dikkate alınması gereken 3 kriterleri: odasında bir avize nasıl seçilir

dikkate alınması gereken 3 kriterleri: odasında bir avize nasıl seçilir

12 October 2017Odada bir avize seçerken, dikkate iç odanın tüm ayrıntıları almalıdırOdada bir avize seçerken, dikkate salonda avizeler tüm iç ayrıntıları komnatyK seçim almalı tüm sorumluluğu gelmek gerekir. Salon - apartmanda odanın en yoğun ve doluluk. Burada, ailesi ile, arkadaşlarınızla sohbet çok fazla zaman geçirebilirsiniz. Seçtiğiniz doğruluğu itibaren oturma odanıza konfor, sıcaklık ve konfor atmosferini bağlıdır. Ve ne kadar avize hafif ve tasarımı ile sizi memnun edecektir.


Büyük ürünlerin seçimine bir fotoğrafınızı ve tavsiyeler: salon için avizeler

Değil düzgün uydurma tarzı avize bile en mükemmel şekilde uyumlu iç berbat edebilir.

Oda tamamen yakıldı böylece ışık organize edilmelidirOda tamamen yakıldı böylece ışık organize edilmelidir

Ne düzgün güzel lambaları ve avizeler seçmek için dikkate değer:

 1. fikstür odasında merkezi bir konumda olduğundan, salonun genel yolu ile uyum içinde onun tarzı çok önemlidir. Tam olarak aynı tarzda gerçekleştirilir, ya da sadece mükemmel ona uygun olabilir.
 2. Avize özellikle odasında avize merkezi ışık sadece, oda parlak ışık yanmalıdır. 
 3. tercihinin önemli anları kaçırmamak deposunda bir uzmana danışmak, seçim kulak. Sana avizeler farklı modeller arasındaki farkları anlatmak ve ne sizin için doğru olacaktır.

Bir ışık fikstür seçerken Böylece, sen hoş bir tat ve uygun parametreleri kopyalamak dikkat değil etmelidir. Orada uyumsuzluk durumdu ve satın alınan oturma odası tarzı avizeler donatmak gerekmez olursa olsun.


Montaj salona avizeler türleri ve ürünlerin stilleri

Sabitleme avizeler türüne bağlı olarak farklılık gösterir. Tavan avizeler - avize bu tip Alçak tavanlar için kullanılır. Ve bu modeller küçük odada ile uyum içindedir. Onlar az fiziksel parametreleri ile karakterizedir. 

Tavan lambaları özel kanca ve zincirleri üzerine monte edilir. Standart lambaların hiçbir zarar daha yüksek tavanlı oda. Bu model klasik olarak kabul edilir. Büyük bir alana sahip tesislerinde için daha uygundur.
Ne monte size en uygun çok zor değildir seçin.

Tavan lambalar geleneksel vida veya vida ile monte edilmektedirTavan lambalar geleneksel vida veya vida ile monte edilmektedir

Tavan daha pratik bir model ve bir daha rafine süspansiyon. ekin türü karar verdiyseniz, o zaman yapılır sizin avize ve hangi malzeme yapılacaktır ne tarz karar vermelidir.En popüler stilleri:

 1. Klasik. Bu tarz yapılmış avize parlak renkler sesi kapalı değil. Ayırt edici özelliği, keskin kenarların olmamasıdır.
 2. minimalizm için - spot aydınlatma kullanımı ile karakterizedir. Tek avizeler parlak aksesuar ve bileşenleri olmadan basit formu.
 3. Modern tarzda yapılan sıradışı notlar, Minimalist tasarımı birleştiren avize. Bu tür bir avize malzemenin sadece cam, ahşap, plastik, kağıt, vs. değil
 4. Hi-tech - keskin geometrik ayrıntıları farklıdır. parlak renkler modeli seçerek kişiliğinizi gösterin.
 5. Eğer yersiz birleştirmek isterseniz, eklektik tarzını mükemmel. bozukluğu hissi, bu tarzı seyrek uyum eşleşti avize düzeltmek kolay değildir oluşur.
 6. Doğa ile birliğin en önemli stil bir ülke tarzıdır. kumaş koyu tonlu renkler, buzlu camdan yapılmış bu tarz avizeler, vaka dekor çiçek unsur vardır, ahşaptan yapılmıştır.
 7. Eğer bir ışık şehvetli doğa ve oturma odasının Fransız tarzında yapılırsa, o biraz stil sivri şekilde küçük beyaz ışık fikstür seçin. Çok görkemli modeli seçin etmeyin. büyüklük ortamda olmadan demir detayları ile kristal camdan yapılmış bir kural olarak, çok uygun bir model, şöyle.

en sıradışı stil - bir füzyon. Böyle göz kamaştırıcı avizeler. Bunlar tuhaf şeklinde yapılmış, boyutu büyük olabilir.

avizeler oluşan bir seçki Özellikleri ve odada lambaları: İki şık öğeler

Gerekirse, uzun bir boşluk aydınlatma, hat üzerinde yapılmış bir avize, seçin. Gerektiğinde bir avize uzunluğu değişir. Genellikle aydınlatma çubuğu sayaçları ve yemek alanı için kullandık.

bir daire içinde yapılan avizeler daha geniş bir aralık. Bu lambaların ışık merkezinden uzaklaşan. Bu modeller üzüm salkımı andırır. İyi organize imar bölgelerini yuvarlanır.

Çok büyük avize iç aşırı ve görsel alanı azaltmak ve büyük bir odada çok küçük avize aptal bakacağız.

avizeler boyutu oturma odasının büyüklüğü ile uyum içinde entegre olmalıdıravizeler boyutu oturma odasının büyüklüğü ile uyum içinde entegre olmalıdır

Böylece hangi alanda cihazınızı kapsamasını istediğiniz odanın ölçülerini ve düşünün. yüksek tavanlar asma avizeler ile iyi eski yazın. Alçak tavanlı küçük tonları ile düz lambalar ya avizeler süsleyin. Dar oda ışığı avize de uzatılmış. Odanın tasarımı ikinci sırada yer almaktadır içindedir renk seçin. Bu kombinasyon en ahenkli avize iç girmesine olanak sağlayacaktır.

tasarımda Sıcak renkler size iç kısalık ve sadeliği vurgulamak sağlayacaktır. En önemli özelliği, istenen güç seçilmesi avizeler seçimidir. Öncelikle sadece olmadığını avize ışığı görmek gerekir, yoksa ek aydınlatma yöntemleri kullanmak niyetinde. Ve sonra koniler, abajurlar, asılabilir ampullerin sayısını seçmek gerekir. 1 metrekare başına 20 watt lamba oranını kullanılması önerilir. m.


dimer bağlanmak için yeteneği ile modern bir modeli alın. O sadece bu nedenle mümkün uzayın bir atmosfer yaratmak için yapım sen aydınlatma parlaklığını ayarlamak için izin değil, aynı zamanda enerji tasarrufu verir olmayacaktır. Sen lamba güç eşiği için mevcut toplam aşmamalıdır. Onun aşırı yetmezliğine yol açacaktır. Ampuller seçilirken de kablolama endişe olmak gerekir. Durumunuzu yayınlarken kullanmasına izin ne kadar güç hesaplayın.

Teknik özellikler dikkat değer şunlardır:

 1. tavsiye Ekonomik güç tüketimini azaltarak ile avizeler modelini seçin.
 2. Çok modlu.
 3. bu kartuşların malzeme. kartuş, seramik, termoplastik ya da karbolitovymi olabilir.

lambaların gücü patronlara uygun olmalıdır çünkü kartuşu seçiminde hata yapmak.

iç resimleri ve herkesi bilmeniz gerekenler: Odaya bir avize de nedir

görüntü ile gösterildiği gibi, tipik olarak, avize, bir mahfaza, reflektör, lensler ve lamba tonları, lambalar oluşur. bedene tüm temel unsurları katılmak için. Aşağıda lamba ve lens içine vidalanmış bir kartuş vardır. tüm boynuzları yakınsama taban, kablo kapsar.


tavan yüzeyine uyacak şekilde avizeler doğru seçim yapın ve ışığın iyi bir yelpazesine sahiptirtavan yüzeyine uyacak şekilde avizeler doğru seçim yapın ve ışığın iyi bir yelpazesine sahiptir

reflektörler gerekli bir unsur değildir. Onlar ışığı yansıtır ve mekân uzaklaşan aynalar, temsil eder.
Ayrıca isteğe bağlı öğeler lensler ve lamba tonları. Bunlar eşit masraflarını ışık gerekir. Birçok avizeler uzaktan kumanda ile donatılmıştır.

lambalar nelerdir:

 1. Akkor. akkor lambalar çok sıcak hale geldikçe yanıcı bitirme ayrıntıları avizeler ile bu lambalar birleştirmek etmeyin ve bu bir yangına neden olabilir. Bu tip lambalar ekonomik değildir. Işık ılık, ancak operasyonda dayanıklı değillerdir.
 2. Halojen lambalar. Uzun ömürlüdürler.
 3. floresan lambalar Bir soğuk ışık, ekonomik parlaklık.
 4. LED ampuller - En pahalı seçenek, ama ışık iyi bir aralıktır. Onlar her türlü en ekonomik kullanın.

salonda bir avize seçimi (video)

büyük miktarda - makalesinde, avize seçeneklerinden görülebileceği gibi. stil ve daire ihtiyacı olan ışık gerekli yoğunluğuna karar verin. Bundan sonra sadece bir satın alma yapacak.

Örnekler avizeler odası (fotoğraf iç)

0b9fead2d1e057a9124eb246c1a1b9b2 3lyustravgostinuyu -101 234 042 924 1256 1822 2521 4520

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

94 − 92 =

map