Dobieramy oświetlenie w salonie z sufitów naciąganych: 5 pasemka

Dobieramy oświetlenie w salonie z sufitów naciąganych: 5 pasemka

12 October 2017Aby stworzyć oryginalne wnętrze w salonie z sufitów napinanych doskonałym wyborem będzie zastosowanie reflektorówAby stworzyć oryginalne wnętrze w salonie z sufitów napinanych doskonałym wyborem będzie zastosowanie reflektorów Wiele osób woli do dekoracji sufitów naciąganych powierzchni podstawy. Konstrukcja ta jest uniwersalna i wygląda atrakcyjnie. Dioda Strip świetlne są wykorzystywane jako źródła światła dla sufitów podwieszanych. Jeśli zdecydujesz się wykorzystać reflektory, możliwe jest użycie żarówki, światło jarzeniowe lub żarówki LED.


Reflektory na sufity podwieszane w salonie

Oświetlenie punktowe jest używany najczęściej, ponieważ łączy się harmonijnie z każdym wnętrzem. Dzięki reflektorów, można tworzyć różne efekty świetlne. Na przykład, za pomocą żarówek LED można utworzyć gwiaździste niebo.

Istnieją różne rodzaje reflektorów. Z ich pomocą można podzielić pomieszczenie w strefie rekreacyjnej i miejsca pracy. Zagospodarowania można używać LED lub żarówki halogenowe są kierunkowe światło.

Racjonalne rozmieszczenie reflektorów całym pomieszczeniu zapewnić dobre pokrycie niezbędnych obszarów do pracy i wypoczynkuRacjonalne rozmieszczenie reflektorów całym pomieszczeniu zapewnić dobre pokrycie niezbędnych obszarów do pracy i wypoczynku

Korzyści punktowe:

 1. Stosunkowo niski koszt.
 2. Oszczędność. oświetlenie punktowe w salonie będzie doskonałym rozwiązaniem, ponieważ zużywa bardzo mało energii elektrycznej.
 3. Wszechstronność. Reflektory dobrze komponują się z każdego projektu.
 4. Zwartość. Ze względu na swoje niewielkie rozmiary, łatwy w instalacji reflektory zamontowane w suficie. Nie trzeba wyciąć duży otwór płótnie.

Niezwykłe możliwości sufitowa

Jakie inne opcje oświetlenia zawieszone sufity istnieć? Harmonijnie dopasować do projektu plam salonie. Są specjalny pułap światła kierunkowe. Konstrukcja pozwala plamy na bezpośrednie działanie światła w dowolnej części pokoju. Zazwyczaj tego rodzaju oświetlenia stosowane jako środek pomocniczy, ale jeśli jest to pożądane, może zostać użyta jako rdzeń.


Zalety spotów:

 • Wszechstronność. Miejsca można łatwo zainstalować na wielopoziomowych płócien stretch.
 • Łatwa instalacja.
 • Miejsca nie wymaga dodatkowego transformatora.
 • Trwałość. Liczne przykłady pokazują, że plamy są bardziej trwałe niż lampy lub punktowe.

Dla fanów nietypowych wnętrzach dobrym rozwiązaniem byłoby zastosowanie gwiezdnej sufitów napinanych z wbudowanymi reflektoramiDla fanów nietypowych wnętrzach dobrym rozwiązaniem byłoby zastosowanie gwiezdnej sufitów napinanych z wbudowanymi reflektorami

Miejsca są zagłębione i powierzchni. Eksperci zalecają, aby dać pierwszeństwo do drugiego przykładu, ponieważ plamy powierzchniowe łatwo zamontować na wiszące płótno. Ponadto, ten przykład wykonania oświetlenie nie wymaga uprzedniego przygotowania powierzchni i usuwanie na zewnątrz przewodów.

Dobieramy oświetlenie w przedszkolu

Dla lekkiego rozciągania sufitu w przedszkolu zaleca się używać wpuszczane oprawy oświetleniowe. Oświetleniowe mogą być stosowane jako atom chlorowca i lampy LED. Alternatywnie może używać żarówki. Wpuszczana może mieć okrągły lub kwadratowy konfigurację.Pozycjonowanie zagłębiony oświetlenie może być wiersz lub w sposób rozłożony w czasie. Eksperci zalecają, aby dać pierwszeństwo do drugiej opcji. Wzór szachownicy nie tylko pięknie wygląda, ale również pozwala na uzyskanie równomiernego rozkładu światła w całym pomieszczeniu.

Jeśli zdecydujesz się korzystać z lampami następnie dać pierwszeństwo do lamp halogenowych. Są one wykonane ze specjalnego szkła kwarcowego, i mają wysoką odporność na wysokie temperatury. Należy pamiętać, że halogeny stać się bardzo gorący podczas pracy, więc oprawy oświetleniowej i kołnierze dekoracyjny musi być wykonana z metalu.

Odbiera światło w przedszkolu nie powinno być bardzo jasne, ponieważ może to wpłynąć negatywnie na jej stan psychicznyOdbiera światło w przedszkolu nie powinno być bardzo jasne, ponieważ może to wpłynąć negatywnie na jej stan psychiczny

Zalety lampy halogenowe można również wziąć pod uwagę:

 1. Wysoka jasność.
 2. Praktyczność. W przeciwieństwie do świetlówek, lamp halogenowych zapala się natychmiast po włączeniu.
 3. Szeroki wachlarz kształtów.
 4. Trwałość.
 5. Niski koszt.

Nowoczesne oświetlenie rastrowe sufity napinane

Do oświetlenia salonu można stosować oprawy rastrowe. Są one osadzone i łata. Jak opraw oświetleniowych stosowanych do świetlówek rastrowych lub żarówek LED.

Eksperci zalecają, aby dać pierwszeństwo do świetlówek, ponieważ są one mniej ciepła i świecą jaśniej niż LED. Jednakże mogą one być nieco zakłócać odbiór barw ze względu na nierównomierny rozkład widma światła.

Wzór dowolnego typu na suficie napięcia z oświetleniem wygląda bardzo oryginalne i wyrafinowaneWzór dowolnego typu na suficie napięcia z oświetleniem wygląda bardzo oryginalne i wyrafinowane

Jeśli używasz oprawy rastrowe, należy rozważyć pewne niuanse:

 • Okablowanie do opraw muszą mieć pewność, aby umieścić w rurze falistej i miejsca oprawy układ zrobić mały nakładania kabla.
 • Oprawa musi być podłączone do wspólnej instalacji tylko poprzez specjalną listwę zaciskową.
 • Profile dla płyt do lamp rastrowych powinny być wykonane z aluminium.

Wybierając oświetlenie błyszczące sufitów napinanych

O rejestrację błyszczącego sufitu zaleca się używać LED pasek lamp LED. Można go używać do podkreślenia pewnych szczegółów wnętrza i wizualnie zwiększyć przestrzeń. Ponadto wstęga LED pęknie pomieszczenie na kilku obszarach funkcjonalnych.


Zalety LED podświetlenia:

 1. Łatwa instalacja. Aby zainstalować ten zasięg, trzeba będzie taśmy dwustronnej.
 2. Gospodarka. Podświetlenie LED zużywają 2-3 razy mniej energii niż w przypadku lamp halogenowych.
 3. Wysoka żywotność.
 4. Nie przegrzanie.
 5. Elastyczność rady pomogą realizować żadnych pomysłów. Na przykład, można umieścić taśmę w zygzak.

Na błyszczącym sufitów napinanych jest doskonałym połączeniem wybór reflektorów na całym obwodzie i żyrandole w środku pokojuNa błyszczącym sufitów napinanych jest doskonałym połączeniem wybór reflektorów na całym obwodzie i żyrandole w środku pokoju

Jasność oświetlenia można regulować za pomocą specjalnego systemu. Do jego produkcji monochromatycznych trzeba podłączyć urządzenie do zasilania. Podłączyć urządzenie ma być przez ściemniacz.

Opcje dla oświetlenia salonu z sufitów (wideo)

Do oświetlenia salonu, można korzystać z różnych opraw oświetleniowych. Wybór konkretnej metody oświetlenia zależy od konstrukcji pomieszczenia i tekstury tkaniny. Jeśli mieszka w stylu country lub minimalizmu, zaleca się, aby dać pierwszeństwo do opraw rastrowych. W innych przypadkach, to jest bardziej korzystne aby użyć reflektorów lub taśmy LED.


Oświetlenie w salonie z sufitów (foto)

0ce88340f34f3b190f94e5bad1f7fe7a 167 3 6-2 67 708zoom 1379 225278 1458654243219206494 14586538741595226484

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

map