dokunmamış duvar kağıdı için Tutkal: seçime öneriler

dokunmamış duvar kağıdı için Tutkal: seçime öneriler

12 October 2017Doğru en üst seviyede yenilenmiştir dokunmamış duvar kağıdı için tutkal seçmek gerekirDoğru polar çok popüler en yüksek urovneDekorativnaya duvar dekorasyonu duvar kağıdı olarak yenilenmiştir dokunmamış duvar kağıdı için tutkal seçmek gereklidir. Polar - Yüksek kaliteli duvarları ve güzel bir ceket sağlayacak güvenilir bir materyal. onarım en üst düzeyde yapıldığı için, dokunmamış duvar kağıdı için doğru tutkal seçmek önemlidir. yapışkan ve performansı bileşimi duvar yüzeyine kavrama tuvaller varlığına bağlıdır. tüketiciler arasında en popüler olan tutkal marka var.


markaların değerlendirmesi: dokunmamış duvar kağıdı için en iyi tutkal nedir

dikkatle inşaat pazarlarında sunulan dokunmamış kumaşlar, etiketler tutkal okumak için ihtiyacı takmadan önce. Birçok tüketici çok sık tasarruf düşük bir fiyat ile tutkal seçmek için çalışıyoruz. o kategorik olarak imkansız yapın.

Ucuz bir tutkal seçimi, kaybolmaz eğer kötü kağıt duvar kağıdı, duvara yapıştırılmış gerçeğine yol açması muhtemeldir. ilk etapta duvar kağıdı yapıştırıcısı yüksek kalitede olmalıdır.

Amacıyla değil yapıştırıcı üretiminde de şirketin web sitesini ziyaret, satın alma tüketici değerlendirmeleri ile kullanılabilir duruma gelmesi, seçenekler arasında kaybolmuş markalar ilgili bilgileri görüntülemek almak için.

özel mağazalarda dokunmamış duvar kağıdı yapıştırma için yapıştırıcı oldukça büyük bir seçim varözel mağazalarda dokunmamış duvar kağıdı yapıştırma için yapıştırıcı oldukça büyük bir seçim var

özel

Tutkal büyük rağbet görmektedir. Kolayca hızlı yüzey ve duvar kağıdı kaplama şeridi bağlanır duvarlarına uygulanır. tutkal leke yapmayan ve kurutulduktan sonra saydam hale gelir. Yapışkan yüzeyi uygulamadan önce astarlanmalıdır, eski bittikten arındırılmalıdır.


metil

Yapıştırıcı bileşimi, hızlı ve etkili bir kavrama yüzeylerinin temin polimer bileşenleri içerir. beton, kireç, alçı ve mantar duvar: Kil farklı yüzeylerin türlerine iyi uyum sağlar. yapışkan uygulanmadan önce yüzey, temiz, düzgün ve az hata olmalıdır. Bu şişkinlik duvar kağıdı ve kabarcıkların görünümünü önlemeye yardımcı olacaktır.

Quelyd

Yapıştırıcı bileşimi, mantar ve küf gelişimi önlemek bileşenlerini içerir. Kil nedenle duvarların çok dikkatli hazırlık gerektirir yüksek adgeziynymi özelliklere sahip değildir. pürüzsüz bir yüzeye sahip ve kuru olmalıdır.

Kleo

yapağı ağır duvar kağıtlarının yapıştırılması için profesyonel yapıştırıcı. Bu nişasta ve antifungal bileşenden oluşur. Kil, standart bir yüzey hazırlanması için çağırır.PUFA'lardan

Çeşitli tür kaplamalar için tasarlanmış yapıştırıcılar birçok türü vardır. onun sabitleme göstergeleri tüm beklentileri aşan, böylece en güçlü bileşenlerden oluşur.

Bir marka ve yapıştırıcı türünü seçerken ilk devlet duvarlarını kaplayan duvar kağıdı kalitesini ve türünü, fiyat ve kalite oranını dikkate almak önemlidir.

dokunmamış duvar kağıdı için tutkal üremek için nasıl

Elleriniz kolayca duvar kağıdı tutkalı seyreltin. İşlem öncesi dikkatlice yapıştırıcı ile paket üzerindeki talimatları okuyun ve kesinlikle bunu takip etmek gerekir.

Bir emaye kap ya da plastik bir kova tutkal sulandırmak için en iyisidir. Büyük bir tahta kaşık veya sopa çözüm karıştırmak için gereklidir.

birçok üretici için yapıştırıcı hazırlama süreci çok farklı değildir. Bu çok çaba ve eğitim gerektirmeyen bir standart prosedürdür.

tutkal eritmek üzere, ambalajın talimatları okumak ve tam olarak sırayla sopa için gerekli olantutkal eritmek üzere, ambalajın talimatları okumak ve tam olarak sırayla sopa için gerekli olan

Faz pişirme:

 • Kuru bileşimin miktarı istenen kapasite dökün.
 • ılık su doğru miktarda bileşimine ekleyin.
 • karışımı kalınlaşır kadar iyice karıştırın.

İlave edilen su miktarı, yapışkan kütle istenen kalınlığı değişebilir. Maddenin tüketimine ilişkin bilgiler ambalaj üzerinde bulunabilir.

Kil ağır olmayan dokuma duvar kağıdı: özellikleri ve faydaları

Ağır dul duvar güçlü bir bağ etkiye sahip olan tutkal, özel bir türü, dizayn. Ağır duvar kağıdı için en iyi bilinen yapıştırıcı tespit Kleo Quelyd edilebilir arasında.


Ağır kaplamalar daha fazla dikkat gerektirir. onları özel bakıma ihtiyacı için tutkal seçin. yapışkan yüzeye gidip güvenli bir kavrama malzemelerini temin etmek kolay olmalıdır.

Ağır dokunmamış bir duvar kağıdı yapıştırma etkisi vardır özel bir yapıştırıcı, almak gerekir içinAğır dokunmamış bir duvar kağıdı yapıştırma etkisi vardır özel bir yapıştırıcı, almak gerekir için

Ağır dokumasızın duvar kağıdı için yapıştırıcılar özel özelliklere sahiptirler.

Ağır yapağı için yapıştırıcı Avantajları:

 • yüzeyine hızlı bir uygulama;
 • Üniforma dağıtım;
 • kolay bir arayüz sağlamak;
 • sağlık güvenliği;
 • kurutulduktan sonra diğer bileşenlerle reaksiyona eksikliği;
 • mikroorganizmalardan güvenilir bir koruma sağlanması.

Ağır duvar kağıdı yapıştırıcı popüler markaların kullanıcıları arasında anını ve Swedtex işaretler. Kuru bileşimin bir çözeltisi hızlı bir şekilde hazırlanmıştır. Ondan sonra da gün içinde durumuna almak gerekir. Tutkal katılaştığında oda sıcaklığında 5 25 derece ulaşmalıdır.


1m2 olmayan dokuma kağıdı için tutkal tüketimi

Tutkal tüketim malzemesi ve bunların yapının yoğunluğu türüne bağlıdır. Ayrıca, bir çok yüzey tipi, bunu bitirme türüne bağlıdır.

tutkal karışımının ahşap ve sunta tüketimi için az olacaktır. Bu yapıştırıcı madde derinliği içine hızlı bir şekilde nüfuz olmasından kaynaklanmaktadır. Beton yüzeylerde ve poshtukaturennyh yapıştırıcı için daha uzun sürer.

Tipik haliyle, dokunmamış bir duvar kağıdı için yapışkanın yaklaşık tüketimi paketi göstermektedir. Büyük önem burada tutkal parçası olan bileşenleri tarafından oynadı.

Duvar kağıdı için bir yapıştırıcı seçerken, malzemenin türü değil, aynı zamanda yüzeyin türü sadece düşününDuvar kağıdı için bir yapıştırıcı seçerken, malzemenin türü değil, aynı zamanda yüzeyin türü sadece düşünün

tutkal miktarının hesaplanması ilgili talimatlar:

 • duvar boyunca ve tavan yüksekliğini ölçer. Duvarın alanını hesaplayın.
 • sıvalı olmayacak sitenin alanını ölçün. Bu balkon, kapı ve pencere açıklıkları. toplam alanından onları çıkarın.
 •  odasına duvar kağıdının alanda Yukarıdaki verileri çarpın.

Yapıştırıcının hesaplamada durumda küçük bir marj yeni duvar kağıdı gerekecektir yapmak önemlidir.

dokunmamış duvar kağıdı için Tutkal: Kullanıcıların yorum

o kalite ve tutkal yararları üzerinde kullanıcı geribildirim hakkında bilgi almak için gereklidir satın almadan önce, dokunmamış duvar kağıdı için uygun bir kompozisyon bulmaya.

bir yapıştırıcı seçerken dikkate profesyoneller ve kullanıcıların tavsiye almak önemlidir, ancak tesislerinde ve duvar yüzeyinin olasılığı dikkate alınarak, her zaman sadece kendi görüşüne rehberlik gereklidir.

Tüm olumlu ve olumsuz yönleri yapı malzemesi ağırlığında onarmak için bir tutkal seçinTüm olumlu ve olumsuz yönleri yapı malzemesi ağırlığında onarmak için bir tutkal seçin

duvar kağıdı tutkalı Her tür özellikleri ve özelliklere sahiptir.

tutkal farklı marka Yorumlar:

 • Münhasır. Hazırlaması kolay. Onun uygulama ayarlamak kolaydır. Mükemmel özellikler aderend sahiptir.
 • Bromür. Tutkal sıkıca yüzeyi yapışır, bu derin yapıya nüfuz eder, kolayca duvara uygulanır.
 • Quelyd. Kolayca seyreltildi sağlık için güvenli, duvara uygulanan.
 • Kilit. Tutkal tüketimi kaydeder kaliteli bir kaplama sağlar.

Birçok marka kalitelerini kanıtladılar. seçim için yapıştırıcıların ne tür, herkes kendisi için karar verir. Profesyonel formülasyonlar yüzeyler ve maddeler kalite özellikleri göz önüne alındığında, seçilmelidir.

Dokuma olmayan duvar kağıdı için seçenekler tutkal (video)

Bugün, dokunmamış duvar kağıdı için yapıştırıcılar birçok türü vardır. Dokusuz - güvenilir ve güzel bir yüzey sağlar kaliteli malzeme. bir yapıştırıcı seçerken kompozisyon dikkat etmek önemlidir. bileşenlerin kombine iyi çekiş yüzeyleri sağlamalıdır. Bu duvar kağıdı için temel koşuldur. İyi bir yapışkanın düzgün bir şekilde, daha sonra duvar kalitesini pokleit edecek yapının yüzeyi derinlerine nüfuz, kolay uygulanabilir olması gerekir.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 − 77 =

map