Doğal masif ahşap giriş holü: 6 faydaları

Doğal masif ahşap giriş holü: 6 faydaları

12 October 2017Masif ahşap mobilyalar rahat fuaye yapar ve bunu bir yüksek maliyeti verirMasif ahşap mobilyalar rahat fuaye yapar ve katı ahşap göze mobilya inanılır pahalı kılan can sadece zengin insanların ve bu tür ürünlerin maliyeti oldukça yüksek olduğundan bu, doğrudur. Elbette fiyat, hem de niteliksel olarak bitirmek gerçekleşmiştir ne kadar tasarım ve seçim dizisinin büyüklüğüne bağlı olacaktır. Ancak genel olarak, doğal ahşap mobilyalar fiyatı çok yüksek. Ancak, ahşap dayanıklıdır ve mobilyalar bir yıldan fazla uzak sürecek olması nedeniyle, maliyet kendisi için birçok kez ödeyecek.


Dizinin Koridorlar

Mobilya, doğal odun hamuru kullandığı üretimi için - aile ve ev sahiplerinin tutarlılığı vurgulamak için bir fırsattır.

Gerektiğinde olarak değil her insan bağımsız, kurallara ve estetik bir görünüm elde etmek için uygun binanın iç tasarlayabilirsiniz:

 • hesaba bitirme oda içine atın;
 • tarzı;
 • mobilya işlevsellik.

Ahşap mobilya ekolojik uyumluluk ve çekici bir görünüm bahsetmemiz gereken birçok avantajı vardırAhşap mobilya ekolojik uyumluluk ve çekici bir görünüm bahsetmemiz gereken birçok avantajı vardır

Kural olarak, doğal ahşap ürünleri İmparatorluğu, Barok ve Rokoko gibi tarzlarda yerleştirdi. Ön gövdede ahşap mobilya bir tür olarak modeli kullanıldı.


Koridorda çekmeceli bir sandık, dolap, bir asma olmalıdır. kanepe veya aynı malzemeden yapılmış pouf izin verilen yükleme, hem de serbest duran raf.

Bu tür ürünlerin avantajları onlar, fazla yer kaplar çekici bir görünüme sahip ve en önemlisi, odanın stil birliğini korumak için yardımcı kalmamasıdır.

diziden Hol için mobilya

En yaygın olarak kullanılan başlıca türler arasında, dizi üç türü vardır.

yani: • çam;
 • meşesidir;
 • Huş.

malzeme katı ahşap mobilya, meşe, dişbudak, huş, ve diğer ağaç türlerinin imalatı için bir çam olabilirmalzeme katı ahşap mobilya, meşe, dişbudak, huş, ve diğer ağaç türlerinin imalatı için bir çam olabilir

Egzotik ve çok pahalı kayalar sipariş ve çok nadir münhasıran yapılır. Ancak bu popülerlik açısından, İtalyan ağaçların, pahalı dayanıklı ve kabul edilir en şık ürünleri ile. İtalya'dan marangoz böyle balıkçılık temellerini korumak için değil sadece, aynı zamanda geliştirilmiş odun mükemmellik seviyesine giyinme. Bu mobilya da onların soyundan gücü ve orijinallik yüzyıllardır kalacak ve sadece yeni sahiplerini memnun edecek ama.

masif ahşap mobilya Avantajları

dikkate almak değilse ahşap koridor neler gerekli olan bir küçük bir yatırım değil, birçok avantajı vardır. salon beri - insan onun hayatındaki en önemli zaman harcamak bir yer, yani iş / okuldan eve gelir ve ona gider, oda içine almak için rahat ve keyifli olmalı, iyi bir ruh hali vardır.

Doğal ahşaptan Prihozhki nedeniyle olumlu yönlerinin seçilir:

 1. Onlar çok dayanıklı ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.
 2. üzerinde zaman koridorda paketi dönüştürmek arzusu uyanıyor, yeni gölge bir vernik uygulanarak kaplama güncellemek için oldukça mümkündür.
 3. Doğal ahşap - zarar getirmeyecek mobilya çevre dostu bir parça.
 4. ahşap mobilya mekanik gerilime karşı dirençlidir. Operasyonda bu tür cips, çizik ve ezik olarak kusurların oluşumu ile yüz başarılı olmak mümkün değildir.
 5. Mobilya Ahşap - seçkin bir üründür.

Nedeniyle özel emprenye etmek, masif ahşap mobilya uzun bir servis ömrü vardırNedeniyle özel emprenye etmek, masif ahşap mobilya uzun bir servis ömrü vardır

Doğal ahşap özellikleri mükemmel bir iç mekan ile mükemmel uyum.

masif ahşap mobilya seçimi

Doğal olarak doğal ahşap mobilya seçimi alıcı bağlıdır.


Özellikle İçinde:

 • tasarım;
 • büyüklüğü;
 • İşlevsellik.

Eğer yüksek kaliteli mobilya, aynı zamanda dekorasyona sadece yapmak hangi aracılığıyla ahşap ürünlerinin üretiminde kullanılan sanat teknolojisi.

Duvarlardan dışarı duracak katı bir rengin yapımı mobilya seçmek için tavsiye edilirDuvarlardan dışarı duracak katı bir rengin yapımı mobilya seçmek için tavsiye edilir

Örneğin:


 • ağartma;
 • iplik;
 • fırça;
 • Yapay yaşlanma.

Orijinal ve güzel bakmak ama daha pahalı ev mobilyalar, gerekiyorsa, Ruscha wenge, porsuk gibi cins seçebilir.

Çam Özellikleri koridor

yaparken bir koridor çeşitli zorluklar ile karşı karşıya.

Yani, ile:

 • Odanın düzensiz şekilde;
 • Küçük boyutları,
 • Eşit olmayan duvarlar, tavanlar veya kötü aydınlatma.

Böyle problemler bazen bir mobilyayı almak Altında imkansız, ama bunları çözebilir doğal ahşap mobilyalar yapılmıştır. Tam olarak nasıl? Tasarımcılar kusurları ile oda kendilerine dikkat çekecek vurgu elemanı olmalıdır inanıyoruz. Tüm oturma odasının görüş koridorda bir tür oluşturur yana, o zaman tadı ile onu döşenmiş ve en üst düzeyde, odanın sadece güzel ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz, ama aynı zamanda konukların övün.

Provence tarzında yapılan salona mükemmel uyum beyaz boyalı masif ahşap mobilya,,Provence tarzında yapılan salona mükemmel uyum beyaz boyalı masif ahşap mobilya,,

Çam Prihozhka - kesinlikle iç oluşturmak için bir kazan-kazan yoludur. , Güvenilir, sağlam ve dayanıklı mobilya düzenli görevlerini yürütmek ve tek anı izin vermez.

Çam - Eğer ırkı seçerseniz Masif mobilya bütçe ve çok pahalı olabilir. çam gelen mobilya İskandinav modeli yeterince kompakt boyutu, maksimum işlevsellik ve en önemlisi özgün bir görünüme sahip.

sağlam meşe koridorlar nelerdir

Daha dayanıklı ve görünüş olarak çekici katı meşe bir giriş olarak kabul edilir. Ürün ek dekor uygulamak önler güzel bir web yapıya sahiptir. Bu itibaren, karmaşık ve derin işleme yapılacaktır ne kadar, bu ürünün değerine bağlıdır.

Meşe odun daha üst sınıfa uygulanır ve sadece yaratıcı türler var, ama aynı zamanda zihinle bu tür ürünlerin severler getiren belirli bir koku.

Hiç bir mobilya fabrikası gibi kokuyorsun bir apartmanda, yaşamak istemiyorsanız, daha derinlemesine tedavi seçmelisiniz. Fazla lezzet saldırganlık ve sinirlilik neden olabilir.

huş Koridor

huş Koridor - herhangi koridor süslemeleri, aynı zamanda tamamen farklı bir tasarım stili için gitmek mümkün olmayacaktır sadece mobilya parçası. Bu evde nesnelerin estetiğini korumak için olduğunu belirtmek gerekir, hizmet kurallarının ürünleri hakkında bilgi almak için gereklidir.

kahverengi tonlarında yapılmış katı huş, mobilya, klasik bir ortamda iyi görünüyorkahverengi tonlarında yapılmış katı huş, mobilya, klasik bir ortamda iyi görünüyor

O İçinde huş yapılmış doğal mobilyalar bulunmaktadır:

 • Bu özel bakım gerektirmez;
 • Mükemmel transferler ıslak temizlik;
 • Özel bir takviye yapısı ile Kaplı, bu yüzden hiç önemli kumaş yüzeyi kir, toz ve diğer kirletici alma.

Doğal ahşap onun ucuza gelir MDF paneller, daha dayanıklı görecelidir.

Tasarımcılar meşe veya huş olsun, o mobilya satın almaya değer, ne kadar masif ahşap olursa olsun seçilmemiştir inanıyoruz. Bu şekilde, her küçük şey düşünebiliriz. Örneğin, dekorasyon iç dolgu, seçme tertibatları, doğrudan boyutları ve formu, ağ.

Şık koridor parke (video)

Bu tür tasarımlar yıllarca memnun edecek ve sadece olumlu duygular getirecek. dolaplar, çekmeceler gibi ve askı, bacaklarını seçmek için değil tavsiye kaide ve obuvnitsey üreticileri ile kombine ve yüklü oldukları üzerinde sağlam bir temel olarak büyük nesneler, daha fazla istikrar için. Bu nedenle, ağır ağırlığına bu özellik hasar gözetim gelecekte ortadan kaldırmak mümkündür.

Katı ahşap koridorları tasarımı (iç fotoğraf)

file5253cef398459 43 07-0929Acut1 15 21-1 1491v2 5279938ce6d3997ab267e1d3663e8856 52321676b849a 14504266290 14326867018113w4000h3200

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − 91 =

map