Dekoratif bitirme beton merdiven ağacı: 3 aşamaları

Dekoratif bitirme beton merdiven ağacı: 3 aşamaları

12 October 2017Beton merdivenler onun ahşap kaplama yardımıyla çekici olabilir olunkesinlikle bir tasarım fikri değilse somut merdiven onun bitirme derevomSery yardımıyla çekici olabilir olun, kaba beton, özel bir evde üstesinden değil. içine böyle bir merdiven, onun kınına ahşap süslemeler zarif ve bitmiş bir görünüm vermek için bu sırayla.


Beton merdiven farklı Kaplama malzemeleri

Beton yapılar bu merdivenler yaygın evin dışında, ama bunun içine sadece kullanılan, en güvenilir ve dayanıklı. vb karo, laminat, granit,: Böyle bir merdiven evin içinde monte eğer, o tür ahşap veya yapay olarak astar malzemeler ile bitmiş bir görünüm vermek

kavranması kolaydır çünkü ağaç dekorasyon en popüler olduğunu ve aynı zamanda optimum beton yapının dekor geliştirmek yapabiliyor.

bu malzeme merdiven rafine ve güzel yapar, çünkü birçok insan, dekorasyon için odun seçmek için tercihbu malzeme merdiven rafine ve güzel yapar, çünkü birçok insan, dekorasyon için odun seçmek için tercih

Ama, merdiven yukarıdaki malzemeler mantolama önce aşağıdakileri yapmanız gerekir:

 1. Somut bir karışım ya da çimento harcı ile, merdiven bu göstergenin yol artırması gerektiğini sonuçta, yükseklik bütün merdivenlerden ölçün ve en yüksek aralarında bulmak için.
 2. Beton merdiven, özellikle aşamalarında yüzeyini hazırlayın. En iyi seçenek - bunun için, beton şap dökülen her adımın düzeyde maruz işaretleri ile çerçeve vardır. Sonuçta beton karışımı ince bir tabaka ile dolu. Beton sertleşir, binayı kullanarak dolum seviyesini kontrol etmek gereklidir.
 3. Ana hatlarıyla işaretleri kullanarak aynı, itiraz bir çimento bulamacı ile yüzey hazırlamak mümkündür. beton ile karşılaştırıldığında Bulamaç, strese daha az dayanıklıdır.

katılaşma sonra beton üst kapak özel primeri ve kurutmadan sonra, yapışkan bileşimi Kontrplak alt-tabaka üzerine monte edildiği, tatbik edilir ve bu tıkaç bunu yapmak en iyisidir. Ama bundan sonra, merdiven herhangi dekoratif malzemeyi uygun.


Beton merdivenler ağaç bakan ilişkin talimatlar

ahşap kaplama yapmadan önce, merdivenin her basamak en yüksek bulmak ve ona bütün diğerlerini hizalamak için ölçülmelidir. Bu somut adımlar ince bir tabaka uygulanarak yapılır.

Betonun üzerine, katılaşmadan sonra, özel bir primer yapıştırıcı madde kompozisyonlarının emilimini önleyen uygulanır.

bitirme aşamaları ağacın geçmeden önce, yüzey kir ve tozu temizlemek için gerekli önceden olduğubitirme aşamaları ağacın geçmeden önce, yüzey kir ve tozu temizlemek için gerekli önceden olduğu

Daha sonra duvar ahşap merdiven doğrudan geçebilirsiniz: 1. yumuşak yüzey, toz ve kir temizlenir, yapıştırıcı uygulanır (merdiven ev dışında yüklü ise, bu su geçirmez bileşimlerin uygulanması için gereklidir,) opilennaya kontrplak boyutunu 8-10 mm adım uyan ya da corkboard (bir merdiven ev dışında yüklü ise, su geçirmez kontrplak kullanın) zemin. Zaten yapıştırılmış sonra doğrudan sahne.
 2. daha fazla güç için, substrat vidalarla desteğine merdiveni bağlamak için çapa çivi kendilerini düzeltmek için tavsiye edilir. çivi ve vida tüm ankraj başları ağacını utaplivat gerekir. ahşap adımları döşeme sürekli bir su terazisi yardımı ile uçağı kontrol alttan başlamalıdır.
 3. Merdiven yükselticiler yuva aşamada, önceden yapılmış yivler içine yerleştirilir ve bir yapıştırıcı ile kaplanır.

Her şey hazır sonra, merdiven adımları ve yükselticiler cila, lak ve diğer yüzey malzemeleri renkli olabilir. Bu oldukça gevşek hale gelir ve gıcırtı olmaz çalışması sırasında merdiven için gerekli merdiven ağacı astar, ilk bakışta karmaşık.

Hazırlık ve beton merdivenlerde ahşap adımları döşeme

kavranması kolaydır çünkü Ahşap, en popüler malzemedir ve aynı zamanda optimum beton yapının dekor artırabilir. Buna ek olarak, elleriyle merdiven astar yapımında asgari deneyimi olan birisi için oldukça mümkündür. Değilse, o zaman profesyonel yardım zarar vermez.

ağaç preselect gereken merdiven adımlarını imalat için en iyi seçenek meşe, ama ondan preform fiyat karaçam daha az maliyetli aşaması için oldukça yüksektir ve aynı zamanda diğer huş (sadece kapalı mekanlarda kullanılması gerektiğini) iş parçalarının veya kayın kullanabilirsiniz.

Zorunlu adım adımları için doğru hesaplamaları yapmak olduğunuZorunlu adım adımları için doğru hesaplamaları yapmak olduğunu

Eğer kütük yapmaya başlamadan önce aşağıdaki şekilde hareket edin:

 1. alanı ve merdiven adımları kalınlığına göre malzemenin Run yanlış hesap gerekli hacmi. - 30 mm beton temel üzerine istiflenmiş aşamaları minimum kalınlık.
 2. Beton merdiven hizaya substrat koyuyorlar ve sonra döşeme ahşap adımlara doğrudan devam etmek gereklidir. Bu da, aynı zamanda sabittir, alt-tabaka üzerine yapıştırıcı ve vidalar ile tutturulur.
 3. merdiveni çok pürüzlü ise, stringers şeklinde dayanıklı ince kirişler yapılmış bir ahşap çerçeve, bunlar sabit olmalıdır adımları önceden yapabilirsiniz.

adımların döşeme üzerindeki çalışmalar dikkat ve doğruluğu gerektirir, ancak durumda yüksek kaliteli merdiveni elde etmek mümkündür. sürecini biraz hızlandırmak için, istenilen boyutlara göre, her yerde bir kesim ve freze boşlukları sipariş edebilirsiniz.

Nasıl bitirme beton merdiven döşemeleri adım mesafede

Beton karoların merdiven Dekorasyon içerideki belirli bir cazibe ve ilginç bir tasarım karar vereceğiz. seviyesini, fayans kesici, bir elyaf, bir çözüm veya özel yapıştırıcı, vb: fayans araçlara ihtiyaç duyar merdiven süslemek için Önce koydu, fayans seviyesini ve beton pürüzsüz ise düzensizlikler, işaretlerini açığa saptanmasında köşe yüzeyini kullanarak kontrol etmek, enkaz temizlemek için yüzeyi hazırlamak gerekiyor, eğitim fayans döşenmesi doğrudan geçebilirsiniz de sonra bir çentik koymak gerekir.


beton merdiven bitirdi yüzey modern ve şık fayans olabilirbeton merdiven bitirdi yüzey modern ve şık fayans olabilir

teknoloji:

 1. Kaplama hazırlanmış beton yüzeyi, Emilen, beton su veya çimento tutkal çekilmemiş olması gereklidir. Bunu Kurutma işleminden sonra, beton içinde, bir dişli zımba, yapıştırıcı veya çimento ile uygulanır ve bu fayans yatırılır. Davranış yerleştirme modeli aşağıdaki kenarından merkezine, arasında olmalıdır.
 2. Çini hafifçe oluştu büzülme hakkı sola ve hafifçe çevirerek çözelti haline preslenmiş tamamen çini bir dizi bittikten sonra temiz eklemler arasındaki etiket yapıştırıcı veya harç. Yataylık sürekli bir su terazisi ile kontrol Alaturka kiremit.
 3. Çözelti ya da tutkal kurur, enjeksiyon tamamen dikiş doldurmak için zımbalar kauçuk kullanılarak gerçekleştirildiğinde. kuruduktan sonra, yüzey nemli bir bezle silinir.

dayanıklı dekoratif köşeler - kurutma harç ya da yapıştırıcı sonra Kant aşamaları ve platformlar göre krema sabitlenir. merdiven fayans döşeme Bu teknoloji en uygun ve kaliteli olarak kabul edilir.

Beton merdiven ağaç kaplama teknolojisi

betonun merdiven Dekorasyon farklı malzemelerden yapılabilir, ancak birçok kişi ahşap yapıları tercih ediyorlar. Ağaçtan Astarlar, güzellik, rahatlık verir ve merdiven değil, aynı zamanda tüm iç sadece hatta bir süs olduğunu. Sadece ön, merdiven kesilmiş olacaktır ağaçları seçin.


Seçenekler şunları içerebilir: meşe, kayın, dişbudak, karaçam, lambri çam merdiven, özellikle aşamaları önerilmez.

bitirme aşamaları için en popüler malzeme meşebitirme aşamaları için en popüler malzeme meşe

teknoloji:

 1. Yüzey Hazırlama beton ince bir tabaka ile adımları tesviye, kir ve tozu temizleyerek başlar ve gereken kurutulduktan sonra, astar uygulama gerekir. Montaj yapıştırıcısı ve dübeller çivi ile sahne elde edilmesi için alt-tabaka olarak gerçekleştirilir ve üst yükleme sonra adım aşamaları kalınlığı en az 30 mm olmalıdır podstupney.
 2. Bu durumda, aynı ağaçta merdiven yapılır, ancak yan yüzeyleri kaplama sonra kalınlığı adımlardan daha az olabilir. ahşap parçalar merdiven yanal formları şeklinde havai kesilmiş, sonra onların kurulumunu yapılır. işlem seviyeleri ile kontrol edilmelidir.

Onlar en iyi merdivenin yanlarına çapa çivi sabitlenir. Tüm yuvaları ahşap macunu renginde kaplanır.

Beton merdiven ağacının Muhafaza (video)

Cilt yapıldıktan sonra merdiveni ankraj cıvatası içine vidalı ve korkuluk çubuğu bağlı bir delinmiş deliğin merdiven için korkuluk ve korumaları yüklemeye başlayabilir. bunlar bir araya gelince, yerinde korkuluk koymak ve merdivenler tamamen kullanıma hazır bulunmaktadır.

Başarılı kurulum ve kolay yükseltme!

Beton merdiven bitirme örnekleri (iç fotoğraf)

10008 000 10009 0067 3 0092 0095 0280big 0099 350

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 38 = 40

map