The BlogGarderoba w nowoczesne technologie mogą być tworzone w dowolnym pomieszczeniu wielkościGarderoba w nowoczesne technologie mogą być tworzone w dowolnym obszarze wewnętrznej w dziedzinie projektowania wnętrz i nowego trendu - specjalnie wyposażone pokoje do przechowywania ubrań i obuwia. Pokój - marzenie każdej gospodyni. Dziś deweloperzy w budowie mieszkań z poprawą planowania muszą przeznaczyć miejsce w szafie. Właściciele mieszkań konwencjonalnych nie martw się, bo gdy właściwy przebudowy domów przydzielić miejsca na swoje ulubione rzeczy, zawsze można. Aby to zrobić, trzeba dokładnie zrozumieć, co garderoba.


garderoba

Zachować swoją garderobę w oddzielnym pomieszczeniu w naszych czasach jest uważany za koniecznością. Dzięki specjalnej wbudowane systemy składowania, ubrania mogą być dystrybuowane przez pory roku i wielkości. deska do prasowania również, dzięki czemu można szybko przygotować wybrany strój może być wygodnie umieszczony w garderobie.

Nowoczesna garderoba ma swoje zalety:

 • Moda jest w porządku;
 • Dużo miejsca, aby pomieścić przedmioty szafie;
 • Prawo sukienka jest zawsze w zasięgu wzroku, i nie trzeba tracić czasu na poszukiwaniu;
 • Można zorganizować szatnię w każdym rogu domu;
 • może on być rozprowadzany na oddzielne części.

Garderoba w osobnym pokoju - to bardzo praktyczny i wygodnyGarderoba w osobnym pokoju - to bardzo praktyczny i wygodny

Projektanci rozkładać garderoby od gatunku, jest otwarty i zamknięty. Również wnętrze garderoba może być urządzone według własnych upodobań. Dekorowanie pokoju zależy od jego bezpośredniego celu.


systemy pamięci masowej może być zainstalowany tak, aby były wygodne i komfortowe w każdym poziomie i pionie. Dekorowanie ścian opatrunku nie wymaga specjalnych warunków lub umiejętności na tyle, aby wybrać ładną tapetę lub pomalować ściany w ciepłych kolorach. Sufit może być wykończone zawieszonych struktur. Wybierz kolor światła, ponieważ jest wizualnie zwiększa przestrzeń. Jeśli pojedynczy pokój wyposażony jest w okna ubrań, można powiesić oryginalne zasłony lub rolety. Garderoba może być płci męskiej i żeńskiej lub coś pomiędzy.

Pokoje opcje wykończeniowe

Przede wszystkim, powinniśmy rozważyć rodzaje garderoby. Otwórz widok garderoba - to przestrzeń bez instalowania przydzielone partycje lub drzwi. Brak tych elementów stworzyć poczucie kontynuacji wnętrza sypialni.

Otwarte szafy mają swoje wady i zalety: • Ubrania są zawsze w zasięgu wzroku;
 • Rozmieszczanie taki opatrunek może być w małych pomieszczeniach;
 • przestrzeń w pomieszczeniu jest nadal przestronne.

Istnieją jednak wady z zalet.

a mianowicie:

 • Odzież, która jest w zasięgu wzroku, przyciąga wzrok obcego;
 • W celu utrzymania estetycznego wyglądu trzeba wydostać się częściej.

Duża garderoba może pomieścić rzeczy wszystkich członków rodzinyDuża garderoba może pomieścić rzeczy wszystkich członków rodziny

Zamknięty opatrunek zakłada partycje, ekrany lub drzwi przesuwne. Nie mogą być również opcje osobno wyznaczonych miejscach.

Główne zalety - jest:

 • Wszystkie rzeczy są w jednym miejscu;
 • Nawet jeśli w szatni jest bałagan, nikt nie ma możliwości, aby ją kontemplować;
 • Aby przywrócić porządek, aby zmienić stroje w dowolnym momencie, bez ingerencji z resztą rodziny.

Wśród braki można zidentyfikować dostępności przestrzeni dla budowy odrębnej garderobą, oddzielnej instalacji urządzeń oświetleniowych i jeśli zbudować garderobę w sypialni, to znacznie zmniejsza całkowitą powierzchnię.

Jak zrobić garderobę

W celu zbudowania garderobę swoich marzeń, trzeba pracować to dobrze.


Aby to zrobić, pomóc planowanie wykonawcze:

 • Ustal opatrunek miejsce położenia;
 • Zmierzyć powierzchnię Aby obliczyć parametry i tworzenia miniaturek;
 • Podnieść niezbędne materiały.

Utwórz rysunek jest konieczne dla właściwej dystrybucji bezpośredniej przestrzeni powołanie szafa, jak również obliczyć liczbę niezbędnych materiałów i akcesoriów. Dedykowane miejsca na sali, którego celem składowania, powinny znajdować się w odległym zakątku domu lub mieszkaniu. Może to być odległe ściany w sypialni, meander, spiżarnia, miejsce pod schodami.

garderoba potrzebuje dobrego światłagarderoba potrzebuje dobrego światła

Najprostszym i najbardziej racjonalnym rozwiązaniem byłaby budowa garderoby w szafie. trzeba będzie pozbyć się niepotrzebnych elementów zapisanych w pomieszczeniu magazynowym, dostosuj ścianę trzymać światła i ustawić system przechowywania.

Warto również rozważyć system wentylacyjny. Właściwa wentylacja opatrunku zwalnia właścicieli z wielu problemów, takich jak pleśń, ciężkim powietrzem i zapachem. Dla każdego oświetlenia garderoba jest bardzo ważne. Przerobione spiżarnia bez odpowiednich świateł mogą być zbyt ciemne i nie przytulne. To może się przydać, reflektory, oni sprawiają, że pokój Bole radosny.


Odizolować garderobą łącznej powierzchni mieszkaniowej modne drzwi przesuwne, drzwi harmonijkowe lub drzwi z wbudowanymi w lustrach. W celu wyciągnięcia racjonalne, praktyczne i ładne garderobę, półki powinny być stosowane ostrożnie, aby przydzielić miejsca.

Głębokość szatni

Najlepszą do garderoby jest uważany za prostokąt, który nie jest zbędny i projekcyjnych kątami. Najmniejsza głębokość pomieszczenia może być 3 m2. Komponenty systemu składowania w taki opatrunek lepiej wybierać L-kształtny. 

głębokość opatrunek musi być na tyle duża, aby prawidłowo obliczyć ilość miejsca zajmowanegogłębokość opatrunek musi być na tyle duża, aby prawidłowo obliczyć ilość miejsca zajmowanego

miejsca w szafie może być podzielony na kilka stref:

 1. W górnej strefie znajduje się od podłogi o około 250 cm. W nim umieszcza się na poddaszu i półki do przechowywania przedmiotów nie zastrzegane.
 2. Strefa środkowa wynosi od 60-160 cm od podłogi, to jest uważany za część głównego nurtu, to w tym obszarze znajdują trempel i półki z najbardziej popularnych rzeczy.

W dolnej strefie znajduje się na dnie 70 cm od podłogi, przeznaczonych do przechowywania obuwia. W celu obliczenia głębokości opatrunku może zatem wynosić: należy dodać głębokość i szerokość przejścia drzwi kołnierzy. Suma tym przykładzie jest to konieczne garderoba głębokość.

Materiały stosowane do wytwarzania opatrunku

Aby wygodny i funkcjonalny garderoba pomoże poprawne i wysokiej jakości materiałów. Nowoczesna produkcja oferuje swoim klientom najbardziej interesujących i oryginalnych materiałów i wykończeń. Materiał najbardziej praktyczny jest uważany za drzewo.

Moduły i systemy, wykonane z drewna, naturalny wygląd, trwałe i piękne. Więcej opcji budżet uważany szafki i szuflady z płyty wiórowej i MDF.

DSP ma przyjemną fakturę. Mebel ma wyraźnych granic, które umożliwia wygodne zorganizować rzeczyDSP ma przyjemną fakturę. Mebel ma wyraźnych granic, które umożliwia wygodne zorganizować rzeczy

Materiał mniej wytrzymałe niż drewno, ale z należytą starannością może trwać bardzo długo. drzwi szafy powinny być przejrzyste, dzięki czemu można zobaczyć nadzienie szybko znaleźć elementy. Dobrym rozwiązaniem - wykorzystanie pleksi lub przezroczystego tworzywa sztucznego. Dla właścicieli odpowiednim materiałem jest aluminium.

Metal ma dobry wygląd, wytrzymuje duże znaczenie i nie jest wrażliwy na uszkodzenia mechaniczne. Przy wyborze niezbędnych materiałów powinni mieć świadomość, że ich produkcja powinna być wysokiej jakości. systemy pamięci masowej mogą być zbierane przez siebie lub kupić gotowe.

Aby zakupić systemy gotowe wiedzieć dokładnie wielkości i parametrów pomieszczenia. Jeśli te opcje nie pasuje, można zorganizować garderobę na zamówienie. Kreator rysunek uwzględniając wszystkie życzenia i wymagania, a na roślinie wytwarzanej przez system ściśle określić dane.

Wygodne garderoba 18 metrów kwadratowych. M: zdjęcia i nowoczesne pomysły

Jeśli jest garderoba 18 m2, jego konstrukcja może być bardzo zróżnicowany. Niestety, nie ma pewne zasady opatrunek wszystko, ale powyższe przykłady możemy zrozumieć, jak sprawnie przeprowadzić swój pomysł. Wielu projektantów oferują swoje przykłady i zdjęcia, które przedstawia najbardziej śmiałe pomysły.

Aby określić styl ubierania, konieczne jest, aby słuchać rad doświadczonych projektantówAby określić styl ubierania, konieczne jest, aby słuchać rad doświadczonych projektantów

Ich próbki pomóc kompetentnie przemyśleć wszystkie kroki, które trzeba zrobić:

 • Należy wziąć pod uwagę lokalizację wszystkich strefach;
 • Wybierz paletę kolorów ścian i mebli;
 • Do przeprowadzenia wykończenie ścian i montaż mebli;
 • Dobór i montaż oświetlenia;
 • Dodawania elementów dekoracyjnych.

walk-in closet konstrukcja może być wykonana w stylu hi-tech lub Art Deco - wszystko zależy od lot fantazji. Bardzo często w nowoczesnym stylu projektowania dodany do klasycznych elementów, które uzupełniają ogólny obraz wnętrza mieszkania lub domu.

Przykłady szatniami: fotografia

Próbki pokoi szafa dekoracji można zobaczyć w porządku. Bardzo dobrze wyglądał stylowe półki z ciemnego drewna, znajduje się na białym tle ściany. Również wiele przykładów, gdzie wszystkie układy wykonane są z chromowanego metalu, co sprawia, że ​​pokój stylowe i nowoczesne. Często można zobaczyć prawidłowe rozmieszczenie odzieży i akcesoriów, a także inspirować nam pomysły do ​​swojego projektu. Ponadto, bardzo często można znaleźć szafy, gdzie oryginalna partycja oddzielające sypialnię od szafy.

Ścianki działowe mogą być:

 • kolumny;
 • akordeon;
 • Z wbudowanymi meblami.

W garderobie, można pokazać trochę kreatywności i powiesić lustro lub nietypowy kształt w oryginalnej ramieW garderobie, można pokazać trochę kreatywności i powiesić lustro lub nietypowy kształt w oryginalnej ramie

Oprócz podstawowej idei projektanta, można skonsultować się o prawidłowym umieszczeniu oświetlenia. Jedyną rzeczą, która nie jest widoczne na zdjęciu-examples - system wentylacji, co jest bardzo potrzebne w pomieszczeniach do przechowywania rzeczy. Jest to szczególnie ważne, gdy istnieje wiele rzeczy, wykonane z naturalnych materiałów skóry, zamszu, etc.

Nie należy zapominać o lustrze, bez którego trudno wyobrazić sobie nowoczesny opatrunek. Lustra mogą być wbudowane w drzwi lub umieszczone wzdłuż najbardziej to nie jest wielka ściana. 

Dyspozycja szatni (wideo)

Reasumując można śmiało powiedzieć, że garderoba jest bardzo przydatna. Najwygodniejszym forma garderoby - to kwadrat lub prostokąt. Najbardziej wygodne ubieranie tych, którzy mają najbardziej odległych zakątków kraju. Opatrunek powinien być zwarty i wielofunkcyjne. Można zobaczyć zdjęcia znanych projektantów do tworzenia wzorów. Piękne elementy wystroju wnętrz dać pokój wąski komfort. W wielkiej szafy mogą być zintegrowane zestawy mebli promień. Meble powinny być wybrane w garderobie wygodny i praktyczny. Garderoba mogą być tworzone w dużych, jak i małych pomieszczeniach.

garderoba Design (wnętrze zdjęcia)

Dokonanie garderobę i 5 powodów, dla jego powstania file4e845492b035b 1e42bc1503a1 009varianty-napolnenija-shkafa 12-22 16-1000x670 5305 499663553 1456659585895192395 becb0091alowres

Leave a Comment

Your email address will not be published.

27 + = 33