Dokumasız duvar kağıdı: sağlığa zararlı mı

Dokumasız duvar kağıdı: sağlığa zararlı mı

12 October 2017İnsan sağlığına dokunmamış duvar zarar derecesi, malzemenin kalite belirlenebilirtüketiciler arasında giderek daha popüler hale gelmiştir modern bir malzemeden - insan sağlığına dokunmamış duvar kağıdı zarar derecesi kalite materialaFlizelinovye duvar kağıdı ile belirlenebilir. Mükemmel özelliklere sahiptir. yüzey kalitesi ve güzel kaplama sağlar. Bu artan popülaritesi göz önüne alındığında, pek çok konuyla ilgilenenler - sağlığa dokunmamış duvar kağıdı mı zararlı? Bu sorun kişisel bir görüş yapmak için, kompozisyon, duvar kağıdı üretim yöntemini ve bunların özelliklerini incelemek gerekir.


bir parçası olan Dokumasız duvar kağıdı

Dokumasız duvar kağıdı yaygın odanın dekoratif kaplama için kullanılır. Onlar güzel bir görünüm ve alıcılar çekiyor geniş bir seçim var. Özellikler ve dokunmamış duvar özellikleri olan kompozisyonu tarafından tespit edilir.

Dokuma olmayan duvar kağıdı bileşimi:

 • Selüloz 70 oranında yapar. üretiminde, yüksek dayanıklılık ve güvenilirlik sağlar özel bir şekilde, yer almaktadır.
 • Bağlayıcılar, toplam bileşimin yüzde 30'unu.

Duvar bir dokuma olmayan kumaştan yapılabilir ve yalnızca dokuma olmayan destek olabilir. Her durumda, malzeme duvar kağıdı güçlü ve dayanıklı hale getirirDuvar bir dokuma olmayan kumaştan yapılabilir ve yalnızca dokuma olmayan destek olabilir. Her durumda, malzeme duvar kağıdı güçlü ve dayanıklı hale getirir

Modern duvar üretim teknolojisi aşınmaya dayanıklı, bilhassa, güçlü, dayanıklı hale getirir. malzemelere bağlı olarak kullanılan Arka birkaç tipe ayrılır.


Dokunmamış duvar çeşitleri

 • Post. Bu sadece tek bir bileşen oluşur - polar. Onlar tabakaların bir sürü var. dekor tabakasının kabartma desen özelliğine sahip bir kaplamadır. Onlar yeniden kullanılabilir boya tabi olabilir, uzun bir süre dayanırlar.
 • Bir kağıt temelinde. duvar üst tabaka vinil, kağıt veya tekstil oluşmaktadır.

duvar temel özellikleri bunların imalatında kullanılan bileşenlerin bileşimini belirlemektedir. Dokuma olmayan duvar basamakta deterjan ve temizleme aletleri kullanılabilir.

Dokuma olmayan duvar özellikleri

polar kumaştan Duvar tüketicileri uygun evrensel özellikleri vardır. Bunlar güvenilirlik, kullanım ve bakım, uzun ömürlü kolaylığını birleştirir.

Dokunmamış kumaş duvar çok yönlülüğü bunların bileşimi içerdiği bileşenler sağlar. Bunlar insan sağlığına zararlı etkileri hakkında şüphe birçok tüketici içine daldı.

Eğer dokunmamış duvar zarar anlatmak önce, duvar tüketici özellikleri ile kullanıcılara tanıtmak gerekir.Modern yapı malzemeleri piyasa fiyatı ve kalitesi hem de bize dokunmamış duvar kağıdı arasında seçenekler sunarModern yapı malzemeleri piyasa fiyatı ve kalitesi hem de bize dokunmamış duvar kağıdı arasında seçenekler sunar

Dokunmamış duvar özellikleri:

 • nem direnci;
 • mekanik gerilime direnç;
 • yapıştırma ve bakım kolaylığı.

Böyle özellikler göz ardı edilemez. olumlu özelliklere ek olarak, dokunmamış duvar kağıtları herhangi iç için mükemmel bir stil seçmek için izin, dekor geniş bir aralığı vardır.

sağlık için zararlıdır eğer dokunmamış duvar kağıdı

Internette bilgi büyük bir miktarı insanlar insan sağlığı için dokunmamış duvar kağıdı güvenliği konuda karıştı vuruş yapabilir. Bu nedenle, birçok tüm kalite standartlarını karşılayan güzel ve kaliteli kapsama sahip fırsatından mahrum etmeleri.

Bu dokunmamış duvar kağıtları insan sağlığına zararsız olduğunu bilmek önemlidir, bunlar yüksek sıcaklık şartlarına maruz kalmaması şartıyla.

Bu duvar parçası zararlı olabilir maddeler içerebilir sır değil. Ama hepsi sadece doğrudan bitkilere duvar kağıdı üretiminde zehirli maddeler yayarlar. satışı onlar insan sağlığı için yapıştırma için hazır ve güvenli olsun.

sahteciliğe karşı olarak, kalite belgesi dikkat etmelidir duvar kağıdı satın alırken kimse bağışık değildir. sağlığa zarar verme Yani sahte yeteneklisahteciliğe karşı olarak, kalite belgesi dikkat etmelidir duvar kağıdı satın alırken kimse bağışık değildir. sağlığa zarar verme Yani sahte yetenekli

Aşağıdaki durumlarda duvar kağıdı satın almak için çöp gerekir:


 • Duvar kağıdı kaliteli bir sertifikaya sahip değil;
 • kimyasal hoş olmayan bir koku sahip olmak;
 • Çok düşük maliyetli.

dokunmamış duvar kağıdı tehlikeleri sorusu üzerine ilgi göstermeye gerek yoktur. Önemli olan - bütün uluslararası standartları karşılayacak kaliteli bir ürün seçin.

Düzenli bakım ve servis

dokunmamış yüzeylerin güvenliğinin tam olarak emin olmak için, duvar kağıdı çalışması kurallarına uymak ve onlara bakan gerekir.

Önemli bir adım duvar kağıdının bir seçimdir. Bu onların görünüm ve özelliklerine dikkat değer. Örneğin, malzeme tela etkileşime girebilir öğrenmek ve bunlardan herhangi insan sağlığına zararlı kimyasal reaksiyonlar, yol açabilir.

duvar kağıdı ne zaman o paket üzerinde talimatlara uyması önemlidir. Dikkatlice duvar kağıdı belirli bir türü için tasarlanmıştır yapıştırıcı seçmek için de önemlidir. Onun kalite şüphesiz olmalıdır.

Dokuma olmayan duvar kağıdı için bakımı aşındırıcı amaçlanmamıştır. Bu yüzeye zarar verebilirDokuma olmayan duvar kağıdı için bakımı aşındırıcı amaçlanmamıştır. Bu yüzeye zarar verebilir


Kullanım Özellikleri:

 • duvar yapıştırma dikkatle hazırlanmalıdır önce: temiz, macun, astar, tesviye.
 • yapıştırma, yalnızca yüksek kaliteli duvar kağıdı ve tutkal. Daha iyi müşterilerden sevgi ve sahip olumlu geribildirim kazanmak için, marka seçmek.
 • Zor evde böyle sıcaklıklar elde etmek her ne kadar duvar kağıdı maruz bırakmayın, çok yüksek sıcaklıklar olduğunu.
 • Yüzeyin temizliğini Monitör, düzenli kuru ve ıslak temizlik yapmak.

herhangi bir kurala tabi olarak, duvar kağıdı sağlığına zarar vermez. Aksine, onların sahipleri iç çekicilik ve özgünlük ekler uzun, güvenilir hizmet ve güzel bir görünüm, memnun edecektir.

Modern dokunmamış duvar kağıdı, zararlı ise: daha güvenli (video) arayan

Birçok tüketici sağlık için dokunmamış duvar kağıdı ile zararsızlık endişe ediyor. Bu dekoratif kaplama bu tip artan popülaritesi nedeniyle. Sigara dokuma duvar kağıdı insan sağlığı için risk teşkil etmez. Onların kompozisyon toksik maddeler açığa çıkarabilecek bileşenler olabilir, ancak yalnızca fabrikada elde edilebilir çok yüksek sıcaklıklarda gerçekleşebilir. memnun güzel bir görünüm ve kalite duvar kağıdı için, tüketiciler arasında iyi bir üne sahip güvenilir üreticilerden bir ürün seçmek gerekir.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =

map