dekoracji okna w salonie w nowoczesnym stylu: 7 Pomysły

dekoracji okna w salonie w nowoczesnym stylu: 7 Pomysły

12 October 2017Dobra decyzja dekoracja okna w salonie będzie kombinacją kilku obszarachDobry okno decyzja dekoracji w salonie będzie kombinacją kilku napravleniyS pewna ilość żalu w jego projektantów głosowe są zmuszeni, aby pamiętać, że konstrukcja okna w salonie w nowoczesnym stylu, często wiąże się z wieloma błędami. Starając się jak najbliżej, aby spełnić wszystkie wymagania określonego stylu, właściciele domów nie chcę nawet myśleć o tym, co właściwe. Być może jest bardziej korzystna opcja? Specjaliści twierdzą, że zwykle konieczne jest do pewnego stopnia łączyć kilku kierunkach.


Piękny salon urządzony w nowoczesnym stylu

Najważniejsze - aby dokonać świadomego pierwszy krok, po którym staje się łatwiejsze. Nie psuj podstawie wstępnych przygotowań pomogą zaprojektować pomieszczenie. Jeśli jest to nowy budynek, konieczne jest, aby uciec od okna. Znajduje się on naprzeciwko wejścia z grupy lub zestawu - to nie ma znaczenia, ponieważ emanuje z niego naturalne światło. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na kształt małego okna.

Średnia postać prostokąta o szerokości progu zamknięty urządzone gzyms, zasłony i zasłony, bez nadruku. Bardziej skomplikowane jest to, że wystrój jest związany z niestandardowym rozmiarze lub kształcie okna.

Wygięte okna pasują jasne tkaninyWygięte okna pasują jasne tkaniny

 W tym przypadku, poniższe pomysły mogą pomóc:

 • Wygięte okna wymagają jasne zasłony, włączając zabawy kolorami;
 • Jeśli są one głęboko osadzone, w tym przypadku konieczne jest, aby myśleć o instalacji skrzynek kwiatowych, a także zasłony z wzorem;
 • Wałek lub zwykłe rolety nadają się do pomieszczeń, w których znajdują się otwory na ruchliwej ulicy lub od strony południowej.

Konstrukcja ściany w nowoczesnym salonie

Powierzchnia pokoju i wybrany styl - dwa czynniki, które determinują schemat kolorów okładzin ściennych. Ponieważ jest to konieczne, aby być ostrożnym, inaczej okno będzie „obcy” nie pasuje do wnętrza organizmu. Lepiej zacząć od wspólnej decyzji stylistycznej. Tendencja klasyczny polega na wykorzystaniu stonowane kolory takie jak bordo i beżu. Jeśli chodzi o styl loft lub nowoczesnych, preferowanych chłodne kolory bez nadruku.


Ważne jest, aby pamiętać, że ściany nie muszą wybrać tylko odpowiedni kolor, ale również tekstury tapetę.

Powściągliwy kolory w projektowaniu okien są nieodłączne w klasycznym styluPowściągliwy kolory w projektowaniu okien są nieodłączne w klasycznym stylu

Niepisana zasada brzmi następująco:

 1. Jeśli pokój jest 2 okna, to lepiej, aby dać pierwszeństwo do konstruktywizmu. Brak mebli stworzyć przygnębiające wrażenie ludzi w pomieszczeniu. Przestrzeń potrzebna do podjęcia tak, że oczy stopniowo przesuwać z jednego elementu na drugi. Zaczyna się przy oknie, jeśli znajduje się naprzeciwko wejścia do grupy.
 2. Zwolennicy nowoczesnym stylu będzie zwracać uwagę na zimnych odcieniach, uzupełnione o małych ciepłych miejscach.
 3. kierunek kraj skupia się na delikatnych kolorach, które uzupełniają schemat kolorów mebli.

Nowoczesna konstrukcja z dużymi oknami w salonie

Profesjonalne podejście do projektowania obejmuje obowiązkową wstępną analizę sytuacji. Kiedy przychodzi do przestronnego salonu z masywnym małym oknie, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę dominujący kolor w pokoju i ilość naturalnego światła. Pokoje z widokiem na południową stronę, zaleca się użycie lekkiej tkaniny przymocowany do okapu. W tym przypadku, sam gzyms jest w zasięgu wzroku.Najważniejsze - aby uczynić go na ciemniejszy odcień z okien, a okap akcentować wizualne granice pokoju. W razie potrzeby możliwe jest zamontowanie mechanizmu odpowiedzialnego za automatycznego otwierania i zamykania rolet. Ponadto, możliwe jest, aby wydać lambrekinów.

Ciemny występ w jasnym salonie wizualnie wyznaczaćCiemny występ w jasnym salonie wizualnie wyznaczać

W salonie, gdzie przestrzeń jest nie tyle piękny wszystkim pomóc wyciągnąć następujące opcje:

 1. Ze znaczną ilością światła wpadającego do pokoju, to zaleca się stosowanie jasnych odcieniach, uzupełnione gzyms otwartym;
 2. Jeśli pomieszczenie ma już wiele elementów dekoracyjnych, najlepiej jest użyć jednokolorowe wydruki bez zasłon;
 3. Zastosowanie zasłon, w tym płynne przejścia kolorów, pozwala optycznie podnieść sufit w małym pomieszczeniu;
 4. Geometrycznie nieprawidłowe pole pomogą ozdobić zwykłe zasłony, wykonane w neutralnych odcieniach.

Funkcjonalny aspekt projektu w oknie salonu

Rozsądek, konieczne jest zapewnienie niezawodności zamontowanych okien. Konieczne jest, aby sprawdzić, czy istniejące okna lub coś, co jest zaplanowane do zakupu, nadaje się do stosowania w określonych warunkach klimatycznych. Informacje tego rodzaju jest zawsze umieszczony w opisie konkretnego modelu. Nie ma złych okien - są właściwie dopasowane.

Wybierając okna do salonu należy zwrócić szczególną uwagę na jakość szkłaWybierając okna do salonu należy zwrócić szczególną uwagę na jakość szkła

Pomoże to uniknąć przykrych niespodzianek rachunkowości stopień bliskości okna chłodnicy. Im bliżej, tym wyższa stabilność termiczna jest.

Jakościowa szklenia zapewnia mikroklimat sugerując krążącego powietrza w określonym wzorze. Jeśli jest to spowodowane stałej odległości od źródła ciepła, jest uszkodzona, nie unika się tworzenia się wody kondensacyjnej.

W uzupełnieniu do tych zaleceń dotyczących wyboru estetyczne i funkcjonalne okna, identyfikuje szereg innych:

 • układ blokujący w otwartej i zamkniętej pozycji nie musi umożliwić swobodny „fall”;
 • Szczelność zamknięcia / otwarcia okna jest sprawdzana za pomocą oświetlonego meczu, który nie powinien spłacić nawet niewielki projekt;
 • Nowe okna zawsze mieć co najmniej podwójna warstwa;
 • Zrezygnować z zakupu jest konieczne w przypadku, gdy sprzedawca nie zapewnia serwis gwarancyjny.

Najpiękniejsze widoki projektowania okien w salonie (wideo)


Tak jak oczy są zwierciadłem świata wewnętrznego człowieka, okno - odzwierciedleniem istoty pokoju. W związku z tym konieczne jest, z należytą starannością, aby zbliżyć się do kwestii wystroju. Nie jest konieczne, aby spieszyć się do skrajności, ponieważ nadmiar zasłony lub rośliny na parapecie tak samo niebezpieczne jak brak takiego. Pod uwagę potrzebę podjęcia geometrii okien, jego długości i ilości wpadającego światła przez nią. Nie zapominaj, że dobry projekt oznacza utrzymywanie stylistyczne cechy pokoju.

Przykłady projektowania okien w salonie: nowoczesne pomysły (zdjęcia)

17 24 4 16 14 3 25 22 11 20

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

58 − 51 =

map