Depolama dolap şeyler Ayar: Yapıcı ve 3 seçenekten sırasını

Depolama dolap şeyler Ayar: Yapıcı ve 3 seçenekten sırasını

12 October 2017Soyunma sipariş bir yerde tüm eşyalarını tutmak edebilmek için gereklidirSoyunma sırası ilk bakışta göründüğünden daha çok daha zor olabilir sırayla tek mesteDerzhat şeylerin içinde eşyalarını saklamak edebilmek için gereklidir. apartmanda dağınıklığı failleri farklı olabilir. Temizlik için uzay ve az zaman eksikliği ve depolama alanı miktarını aşan öğe sayısı Ve. her şeyin yeterince yerleştirmek için, depolama sistemlerini kullanabilirsiniz. Ne Adam şeyler çok temiz istemiyor. özel bir giyinme odası, ayakkabı renk ve topuk yüksekliği göre sıralanır - her kadının hayali. çok kız gerçek rüya için, size kendi giyinme odası yapmanızı sağlar. her şeyin bir raf varsa veya kryuchochek için Ama nasıl gerçekten pratik bir yere çevirmek mi?


Sunta ve sistemlerin diğer türleri gardıropta şeylerin depolama sistemi

şeylerin elverişli konumu türüne bağlı çünkü soyunma odasında şeylerin depolama sistemi, çok dikkatli seçilmelidir. Pazarda orada depolama büyük miktarda ve onlar kaybolmak çok kolaydır. Ikea, Obi veya Leroy Merlin gibi Ziyaret mağazalar, kolayca bu ürün gamında kaybolabilir.

Bu arada, cloakrooms depolama sistemlerinin aşağıdaki türü vardır:

 • yonga depolama sistemi;
 • Metal dolap;
 • pelerini Mesh.

Nasıl farklı? DSP'nin depolama sistemi genellikle soyunma odasına inşa edilir. o raflarda mevcut düzene uyum daha kolaydır çünkü Bazıları çok uygundur. Ama çoğu durumda, sistemin bu tip çünkü kendi takdirine bağlı olarak raflarda yerini değiştirmek için fırsat eksikliği evrensel çağrılmaz.

sistemlerin çeşitli türleri dolaplarında depolama için vardırsistemlerin çeşitli türleri dolaplarında depolama için vardır


DSP'nin depolama sistemi giyinme odası için bir çerçeve ve şeyleri bulmak için bir yer olarak hizmet vermektedir, çünkü bakılırsa. giyinme, bu tip düzenin zamanda iç boşluk planlama çok zaman verilmelidir.

Her şeyi değiştir o zaman mümkün olmayacaktır. böylece nemli veya ıslak ayakkabı, giysi ve koyamaz soyunma odasında böylece diğer şeylerin yanı sıra, bu tip sistem, nem tahammül etmez. evin duvarları bozmaz, çünkü D. Yerleşik yonga yapılmış dolap iyidir. Her şey inşa etmek sadece kalır çivilenmiş ve çivilenmiş edilmiştir.

, Sulama, Örgü ve demonte edilebilir, çünkü metal dolap, evrensel bir tip sistemine bağlanabilir vs ... Bu iki tip ana soyunma odası planlamak ve evde birçok şey geometrik artabilir bir avantajdır yeniden planı uzay defalarca, izin (alışveriş tutkunları için) ilerlemesini.

dolap depolama için farklı şeyler: avantajlar ve dezavantajlar

depolama sistemlerinin yukarıdaki türleri dünyada her şey gibi, kendi artıları ve eksileri vardır.Eğer DSP'nin yerleşik bir depolama seçerseniz onun şu kalitesinden memnun olacaktır:

 1. Bu diğerlerinden daha sebebiyle malzemeye ucuzdur: Özellikle Rus, onun ucuz maliyet için Sunta ünlü. Aniden ucuz satın almak için bir istek, ancak kaliteli bir ürüne sahip Ama eğer ithal yonga türüne dikkat edebilirsiniz.
 2. Durum obuvnitse edemez mağaza ayakkabı ve çizme örneğin pansuman için öğeler üzerinde kaydetmek ve ayakkabılar için bir kutu içinde bir rafta için her zaman mümkündür. Eğer giysi, çanta için düzenli çubuğunu kullanın ve oldukça çok sayıda kanca üzerinde daha rafa koyabilirsiniz yerine bryuchnitsy.
 3. Birçok çok cazip alanı "ağacın altında," diye, daha fazla rahatlık ve sıcaklık soyunma daha geniş hale ekler.
 4. soyunma odasında alan Örgütü bunun diğerinden keten giysiler, ayakkabı ve çanta manzaranın ayırmak çok kolay olmasıdır. bölmeleri arasındaki boşluk çok şık görünüyor.

giyinme odası için depolama sistemlerinin öğelerin her biri kendi avantajları ve dezavantajları vardırgiyinme odası için depolama sistemlerinin öğelerin her biri kendi avantajları ve dezavantajları vardır

Mesh ve metal dolap da bir dizi avantaja sahiptir.

olanlar için şunlardır:

 • eklemek veya kendi takdirine bağlı öğeleri azaltmak, raflar yeniden düzenlemek ve ellerini ağır bastığı için imkanı;
 • Direnç nem: Oda ıslak ise, bir metal ağ veya giyinme odası kullanmak daha iyidir.

Şimdi dezavantajı geçelim. metalde örgü ve dolaplar iki önemli dezavantajları vardır: fiyat ve gereksinimleri ayrıntılarını. daha ise, fiyat (genellikle çünkü marka ziyade nedeniyle malzemenin yerine) çok yüksektir ve aksesuarları yüklü aynı sisteme ait olmalıdır. neme ile ve istikrarsızlık şekilde herhangi bir değişiklik yapmaya yetersizlik: örneğin, yukarıda belirtilen DSP sistemleri gibi dezavantajları sağlar.

nerede şeyleri saklamak için gömme dolap için bir depolama sistemi seçimi

Her odada depolama fazladan yardımcı olabilir. Depolama Sistemi Tasarımcı her şeyi bir giyinme odası için herhangi bir boşluk sağlar. Örneğin, koridorda depolama sistemi için en iyi yer bir gardırop olacaktır. Burada kesinlikle eve üstten tüm giysiler saklayabilir.

Sadece tavsiye: ceketler ve mantolar çarşafları ile birlikte saklamayın. Hatta ayrı bir kapalı kutu içinde. yatak için keten yatak odasında veya oturma odasında kötü durumda muhafazası konusunda en iyisidir.

depolama için, çekmeceler, raflar ve sepetler kullanabilirdepolama için, çekmeceler, raflar ve sepetler kullanabilir


Eğer doldurma için depolama için dolaba gerekenler:

 • rafların çok kullanın;
 • kutular;
 • sepetler;
 • Daha büyük öğeleri saklamak için kutular;
 • 1-3 parça sayısı patlaması.

Sistemin depolama elemanlarını yüklemeden önce, orada saklanır ve ne sıklıkta onları kullanır ne olacağını şeyler düşünün. Bir çarşaf iyi yatağın altında kutulara yerleştirilir. Sıra, onlara toz girmemesine kapatılması halinde.

Dolap depolama: Başka ayrıştırmak için

Düzgün uzayın her karışını kullanmak için, modüler depolama sistemlerinin yardımı alabilirler.

Bunlar olabilir:


 • osmanlı;
 • kanepeler;
 • sandalyeler;
 • yatak;
 • Dolaplar.

Sen, örneğin, ayakkabı şeylerin bir modüler depolama sistemi oluşturmak, ya daSen, örneğin, ayakkabı şeylerin bir modüler depolama sistemi oluşturmak, ya da

ayakkabı saklamak için bir yer bulun, örneğin, özel bir süspansiyon yapısına asılı kapı olabilir veya kapı olabilir.

Yer depolama elemanları hayal gücünüzle sadece sınırlı. Yerdeki bir şey bırakmak istiyorum eğer yerine yerine koyma, kendinizi çekilme deneyin. Sonra dolap layık rakip moda hakkında filmden herhangi bir tasarım olacaktır.

gardıropta ayakkabı tutulması: ne aramak için

O uzun süre bakımlı ve son edilebilir nerede ayakkabı bir yerde saklanır çok önemlidir.

Bu yerler şunlardır:

 • raf;
 • Dolap;
 • Ayakkabı raflar sürgülü.

rafı - ayakkabı saklamak için en popüler yöntemlerden biri. Orada toz ve diğer dış uyaranlara karşı korumalıdır, temiz kalabilirler.

soyunma odasında Ayakkabı rafları veya çekmece raflara saklanabilirsoyunma odasında Ayakkabı rafları veya çekmece raflara saklanabilir

raf yüksekliği gardırop eşitse İdeal olurdu. Sonra sadece işlevsel değil, aynı zamanda güzel olacak.

kişi veya ayakkabı shopaholic çok sayıda aileler için uygun Ayrı Askılı ayakkabısı. Böyle bir kabine mevsimlik ayakkabı paylaşmak edebilmek için, raf ve bölmeler bir sürü olmalı, kendi amacı için topuk boyutu. Kabin kapağını korunmalıdır. Obuvnitsy modüler olabilir.

Ergonomi pansuman: saklamak için nasıl

gardrobunu ergonomi bir örnek haline gelmiştir ne yapılmalıdır?

Başlamak aşağıdaki buluşlar özen için:

 • elbise askıları;
 • sepetler;
 • Kancalar.

uygun depolama soyunma odasında dikkat çekmek için elbise askısı, sepetler ve kancalar vardıuygun depolama soyunma odasında dikkat çekmek için elbise askısı, sepetler ve kancalar vardı

Nasıl bu satın almalar yardımcı olabiliriz? elbise askıları Alış uzun süre ve kırışıksız için iyi durumda tutacak. Bu elbiseler, etekler ve bluzlar özellikle doğrudur. Bazı sonradan pişmanlık olarak, katlanmış pozisyonda tutmak ister. Sepetler iç çamaşırı, eşarplar, bilezik, kolye, çeşitli saklamak için aksesuar ve diğer bir çok şey için kullanılabilir. Kanca asmak kadarına asmak gerekir. Yani, kemer, çanta, havlu, takı ve daha fazlası.

Depolama dolap için şeylerin hesaplanması: Tasarımcı (video)

Unutmayın başarılı soyunma ana anahtar - düzen ve düzen. renk, stil ve sezon içinde şeyleri sıralamak için zaman ayırın. bir saniye bile, her zamanki yerinde dışında şeyler izin vermeyin. Eğer sepet içinde çamaşırları yıkadıktan sonra ayrılmak istiyorsanız, uzak düşünceler kovalamak. Sonuçta, her şey yerinde olmak zorundadır güzel dolap, ve özel bir kutu içinde çamaşır var.

depolama sistemlerini soyunma Örnekler (fotoğraf)

3-idealnyy-zhenskiy-garderob 5afe7dfcc21daee229ef4c0f67b76e80 20 1292186232 1292186343 1378048744800 18295873547780017587 A004 Şaşırtıcı-Elfa-Dolap-Sistem ar4541351860702

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 − 53 =

map