Donatıyor tasarımcı alan iç oda 4

Donatıyor tasarımcı alan iç oda 4

12 October 2017Hall - Bu ana odalarından biridir, bu yüzden onun tasarımı iyice ele alınmalıdırHall - Bu ana odalarından biridir, bu nedenle konut onarım salonu ilk etapta başlar osnovatelnoKogda tasarımı ele alınmalıdır. Salon - keyifli bir deneyim için akşam iletken, alıcı misafir, aile toplantısı içeren çok yönlü bir oda. oda tasarımı, oturma rahat rahat ve sıcak olmalıdır. Çoğu zaman, oturma odası, yemek alanı ve mutfak ile birlikte. Salon çeşitli bölümlere ayrılabilir. misafir kabul etmek doğru atmosferi yaratmak çok önemlidir. Bu duvarlar, rahat mobilyalar, ışık ve mekan bitirmek için yardımcı olur.


apartmanda salonun tasarımı: İç kabuğu

Orada dairenin hazır tasarım, ama sen hayal bağlamak ve birlikte çeşitli fikirler birleştirmek anlamına gelmez. Renk çözümleri duvar ve tavanların yardımıyla, önemli ölçüde kapasitesini artırabilirsiniz. Doğru seçilmiş dekorasyonu sayesinde odalar aydınlık ve geniştir.

Çoğu durumda, daireler odada küçük bir alana sahiptir, bu yüzden tasarımcılar alanını artırmak için çeşitli teknikler kullanırlar.

Nasıl alanını artırmak için

  • genişleme için, karanlık bir tavan ve hafif duvarlar yapabilir;
  • Işık duvarlar ve koyu renkli zemin ile de uygundur seçenek;
  • oda bütün alanı üzerinde açık renklerde düzgün bir şekilde dağılmasını kolaylaştırır kapatın;
  • bir duvar diğer üçünden daha çok koyu yaparsanız oda derinliği mümkündür arttırın.

Artış odası uzay renk kombinasyonunu kullanabilirsinizArtış odası uzay renk kombinasyonunu kullanabilirsiniz

Çoğu zaman parlak duvarlar iç daha canlı ve anlamlı hale mobilya daha doygun renkleri pick up. oda, üst yapabilir çok düzeyli Tavan Döşeme yardımıyla, böyle bir figür görsel alanı genişletmek. Örneğin, tavan bir yüz ve incelik verecek odanın ortasında güzel bir avize alışılmadık geometrik şekil yapılır. Ayrıca oda yardımı gizli saçak ve parlak perdeler yüksekliğini artırmak. Salon alanı yeterince büyükse, oda belli bölgelere ayrılabilir. İmar döşemeli mobilya, raflar, bu rafın yardımı ile yapılabilir.

Belli bir stil seçin, size gelecek odanın 3D görüntüsünü görmesine izin yeni bilgisayar programlarını kullanabilir.

Evde yeterince oda benzersiz tasarım

Özel bir evde yaşamak her zaman oldukça geniştir ve oda stil zaman fantezi uçuş için birçok fırsat sunuyor. oturma odası tasarımına tasarlarken önce, performans tarzına karar gerekir. Tasarımcı hep fikirler geliştirmektir Birine belli bir stil sopa tercih ediyor.


Bugün, iç oda bazı popüler stilleri vardır.

klasik tarzda

Böyle değerli ahşap, taş, deri, meşe döşeme ve ağır perdeler gibi doğal malzemeler doğal. süslemeleri ile dekore edilmiş bu tarzda duvarlar, kapı açıklıkları kemerlerin şeklindedir. Ayrıca, uygun aile fotoğrafları bakacağız kolonların tasarımı, mevcut.

klasik tarzda doğal malzemeler, taş ve rafine dekorasyonu ile karakterizedirklasik tarzda doğal malzemeler, taş ve rafine dekorasyonu ile karakterizedir

Doğu tarzı

parlak renkler, sıradışı süs eşyaları ve ustaca yürütülen mozaikler dolu. Bu tarzda mobilya düşüktür ve yuvarlatılmış bir şekle sahiptir. Katlar hep halı veya halı ile kaplıdır. karmaşık oyma, vitray ile ahşap, seramik paneller kullanılarak bitirmek için.Yüksek teknoloji ürünü

dik açı ve çizgiler dolu modern tarzı. Bu mobilya renk ve pratiklik kısıtlama birleştirir. Ayrıca, bu tarz kullanımının yüksek teknoloji malzeme kullanımını gerektirir.

klasikleri ve antik arasındaki ortak şey

Odanın tasarımı her zaman güzel bir şömine, şıklık ve lüks dolu tüm dekorasyon olduğunu. parlak renkler kullanın.

Nasıl salonun tasarımını seçmek için: önemli noktalar

Her şeyden önce, oda veya başka herhangi bir oda tasarımı tercihi sahipleri tarafından seçilir. hesaba onların zevklerini, odanın ana amacını, parametreler alan boyutu almak. Ayrıca tasarım için yer ve pencerelerin büyüklüğü ve tavan yüksekliği dikkat çekiyor. doğru tasarımı bul, sen hazır iç katalogları kullanabilirsiniz.

tasarımcı veya doğrudan İnternet'ten olabilir bitmiş iç gerçek resimlere bakın.

Sen özel dizinlerde veya profesyonel tasarımcı tarafından, tasarım seçenekleri internette bir yaşam görebilirsinizSen özel dizinlerde veya profesyonel tasarımcı tarafından, tasarım seçenekleri internette bir yaşam görebilirsiniz

sergi salonları oluşturarak bitirme malzeme üretimi için Ayrıca birçok tanınmış şirketler. Onların fikirleri bağımsız yaşayan tasarımı için görsel bir yardım olarak kullanılabilir. Salon stili seçiminde tüm öğeleri genel güzel bir resim oluşturma, birbirini tamamlar gerektiğini hatırlamak önemlidir. Ayrıca dikkatle yerleştirilmiş mobilya ve pratik kullanımını düşünmek değer. Dolapları ve raflar dolum yollar düşünmek gereksiz olmayacaktır. Ayrıca çok önemli bir odada hafif. Aydınlatma en küçük ayrıntısına kadar gözden geçirmek gerekir. Bir stil seçerken şeyin ölçülü olması gerektiğini hatırlamak önemlidir. Çok fazla şey odasında karmaşa duygusu yaratabilir.

Güzel tasarım: giriş holü tasarımı

salona giriş bu nedenle, tasarım seçimi hesaba bunun içine almalı, ayrıca odanın iç parçasıdır. Bu güzel bir kemer veya kapı şeklinde olabilir.

Kapılar çeşitli formlarda gelir:


  • kaydırılması;
  • çift;
  • Tek.

bir kapı seçerken, malzeme kalitesi, pratiklik, ses yalıtımı, yüksek kaliteli parçaları düşünmelisiniz. Kapılar iç elemanı ağırlıklandırma ve genel resme tamamlayıcı niteliktedir değildi önemlidir. bir kapı tasarımı seçerken, kullanımda kapının ve rahatlık boyutunu dikkate almak önemlidir.

odasına giriş bir kemer şeklinde yapılmış veya güzel sürgülü kapılar ayarlanabilirodasına giriş bir kemer şeklinde yapılmış veya güzel sürgülü kapılar ayarlanabilir

Çoğu zaman sıcak tonları ile tahtadan yapılmış klasik bir iç kapılar seçildi.

Metalik veya koyu renkler, modern bir tarzda ve yüksek teknoloji iyi bakacağız. Esas olarak, iç kapak camı tasarım modeline göre önemli bir parçası olan, sokulmaktadır. Kapıyı koyarsanız aynalar görsel oda kapasitesini artırabilirsiniz. salona kapılar sadece güzel görünmelidir değil, aynı zamanda bir güvenlik duygusu aşılamak için. Modern teknolojiler tüketicilere sürgülü kapılar yeni modelleri sunuyoruz. Onların büyük avantajı önemli alan tasarrufu olduğunu. Kapı modellerinin çeşitliliği mümkün mükemmel stil favori oda oluşturmayı kolaylaştırır.

Köşe odası: iç tasarım

odada bir köşe tahsis edilir, böylece tasarlanmış ise, olumlu onu yenmek için nasıl düşünmek iyi olmalıdır. Çoğu zaman bir sonraki köşede, hangi tür amaçlar için özel olarak tasarlanmış pencere, koyun kanepeler vardır. pencereler çok katmanlı perdelerle dekore edilmiştir. Oraya yakın pencereler varsa, duvara slayt köşesinde, bir açı yaptı. Ayrıca hediyelik eşya ile iyi kitaplıklar, raflar bakacağız. odaya özel bir atmosfer veren bir çiçek konservatuvar, köşesinde düzenlenmiş taze çiçekler birçoğu severler. Ayrıca, köşedeki hi-fi veya ev sinema konumlandırılabilir. Duvarların rengi bitirmek kullanarak belirli bir açı izole etmek.


Salon köşe kanepe teneke ve dekorasyon diğer nesneleri yenmek için FaydalıSalon köşe kanepe teneke ve dekorasyon diğer nesneleri yenmek için Faydalı

Ne ve nasıl odanın bir köşesine koymak için toplam alana ve kişisel tercihlerine bağlıdır.

Oturma odası - Bir yer nerede kültür, yeni teknolojiler ve sevdiğim şeylerden atmosfer. Köşe oturma odasının bir görüntü oluşturma, düzgün mobilya düzenlemek ve ışığı yüklemelisiniz. İlave arka aydınlatma ile odanın alanı boyunca ışık dağıtmak için tavsiye edilir, ancak doğrudan açıda açık lamba veya lamba orijinal şeklini yerleştirilebilir. köşesinde bir oyun alanı oluşturabilir. Biraz hayal gücü bağlayarak hafta içi karmaşasından kaçıp gözde yeri haline oturma odası açabilirsiniz.

Nasıl oturma odası düzenlemek (video)

Onarım - her zaman zor ve zahmetli, ancak bu faaliyetin güçleri ve araçlarının yetkili kurum eğlenceli hale geldiğinde. Eğer tam bir rahatlık içinde dinlenebileceği küçük bir köşeye oturma odası Torna, hesabın tüm ayrıntıları ve nüansları içine almalıdır. deneyimli tasarımcıların veya bitmiş tasarım örneklerini yardım etmek halıları ve diğer dekoratif malzemeler ile benzersiz bir resim oluşturun. Ayrıntılar iç oluşturma hakkında, sen bir sanat şaheseri haline gündelik odası açabilirsiniz öğrenin. görsel alanı büyütmek için uygun tasarım teknikleri ile, mümkün olacaktır.

salon dekorasyon için ilginç fikirler (fotoğraf)

15-1024x682 23 43 974 202 1437 1952 2224 2772-15 2944-1

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

map