boncuk ve diğer dekoratif unsurlar ile dekore edilebilir. Nakış yıkandı ve ütülenir. haçlar görünümünü bozan etmemek için bu çok dikkatli yapılmalıdır.

kanaviçe şeması: Düğün havluları

nakış havlu haç için Düzenleri dikiş adamış gazete ve dergilerde bulundu ve internette hazır düzenleri indirmek edilebilir. Her şema aynı elemanları içeren da benzersizdir. Nakış havlu - Ciddi iş. Bu sadece nakış değil.

Antik çağlardan beri, havlu özel bir önemi ihanet etti. Onlar kötü ruhlardan ailesini korumak ve sıkıntılar ve talihsizlikler korunmaktadır büyülü özellikleri sahiptirler.

rushnyk üzerinde Anne sembol - nakış başkanı ailede zenginlik ve refah belirtenrushnyk üzerinde Anne sembol - nakış başkanı ailede zenginlik ve refah belirtenhazır devreler çok daha kolay hale ile Bugün oyalamak. Ama nakış sürecinde birçok dikişçi yeteneklerine bağlıdır. Nakış havlu büyük bir özen ve titizliği ile yapılacak.

nakış havlu Semboller

 • çevreler;
 • Çiçek süsleme;
 • Dalgalı çizgiler;
 • karolar;
 • Sekiz köşeli yıldız;
 • Sembol Bereguinyas;
 • Bozhnik;
 • Anne sembolü.

Her sembolün anlamı büyüktür. Her biri nakış üzerinde özel olarak belirlenmiş bir yerde gerçekleştirilmelidir. Her sembol nakışçılar ve ailesini yardımcı iletileri şifrelenir.

Çapraz dikiş, havlu: Gelin için yürütme kuralları

düğün için Nakış havlu çiftin ileride yaşam için büyük önem taşımaktadır. Havlu bir gelin oyalamak gerekir. her karakterin ailesinin geleceği konusunda bir anlam ve etkisi vardır, çünkü bu durumda, nakış havlu talimatlarını ve kurallara uymak zorundadır.

Havlu hayat yolu sembolize eder. nakış yapılır Hasat,, kusurdan muaf katı olmalıdır aksi halde aile hayatı bir çatlak verebilir.

Düğün havlu üzerindeki her süsleme kutsal anlam ve büyülü bir hedef vardır. rushnyk üzerinde işlemeli kuğu çifti, sonsuz sevgi ve güçlü aile ilişkileri kişileştirme kabulDüğün havlu üzerindeki her süsleme kutsal anlam ve büyülü bir hedef vardır. rushnyk üzerinde işlemeli kuğu çifti, sonsuz sevgi ve güçlü aile ilişkileri kişileştirme kabul

Başparmak önemli bir kuraldır - dış ve iç tarafı havlu kimliği. o çok dikkatli işi yapmak için sahip olmasının nedeni budur. Ters tarafta dolaşmış filamentler olmamalıdır. Aksi takdirde, aynı irade ve aile hayatı.

nakış tasarımları Şartları:

 • gugukkuşları ve bülbüller üzerinde rushnyk tasvir etmeyin. Bu bir hindi horoz, tavus kuşu, şahin ile temsil edilebilir. İyi bir sembol güvercinler vardır.
 • tuvalin ortasına süslemek için kurdele ve dantel kullanmayın.
 • Sen havlu çok merkezi dikiş yapamıyorum. Bu boş bırakılmalıdır.
 • 10 havlu uçları (sembol karı koca) de farklılıklar izleyin.

işlemeli havlu tutmak bir boru bükülmüş bir şekilde gereklidir. Böylece hiçbir kötü ruh genç ailesini bile zarar veremez. havlu nakış yaparken izlenecek birçok kural vardır. Onlar hakkında fazla detay internette bulunabilir.


havlu çapraz dikiş için şeması

Nakış havlu, önceden tanımlanmış düzenlerini kullanabilirsiniz. Zaten refah dikişçi ve ailesi için gerekli sembolleri içerir. Ancak, onların değerini işlemeli sembollerini okumak ve bilmek gerekir.

düğün çapraz dikiş için düzenleri geniş bir yelpazede yeni başlayanlar için ve daha deneyimli Nakış için hem bir ilham kaynağıdırdüğün çapraz dikiş için düzenleri geniş bir yelpazede yeni başlayanlar için ve daha deneyimli Nakış için hem bir ilham kaynağıdır

Nakış yapmak önemlidir. Kesinlikle talimatları ve şemasını takip edin. Herhangi bir tutarsızlık nakış bozabilir.

nakış havlu devreleri değiştirilebilir. Her dikişçi bireysel özellikleri ve yaşam koşullara göre uygun bir devre, tercih edilmelidir.

listelerinde Olası resim:


 • Ağacın tür;
 • Kuşlar;
 • çelenk;
 • Sekiz köşeli yıldız;
 • Çiçek çelenk;
 • yaprakları hop;
 • Grapevine.

karakterlerin her biri önemlidir. Nakışçı havlu sadece bir çapraz dikiş olmadığı için, bunu bilmelidir. Bu kendisini iğne ve onun bütün ırkları koruyan tılsım bir türüdür.

nakış havlu düğün Usta sınıfı (video)

Bu ihtiyaç olduğunda gerekli havlu nakış. Bu düğün için havlu ortak türüdür: vb ayaklarının altında bir somun Üzerinde Tüm desenler kendi özel bir anlamı vardır. Dikişçi şu ya yerleştirildiği o öğeyi gerçekleştirmek ve hangi tekniği nakış nasıl bilmelidir.

şemaları için nakış çapraz düğün havlular (fotoğraf) 

017bbdc91f03745orig 1A 003c8ada646f744ccd9d0622b6616c4fee7a7eca 006a7c6f80fbc15db61745a6c4ef07156b5ec7e1 05 6-3 07 17 11 133-1 --- 0048-1

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 2 = 4

map