The BlogKağıt duvar kağıdı - bütçesi, duvar kağıdı en yaygın türü hem tek katmanlı (simpleks) ve çift katman (çift yönlü) olabilirKağıt duvar kağıdı - bütçesi, duvar kağıdı en yaygın türü yeni duvar kağıtları seçimi konusunda onarımı, birçok ilk düşünüyorum yana hem tek katmanlı (simpleks) ve çift katmanlı (çift yönlü) olabilir. Bu yarısıdır, ama çok daha zor tutkal onları - Aslında, doğru bir duvar kağıdı bulmak için. Onarım - bu birçok modern insanın bir baş ağrısı ve Duvar Kağıdı ayrıca bakım çok önemli bir yönüdür. Aslında, günümüzde birçok insan duvar kağıdı, değil paneli veya duvar boyası tercih ederim. duvar kağıdı çok daha kullanışlı olması, kolayca pokleit olabilir ve uzun süre sürecek.


sorusu eski duvarın duvar kağıdı hakkında çıktığında

Çoğu zaman daire sahipleri duvarlar zaten duvar kağıdı var olduğu gerçeğiyle karşı karşıyayız ve belki de çünkü onları soymak problemlidir ne, çok, çok uzun zaman hareketsiz pokleit idi. Bu nedenle, birçok kişi kendilerine soru sormak: "Mümkün eski yeni duvar kağıdı pokleit mı?". Bazı insanlar yapmak profesyonelleri işe ve birisi kendi başlarına sorunları çözmek için tercih ediyor.

Sırasında veya sonrasında yapıştırma işlemi eski duvar kağıdı ile ilişkili duvar kağıdı belirli olayları meydana gelebilir.

Örneğin, eğer son duvar kağıdı, iyi seçilmiş desenli, parlak ve renkli idi ve iyi bir önceki duvar rengi yeni duvar kağıtları rengini kesintiye olacağını ortaya çıkabilir, bu durumda yeni duvar kağıdı, hassas bir renge sahiptir. Bu durumda, yeni duvar kağıdı çok çirkin bakacağız. Ayrıca, oldukça olası sonuç olduğunda bunları yenileriyle yeni bir başlangıç ​​suya düşmek yapıştırma sonra eski duvar kağıdı.

vinil duvar temeli - köpüklü vinil. Onlar serigrafi tarzı, pürüzsüz ve rahatlama olabilirvinil duvar temeli - köpüklü vinil. Onlar serigrafi tarzı, pürüzsüz ve rahatlama olabilir

yeni eski üzerindeki yapıştırma duvar kağıdı ana dezavantajları

  • Duvarlar hizalamak mümkün olmayabilir;
  • Eski duvar kağıdı yeni düzgün sabitlemek mümkün olmayacak oldukça mümkündür sonuç, olduğu;
  • Üst üste idi Duvar kağıdı pokleit, genellikle çok daha az tutun;
  • Sen duvar kağıdı-tutkal yeniden gerekebilir.

üst üste bazı etiket duvar kağıdı güçlü yanlarından paranın ekonomiye olmadığına dikkat çekti edilebilir ve duvarların yüzeyi tesviye çalışması.


Yani, bu durumda, onarım yapmak için toplanmıştı kişinin sadece kişisel tercihi her şeye karar duvar kağıdı bu yöntemle çünkü - değil kolay bir şey.

duvar kağıdı ile duvar kaplanması Kalite sadece işlerin uygulanması için teknolojiler ve önerilere tabi olabilirduvar kağıdı ile duvar kaplanması Kalite sadece işlerin uygulanması için teknolojiler ve önerilere tabi olabilir

Eski duvar kağıdı üzerine duvar kağıdı tutkalı gibi: faydalı bilgiler

başlamak için, tabii ki, yeni bir duvar kağıdı satın yanı sıra onlar eskileri yoluyla göstermek olmayacağından emin olmak gerekir. Sonra sopa için gerekli tüm materyalleri hazırlamalıdır.eski üstüne yeni duvar kağıdı tutkal karar verildi, o zaman ilk olarak önceki duvar kağıdı türü hakkında emin olmak gerekir. türlerin her biri ayrı ayrı ele alınmalıdır.

 

Duvar kağıdı en yaygın türleri

  • kağıt;
  • vinil;
  • Post.

Modern duvar kağıdı pazar yapısı ve rengi farklı malzemeler sunuyorModern duvar kağıdı pazar yapısı ve rengi farklı malzemeler sunuyor

Evin sahipleri eski duvar kağıdı kusurları veya sonları arınmış olduğunu rahatlıkla güvenebilirsiniz sonra hemen yeni bir duvar kağıdı yapıştırma için ilerleyebilir. Eski duvar kağıdı tüm parçaları kötü tutulmasını bulunmuştur, bunlar nemlendirin ve yavaşça çekin gerekir.

Öncelikle, daha sonraki yapıştırma başarılı olduğundan emin olmak için duvar kağıdı sadece bir şerit yapıştırılmış olmalıdır. Bu grup ile kuruttuktan sonra sorun yok ise, onarmak için devam edebilirsiniz.

Orada tutkallama sürecinde küçük kabarcıklar, ya onları sıcak demir düzleştirmek veya özel tamir spatula yumuşatma için kullanabilirsiniz. Eğer çok rahatsız istemiyorsanız, o zaman sadece kabarcıklar şeklinde düzensizlikler kendilerini çözünmesi yok kadar birkaç gün beklemeniz gerekir.

Ayrıca, operasyon sırasında tüm pencereler ve kapılar kapalı olması. duvar kağıdı tamamen kuru ve kabuğu olmayacaktır sonra oda havalandırma mümkündür.

dikkate almak gerekir ne

Kağıt duvar kağıdı ile çalışırken nedeniyle tutkal onlar kendi renginde yeni bir katman boyayabilirsiniz gerçeği dikkate değer. Yukarıda belirtildiği gibi Yani, dikkatle renkleri seçmek daha iyidir. Dikkat ve tutkal tutarı ödemek için çok önemlidir. Yapışkan çok fazla ise, o zaman kumaş soyma başlayabilirsiniz.

o vinil duvar kağıdı gelince, her şey çok daha zor hale gelir. Bütün hak vinil duvar kağıdı iyi su direnci ve yeni bir katman çok kötü fiyatının olacak yüzden bir rahatlama yüzeye sahiptir gerçeğine. Dokumasız duvar vinil ile aynı bileşime sahiptir, bu yüzden öneriler aynı kalır. Genellikle, duvar kağıdı bu tür çekin ve onlara bir şey sopa çalışmayın daha iyidir.


Yeni duvar kağıdı yapıştırma anda eski kaldırmak için en iyisiYeni duvar kağıdı yapıştırma anda eski kaldırmak için en iyisi

Eski yeni duvar kağıdı uygulamadan önce, ilk olarak bir önceki katman ıslak ve bunun standı boyar olmadığını görmek için yapardı. o boya seçimi gözlenmiştir, o zaman kesinlikle değmez yeni duvar kağıtları bir kat tutkal.

eski yeni duvar kağıdı tutkalı mümkün mü ve çalışmalar üretmek için nasıl

eski duvar kağıdı üzerine yeni bir katman tutkal mümkün olup olmadığından emin yapma ihtiyacını yapıştırılması hemen önce.

Başlamak için, emin olmak için gereken ince ve çok iyi duvara yapıştırılmış eski katmanı. Onlar sonradan olumsuz yapıştırılması sürecini etkileyebilecek gibi herhangi bir çatlak veya lekeler olmamalıdır. Daha önce belirtildiği gibi, eski duvar kağıdı, kağıt olsaydı, en iyi seçenek olacaktır. Onlar oldukça güçlü ve ince, yani yeni bir katman çok iyi düzenlenecektir.

Böyle bir durumda ele Asıl - doğru tutkal seçin. Çok ısrarcı olmalı ve boya öncesi iyi eski bağlıdırlar yeni katmana duvar kağıdı tutkalı ıslatmak çok dikkatli olmalıdır.

Eski duvar kağıdı değildi ve herhangi bir başka ise, bunları kaldırmak ve onları yeni duvar kağıdı pokleit denemek için daha iyidir.


yasaklara ilişkin olarak, onlar bazıları aşağıda sıralanmıştır, çoktur.

Eski katmanda duvar kağıdı altında Yasaklar

  1. Konveks bir desene sahiptir, ve kağıt olmayan duvar, üst yeni bir katman tutkal imkansızdır. Bu durumda, yüzeyin yeni bir katman dengesiz ve tutmak için yeterince iyi olmayacaktır.
  2. Vinil ve dokunmamış duvar yeniden yapıştırma olacak en iyi malzeme değildir. Yeni katman hep ayırmak gelecektir ve düzensizlikler sahip olacak ve Hatta kabarcıklar.
  3. yeni duvar kağıdı havayı sızıntısı olmayacak eğer, ayrıca belirtmek gerekir, yeni katmanın soyma yol açacaktır altına durgunlaşır yapıştırıcı.

Böyle kabarcıklar çok fazla olduğu sürprizler, bir sürü şey olabilir yapıştırılması sırasında. Sorunu çözmezse, taze bir kat ayırmak zorunda olup, birincil eski tabakasını kaldırmak için emin olacaktır.

Hatta eski üstüne yeni bir duvar kağıdı sopa olabilir, henüz bu etkinlikten kaçınılmalıdır hangi yollarla bir dizi olmasına rağmen.

Yapıştırma duvar kağıdı duvarları (video)

Düzensizlikler ve diğer sorunlar olmadan, ama mükemmel sonuçlar elde yapıştırma sonra önceki tabakanın uzaklaştırılması üzerine biraz daha fazla zaman ve para harcamak için daha iyidir. Eski duvar kağıdı çok duvara yapıştırılmış ise, özel bir çözücü kullanabilirsiniz. Çok fazla maliyeti yok, ve kullanımı kolaydır. onarmak için ve sonuç yıllarca tutulacaktır çünkü halicilik, sorumlu ve akıllıca ele alınmalıdır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

49 − = 43