Dokonywanie panele w łazience: podstawowych technik i materiałów

Dokonywanie panele w łazience: podstawowych technik i materiałów

12 October 2017Panele doda do swojej łazienki oryginalności i indywidualnościPanele doda do swojej łazienki oryginalność i pokoju individualnostiVannaya - miejsce, w którym, w przeciwieństwie do innych pomieszczeń, nie zwracając większej uwagi na wnętrze planu i układu. Jednak możliwe jest, aby w pokoju to nowość i zaskoczyć nie tylko siebie, ale również swoich gości i przyjaciół.


W celu dokonania tego mebla, trzeba cierpliwości i niektórych materiałów. Kiedy wszystkie reguły wyraźnie na zaleceniami producenta wynik zadowoli wielu lat. A teraz mieszkają na podstawowych materiałów i technologii.

Ceramiczna płyta do łazienki z rękami

Ceramiczna płyta do łazienki jest tworzony, z reguły, podczas pokrywania prace za pokój. Ważną rzeczą jest, aby wybrać wzór i płytek. Trzeba kupić tylko wysokiej jakości materiałów. Zatem wzór jest wybrany i gotowy do płytki. W kolejnym etapie - wyrównanie powierzchni. 

Płyty ceramiczne mogą być wykonane własnymi rękami, najważniejsze - cierpliwościPłyty ceramiczne mogą być wykonane własnymi rękami, najważniejsze - cierpliwości

Bardzo ważne jest, że panele ścienne był idealnie płaski.

Panele w łazience pomoże odświeżyć przestrzeń i opłaca się rozjaśnić nawet mały pokój.


Materiały i narzędzia, które będą potrzebne w trakcie prac

 • Klejące dodatki do skomplikowanych powierzchni.
 • Płytki ceramiczne z wybranym wzorem.
 • Pojemniki do rozwiązania.
 • Szpachelka.
 • Poziom.
 • Łączenie krzyży.
 • Zaczynu.

Aby panel siebie, musisz zebrać wszystkie niezbędne narzędziaAby panel siebie, musisz zebrać wszystkie niezbędne narzędzia

Po zmieszaniu, roztwór ten podaje się go delikatnie z łopatką na ścianie, równomiernie rozłożone na powierzchni. Następnie trzeba wziąć kawałek przyszłych paneli i rozpowszechniania jej składu. Rysunek zawsze zaczynać od połowy spreadu. Jeśli poziomego wzoru, może być kontrolowana przez poziom. Szew pomiędzy płytkami okazało schludne i piękne, używane krzyże zaciskanie. Usunęli po utwardzeniu kleju.

Po wyschnięciu roztworu, to należy zdać szwy pomiędzy częściami zaczynu wzór. W tym celu specjalny cienkie łopatki.Panele dla basenów: wiele opcji

Panele dla basenów słynie z wielu opcji do jej produkcji. Główną różnicą pomiędzy płytkami jest jego bardzo silny. Konstruktorzy korzystać z najbardziej niezwykłych projektów na każdy gust i koloru. Położyć płytki na basenie jest podobna do technologii w łazience, ale nie przeszkodzi profesjonalną pomoc w tej sprawie. Szczególnie dotyczy to wybór małych płytek na oddanie pewnego wzorca.

Na basenie znajduje się szeroki wybór paneli na każdy gustNa basenie znajduje się szeroki wybór paneli na każdy gust

Warto pamiętać, że basen, w przeciwieństwie do łazienki, dużej wielkości pokoju, i to lepiej naprawić płytki, aby skorzystać z profesjonalnej pomocy.

Zmiany mogą być masowe: głębokość morza, syrena, delfin, ryba, olej palmowy, imitacja dno. Miłośnicy powściągliwego stylu można umieścić panel, który przypomina szachownicę, i tym podobne. Ktoś woli projektować w stylu orientalnym, a ktoś preferuje średniowieczny zamek, a nawet piramidy. Wstępna wersja może być oglądany na zdjęciu.

Panel szklany w łazience - niezwykłe podejście do projektowania

Panel szklany w łazience ma wyraźne zalety w stosunku do podobnych wariantów płytek. Jakoś w szczególny sposób do przygotowania powierzchni przed jej montażu nie jest konieczne, ale powinno być gładkie dla lepszej stabilizacji.

Panel szklany w łazience - rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie przede wszystkim praktycznośćPanel szklany w łazience - rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie przede wszystkim praktyczność

Również bardzo dogodne jest takie panele w pracy:

 • Jego bardzo łatwe do czyszczenia.
 • Nie akumulacji brudu między stawów na szybie, tak jak jest to w przypadku płytek.

Nawet jeśli łazienka jest zbyt mała, może to być produkt szkła na ścianie, które optycznie powiększają przestrzeń. Który wzór wybrany zależy od projektu, jak i indywidualnych preferencji.


Panele płytki do łazienki: Proces instalacji

Jednym z najbardziej popularnych opcji jest panele płytki w łazience. Jest bogaty w wiele opcji. Można kupić gotowy produkt jest już kafelki z wzorem, ale możliwe jest zastosowanie wzoru po ułożeniu specjalnej, odpornej na wilgoć kompozycji własnych rąk. W pierwszym przypadku można zaoszczędzić czas i wysiłek, a drugi będzie musiał być cierpliwy.

Pracuj z panelu należy przeprowadzać bardzo ostrożnie i delikatniePracuj z panelu należy przeprowadzać bardzo ostrożnie i delikatnie

Przyjrzyjmy się proces instalacji krok po kroku:

 • Przygotować ścianę. Ona, podobnie jak w poprzednich wersjach musi być idealnie gładka, bez wad. Powierzchnia kąpieli jest lepiej pokryta folią polietylenową, a także innych elementów sanitarnych.
 • Ukończony płytki z gotowego wzoru lub siatki, które planowane jest wyłącznie do zastosowania wzoru.
 • Ugniatać specjalny klej do płytek do płytek.
 • Za pomocą łopatki delikatnie i równomiernego rozprowadzenia roztworu na ścianie oraz płytki.
 • Następnie delikatnie za pomocą poziomicy Kładziemy płytki, zaczynając od środka.

Spoinowania jest lepiej, aby po składzie dobrze utwardzona, przy użyciu małej łopatki.


Dodatkowe opcje dla łazienki

Oprócz szkła, płytek i wyrobów ceramicznych, możliwe jest, aby panele dekoracyjne wykonane z PVC. W ostatnich latach, płyty z tworzyw sztucznych są bardzo popularne na rynku materiałów wykończeniowych do łazienki. Są one tańsze niż inne odpowiedniki i mają szeroką gamę wzorów i kompozycji.

Obecnie istnieje wiele opcji paneli do łazienekObecnie istnieje wiele opcji paneli do łazienek

Bardzo ważne jest szczelny montaż jednej płytki na drugą bez przerw.

Są one odporne na wilgoć, a różnią się od standardowych opcji do jej składu i wytrzymałości. Panele znosi wahania temperatury. Ponieważ rama chcesz używać drewnianych bloków. Listwy reiki zamontowane prostopadle do paneli. Oni z kolei są mocowane za pomocą zszywek.

Panel - idealne do projektowania łazienek

Jest możliwe, aby panele i papieru falistego, ale powinno być umieszczone z dala od źródeł wilgoci.

Panel dekoracyjny w łazience (wideo)

Pomysły dla takiego produktu może być masa, a wybór materiału jest oparta na wnętrza lokalu. Uczynić cud wystrój własnymi rękami może być, a co najważniejsze, że wynik będzie uzasadnić wszelkie oczekiwania i odświeżyć łazienkę, co sprawia, że ​​jest to akcja kreatywności. Bez względu na projekt łazienki, zawsze można wybrać materiały do ​​paneli, które zaspokoją wszystkie gusta i nawet najwyższe wymagania.

Panele we wnętrzu łazienki (foto)

560x318x3-d-Kafel-jpg-Page Speed-ic-pahddd9rua 0f0bf411c955ec13dce9903e4cc76376 571 17200 2259 31419vannaya-Megapolis bezhevaya-Plitka-dlya-vannoj-1 ceramicpano03 ceramicpano08 ceramicpano09

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 7 = 15

map