dolaplar gömme dolaplar dönüşür nasıl

dolaplar gömme dolaplar dönüşür nasıl

12 October 2017Güzel dolap sadece şık iç süslemeleri, aynı zamanda koridorda mobilya vazgeçilmez parçası haline değildirGüzel dolap sadece şık iç süslemeleri, aynı zamanda prihozheyShkafy kupası mobilya vazgeçilmez parçası modern dairelerde ayrılmaz bir parçası haline geldi olmazlar - bu mobilya odaları, yatak odaları, çocuk odaları yaşayan koridorlar, süsler. Dolaplar köşeli, dikdörtgen ya da standart yarıçapı olabilir. Bir oda hedef konum, Küçük veya büyük bir açık yan rafları olan ya sen karar hayır, daha iyi ve. Ve bu stil, renk konumunu ve sadece tercihinizi ayarlar.


Çağdaş dolap-coupe

Eğer sadece giysi saklamak, ancak bu bile kıyafet değiştirmek ayrı bir oda - birçok kişi gerçek, tam giyinme odası gelemez nasıl. Tüm dairelerde Modeli kadar doğru bir gardırop için bir oda var olan bir boşluğu sahiptir. Evet, sıklıkla gardırop yapmak küçük kladovochku koridorlarındaki, genellikle yoktur.

Ancak küçük kladovochek değil elverişli sistem - Kuyu kolayca ulaşılabilecek orada sadece küçük şeyler tuttu. kladovochku anlamıyla çevrili varsa Ve bu zor olacak biliyoruz. Bu içeriği Giyinme pek karlı olduğu için.

yatak odası için mükemmel bir çözüm duvara geniş bir dolap-dolap olacakyatak odası için mükemmel bir çözüm duvara geniş bir dolap-dolap olacak

Çözelti yüzeye yatıyor - Büyük dolap tüm duvar boyunca olabilir yatak odasında yapın.

Böyle konumu o oda zonlu olup oldukça uygundur. Bu büyük ve küçük bir parçası çıkıyor. Ve daha az basit ve anlaşılır şekilde, bir giyinme dönüştürülür.


Bunlar dolaplar uygundur:

 • kendi iç içeriğin Yani, sizin için uygun olan raf ve çekmece düzenleme, şemasını seçerek kendiniz tasarlayabilirsiniz;
 • Tüm işler büyük bir dolap mümkündür ile, dairelerin farklı noktalarda dağınık ziyade, tek bir yerde bulunmaktadır;
 • açık bir imar var - bir açık ve anlaşılır biçim ve tasarım her zaman evde uzay düzenlemek.

Tabii ki, kendi elleri yapmak ile bu kabine çok zordur. mümkün birden fazla - Ama burada en düşünceli tasarım ve içeriğidir. Ve bu gerçeği kullanmalıdır.

dolaplar dolap tasarımını nasıl seçilir

Aslında her şeyden önce odanızın yapılır hangi tarz bir başlangıç ​​yapmak zorunda olmasıdır. Dolap aslen ahenkli bütün iç stilleri değildi, ama modern büyük firmaların gücü olarak belli bir stil yapmak için bile sıkı bir gardırop olabilir. Ve hatta provence, ülkelerinin de dolap, ancak, özel bir tasarıma varsayabiliriz.dolap tasarımı organik bir odanın içini tamamlamalıdırdolap tasarımı organik bir odanın içini tamamlamalıdır

cephe dolapları dekor:

 • Odanın klasik tarzda sütun ve freskler, mozaikler ve frizlidir bir gardırop, varsayar. Tabii ki, bu unsurlar sert Modern Kabin tasarımıyla birleştiren, ancak aynı zamanda fotografik kabinede mevcut olabilir.
 • modern bir tarzda bir oda için de fotoğraf baskısı ve aynalara özlü, titiz tasarımları ile cephelerinin ile karakterizedir.
 • Doğu tema yatak odası tasarımı çok popüler. Bu durumda karşılama doğal malzemeler, rattan veya bambu bitirme. Ve tabii ki, bitki dekorasyonda motiflerinde.
 • Minimalist kabine ön hayali parçalarının her türden serbest, pürüzsüz olmalıdır.

Eğer dolap genellikle iç tarzı altında "ayarlamak" anlamına şüphe varsa, fotoğraf galerisi bakınız. Orada inanılmaz oda dekore edildiği tarzı, yakın finiş olan dolapları örneklerini göreceksiniz.

Seçim kriterleri giyinme odası, klozet

Seçim kabine tipi yapının seçimi ile başlar. dikkate ihtiyacını ve odanın düzeni ve mobilya sabitleme bazı özelliklerini alın. kabine dolum yanı sıra, dolabınıza kalitesini belirleyen mobilya ana dolum, önemli mekanizmaları ve malzemelerdir.

yatak odası için pratik bir gardırop seçerken, binanın boyutu ve özelliklerini dikkate emin olunyatak odası için pratik bir gardırop seçerken, binanın boyutu ve özelliklerini dikkate emin olun

Aşağıdaki kriterlere kabine değerlendirin:

 • Kapı açıcı. Bir monoray mekanizması vardır, ama bir silindir var. Bu durumda kapı kazara raydan korunduğu için Monoray seçenek, daha güvenilir olarak kabul edilir. Ve kullanımda yuvaları, tıkanabilir olmayacaktır.
 • Makara malzemesi. Metal - kaplamalı plastik ve teflon alabilir en dayanıklı malzemedir. Ucuz plastik makaralar çok uzun sürecek.
 • Kapasite. Bu kabine Birlikte istemek içinde olmalıdır şey içine alın, ama içinde hiçbir ekstra boş, rahatsız raflar ve bölümler olmamalıdır.

Sürme sisteminin aynı profilde tahmin edilen cephe malzemesi valf kendi boyutları, ve tabii ki, dahili kabini dolum yapılır.


İç dolum kabine dahildir neler

Eğer çizebilirsiniz hangi standart düzeni gardırop iç dolum vardır. Ama, değiştirmek, doğru, ekleme yapabilirsiniz. Ve yine bir klasik olarak kabul edilir kabine bölüm ve öğelerin bir listesi var.

soyunma odasında zorunlu unsurlar ayakkabı ve elbise askıları için pratik raf olmalıdırsoyunma odasında zorunlu unsurlar ayakkabı ve elbise askıları için pratik raf olmalıdır

dolum dolaplar Ayrıntılar:

 • bir sap ve bir tetik (aşağı) olan bir bar temsil Pantograf;
 • giysiler için sepetler, raflar Mesh - bunlar çorap ve pijama olarak saklanabilir ve metalden yapılmış olabilir ve plastik;
 • askıları Normal veya mekanik Hung;
 • kancalarla Askı - Depolama nemnuscheysya giyim;
 • kemer ve kravat için askılar;
 • pantolon için geri çekilebilir sahipleri;
 • Geri çekilebilir katmanlı sepetler;
 • Demir için ataşman;
 • Ayakkabı rafları.

küçük raflar ve sahiplerinden sepetleri ve obuvnits çöp etmeyin. Dolayısıyla düzeni sağlamak, başka bir yerde bir şey atmak günaha yoktur, çok rahat.


Yükleme dolaplar dolaplar (video)

Odada belli bir yerde bir iyi düşünülmüş içerik barındıran büyük dolap, rahat, modern gömme dolap, odak tüm önemli şeyler olabilir. Kendi şemaya göre, sizin talebiniz üzerine olun ve eve mobilya gerçekten yararlı olsun.

Başarılı çözümler!

Tasarım gardırop dolap bölmesi (iç fotoğraf)

13 02-11 3fe1176384d0ad7734c80df18734dece 3z4q4ud3p5k Bolşoy-vstroennyy-shkaf-kupe-shkaf - kiev-rayon-darnickiy 054 db1195431be81bd47277139d558252bb dizayn-gostinoy-so-shkafom-kupe-shkaf - kiev-rayon-Obolonskiy dizayn-korpusnogo-shkafa-kupe-shkaf - kiev-rayon-Obolonskiy dizayn-korpusnyy-shkaf-kupe-shkaf - kiev-rayon-darnickiy

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

27 − 20 =

map