The BlogNikt nie może pozostać obojętny, aby zobaczyć drzwi do kuchni, zdobione w formie łuku - unikalny element architektonicznyNikt nie może pozostać obojętny, aby zobaczyć drzwi do kuchni, zdobione w formie łuku - unikalny elementaKak architektoniczny planowane tylko do naprawy, gdy istnieje wiele pomysłów, a wraz z nimi kontrowersyjnych momentów. Sprzeczności dotyczą dosłownie wszystko. Zaczynając od ogólnej kolor tła, drobnych szczegółów wykończenia, wystrój, wyposażenie i meble. Wyposażenie kuchni są jednym z najbardziej kontrowersyjnych. Ponieważ to nie jest pokój dzienny, jest to raczej miejsce pracy, w pokoju, gdzie rodzina gromadzi w porze śniadania, lunchu i kolacji, spędzając czas na pogawędkę. Często powstają spory z progu. Drzwi do kuchni - jest to racjonalne, ale zwykle jest to pokój usunięty z innych pomieszczeń i świetną alternatywą byłoby - Arch. Ale to, co powinno być łuku do kuchni w mieszkaniu, będziemy mówić o tym bardziej szczegółowo.


Standardowe rozwiązanie łuki kuchennych płyt gipsowo-kartonowych: Zdjęcia

Arch - jest to jeden z uniwersalnych rozwiązań w projektowaniu drzwiach kuchni. Jest bardzo dobrze popłynie do wnętrza, wykonany w dowolnym kierunku stylistycznego. Ważne jest, że projekt był przytulny dla przejścia dopasowanie w projektowaniu i znaczenia, jak również o regularnym kształcie geometrycznym. Zazwyczaj, średnia postać łuku - to otwór u góry zaokrąglone narożniki, półkola lub pełnego.

Rozdzielenia partycja z płyt gipsowo-kartonowych nie musi być ciągła, to lepiej, jeśli przechodzi jak najwięcej światła, wygląda jasne i przestronneRozdzielenia partycja z płyt gipsowo-kartonowych nie musi być ciągła, to lepiej, jeśli przechodzi jak najwięcej światła, wygląda jasne i przestronne

Standardowy łuk nie może tworzyć swoje własne ręce i zamówić gotową wersję wyspecjalizowanej firmie, a następnie dopasować go do otworu. Jednak nie każda rodzina chce zorganizować standardową konstrukcję łuku, wielu ludzi chce kreatywności i różnorodności.

Dla miłośników niekonwencjonalnych pomysłów, łuki wewnętrzne są idealne:

 • okrągły;
 • kręcone;
 • pofałdowany;
 • zaokrąglone;
 • barwione szkła;
 • Elipsoidalny.

Piękny struktury wykonane z płyty gipsowo-kartonowej. materiał plastyczny, a praca z nim to czysta przyjemność. Można stworzyć najbardziej niezwykłe formy. łuki płyt gipsowo-kartonowych w kuchni idealne rozwiązanie do strefy pokoju. Z pomocą łuku można rozwiązać problem aranżacji przestrzeni, dystrybucji wizualnej siedzeń w przypadku braku drzwi.


Moda łuk do kuchni, płyt gipsowo-kartonowych: obszar zagospodarowania

Łuk jako element architektoniczny, zaczął być używany w starożytnym Wschodzie. Szybko złapał gustu ludzkości, a od czasów starożytnych, wymyślając nowe rodzaje oryginalnych, przyjaznych dla użytkownika wzorów. Zastosowanie łuków we wnętrzu płyt kartonowo-gipsowych - rzeczywista metoda projektowania. Mogą być ślepy, który przylega do powierzchni pionowej, tworząc niszę i może być do wnętrza. Z pomocą łuków można podzielić na strefy salonu.

Witraż łuk płyt kartonowo-gipsowych - najbardziej racjonalna decyzja po zmianie objętości pomieszczenia, jak zmienić swój wygląd lub demontować nie jest zbyt trudneWitraż łuk płyt kartonowo-gipsowych - najbardziej racjonalna decyzja po zmianie objętości pomieszczenia, jak zmienić swój wygląd lub demontować nie jest zbyt trudne

W konstrukcji z płyt gipsowo-kartonowych oddzielone: 1. Balkon z kuchni.
 2. Badanie z salonu.
 3. Kuchnia i jadalnia z r. D.

Projektowania konstrukcji łukowej może być najbardziej niespodziewane. Może to być klasyczny eliptyczny lub okrągły kształt, trochę dziwny kształt wklęsły lub asymetryczny kształt. Po eksperymentach i wymyślać można wyłączne, oszałamiające piękno, design. Więcej informacji na temat jak zrobić łuk z rękami zostaną omówione poniżej.

Piękny łuk kuchnia płyt gipsowo-kartonowych: Master Class

Dokonaj łukowe wykonane z płyt gipsowo-kartonowych struktury sam nie jest trudne.

Zwykle taki układ jest pomiędzy strefami korytarzu pomiędzy pomieszczeniach, takich jak:

 • pokój dzienny i kuchnia;
 • jadalnia i kuchnia;
 • Jadalnia i korytarz.

Do cięcia płyt kartonowo-gipsowych użycie specjalnego mocowania noża lub igiełkoweDo cięcia płyt kartonowo-gipsowych użycie specjalnego mocowania noża lub igiełkowe

Przed rozpoczęciem budowy, należy wybrać projekt łuku. Konstrukcja może mieć typowy kształt pełnego koła i może opisywać część okręgu. Następnym krokiem jest pomiar, to jest konieczne do dokładnego pomiaru wysokości i promieniu. Jeśli planujesz budowę standardowego wykonania, średnica jest równa szerokości otworu. W tym przypadku, konieczne jest cięcie prostokąt wielkości otworu, to doskonale pasuje do niego, a następnie wyciągnąć półkole wzdłuż linii, aby "wzór", Następnym krokiem jest profil urządzenia. Są przyłączone i cięcia części. Następnie należy odciąć koniec łuku.

Płyty gipsowo-kartonowe łatwe cięcie nożem lub igiełkowe, moczenie pasek wodą. W ogóle, jeśli materiał jest lekko zwilżyć nie jest zniszczony, ale staje się elastyczna i miękka, dzięki czemu można stworzyć najbardziej fantastyczne formy.

Po zakończeniu instalacji wszystkich elementów konstrukcyjnych konieczne powierzchni zashpatlevat. Proces przed lakierowaniem, stosowanie tynków lub tapetę wklejania konieczności powtarza się około trzy razy. Arch może być ozdobione jakichkolwiek materiałów może być sztuczny kamień, szkło, mozaika, rysunek lub cieczy tapety. Wzory i projekty wyglądają prezencji na łukach i łagodnie.

arch Trend kuchenne wykonane z płyt gipsowo-kartonowych: zdjęcia kuchnia-salon

kuchnia z mieszka, oddzielone przez łuk jest rozwiązaniem funkcjonalnym. Arch zaskakująco łączy element dekoracyjny i komfort. Łukowaty drzwi pozwala optycznie powiększyć przestrzeń. Jest to świetny pomysł dla małych mieszkań lub studia.


konstrukcje łukowe służą nie tylko do oddzielenia przestrzeni, ale również są główną ozdobą wnętrzakonstrukcje łukowe służą nie tylko do oddzielenia przestrzeni, ale również są główną ozdobą wnętrza

Arch - ta funkcja we wnętrzu i nie ma potrzeby, aby zatrudnić zespół artystów, trochę wiedzy i umiejętności i zrobić ciekawy projekt zmieni swoje ręce.

Łuki ciekawe formy przestrzeni różnorodności. Markowe trendy szybko zastąpić każdy łuk każdego roku wnętrze świat pełen nowych rozwiązań. Starając się nadążyć z pomysłów nie warto, zwłaszcza, że ​​niewiele osób może sobie pozwolić na remonty każdym sezonie. Arch - idealne rozwiązanie dla nowoczesnych apartamentów, to zawsze w trendzie, wygląda fantastycznie, a jednocześnie obsługiwać wiele zadań.

Łukowata konstrukcja:

 • Strefowy miejsca;
 • Zwiększenie wielkości powierzchni użytkowej;
 • Dekoracji wnętrz,
 • Indywidualizacji projektu.

Arch między jadalni i salonie pomaga łączyć dwóch zupełnie różnych celów przestrzeń, zacieranie ostre krawędzie. Struktura łukowa pomiędzy salonem i kuchnią, jest również bardzo wygodne - można rozmawiać z ludźmi w gospodarstwie domowym, nie krzyczy z pokoju do pokoju, oprócz odległości przebytej dziennie w okresach krótszych. Podawać świąteczny stół na przybycie gości łatwiejsze. I zachować kontrolę, łatwiejsze dla dzieci.


Dekoracyjny łuk do kuchni, płyt gipsowo-kartonowych (wideo)

Istnieją jednak pewne zasady projektowania wnętrza. Jeśli łuk jest szeroka, wykończenie i styl pomieszczenia muszą być takie same. Jeśli struktura łukowa jest wąska, możliwe jest, aby wykończenie w stylu blisko siebie. Oczywiście, łuk niezwykłe, czasami bajecznych kształtach wyglądają ciekawe klasyczne, ale są one trudne do wdrożenia. Ponadto, nie każdy może być wygodne wnętrze w połączeniu z newfangled zakrętami. Z naciskiem na indywidualność i wyłączne, nie możemy zapominać o reszcie. Arch musi harmonijnie wpisują się w projektowaniu, a nie stać paskudztwo.

Konstrukcja łuku do kuchni, płyt gipsowo-kartonowych (wnętrze zdjęcia)

002-2 0e23dbd149c1dcc95350fb823c5b21e9 6f186c1cb3e4844aabfbfc33d8faa49f 9c641 4e2df5c36d 88fd4 8776654 88812 87766554 88776655

Leave a Comment

Your email address will not be published.

58 + = 67