Dowiedzieć się, jak ozdobić ściany korytarza: 4 sposoby

Dowiedzieć się, jak ozdobić ściany korytarza: 4 sposoby

12 October 2017Dekoracji ścian w korytarzu może być sposób, że będzie on bardzo oryginalny wyglądDekoracji ścian w korytarzu może być sposób, że będzie to wyglądać bardzo originalnoTehnik jak ozdobić ściany korytarza, do tej pory, jest całkiem sporo. Aby osiągnąć pożądany efekt i może dziecko i dorosły, niezależnie od stopnia jego podkovannosti w tej sprawie. Najważniejsze, aby uświadomić sobie, że chcesz zobaczyć w końcu. Następnie należy wybrać optymalny wariant rejestracji nie będzie trudne.


Jak ozdobić ściany korytarza

Często zdarza się, że obecna sytuacja zaczyna ważyć, więc chce zmienić trochę. Oczywiście, najlepszym sposobem - aby nowy remont, ale ta procedura jest zbyt kosztowne. Tak, i gusta zmieniają niemal co roku. Nie wyruszą same remonty na 365 dni! W tym przypadku jedynym rozwiązaniem byłaby dekorowania swoje ulubione elementy wnętrza, korzystać z różnych technik, który jest duszą wykwalifikowanych pracowników mieszkających w domu.

Można to osiągnąć za pomocą następujących metod:

 • Photo-design;
 • Z panelem dekoracyjnym;
 • Przez ikebanas;
 • Sposób mieszania wielu rodzajów materiałów, tekstury itp

dekorować ściany korytarza może być, na przykład, z zastosowaniem paneludekorować ściany korytarza może być, na przykład, z zastosowaniem panelu

Każdy sposób, aby ozdobić Twój dom jest dobry na swój sposób, więc wybrać ten, powinien być taki, który jest bardziej do przyjęcia dla konkretnej osoby. Ważne jest, aby koncentrować się nie tylko na preferencje smakowe, ale również na możliwościach, jak i ogólnej koncepcji domu, jego stylistycznej decyzji. Najpiękniejsza, jednak nie odpowiadają rzeczy po prostu zgubić się w korytarzu będą grubsze i raczej odpychają niż przynieść radość.


Aby rozpocząć, należy utworzyć szkic, w którym wszystkie szczegóły zostaną jasno określone. Schemat trzeba cieszyć się kilka dni i jeśli wszystko nadal trzymać, można spokojnie zabrać się do pracy.

Najprostsza konstrukcja ścian w korytarzu

Najprostsza konstrukcja korytarza - wybór dekoracyjnych odbitek lub zdjęcie - aplikacji, które są po prostu dołączone do powierzchni. Co ciekawe, nie koniecznie przeprowadzić na własną rękę. Wystarczy kupić ulubioną opcję.

Najbardziej skuteczne są:

 • Abstrakcyjne obrazy;
 • Czarno-biały kompozycji;
 • Neutralny praca doskonale z jasnymi wnętrzami.

Zaletą tego wariantu dekoracji jest fakt, że zmiany status quo może być w każdej chwili. Wystarczy wymienić już nudny design.Przedpokój w czerni i bieli stylu - jedna z najprostszych opcji dla projektu korytarzaPrzedpokój w czerni i bieli stylu - jedna z najprostszych opcji dla projektu korytarza

Zamawiania kompozycji artystycznej, należy jasno omówione z opanować wszystkie niuanse, które mogą następnie stała się swego rodzaju fundament. Byłoby lepiej, że od razu pokazał swoją wizję projektu do klienta, a potem, po zatwierdzeniu wszystkich szczegółów rozpoczęciem.

To pytanie jest kategorycznie niedopuszczalne oszczędności! Mistrz musi być całkowicie kompetentny w swojej dziedzinie, która jest z pewnością dowodem jego pracy. Jeśli coś jest niejasne, to nie zaleca się do pracy! Lepiej przyjść do smutku tu niż perezakazyvat już skończył pracę, wydać dodatkowe siły roboczej i zasobów.

Pomysły jak zaktualizować stary korytarz na własną rękę

Naprawa - proces kosztowny, więc niech go sam nie może każdy właściciel metrów kwadratowych. Często zdarza się, że ściany w korytarzu przywitała kilka pokoleń w tej samej ramce. I to po prostu nie może ważyć.

Jednak słaby być niewybaczalnym błędem! Lepiej zastanowić się, jak zmienić obecną sytuację.

Jeśli żaden z domowników nie posiada zdolności artystyczne i wziąć pomocy specjalistów nie jest to możliwe, można użyć radykalnie nowy sposób zdobienia - ozdobne półki wykonane własnymi rękami.

Stary hol wejściowy, można zaktualizować do domu, co najważniejsze, dać upust wyobraźniStary hol wejściowy, można zaktualizować do domu, co najważniejsze, dać upust wyobraźni

Do realizacji projektu są idealne:

 • z tworzywa sztucznego;
 • drewno;
 • Zwykły karton.

Materiału wcześniej określony (na swojego uznania) mogą być wykonane małe pudełka bez dna, co w przyszłości będzie przymocowana do ściany. Mogą one być zaprojektowane w jasnych kolorach, udekorować żadnych elementów dekoracyjnych. Jedyny warunek - kompozycja powinna uzyskać harmonijne i estetyczne. Później na tych półkach można umieścić przedmioty dekoracyjne, przydatnych drobiazgów i jest niezbędne rzeczy.


Tak więc, w domu będzie nie tylko nowe funkcje, ale również inna atmosfera. Nastrój jest ustawiona, nawet najmniejszy szczegół!

Czy rysunki są dopuszczalne na ścianie w korytarzu

Oczywiście, to nie jest o tym wzorem na powierzchni pozostawi dzieci lub ludzi, którzy są daleko od branży artystycznej. Angażować się w tak złożonej kwestii musi koniecznie profesjonalistów! Następnie uzyskać najbardziej harmonijny obraz.

Jeśli nie chcą eksperymentować też można zamówić mały obraz lub przedmiot linii, których znaczenie jest rozumiane przez wszystkich członków gospodarstwa domowego.

Aktualizować stare przedpokój jest całkiem możliwe bez znacznych kosztów finansowych. Co najważniejsze - nie podejmują spontaniczne decyzje i starannie zważyć wszystkie swoje pragnienia. Oczywiście, wszystko naprawić. Ale dlaczego?

Rysunki na ścianie w korytarzu - bardzo nowoczesne techniki w konstrukcji haliRysunki na ścianie w korytarzu - bardzo nowoczesne techniki w konstrukcji hali


Lepiej jest najpierw zrobić wszystko idealne:

 • pierwotnie;
 • stylowy;
 • Nowoczesny.

Opcje: Jak ozdobić ściany korytarza (wideo)

Aby nie przeliczyć, to lepiej skorzystać z porady specjalistów. Jeśli nie ma możliwości, aby skonsultować się z nimi, można zmienić wygląd własnych. Najważniejsze jest to, aby robić wszystko ostrożnie i odpowiedzialnie.

Szczegóły: jak ozdobić ścianę w korytarzu (przykłady zdjęcia)

6 12 17 prih1-800x600 58-13 98a91ac39387e9e12cd380c9eb7e953c 976f9a0098cecda5e0e25aa82eb697d9 łuku buro-COM-konstrukcja-Holl-koridor-Classica-12 chemotdelatstenyvkoridore21 zdobienia wąski ha-2 dekorPRIHOG007

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1

map