Dekorowanie ścian i sufitów z tworzyw sztucznych: piękny renowacji w 4 fazach

Dekorowanie ścian i sufitów z tworzyw sztucznych: piękny renowacji w 4 fazach

12 October 2017Wiele osób woli wybrać plastik do ścian i sufitów, jako że jest praktyczny i tani materiałWiele osób woli wybrać plastik do ścian i sufitów, jako że jest praktyczny i tani materialomSamym niedrogi i uniwersalny materiał wykończeniowy dzisiaj są panele plastikowe. wykończeniowych z tworzyw sztucznych mogą być stosowane praktycznie w każdym pomieszczeniu, czy to w domu lub biurze. Brak warunki klimatyczne, takie jak wilgoć, wilgotność, przeciągi, a nawet w niskiej temperaturze, nie może spowodować znaczne szkody dla niego. Produkty te są dostępne w prawie każdym domu poprawy sklepie, a tym samym jest jednym z najbardziej popularnych materiałów wykończeniowych. Gdy instalacja nie jest szczególnie trudne, łączniki i zapewnia wybór różnych kolorów i odcieni. Zestawić z tworzywa sztucznego sufitu może zarówno eksperci i zwykły domownik.


Ściany i sufity są wykonane z tworzywa sztucznego: Charakterystyka paneli

Panele PCV do wykańczania ścian i sufitów w czołówce wykończenie rynku materiałów ze względu na niski koszt i ogromnym zasięgu. W zależności od wielkości, przeznaczenia i form, panele PCV może mieć kilka odmian.

Zna rodzaje i właściwości płyt z tworzywa sztucznego może być prowadzona w wyspecjalizowanych sklepachZna rodzaje i właściwości płyt z tworzywa sztucznego może być prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Dzień:

 1. Panele arkusza. Używane do wykańczania dużej przestrzeni, podczas montażu formularz najmniejszą liczbę stawów.
 2. Wzorzyste panele kafle - kwadrat, dzięki czemu można stworzyć całkowicie niepowtarzalny design pomieszczenia.
 3. Panele łączone rack - prostokątny o długości 6 metrów i szerokości 20 cm.

Płyty z tworzyw sztucznych mają wiele kolorów, wzorów i faktur. Zgodnie z technologią nakładania dekoracyjnego są one podzielone na laminowanej Wyroby lakieru. W panelu laminowanego jest przyklejony film, który jest już stosowany graficzny.


Panele PVC mogą mieć różne tekstury i obrazy. Może to być imitacja naturalnych materiałów (marmur, drewno, kamień, itd.), jak i złożonych projektów artystycznych.

Płyty PCV lakierowane obejmować wzory na sztucznego metodą drukowania siebie. Ten rodzaj jest bardziej trwały.

Wykończenie sufitu z tworzyw sztucznych: Wybór materiału

Prostym sposobem, aby umieścić plastikowe panele na suficie - użyj profil metalowy jest dostępna dla każdego. Konstrukcja nie jest drogi i jest bardzo ekonomiczne. Metalowa rama pod wielkim wrażeniem wilgotności w pomieszczeniu, które jest wyższe niż norma. Profil nie gnije, uszkodzeń i deformacji. Ze względu na te cechy tego typu instalacji jest bardzo popularne i powszechnie stosowane.

Aby położyć panele plastikowe, eksperci zalecają przy użyciu profili metalowychAby położyć panele plastikowe, eksperci zalecają przy użyciu profili metalowychNowoczesna produkcja płyt z tworzyw sztucznych osiągnęła wspaniałe rezultaty. Wielkość płyt ma zmienną grubość i szerokość. Fakt ten należy uwzględnić przy wyborze panelu.

W przypadku korzystania z cienkiej plastikowej sufitu lampy wpuszczane zapala się nie tylko do pokoju, ale także wszystkie elementy mocujące wewnątrz ramy. budowa przejrzystość nie spowoduje zachwyt.

Zalety produktu:

 1. Trwałość. Panele PCV są w stanie obsłużyć więcej niż 20 lat, jeśli nie narażać ich na uszkodzenia mechaniczne.
 2. Praktyczność. Panel wybredna, poemat jest bardzo łatwe w pielęgnacji. Nie wymaga specjalnych środków czyszczących, mogą być czyszczone za pomocą konwencjonalnych metod.
 3. odporność na wilgoć. Panele nie są zdeformowane i nie gniją od nadmiaru wilgotności w pomieszczeniu, dzięki czemu mogą one być bezpiecznie stosowany w wykończenia kuchni, łazienki i balkony.

Niski poziom wytrzymałości można rozróżnić materiału wady. Jednakże, jeśli nie uszkodzić powierzchni, wykończenie będzie trwał wystarczająco długo.

Montaż sufitu z tworzywa sztucznego: od czego zacząć

Pierwsze instalację, najpierw trzeba dokonać dokładnego pomiaru powierzchni, która zostanie układania desek. Dalsze czynności, można dokonać dokładnej selekcji pożądanego urządzenia, a także jako materiał wyjściowy do tuszy i paski paneli. Przed szyć ramkę, należy usunąć starą wykończenie i traktować powierzchnię antyseptyczne. Pozwoli to zobaczyć wstrząsy i daje możliwość usunięcia ich w razie potrzeby.

Przed rozpoczęciem instalacji paneli, należy najpierw przygotować niezbędne narzędzia i zrobić pomiary pomieszczeniaPrzed rozpoczęciem instalacji paneli, należy najpierw przygotować niezbędne narzędzia i zrobić pomiary pomieszczenia

Zalecane narzędzia:

 • Budowanie ołówek, taśma pomiarowa i malować przewód;
 • Gidrouroven, kwadratowe i łączniki (klyamyery, śruby, kołki, gwoździe i zawiesiny);
 • Narzędzia do wiercenia (wiertło lub młotkiem), śrubokręta i młotka;
 • narzędzia i pole ukośnego cięcia.

rama zaczyna dokładnych oznaczeń. Jest to jedna z najważniejszych części w zespole. Rama szyte krok po kroku. Korzystanie z narzędzia układu, patch wykonany skrzynie, a następnie przez resztę wsporników montażowych. To jest po profilu instalacyjnego i cięcia paneli z tworzyw sztucznych. Umieszczenie płyt nie trwa długo, gdy rama i skrzynia oznaczone dokładniej.


Zespół sufit wykonany jest z tworzywa sztucznego z rąk: etapy instalacji

Ściana sufitu procesu i z tworzywa sztucznego jest praktycznie identyczne. Jedyna różnica polega na złożoności instalacji i ilości mocowania: na listwy sufitowe powinny być częstsze i zatykania trwać dłużej.

Zestawić sufit plastikową możliwe jest niezależnie, co najważniejsze - z góry dokładnie zapoznać się z instrukcją instalacjiZestawić sufit plastikową możliwe jest niezależnie, co najważniejsze - z góry dokładnie zapoznać się z instrukcją instalacji

Sposób wykładania ścian i sufitów z tworzywa sztucznego składa się z czterech etapów:

 1. Przygotowanie podłoża. Sufit musi być oczyszczone z starego wykończenia. Następnie cały obszar jest traktowany kompozycją antyseptyczne. Zapobiega to możliwości wystąpienia pleśni lub grzyba.
 2. Mierzenie i znakowanie. Dokładny pomiar powierzchni wykończonej powierzchni pozwoli określić niezbędną ilość materiałów i układ pomoże w następnym etapie prac.
 3. Montaż listew. Według znaczników otwory na kołki z którego profil jest mocowane. Profil jest ustalony na obwodzie ściany pomieszczenia o powierzchni od najniższego rogu sufitu na 5 cm. Od listew sufitowych zapinane na wieszakach. Aby utrzymać taką samą wysokość z profilu przymocowanego do ściany, jest stosowany rozciągniętym żyłki. Właśnie w tym tapas prac przeprowadzonych odpowiednich komunikatów.
 4. Mocowanie paneli PCV. Przed rozpoczęciem instalowania paneli z tworzywa sztucznego, należy zwrócić uwagę na obwodzie pomieszczenia. Jeśli jest nierówna, pierwszy panel będą musiały być odpowiednio przycięte na wszystkie kolejne zapinany pod ścisłą prostopadle do profilu. Jeśli tego nie zrobi - mocowanie każdy panel zapewni jej cięcie na końcu. Plastikowe przymocowane do śrub okrywowych. Podczas pracy z panelami, należy zachować ostrożność, ponieważ materiał jest dość kruche.

Jeśli planujesz zainstalować lampy wpuszczane zrobić lepiej pod ich otwory na raz podczas mocowania odpowiednie panele: jest to najbardziej wygodne. Załączyć oczy na plastikowej skórki także z ostrożnością, tak aby nie uszkodzić materiału.


Instalacja z plastiku na ścianach i suficie (wideo)

Sufit z tworzywa sztucznego ma wiele zalet. Nie kompleks tynki okaże się idealnie płaską powierzchnię, zalewając mieszkaniu na piętrze sąsiada takie naprawy nie trzeba przerobić na nowo. Panele PCV dołączyć łatwo, są niedrogie i dostępne w każdym sklepie z artykułami żelaznymi. Tekstury i kolory materiału pozwalają na realizację najbardziej śmiałych pomysłów.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 − 39 =

map