dar koridor Making: odalardan 3 tip

dar koridor Making: odalardan 3 tip

12 October 2017Dar koridor, sen oldukça rahat ve konforlu inşa edebilirsinizDar koridor farklı olabilir dar ve küçük koridor içini nasıl oluşturulacağını oldukça kullanışlı ve komfortnoIdei sağlayabilir, ama hepsi görsel alanı genişletmek ve herkesi çıkıyor değil konfor ile doldurmak gerçeğine indirgenebilir. O kompakt ve fonksiyonel hem de oldu, böylece duvarlar ve tavanlar, aynı zamanda mobilya doğru tasarımını sadece seçmek önemlidir.


dar koridor tasarımı: 2017 Fotoğraf

2017 yılında sorunun birçok alakalı olacaktır olsa apartmanda küçük bir koridor inşaatı, kolay ve hatta 2015 yılında değil. Düzgün dava alırsak, biz hangi seçeneklerin koşullar hala var olan bazı aydınlanma ve görebilirsiniz dikkati çekiyor.

tasarlarken, dikkate gibi nüansları, çok sayıda çekmek için gereklidir:

 • hangi tarafı mobilya yer alacaktır;
 • Hangi yol ön kapı açar;
 • iç vurgu duvar ve benzeri Will.

Tasarım koridor Düşünme, iç ile ilgili tüm nüansları dikkateTasarım koridor Düşünme, iç ile ilgili tüm nüansları dikkate

küçük ölçekli salonlar tüm gereksiz çıkarılması konusunda karar olabilir donatmak. Nasıl yapmalı? Bu özel bir fayda, aksesuar ve benzeri ürünler getiriyor tesislerinde mobilya çıkarılmalıdır. Onlar çıtayı yükseltmektedir daralma, uzay yığılmayı.


Bazı mülk sahipleri koridorları silindirler üzerindeki raf ve ekranlar oluşan kendine özgü bir yapısı donatmak için tercih ediyorum.

Opsiyon bile bütçesini söyleyebiliriz, çok basit ve montaj için neredeyse özel bir yetenek gerektirmez. Eksi o senin oda tarzında sığacak ve uygun uzaktır edemez bir koridor, o koridorun uygun formunu bozmak.

Dar bir koridor için fikirler

apartmanda dar koridor ne tür bağlı olarak, olmak, yani uzun veya kare, kısa, bunu donatmak için nasıl karar verebilir. Uzun ve dar koridorlar - bu mobilya uzun uzunlukları boyunca olduğu gibi, onun derinliği telafi edebilir, en iyi planı gibi.

Dar ve uzun kabinenin düzenlemenin Varyantlar, bir çok çeşitli görüntüleyebilirsiniz. onlar raflarda, raflar ve benzeri unsurların set alternatif böyle iç öğelerin bir avantaj.

Dar bir koridor oldukça çok tasarım fikirleriDar bir koridor oldukça çok tasarım fikirleriBaşka bir deyişle, iç donanım, dış giyim, ayakkabı ve aksesuar depolama için gerekli olan şey. Uzun ve dar koridorlar, mobilya çoğunlukla bir duvara monte ve ikiden ancak aşamalı bir şekilde değil. artı nedir? Standart oda büyüklüğü bir tasarım yaratmak, nedenle dolaşmak neredeyse imkansız böyle bir odada, eksik olan orijinal durum, aydınlandı edilecek olması.

Koridor çıkmaz bir tür varsa, bu odada konsolu köşeye olacak vermek için. Bu senaryo en verimli ve uygun denilebilir olduğunu. bu tür ürünlerin derinliği dahası, o kadar yer almaz, bir çok şey koyun ve edecektir.

dar koridor için mobilya

koridor mobilya Şık ve modern olması daraltmak için mi? Tabii ki, evet, tüm çabaları yaparsanız. iç seçimine Çok onarım alanı, biz dikkate odanın gerçek boyutunu almalıdır hangi yenilenmesini etkiler. Daha açık olmak gerekirse, dar bir koridor katı genişliği uzunluğu boyunca ya da bir duvar yüksekliğinin azaltılması için yasaktır.

mobilya ile ilgili olarak, hatta en küçük koridor çizebilirsiniz geçtiği birkaç seçenek vardır:

 1. modüler mobilya - bu rahat ve pratik bulunan giriş holü yapmak için harika bir yoldur. Tipik olarak, modüler tasarımları sipariş üzerine yapılır ve bunun sonucu olarak müşteri yalnızca çalışmasına elverişli olmak, aynı zamanda oda süslemeleri edemez mobilya mükemmel, iyi düşünülmüş bir parça alır. Modern modüler dolaplar en yeni teknolojileri üzerinde yapılır ve uzay izin verirse onlar küçük ebatlı ve ferah ve hacimli olarak yapabilirsiniz.
 2. Obuvnitsa - Bu sen salon boyutu küçük olduğu donatmak hangi aracılığıyla bir değil kötü bir seçenektir. Zaten küçük squaring tutmak ve böylece ayakkabı için depolama alanı oluşturacak bu elementtir. Obuvnitsa genellikle ayakkabı için pouf ve mekan şeklinde bir kombine mobilya gibi geliyor, bu mümkün ve küçük bir masa. Onun en büyük avantajı ise pişirerek zaman oturmak mümkün olmasıdır.
 3. Müstakil Poufs, Fikir oldukça çekici görünüyor ve koridor rahatlık ve konfor doldurmasına izin her zaman olmasa bunun için uygun bir alandır. Hiçbir gizli uzay ve rahat oturma yerleşme böylece Kural olarak, döşemeli mobilya böyle elemanları, bir çıkmaz ile koridorlarda kullandı.

dar koridor için, koridorun hemen hemen tüm alanı işgal edecek mobilya uzunluğunu seçebilirsinizdar koridor için, koridorun hemen hemen tüm alanı işgal edecek mobilya uzunluğunu seçebilirsiniz

Oda aydınlık ve kalmak için mümkün olduğunca hoş etmek, bir ağaç ya da taklit seçmek için gerekli tip dar koridor mobilya seçimi emin olun. Ayrıca odası, temel düzenini, renk düzeni stili hakkında unutma, koridoru büyük boşluğu doldurmak gerektiğini söyledi. Bu maliyetleri karşılamak için en az kareler taburcu edildi. raflar, dolaplar ve Asma tavanı olan üst kalabalık oda bir gösterim rahatsızlık ve tesis sahibinden de tat eksikliği sadece oluşturun.

35 cm dar koridorlar donatıyor

35 cm genişliğinde Giriş salonu kompakt koridorda özel olarak satın alınabilir. Odanın tam alanını daraltmak etmemek için Temelde, bu ev eşyaları, bir duvar boyunca ayarlayın.


35 santimetre mobilya derinliği:

 • Tercihen, beyaz, açık olmalıdır;
 • Temel olarak, modüler;
 • Bu eğer bu seçenek kolordu dolap, kapı coupe sahip olmalıdır.

35 cm dar koridorda açık renkli mobilyalar için idealdir35 cm dar koridorda açık renkli mobilyalar için idealdir

büyük ölçüde dar koridorda mobilya durumu kolaylaştırır kapılarını açma için yer gerektirmez kayar kapı sistemi bulunur.

Salıncak kapı sistemleri sadece salonun bir kısmını alıp götürmek değil, ve neredeyse her şeyi ve bu kapı açık odanın hareketini karmaşık hale getirebilir. Nedeniyle bugün birçok mobilya fabrikaları düzene mobilya almak için teklif olması nedeniyle, teklif yararlanmak için arzu edilir.

Özel mobilya sizi sağlar:


 • Dikkatle dolaplarının iç düzenleme planı;
 • tam boyutunu seçin;
 • Bağımsız tipi ve mobilya türünü belirler;
 • Salonun cephe süslemeleri için yaratıcı yöntemler kullanın.

holdeki dolaba ne olması gerektiği konusunda hiçbir uygun tava, o zaman müşteri için her şeyi yapacağız tasarımcıların yardım alabilir, her cıvata üzerinde düşünmek ve ayarlayacaktır en fonksiyonel, rahat ve görünüş olarak güzel.

30 cm dar koridorlar Özellikleri

koridorda Güzel duvar çok basit hale getirmek için, ama çok daha zor sınırlı alana sahip bir oda düzenlemektir.

Eğer büyüklüğü 30 santimetre gelmek seçti ve oda kare yapmada çok küçükse, o zaman ayarlayın:

 • Kapılarda aynalar süslemek için;
 • Bu hafif olmalı;
 • O görsel tavanları yükseltmek, böylece, tavana yüksekliği seçmek için tavsiye edilir;
 • İçinde geniş olmalıdır.

Dar bir koridor olarak ayarlayın ferah olmalıdırDar bir koridor olarak ayarlayın ferah olmalıdır

pouf ve askı ve raf ile kombine ayakkabılar için tablolar kümesi - Çoğunlukla dar koridorda ayarlayın. Eğer kulaklık konut veya yerleşik türü yüklemek istiyorsanız, bu hizmetlerin sipariş mobilya imalatında yararlanmak için en iyisidir.

Uzmanları açıkça her ayrıntıyı düşünmek ve sadece odanın tam oturan böyle benzersiz bir ürün yaratmak değil, aynı zamanda mekanın genişlemesi etkisini ulaşmak için yardımcı mümkün olacak.

Modern tasarımcılar nedeniyle güzel, özgün ve rahat bir küçük koridor yapabilirsiniz binanın mobilya ve dekor, kullanmadan hile ve görüntüleme etkileri hakkında hileler çeşitli kullanın.

Dar bir koridor tasarımı (video)

Dar bir koridorda bir iklime oluşturma fazlasıyla yeterli olmalıdır aydınlatma, unutmak ve birkaç fenerler bir arada seçmek için tavsiye veya başka bir deyişle olduğu yok.

Dar bir koridor tasarım (iç fotoğraf)

1 5b89a71c804340eb6b9b69031377122501 93d5f5693268570ec31afbd15b40aa75 7 441d44d57b6b4b07c5cfc6cb12b83a3c 123-14 1012 316136 9766 1287687767prihozhaya01

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 1 =

map