Dokonywanie panele tkanin dla domu własnymi rękami

12 October 2017Do wytwarzania płyt z materiału nie potrzeba drogich materiałów, ale takiej kompozycji doskonale dekoracji każdego pomieszczeniaDo produkcji paneli tkaniny nie potrzebują drogich materiałów, ale taka kompozycja doskonale ozdobić żadnych paneli pomeschenieIz tkanin odbywa się dość często, niektórzy rzemieślnicy mogą włączyć przeciętny fałszerstwa w większości prawdziwych arcydzieł! To jest nie do przyjęcia wzorców, nie ma konkretnych działań. Mistrz rozwija technikę, a dopiero potem robi tak mówi serce. I, co najważniejsze, w większości przypadków, nawet nie-specjalistów uzyskać najbardziej prawdziwe arcydzieła, nie wstydzą się powiesić na ścianie i pokazać innym.


Panele z tkaniny z rąk możliwych tematów:

Odwagi, aby panele, ważne jest, aby zrozumieć, że każdy produkt opatrzony stylistyczną obciążenia uwzględnić fakt, że w każdym przypadku jest to konieczne. dekoracja tematy muszą pasować do stylu pomieszczenia! W przeciwnym razie byłoby to ośmieszyć, a wkrótce zacznie drażnić, nawet wszyscy mieszkańcy domu.

Tematem mural może wybrać dowolny: może to być zwierzęta, krajobraz lub abstrakcjiTematem mural może wybrać dowolny: może to być zwierzęta, krajobraz lub abstrakcji

Do pomieszczeń, w klasycznym, kraju lub stylu Prowansji są idealne dla wszystkich rodzajów kompozycji jeszcze życia, kwiatów i krajobrazowych. Głównym warunkiem - powinno to wyglądać jak prosto i przyjemnie! Następnie tor spowoduje tylko pozytywne emocje. Oczywiście, zawsze będą istotne i abstrakcji, która jest uniwersalnym rozwiązaniem, które nadaje się do niemal każdej decyzji stylistycznej.

Dla domów, zaprojektowanych w stylu Art Nouveau, jest idealnym miejscem dla paneli dekoracyjnych z wyraźnych linii graficzny teraz. Minimalistyczny design i musi być: skromny, prawie niezauważalny rama.

Dość rzadkie w pomieszczeniach domowych opcja - skandynawskie wnętrze, sugerując, jasny, niemal futurystyczne obrazy z obrazami na nich litery, linie, łuki, itd. Dokonywać takich rzadką wstążki dekoracyjne pozostałości koraliki, muszle z pewnością może ktoś!


Teraz popularny styl loft dyktuje również panami swoich warunków: obrazy mogą być bardzo zróżnicowane, ale przeprowadzone nie więcej niż dwóch kolorach! Ten rygor i zwięzłość pewno nie pozostawi nikogo obojętnym.

Takie panele są bardzo dobrze nadaje się jako prezent na każdą okazjęTakie panele są bardzo dobrze nadaje się jako prezent na każdą okazję

Oczywiście, każda reguła istnieją wyjątki, dlatego powinna być bardzo indywidualne podejście do kwestii dekoracji domu. aplikacja tkanina nie może odpowiadać na tematy w domu, ale jest tak delikatna, że ​​zapotrzebowanie na jego miejscu w domu nie będzie żadnych wątpliwości.Na podstawie swoich prac powinien podjąć tylko kilka podstawowych zmysłów:

 • Środków.
 • Smak.
 • Zgodność.
 • elementy współdziałają ze sobą.

Stale po nich, można osiągnąć wspaniałe rezultaty, ponieważ historia pełna jest takich przykładów!

Panel tkaniny na tkaninie: nieoczekiwane połączenia

Tkanina dekoracja wnętrz weszła w modzie ostatnio powszechne: tylko w ciągu ostatnich kilku lat. Wcześniej, chcąc zorganizować jedynie kilka domów stały się obrazy wykonane. Dziś ludzie, którzy są gotowi realizować własne malowanie szerzy.

Oczywiście, wstępnie wybrane tkaniny mogą być piękne malować i umieścić w reprezentatywnej ramce. Liczby te już mają prawo być nazywany panel, ale przyjemność z takiej pracy jest dostępna tylko dla profesjonalnych artystów. Wszyscy inni są mało prawdopodobne, aby realizować nasze plany, a także specjalisty. Możemy tylko zrobić to niemożliwe: dodanie do materiału trójwymiarowego obrazu przy użyciu tej samej tkaniny!

Jeśli chcesz być oryginalny i nie chcą powiesić na ścianie zwykłego wzoru, panel uważany za doskonały wybórJeśli chcesz być oryginalny i nie chcą powiesić na ścianie zwykłego wzoru, panel uważany za doskonały wybór  

Realizacje procesu, dużo:

 • Aplikacji.
 • Sprzęt KANZASHI.
 • modelowanie 3D.

Ważne jest, aby zrozumieć tylko jedno: kiedyś początkujący mistrz jest mało prawdopodobne, aby uzyskać wspaniały kwiat lub martwa natura. Trzeba ciężko trenować, na podstawie schematu i poradę doświadczonych rzemieślników! A następnie prawdopodobieństwo uzyskania dokładnie to, co chce, zwiększa się znacząco.


W początkowej fazie lepiej jest użyć „projekt” - materiał, który nie jest przykro i zepsuje. Ale potem, mając wypełniony pełną ręką, można bezpiecznie pracować nawet z najdroższych materiałów!

Płyty skrawki tkaniny z rękami: Postęp

Piękno samokształcenia jest fakt, że możesz osobiście wybrać kolor, rozmiar i wygląd, które będą miały dekorację ścian. Panele wykonane z odpadków będzie dokładnie tak, jak jest postrzegany przez kapitana!

jednak, wychodząc do pracy, trzeba zaopatrzyć się w następujących materiałów:

 • Kawałek tkaniny.
 • Tematy z dopasowanymi kolorami.
 • Metr lub linii.
 • Nożyczki.
 • Malowanie na tkaninie.
 • Maszyna do szycia.

Materiały mogą przybierać bardzo różne: od zasłony do pozostałości starej pościeliMateriały mogą przybierać bardzo różne: od zasłony do pozostałości starej pościeli


Początkowo cięcia kawałek tkaniny wybranej wartości przed wyjazdem 3-5 odnoszą się do obróbki krawędzi. W rzeczywistości, te szwy są podobne do tych, które można zobaczyć na arkuszach. Jednak należy zwrócić uwagę, że są one najbardziej delikatne i niezbyt wyróżniać.

Od góry jest wymagane, aby wycofać się w zakresie 3 cm, w celu umieszczenia w nim następnie mocowanie nie. Wszystko zbioru tkanek: kwiaty, liście, itd. być produkowane z góry, a potem po prostu zamontowany na podstawie. Aby nie naruszać koncepcję należy najpierw zaznaczyć arkusz, przedstawiając ołówek, gdzie dany element jest umieszczony. W ten sposób możemy uniknąć nieprzewidzianych sytuacji, które zmuszają do ponawiania prace już wykonane.

W razie potrzeby, wolne rogi tkaniny mogą być ozdobione farby, brokat albo koraliki odpowiednim do tych celów. To wszystko zależy od nastroju mistrza!

Kto może sprawić, panele

Na szczęście wiele paneli upewnij się, że ręce mogą zarówno dorośli jak i dzieci! Jednak ostatni za to będą musiały wziąć pomocy ich rodzinom. Za arcydzieło dzieci, można stosować te same materiały i techniki! 

Panele z różnych ptaków i błędów jest idealny do pokoju dziecięcego, gdzie będzie to codziennie radość dzieckaPanele z różnych ptaków i błędów jest idealny do pokoju dziecięcego, gdzie będzie to codziennie radość dziecka

Jednak, aby być widoczne na zdjęciu nie jest abstrakcją czy krajobrazy, a Twoje ulubione postacie z kreskówek, rysować okruchy, które będzie o wiele bardziej interesujące. Ponadto powstały wysiłek wynik może być zawieszony w przedszkolu i wyświetlania wszystkich chętnych! Najważniejsze - znaleźć tematy, które naprawdę zachęcić okruchy. 

Może to być:

 • Coś widziałem w moim życiu.
 • Pet.
 • Bohater Fantasy.
 • Ulubiony uczta.

To będzie interesujące dla dzieci i kreatywności Nowy Rok, dla którego Mikołaj przyniosłoby im prezenty! Nikt nie mówi, że wszystko zmieni się od razu! Jednak radość i przyjemność z dziećmi roboczych dostać ogromny gdy drzewo lub snegovichok materiałów przydatnych sprzedawane na tkaninie.

Master-class na co panele tkaniny (wideo)

Pozwalając dzieci do pracy, ważne jest, aby pamiętać, że ostre nożyczki i igły będą wykorzystywane w procesie! Jeśli to możliwe, należy wykonać te operacje tylko rodzica! Wtedy prawdopodobieństwo, że dziecko się krzywda, jest zredukowana do minimum.

Panele z tkaniny we wnętrzu (zdjęcie)

11-1024x1024 680-Reorich-11 56548f51a0345345995b 1920x1080resizeportfolio8612561359638544 10948263 5937699PB220023 10948289 10948313 249392238 1203210946

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

76 + = 83

map