Dane szczegółowe nowoczesne korytarze wąskie korytarze: Projekt 3 Board

12 October 2017Przed rozpoczęciem wąski korytarz układ powinien uczynić to rysunek na papierze, określając lokalizację aranżacji mebliPrzed rozpoczęciem wąski korytarz układ powinien uczynić to rysunek na papierze, należy określić położenie układu mebli wąskim korytarzu nie jest uważany za odpowiedni, więc zalecana jest modyfikacja pomieszczeń, ściśle zgodnie z radą doświadczonych projektantów. Dzięki profesjonalnej pomocy możliwe zapewnienie, że projekt wąskim korytarzu harmonijnie pasować do otaczającego wnętrza i praktyczność posiadał.


Jeśli nowoczesny wąski korytarz: planowanie i dzielenie

Wielu właścicieli uważa, że ​​końcowy etap przesiedleń mieszkań zaprojektuje korytarz. Jednak był to pierwszy korytarz wita gości, a pod wieloma względami pierwsze wrażenie gości zależy od dalszego postrzegania wnętrza domu.

Nowoczesne projektanci powinni pomyśleć starannie zaprojektować wąskiej przestrzeni, aby osiągnąć doskonały rezultat:

 • Dbać o tworzenie wizualny efekt ekspansji przestrzeni;
 • Pick up kompaktowe meble, które będą dobrze pasować do wnętrza;
 • Konstrukcja hali powinien uzupełniać wybrane stylistyczne motywy innych pomieszczeń.

W wąskim korytarzu wszystkie meble muszą być mocno dociskana do ściany za maksymalną oszczędność miejscaW wąskim korytarzu wszystkie meble muszą być mocno dociskana do ściany za maksymalną oszczędność miejsca

Ważne jest, że już wąską przestrzeń korytarza nie było zagracone, ale wręcz przeciwnie, miał wystarczającą funkcjonalność.

Dość często, trzeba zadbać o połączenie wąski pokój z małym korytarzu pokojowej.


Aby podzielić je do obszaru kontrolnego i wejście, to zaleca się stosowanie wskazówek projektowych:

 • Strefa przy wejściu mogą być ozdobione płytkami z dachówki, ponieważ te rzeczy innych niż separatora i bardzo praktyczne w użyciu;
 • Do drugiej strefy zaleca się stosowanie laminatu lub dywany;
 • Do konstrukcji ściany w ciasnych miejscach i oddzielenia wzrokowego, to lepiej jest stosować kontrastowe tkaniny.

Nowoczesna konstrukcja z wąskim korytarzu: zasady wykończeniowe

Korzystanie z pomocy profesjonalnych projektantów, możliwe jest, aby dbać o stworzeniu wysokiej jakości konstrukcji, które w przyszłości będą dumni właściciele mieszkania.

Dokonując wąski korytarz należy używać więcej niż jasne kolory ciemneDokonując wąski korytarz należy używać więcej niż jasne kolory ciemneDla udanej rejestracji wąskich korytarzy, wskazane jest, aby pamiętać o odpowiednich metod:

 1. Ustaw tapetę. To winylowy może materiały o dobrej odporności na ścieranie, lub ciekły tapety. Druga opcja jest przeznaczona dla ludzi, którzy wolą eksperymentować.
 2. Making podłogi i sufitu. Ważne jest, aby ich kolor różni się od malowideł ściennych kilku odcieniach. Pozwoli to uniknąć występowania zamkniętej przestrzeni.
 3. Wybór koloru. Bez względu na to jaki styl projektowania wąskim pomieszczeniu nie zostało wykonane, ważne do kontrastujące odcienie być tutaj jest. W ten sposób możemy optycznie powiększyć pomieszczenie.
 4. Stosowanie płyt MDF lub PVC. Materiały te charakteryzują się dużą wytrzymałością, jednak początkujący nie powinni angażować się w pracach budowlanych, zamiast lepiej jest szukać profesjonalnej pomocy.

W wąskich korytarzach lepiej nie używać ciemną tapetę lub nasączone ściereczki, ponieważ często nie ma okna, a pokój ustawić tylko sztuczne oświetlenie.

Oryginalny projekt wąskim korytarzu 2017: nowoczesne pomysły i zdjęcia

Doświadczeni projektanci powinni, po dokonaniu wąski korytarz, należy zwrócić uwagę przy projektowaniu pokoju, a także dobór elementów dekoracyjnych. Po tym wszystkim, dzięki właściwemu planowaniu i dekoracji, możemy zapewnić, że nawet wąski korytarz będzie komfortowa część domu.

W 2017 roku, najbardziej udany styl wizualny podobne korytarze będą brane pod uwagę:

 • Ograniczone technologicznie, przy czym przestrzeń stosowany jest w miarę możliwości funkcjonalne;
 • Minimalistyczny charakteryzuje zwięzły, dokładne i unieruchomienia;
 • Nowoczesny, które spowodują w dzieło sztuki.

Aby zawęzić korytarz idealnie nadające się szafa wnękowa, wyposażony w duże lustra na drzwiach przesuwnychAby zawęzić korytarz idealnie nadające się szafa wnękowa, wyposażony w duże lustra na drzwiach przesuwnych

W korytarzu wąskim kształcie jest niezbędne do korzystania z minimalnej liczby elementów wystroju i powinien upewnić się, że nie było żadnych zbędnych szczegółów.

Niezależnie od motywu styl nie jest używany, nie zaniedbuj porady mistrzów na zwiększenie przestrzeni wizualnej.

Poniżej znajdują się udane pomysły konstrukcyjne korytarzu:


 1. Lusterka. Elementy te są doskonałą pracę z rolą przedłużaczy przestrzeni. Ale, gdy są one zainstalowane, należy użyć wzór szachownicy.
 2. Półki i szafki. Lepiej jest, że meble wąski kształt o maksymalnej głębokości 45 cm. Idealnym rozwiązaniem byłoby produkty przegródkę wykonaną w kolorach pastelowych.
 3. Mat wydłużony kształt. Taki materiał jest łatwy do czyszczenia, a dzięki dużej dziania, udaje się uniknąć gromadzenia dużych ilości zanieczyszczeń w produkcie.
 4. Stworzyć kontrast. Ciemne ściany są doskonale połączone z podłogą z jasnym kolorze. Jednak tworząc konstrukcję wąskim korytarzu, należy pamiętać o zgodności wybranych kolorach.
 5. Tapety. Jednym z najbardziej udanych konstrukcji rozważanych opcji internetowych w poziome paski.

Wskazówki projektowe dla rejestracji wąskim korytarzu

Do wąskiego korytarza przestrzeń stała dumni właściciele mieszkania, będzie musiał ciężko pracować. Należy zadbać nie tylko o wyborze mebli, ale również do projektowania wąskim pomieszczeniu.

Należy wybrać meble takie odcień, który byłby różny od koloru ścian w korytarzu, aby uniknąć monotoniiNależy wybrać meble takie odcień, który byłby różny od koloru ścian w korytarzu, aby uniknąć monotonii

Korzystając z rad profesjonalnych projektantów, możemy z powodzeniem ozdobić wąskich korytarzach:

 1. Tylko meble wielofunkcyjne. Witamy zawiasowo wzornictwo, jak również tajną szufladę, przy pomocy którego można zadbać o umieszczenie niezbędnych szczegółów.
 2. Narożniki z pokoju. Jest wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić szafy lub otwarte półki, które nie będą przeszkadzać.
 3. Pozbycie się drzwi wewnętrzne. Zamiast drzwi w kuchni lub salonie projektantów zaleca się stosowanie konstrukcji łuku. Tak będzie w stanie zwiększyć przestrzeń.

Jeśli łączymy korytarzem i salonem, można uzyskać wystarczająco duży pokój. Taki sposób planowania jest bardzo popularne, dzięki możliwości do eksperymentowania z powstałego obszaru. Jednak stowarzyszenie nie można zrobić, jeśli ściany między pokojami jest nosicielem.


Zasady wyboru: nowoczesny hol do wąskich korytarzy (wideo)

Głównym wymaganiem projektu wąskiego korytarza w 2017 jest zapewnienie wizualnego efektu rozszerzania przestrzeni. Można to osiągnąć, jeśli nie zaniedbać porady profesjonalnych projektantów. Doskonałe rezultaty zapewni harmonijne połączenie kolorów, dobrze dobrane meble i zgodność z wybranym stylu motywu.

Projekt nowoczesnego wąskim korytarzu (wnętrze zdjęcia)

2 5e5e49583f9d2cb0b07db365ca9ed5b9 6-41 10-51 23-36 45 77d3d1550b381c2adbdf9771c79cebb7 80e7b82edc9647994d34825555af8f6c 582efb927aab2 1920x1080resizeinterior63928311434804584

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 6

map