Dokonywanie Topiary kolorów: 7 porad i wskazówek

Dokonywanie Topiary kolorów: 7 porad i wskazówek

12 October 2017



kwiat topiary będą ozdobą każdego wnętrza przestrzeniTopiary kwiaty będą ozdobą każdego wnętrza pomescheniyaTopiary kwiatów - jeden z najbardziej cenionych utworów, które na pewno chcą się uczyć żadnych szwaczka. W rzeczywistości, w tym procesie, nic wielkiego. Uwaga, cierpliwość i chęć do tworzenia piękna zdecydowanie wygrać wszystkie problemy i zapewni prawdziwie wartościowe wyniki. Jednak w procesie, ważne jest, aby nie zaniedbywać rady doświadczonych poręczny, realizowane w swoich twórczych dziesiątki życiowych prac. Biorąc pod uwagę doświadczenia innych, ale w żadnym wypadku nie tracą indywidualność.


Topiary kwiatów z własnymi rękami: krok po kroku dla początkujących

Pierwsze produkcyjne Topiary własnych rąk, pierwotnie warto wyobrazić sobie efekt końcowy. Taka gra wyobraźni mogą wydawać się przesadzone, ale to dzięki udaje mu się osiągnąć pożądany rezultat. Tak, obraz jest i będzie musiała zadbać o obecność wszystkich powiązanych materiałów.

W trakcie pracy, potrzeba:

 • Gliny (PVA natychmiastowe i mocowania);
 • sznurka;
 • wstążki dekoracyjne;
 • doniczce odpowiednia średnica;
 • Perełki i kryształy;
 • Ustaw ulubione kolory.

Po raz pierwszy tworząc topiary kwiatów, należy rozważyć wszystkie szczegóły, tak aby później nie popełniać błędyPo raz pierwszy tworząc topiary kwiatów, należy rozważyć wszystkie szczegóły, tak aby później nie popełniać błędy

Do kompozycji mogą być wykorzystywane jako sztuczne odmian kwiatów, a także prawdziwych. Nie stwierdzono różnic w zasadzie. Jednak ważne jest, aby zrozumieć, że kompozycja może żyć bardzo szybko więdną i tracą swój pierwotny wygląd. Dlatego uzasadnione jest stosowanie wybór suszonych kwiatów, które wygląda tak samo dobry.


Wykonać każdy z etapów prac, nie spieszyć rzeczy i czekać, aż kompozycja wysycha. W przeciwnym razie cała struktura może dać bankowi. Jeśli wydaje się, że jakiś proces odbywa się nieprawidłowo, pożądane jest, aby natychmiast dostosować.

Po tym wszystkim, jeśli najpierw zrobić coś złego, to błąd w przyszłości będzie nadal rosną jak na śnieżki. W końcu trzeba będzie przerobić wszystko. Dlatego wszystkie zmiany najlepiej jest wykonywać w czasie. Źle nawet ekspertem.

Kwiat dla Topiary: co przystanek

Jednym z głównych trudności w dokonywaniu ustaleń kwiat - to wybrać, które dokładnie kwiatów użyć, aby go udekorować.

Szczególnie popularny wśród needlewomen zastosowania kompozycji:



 • róże;
 • stokrotki;
 • Storczyki.

W produkcji Topiary Wybierz kwiaty dla smaku, ważne, aby nie przesadzić z ilością, że kompozycja nie wyglądała zbyt nieporęczneW produkcji Topiary Wybierz kwiaty dla smaku, ważne, aby nie przesadzić z ilością, że kompozycja nie wyglądała zbyt nieporęczne

Pierwszy z nich należą do kategorii classic, nie tracą ich znaczenie było przez wiele lat. Jednak dla wielu róż - to zbyt żałosne. Tak, nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na prosty i bardzo elegancki kwiat, który nazywa się Daisy. Można go kupić świeże lub suche lub tworzyć własne tkaniny. W skład takich manipulacji skorzystają. Topiary z papierowych kwiatów cieszył się również sukcesem, jednak należy do kategorii krótkotrwały, ze względu na niski koszt i niskiej jakości surowców. Orchid - ulubiony kwiat, raczej niegrzeczny, ale bardzo piękny. Topiary storczyków na pewno będzie smakować i master, a do którego kompozycja jest przeznaczona. Jednak ich zastosowanie w postaci świeżej jest całkowicie nieuzasadnione. Więc rośliny lepiej wykorzystać suszone lub, alternatywnie, wybrać swój odpowiednik syntetycznego. 

Korzystanie z tulipanów lub piwonie ozdoba Topiary całkowicie nieuzasadnione. Duże wypukłe kwiaty będą wyglądać bardzo niewygodne, chociaż w pęczek wyglądają bardzo elegancki

Każda klasa mistrz pozwala zobaczyć cały proces krok po kroku i zapobiec fatalne błędy specyficzne dla nowo przybyłych. Praca rozpoczyna się od rejestracji „pnia” Topiary. Przygotowany wcześniej, pożądane jest, aby otoczyć kij z ciągiem, stały po obu stronach natychmiastowego mocowania kleju. Ponadto, lufa zamocowany w doniczce i wzmocnione roztwór gipsu. W tym czasie z papier-mache lub zwykłego papieru można wykonać koronę i ozdobić go z żywych lub sztucznych kwiatów. Aby kompozycja chwycił zbyt czasochłonne. Dlatego trzeba zmontować Topiary dopiero kilka dni po wytworzeniu.

Aby utworzyć topiary, wybierz swój ulubiony kolor, i nie bój się, że proces ten jest zbyt czasochłonneAby utworzyć topiary, wybierz swój ulubiony kolor, i nie bój się, że proces ten jest zbyt czasochłonne

Ponadto konieczne jest, aby wziąć pod uwagę niuanse, co następuje:

 • Najlepiej jest, aby wygląd małych kompozycji, do 30 cm;
 • Topiary nie powinien być zbyt jasny lub błyszczący, bo - nie choinki.

Praca nie jest regulowana przez warunki każdego fachowca wybiera swoje własne tempo. Rumianek, róża i nawet topiary chryzantem wymaga podejmowania sam czas. 

Aby dać Topiary: pomysły na prezent

Topiary - uniwersalna rzecz, więc można dać go:


 • krewni;
 • przyjaciele;
 • dzieci;
 • Dorosłych.

Najlepsze jest to, że ten dar był tematyczny i czasowy do każdej uroczystości, takich jak wesela. Kompaktowa śnieżnobiały topiary z róż i storczyków będzie wyglądać bardzo oryginalnie. A jeśli się kompozycję kwiatów na ciemnoniebieskim lub innego kontrastowym tle, może być wspaniałym prezentem dla każdej innej okazji.

Topiary kwiatów z własnymi rękami (wideo)

Run Topiary kwiatów jest bardzo prosta. Dobrze dobrane kolory, nieco uwagi i staranności doprowadzić do tego, że skład byłby mile widziany prezent na każdą okazję. Ponadto właściwe podejście byłoby Topiary również ekskluzywny pokaz.

Topiary kwiatów (foto)

104134 maxresdefault12 210417 1162002 005f629156bd15d195ea0750942c3222cr2 6c94bf64008a8ea85aa70747467r - dlya-doma-interera-topiarij-IZ-lentcr 0031 7eDIV9ydno4 2016-03-23212627cr 2016-03-23221005crcr


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 76 = 81

map