dar seçenekler ve 6 popüler modelleri ile koridorda Obuvnitsa

dar seçenekler ve 6 popüler modelleri ile koridorda Obuvnitsa

12 October 2017Obuvnitsa koridorda alanı düzenlemek için yardımcı olurObuvnitsa koridor prihozheyV mağazalarında tüm dış giyim ve ayakkabı boşluk düzenlemek için yardımcı olur. Çoğu zaman koridorlarda tam teşekküllü kabine için yeterli alan değildir. koridorda ayakkabı çirkin görünüme yakasına yayılan mutlu bakmak ve yardım tasarım fikrine gelmedi - koridor obuvnitsa.


salonda Kullanışlı obuvnitsa: modeli

Obuvnitsa koridorda - bu iç ayrılmaz bir parçasıdır. İç tasarım başarıyla ayakkabı depolama ek olarak çeşitli işlevleri barındıracak olan dolapları çeşitli türleri, kullanımını gerektirir yanında dikkatlice temizlenir ayakkabı, koridor hareketine müdahale etmez. doğrudan odasında sırasını o toz değildir ve bakımı - Obuvnitsa sırayla ayakkabılarını saklamanızı sağlar.

modelleri Obuvnits aralığı geniş ve çeşitlimodelleri Obuvnits aralığı geniş ve çeşitli

Obuvnits türler çok var:

 • Obuvnitsa İnce;
 • Kapalı;
 • Resepsiyon;
 • açık;
 • Obuvnitsa kabine;
 • Obuvnitsa ve kurutma - kurutma makineleri.

Buna ek olarak, ek özelliklere sahip obuvnitsy: Yumuşak koltuk, çeşitli dolap önemsiz şeyler, küçük tezgah, ve bazıları ayna ve kat kanca içerir. iç tasarım herhangi bir stil altında obuvnitsy gerekli mobilya alabilirsiniz.


salonun obuvnitsy Ucuz: nasıl iyi seçenek seçmek için

obuvnitsy oldukça farklı üzerine fiyat kategoriler. Temel olarak, maliyet malzeme tasarımı ve üretimi bağlıdır. istenirse sen, yüksek kalite için oldukça bir bütçe seçeneği satın alabilirsiniz.

plastik Obuvnitsa düşük maliyetine sahipplastik Obuvnitsa düşük maliyetine sahip

koridorda obuvnitsy Ucuz yapıldıkları malzeme farklılık gösterir: 1. Plastik obuvnitsy farklı düşük maliyetli, nispeten hafif tasarım. Plastik nem almamaları, temizlenmesi çok kolaydır, ancak kırılgandır ve çizikler yeterince görünür operasyon sırasında ona bıraktı.
 2. Obuvnitsa Sunta alıcılar arasında oldukça pratik, ekonomik ve popüler. şık ve güzel ürünleri, herhangi bir iç tasarıma eşleştirilebilir.
 3. Metal obuvnitsa - dolabı, ucuz, pratik ve dayanıklı bir seçenek, iç bakımı kolay ve çok cazip görünüyor.
 4. doğal kaplama ürünleri.

Büyük ailelerin iki kişilik bir aile için daha fazla kapasiteye sahip obuvnitsa ihtiyaç için çok obuvnitsy dikkate içine koymak planlanmaktadır ayakkabı, sayısını almalı seçerken.

Tezgah-obuvnitsa bir koltuğa sahiptir, bu hem yumuşak ve sert bir yüzey olabilir. ayakkabı depolama sistemi farklı, çeşitli raflar, ince, bilgisayar kabinleri olduğunu. Renk sırasıyla farklı ve seçilen iç tasarım obuvnitsy.

derinlik ve seçenekler: Obuvnitsa salonda bir koltuk ile kapatıldı

Kapalı obuvnitsy odaya daha organize bir görünüm vermek. İçerik Menteşeli veya sürgülü kapılar ardında gizli. Ayakkabı tip obuvnitsy bağlı olarak yatay veya dikey raflara saklanabilir. Bazı türler yüksek üstleri ile çizmelerine yaz farklı ayakkabı modellerini ağırlayacak düz ve açılı rafları kombinasyonunu içerir.

Kapalı bir obuvnitsu yerleştirilmiş Ayakkabı, ön kurutma gerektirenKapalı bir obuvnitsu yerleştirilmiş Ayakkabı, ön kurutma gerektiren

salonda bir koltuk ile Obuvnitsa bir alt türü vardır:

 1. Obuvnitsa-bom, bir veya iki kapı, raflar farklı eğime sahip yüksek kabine halini alır. Bu dolap veya koridor için koltuğun yanındaki kurulabilir.
 2. İnce obuvnitsy - sığ dikey depolama ayakkabı küçük dehliz tür yapılar vazgeçilmez olacaktır.
 3. Obuvnitsa elbiseleri hep oturmak için yer. Böyle obuvnits küçük yerlerin Kapasite böyle inşaat önceki sürümlere göre daha uzun sürer. model, herhangi ayrıntı için ek rafları ve çekmeceleri vardır.

Eksi kapalı obuvnits ayakkabı yetersiz havalandırma, yani kapalı bir obuvnitsu ayakkabıları koymak önce iyice kurutulması gerekmektedir. Oldukça sık rastlanan bir duvar askı içeren bir kulaklık, olarak satılan obuvnitsy. genellikle Megaelton, Auchan üzerinde Ikea dan obuvnitsy Stolplit, bulunabilir üreticilerin en popüler modeller arasında. Birçok mobilya fabrikaları koridor için mobilya çok ihtiyaç duyulan parça üretir.

açık dar obuvnitsa salonda bir oturma

Ek bir koltuk ile koridor dar obuvnitsa Açık iç bulunur mobilya oldukça popüler türüdür. Sürekli havalandırılmış bu obuvnitsah olarak ayakkabı, bu hoş olmayan koku önleyen, daha hızlı kurur. Ancak, aslında o ayakkabı toz alır daha bunun açık raflarda saklanır.

Açık obuvnitsah ayakkabı iyi kurutulmuşAçık obuvnitsah ayakkabı iyi kurutulmuş


Farklı açık obuvnits için Malzeme:

 • plastik;
 • metal;
 • yonga;
 • Ağaç;
 • Dövülmüş.

Tabii ki, koltuk bütün türler obuvnits verilmediği, malzemenin bazı tipleri için bu kadar güçlü değildir. genellikle ahşap yastıklı koltuk obuvnitsy, sunta ile sahte.

Koltuğun tasarım ayakkabı oldukça az miktarda yerleştirilir ve dar olsa, yeterince kaplar yerleştirmek olduğunu belirtmek gerekir. Açık bir obuvnitsu ayakkabı İlkbahar ve Sonbahar depolar ve şu anda doğrudan takılır ayakkabı açık depolama gibi hizmet edecek olan kapalı Elbette yeterli boş alana sahip, takviye edilebilir. ürün ayna ile dekore edilebilir.

koridor obuvnitsa Plastik dolap

Plastik obuvnitsa oldukça ucuz ayakkabı yerleştirmek için oldukça ekonomik bir seçenektir. plastik ve açık kapalı obuvnitsy türü vardır. Kapalı sık kabine veya dolaplarının işlevi var.

Plastik obuvnitsa oldukça kırılgan bir yapıya sahiptirPlastik obuvnitsa oldukça kırılgan bir yapıya sahiptir


koridorda Obuvnitsa plastik özellikleri bir numarası vardır:

 • bakım kolaylığı;
 • Düşük ağırlığı;
 • Farklı renkler.

Ama önemsiz çizikler oldukça ürünün görünümünü bozan, plastik çok dayanıklı malzeme olmadığını unutmayın ve darbe üzerine çatlayabilir. Sağlık sorunlarına yol açabilir da kalitesiz plastik ürünlerin kalitesi önemlidir. plastik kabin ayakkabı tamamen havalandırma izole edilebilir ve tamamen temiz ve kuru geri konulmalıdır.

koridorda Metal obuvnitsa

Değil az popüler metal obuvnitsy. Onlar mükemmel iç süslemeleri ve seçilen tarzı uygun. açık ya da kapalı olabilir. Çeşitli formlar her büyüklükteki bir koridor ile mükemmel bir uyum.

Metal obuvnitsa güzel görünüyor ve uzun bir servis ömrü vardırMetal obuvnitsa güzel görünüyor ve uzun bir servis ömrü vardır

salonun obuvnitsa Metal olabilir:

 • dövme;
 • ahşap ile birlikte;
 • yastıklı koltuk ile;
 • dolabı;
 • Zemin;
 • Duvar.

bakımı kolay Metal obuvnitsy nemi emerek yok. Metal dayanıklıdır ve sağlığa zararlı değildir. bunlar ucuz değildir gerçi Ağırlık metal obuvnitsy plastik kesinlikle daha, dövme ürünleri, sipariş yapılabilir. dövme obuvnitsy ve askı Set çok etkileyici bakacağız.

Dar ahşap obuvnitsy Koridor: Fotoğraf

Ağaç - çok yönlü ve çevre dostu bir malzemedir. güçlü ve dayanıklı ahşaptan yapılan ürünler. Bunlar herhangi bir şekle farklı ağızlı ile verilebilir.

Çevre dostu obuvnitsy Ahşap ve çok popülerdirÇevre dostu obuvnitsy Ahşap ve çok popülerdir

ahşap malzeme çok çeşitlidir:

 • Yumuşak ağaç;
 • katı;
 • Artan sertlik.

Yumuşak kayalar için sedir ağacı, köknar, kestane, ıhlamur, kızılağaç ve söğüt bulunmaktadır. Sert, daha dayanıklı olduğunu - kaya demir huş ağacı, akasya, porsuk, kızılcık. Odun -tvordy en yaygın türü. Bu ahşap huş, akçaağaç, meşe, karaçam, elma, üvez, kül olduğunu.

kırmızıdan siyaha-kahverengi farklı doğal tonlarının ceviz ağacından çeşitli yapılan ürünler. En pahalı seçenek - siyah ahşap.

masif ahşap ürünlerin ortak hedefi obuvnitsy huş bulunmaktadır. Bu dayanıklı ve ucuz, ancak malzeme, kayın ağacı çürüğü ve onun dizisinin obuvnitsy sadece kuru alanlarda kullanılır. Karelian huş biraz daha iyi, ama daha pahalı ve sıradan huş olduğunu.

meşe mükemmel performans. Obuvnitsa meşe, gri sarımsı olabilir - kahverengi ve hatta beyaz ve ahşabın doğal tonları olacaktır. meşe yapılan ürünler, deforme olmayan çözgü gelmez, çok dayanıklı iyi boyanmış ve cilalanmış bulunmaktadır.

Malzeme fitotsidy buharlaştıkça Obuvnitsy karaçam ve kayın, sağlık için çok yararlıdır. Larchwood kesinlikle çürüme yoktur, aksine, nem karaçam sadece daha güçlü artık yetişir. hafifçe karaçam gücü daha aşağı, fakat Kayın ürünleri, ucuz viraj kolay ve beyazlatılmış vardır. En popüler renk tonları ahşap obuvnits - ağartılmış meşe. mor tonları pembeden Bu asil tonları.

Koyu meşe renk - inanılmaz güzel ve İngiliz iç daha uygun zengin bir konyak rengi,. Muhafazakar renk süt meşe tonları çeşitli izin vermez. Bu renkte obuvnitse By iç mekanı uygun tonları seçilmelidir. Venge özellikle popüler dekoratif dalgalı yapısı hafif tasarım çözümleri ile de uyum haline geldi.

Kendi elleriyle yapıldığı gibi obuvnitsa

Obuvnitsu kendi elleriyle gerçekleştirmek oldukça mümkündür. Orada mobilya böylesine faydalı parça halinde herhangi zorluklar. Obuvnitsy kendi ellerin üretimi için arzu edilen tip, şekil ve boyutunu belirlemek için gereklidir. Gerekli tüm detayların Çizimler dikkatle yapılmalıdır. Peep bir fikir Internet üzerinde olabilir.

Büyük geniş aile obuvnitsa gerekBüyük geniş aile obuvnitsa gerek

Kendi kendine üretimi için en basit modeli:

 • kutu raf;
 • çekmeceli dolap;
 • Açık zemin obuvnitsa.

üretiminde herhangi bir boyutu da hesaplanmalıdır. Hatta mümkün en basit obuvnitsa ayakkabıları temizlemek ve uzay salonu organize etmek. En birlikte iyi mevcut tüm ayakkabı obuvnitsa-raf, ancak böyle bir çözüm için oldukça büyük bir salon gerektirir. küçük lobi oldukça açık obuvnitsu bir zemin koyacağız olduğunu. Çok kompakt bir düzenlemede iyi açısal obuvnitsa koridor olacaktır.

Kuşkusuz, koridorda gerekli olanı obuvnitsa. Ve bu ucuz buna değer. mobilya pazarında sunulan modellerin çeşitli aracılığıyla, iç stil ve tasarıma uygun bir hazır seçeneği tercih edebilirsiniz. Kompakt modeller fazla yer kaplar ve aynı zamanda koridor odasında sırasını desteklemeyecek. Dağın özgün tasarım obuvnits yeni alınan ayakkabı ya da çizme tam olarak tadını çıkarmak için fırsat olarak hizmet bazı türlerin kapılarda katta bir çift ayakkabı, bir ayna yüzeyi yerleştirilir yağma olmaz. Islak Hava obuvnitsy-kurutmada koku kaldırır batırılmış ayakkabı ve ultraviyole ışınları sayesinde kuruyacaktır. küçük koridor alanı satın aldı ve duvara monte edilebilir ile obuvnits-kurutucular arasında sadece açık tip değildir.

elleriyle ayakkabılar için Kabine (video)

Bu güç kullanan bu obuvnitsa-kurutma işlemini not edilmelidir ve bunun varlığı, rozetler, düşük kat şeklinde koridorda sağlanmalıdır. Temiz ayakkabılar uzun sahibini görev yapacak.

salonun obuvnitsy Örnekler (fotoğraf)

10 27 15 2 13 29 1 4 12 26

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 5 =

map