Design projekt kuchni, salonu: 10 stylowe pomysły

Design projekt kuchni, salonu: 10 stylowe pomysły

12 October 2017Łącząc kuchnia i pokój dzienny odbywa się za pomocą elementów architektonicznych, które dzielą pokój w obszarach funkcjonalnychŁącząc kuchnię i pokój dzienny odbywa się za pomocą elementów architektonicznych, które dzielą pokój w funkcjonalne zonySovremenny kuchni projektowania wymaga jego połączenie z pokojem dziennym, co pozwala zwiększyć przestrzeń i uczynić go bardziej przewiewne i światła. Design projekt kuchni, salonu zależy od wielu czynników. Na jego projekt może wpłynąć na układ pomieszczenia, liczbę osób mieszkających w mieszkaniu, preferencji smakowych członków rodziny. Jednakże istnieją ogólne zasady, które powinny być przestrzegane w momencie, gdy projekt projekt kuchnia, pokój dzienny jest tworzony.


projekt projektowanie kuchni, połączona z pokojem dziennym: plusy i minusy

Sporządzanie dla kuchni i salonie - to bardzo ważny etap do dekoracji pokoju. To dzięki realizacji projektu mogą być brane pod uwagę niuanse, które mogą w znacznym stopniu wpłynąć na całą atmosferę we wnętrzu.

Najważniejsze w przygotowaniu koncepcji projektu - umiejętność prawidłowego łączenia styl, piękno i funkcjonalność. Ważne jest, aby przemyśleć każdy szczegół: materiał i położenie mebli do wyboru odpowiedniego oświetlenia.

Należy pamiętać, że niektóre z działań mających na celu przebudowę mieszkania mogą wymagać zezwolenia, które należy uzyskać przed rozpoczęciem prac remontowych.

Łącząc kuchnię i pokój dzienny, należy wziąć pod uwagę wszystkie negatywne aspekty procesu: kompleks sprzątanie pomieszczeń, obecność obcych zapachów, brak harmonii w przestrzeniŁącząc kuchnię i pokój dzienny, należy wziąć pod uwagę wszystkie negatywne aspekty procesu: kompleks sprzątanie pomieszczeń, obecność obcych zapachów, brak harmonii w przestrzeni

Zalety i wady w połączeniu pomieszczenia kuchnia:


 • Bardzo często w połączeniu kuchnia i pokój dzienny chcesz ponownego planowania, która wymaga zezwolenia. W przypadku starych budynków może być trudne procedury, w nowym budynku, aby to o wiele łatwiejsze.
 • Rozprzestrzenianie się zapachu w przestrzeni stawowej jest nieuniknione. Nawet z salonu może być utworzona uporczywy zapach jedzenia.
 • Czysty pokój jest trudniejsza, kuchnia wymaga codzienne sprzątanie.
 • Całkowita powierzchnia wizualnie wydaje się większe. Może to być idealne rozwiązanie do dekoracji pomieszczeń o małej powierzchni.
 • Łącząc kuchnia i pokój dzienny pozwala wykorzystać przestrzeń wielofunkcyjną.

Nowoczesne projektanci znają wiele metod, za pomocą których obiekty nie mogą łączyć tylko poprawnie, ale również do spełnienia swoją konstrukcję tak, aby był ładny i jednocześnie najbardziej praktyczne.

projekty kuchni, połączona z pokojem dziennym: korzystanie z mebli

Dobór i montaż mebli - ważnym krokiem, który należy podkreślić. Udane projekty kuchnia połączona z salonem, w dużej mierze zależy od właściwego doboru materiałów do mebli w różnych obszarach i ich harmonijne połączenie.

Ważne jest, aby pamiętać, że meble do kuchni powinna być wybrana tylko wodoodporna i zmywalna. Na salonie - meble funkcjonalne, praktyczne i wygodne.

W kuchni, w połączeniu z salonie pomieścić sofę, regały kominekW kuchni, w połączeniu z salonie pomieścić sofę, regały kominekPrzy wyborze mebli ważne jest, aby nie zapomnieć o urządzeniach domowych. powinna być ona połączona harmonijnie z nim. Dlatego wielu projektantów użyć odbiór technologii montażu z meblami.

Jak umieścić mebli

 • Meble tapicerowane powinny być rozmieszczone w taki sposób, aby nie przeszkadzać w swobodnym przepływie między strefami.
 • Dobrym pomysłem jest użycie ruchome meble lub zamienić meble. Zastosowanie uchwytów do telewizora można zaoszczędzić dużo miejsca.
 • Kolory tapicerki, dekoracja powinna być w harmonii we wszystkich dziedzinach pokoju.

Za sporządzenie projektu konstrukcji dla połączonej kuchni, salonu najlepiej jest skorzystać z pomocy profesjonalnego projektanta. On pomoże Ci wybrać meble, urządzenia i wystrój w taki sposób, że przestrzeń jest harmonijny, a jej wygląd i funkcjonalność, aby zaspokoić preferencje smakowe właścicieli.

kuchnia-salon projekty w domu w stylu „Provence”

Stworzyć przytulną atmosferę w połączeniu przestrzeni pomoże wiejskich i dość niesamowite styl - Provence. Styl ten polega na utworzeniu światła i przewiewność.

W jadalni, wykonany w stylu „Provence”, to zazwyczaj znajduje się meble, ozdobione elementami, które podkreślają wyrafinowane piękno stylu rustykalnymW jadalni, wykonany w stylu „Provence”, to zazwyczaj znajduje się meble, ozdobione elementami, które podkreślają wyrafinowane piękno stylu rustykalnym

Zazwyczaj ten styl służy do projektowania country-piętrowego domu. Może być również stosowany do projektowania mieszkania w mieście.

Provence sprawi atmosferę kuchnie i salon radosny, świąteczny, bardzo wygodne i przytulne.

Wskazówki dla prześwitu

 • Stosowanie materiałów naturalnych;
 • Należy zwrócić uwagę na wystrój;
 • Należy zwrócić szczególną uwagę na dekorację ścian i sufitów;
 • Użycie materiałów trwałych i naturalnych.

Projekty żywności w domu prywatnym pomoże stworzyć profesjonalnego projektanta, który zna aktualne tendencje w projektowaniu połączonej przestrzeni.

Warianty wnętrza salon, kuchnia: powierzchnia zagospodarowania przestrzennego

W rozwiązywaniu jedzenie łączenie i hol jest bardzo ważne, aby pamiętać, szczegóły, które z pewnością wpłynie na działalność w tej samej przestrzeni.


Pokrycie podłogi jest ważnym elementem projektu, oddzielające przestrzeń na kilka obszarów roboczychPokrycie podłogi jest ważnym elementem projektu, oddzielające przestrzeń na kilka obszarów roboczych

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę fakt, że kuchnia i miejsce do pracy powinno być dobrze rozproszone, w przeciwnym razie proces gotowania i jedzenia jeden członek rodziny może kolidować z innymi skupić się na pracy.

Aby prawidłowo strefowego pomieszczenia, należy zapoznać się z technikami i niuanse, które muszą być brane pod uwagę przy podziale przestrzeni.

wykończenia podłogi

Oddzielić kuchnię od salonu pomoże zakończyć podłogę. Mogą być wykonane z różnych materiałów, mają inny kolor i konsystencję. Popularna wersja powierzchni płytek projektowanie kuchni i pokój dzienny - podłogi, laminat lub dywan.

Dekorowanie ścian

Ważne jest, aby zakończyć ściany harmonijnie z pasty do podłogi i sufitu. Kończąc każdy region powinien różnić się między sobą, ale muszą być wykonane w tym samym stylu.


System oświetlenia

Prawidłowo zaprojektowany system oświetlenia pozwoli dzielić funkcjonalny obszar i teren rekreacyjny. 

Bar stół - główny rdzeń kompozycyjny obsługujących granicę między kuchnią i salonem, oraz określenie płynne przejście od jednego do drugiegoBar stół - główny rdzeń kompozycyjny obsługujących granicę między kuchnią i salonem, oraz określenie płynne przejście od jednego do drugiego

Można użyć sufit z wpuszczanych opraw oświetleniowych, żarówki w ścianie i na podłodze, żyrandol, klosz, kinkietów oraz lamp stołowych.

Korzystanie z barem i wybiegu

Jest to popularna i wygodna metoda przestrzeni dystrybucyjnej. W recepcji nie zajmuje dużo miejsca, ale ma funkcjonalny i estetyczny obciążenie.

Zastosowanie przegród oddzielających

Aby to zrobić, należy użyć wszystkich rodzajów ekranów, ścianek działowych, liczniki, ściany ze szkła i płyt gipsowo-kartonowych.

Wykorzystanie mebli jako przegrody

Z pomocą elementów wewnętrznych mogą być rozpowszechniane miejsc pracy i tereny rekreacyjne. W tym celu półki i stoły.

Podział na strefy miejsca, aby wykonać lepiej z pomocą profesjonalnych projektantów. Posiadają niezbędną zestaw wiedzy, która będzie oferować gotowe opcje dla stylowej i wydajnej kombinacji przestrzeni.

Połączenie kuchnia i pokój dzienny: porady projektanta (wideo)

Przed rozpoczęciem pogodzić dwie przestrzenie mieszkalne: kuchnia z salonem, koncepcji projektu, projekt przyszłej przestrzeni. Być może będzie to wymagało dodatkowego czasu i koszty związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę. Projekt Projekt powinien uwzględniać istotne niuanse nieprzestrzegania którego wnętrze jest niedokończone lub przeciążony. Po dokonaniu kuchnia-pokój dzienny jest ważne, aby zwrócić uwagę na dekorację ścian, podłóg i sufitów, dobór i rozmieszczenie mebli, wybierając elementy wystroju.

Konstrukcja kuchnia pokój dzienny (foto)

7oai81byv2Y 8-1024x1024 13 15 gostinaya s-kuxney 4fd556082c77d7c998f01b41c3d0c071 6407 151 1380561984kuhnya-s-13-gostinoy 789803 1442665905dizayn-kuhni-gostinoy-9

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 + = 16

map