doğa ve manzara: nakış çapraz düzenleri Özellikleri

doğa ve manzara: nakış çapraz düzenleri Özellikleri

12 October 2017işlemeli resimlerin Manzaralar çok güzel görünüyorsunişlemeli resimler üzerinde Manzaralar çok krasivoVyshivanie çapraz işin karmaşıklığına göre öncelikle farklılık görünüyor. Orada başlar uygulamaya almak çok basit nedenleri vardır ve hangi nakış ve öğrenciler olabilir. çok büyük ve birkaç ay sürebilir Böyle birine üretimi içindir işler vardır.


Çapraz Dikiş: doğa, orman manzaraları

Renk biraz kullanılır çok küçük görüntülerini bulabilirsiniz - başlayanlar için, bu çocuklar için uygun seçeneklerdir. sarı renkli yeşil, mavi, bazı deneyim dikiş sahip olduğunda, al ile Kompleks orman manzaraları. Okuldaki gibi - basitten karmaşığa.

hazır kitleri satın alarak, daha kolay çalışır, ancak her zaman nakış istediğiniz tam olarak ne satın alamazsınız. vb iğne gereklidir iplik tür eskiden ne bir göstergesi, renkli resimler ve diyagramlar baskılı Çünkü

Genellikle işlemeli manzara kullanışlı yaşamışGenellikle işlemeli manzara kullanışlı yaşamış

Rus yaz peyzaj - bizim algı yeşil, sevdiklerinin bolluğu. Bu sahne evinde mükemmel bir dekorasyon olduğunu.

Çapraz dikiş düzeni, nasıl en iyi doğası

Kuşkusuz, en ilginç ince tuval üzerine işlemeli tablolar vardır. Ve bir tuval çalışmaları ile, zor ve genel olarak bir dizi sayma kolay değildir, ancak görsel efekt buna değer.


Öncelik nakış doğrudan desen bağlıdır - resmin tüm parçaları aynı poz varsa, sen sürekli bir ağın oyalamak Eğer sol üst köşesinden başlamalıdır.

resimler ince tuval üzerine işlemeli unutmayınız, daha muhteşem bakmakresimler ince tuval üzerine işlemeli unutmayınız, daha muhteşem bakmak

Ön plan büyük bir nesne varsa, o zaman bir tane ondan başlamalı ve arka plan olarak soldan sağa her şey dikilir.

Doğa, manzara, kanaviçe, şemalar: kış manzara

Çiçek kış manzara, yaz daha gerekecektir. Bir mavi ve mavi elbette yeterli değildir vardır.Sen de gereklidir:

  • yeşil;
  • kahve;
  • sarı gölgeler;
  • Turuncu ve kırmızı (günbatımı veya gündoğumu nakış varsa).

Diğer manzara aynı yöntemlerle, aynı zamanda kış manzara İşlemeli. Tipik olarak, tam çapraz dikiş için bu kullanılmaktadır.

Eğer manzara oyalamak için yapacaksanız, o zaman farklı renklerde bir sürü için hazırlanacakEğer manzara oyalamak için yapacaksanız, o zaman farklı renklerde bir sürü için hazırlanacak

Küçük bir tuval üzerine onları nakış arada, eğer bu durumda, basit bir şema, oldukça etkileyici bakacağız. berabere nakış çerçevesi, daha katı bakacağız Eğer nakış, substrat zıt renkli olabilir.

mavi tonları veya baskın mavi-yeşil tonlarda içine mükemmel uyum Kış resim nakış. öyleyse, duvar çizmek istiyorsanız, o zaman tek bir kompozisyonda biçimselleştiril birkaç farklı-resimler, dikmek olabilir.

seascape nakış nasıl

mavi, turkuaz, mor, pembe: - aynı zamanda zayıf denilen olamaz Seascape paleti çok renk ve tonları yankılandı. nakış şeması ve çok basitten karmaşığa burada olacak.

Tuval üzerine İşleme resimleri derin deniz tasvir istiyorsanız, mavi tuvali alabilir, genellikle numara 10 veya 11'dir. bu durumda biz üssü göreceksiniz rağmen Genellikle ipi diş, ikiye katlanmış, ama bir iş parçacığı işlemeli.

en uygun yol sağa sola bir resim oyalamak ve dönüşümlü hareket etmeken uygun yol sağa sola bir resim oyalamak ve dönüşümlü hareket etmek

üstten alta sol kenarı genellikle nakış. İlk işlemeli hepsi aynı renk ve ardından bir sonraki geçişi geçer. Yani birçok alana yayılmış şartlı resmini kırmak ve dönüşümlü bunları çalışır. Tabii ki, bu "birisi, daha rahat nasıl" ama bir alandan diğerine atlamak için hiç aşamalarında hareket ediyor daha genellikle zordur.


Çapraz dikiş kış manzara (video)

Hazır setini almak ve malzemenin kendisi için bakmazsanız, iplik, kanvas, çember ve iğneler, ürün iyi bir aralıkta sunulmuştur Igolochka gibi çevrimiçi mağazalardan satın alınabilir. Her zaman düzgün malzemeler sonraki iş önce zaten sahip olanı bulmak daha kolaydı bölmelere dağıtılır saklayın.

İyi iş!

kanaviçe sahne için düzenlemelerin örnekleri (fotoğraf)

01 12-530enl 54fdb343f255b5c63fc347b2156151ba 170854 320032 320041 320128 320142 320143 320161


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

61 − = 58

map