Dairenin koridorda duvar kağıdı seçin: Fotoğraf 2017

Dairenin koridorda duvar kağıdı seçin: Fotoğraf 2017

12 October 2017koridorda duvar kağıdı doğru seçim o seçkin ve benzersiz tasarım yapmakkoridorda duvar kağıdı doğru seçim bu özel tasarımı ve bitirme malzemeleri tür nepovtorimymProizvoditeli daha yeni malzeme ve dokuları kullanabilirsiniz olun. koridorda bir duvar kağıdı seçerken, bu odada bir kişinin sokak düz düşer çünkü onlar çok parlak olmaması gerektiği akılda tutulması gerekir. oda yeterince doğal ışık olmadığı için Toz ve kir, çok kasvetli gölgeler çoğu odasında yerleşir, böylece daha kolay kirli renge dikkat etmek gerek, ama seçim yapmak zorunda değildir.


koridorda duvar kağıdı: tasarım, modern bir tarzda

koridorda bir tasarım oluşturmak için çok ilginç bir seçenek yıkanabilir. Modern düzenleme 2017 taklit çeşitli vardır.

Örneğin, bir güzel duvar kağıdı gibi görünür:

  • taş;
  • tuğla;
  • ağaç;
  • deri;
  • Dekoratif sıva.

çok şık ve koridor dekorasyonu için son derece uygundur bakmak Yeni ve ilginç elimizde olan fiberglas,çok şık ve koridor dekorasyonu için son derece uygundur bakmak Yeni ve ilginç elimizde olan fiberglas,

Tüm bu seçenekler seçilen malzemenin dokusunu andırır. Modern teknolojiler ve materyaller de benzer bir etki elde etmek için izin verir. Bir başka çok ilginç bir yenilik duvarlarda sadece mükemmel bakmak cam duvarı. Onların özelliği duvar kağıdının rengi duvarlara yapıştırarak sonra gelir gerçeğinde yatmaktadır. bunlar, çeşitli çözücülerin etkisi ile iyi tolere edilen, çünkü duvar lekelenmesi, art arda gerçekleştirilebilir. Yani renk değiştirmek çok kolay olabilir ve hatta büyük ölçüde boyama işlemini kolaylaştıran bir fırça, onları ovalayın.


giriş holü tasarımı: Bir fotoğrafın 2017 Modern fikirler, duvar kağıtları ve çeşitleri

Birçok kişi duvarlar şıklık ve bireysellik daire vermeyi koridorda duvar kağıdı pokleit merak ediyorum.

onlar sadece sipariş yapılana kadar Oldukça ilginç, ancak, doğal malzemelerden yapılmış duvar kağıdı bakmak için. Çoğu zaman, bu kaplamalar, duvar kağıdı ile kombinasyon halinde kullanılan yeterince yüksek bir değer doğal kaplama malzemeleri için bir.

Girişte mükemmel kalitede ve herhangi bir renkte boyanabilir doğru sıvı duvar kağıdı vardırGirişte mükemmel kalitede ve herhangi bir renkte boyanabilir doğru sıvı duvar kağıdı vardır

Mükemmel bir çözüm kaplanması için duvarlar, sıvı bir duvar kağıdı. Bu tür bir dekoratif kaplama malzemeleri duvar ile kesintisiz ve iyi temas karakterize edilir. Her şeyden önce, sıvı duvar kağıdı temizlemek için oldukça basit ve herhangi bir renk de renkli kaplama olarak gerçekleştirilebilir.daha sonra, alüminyum folyo ile kaplanmış olan yoğun doku ya da kağıt alt-tabaka, oluşan tasarımı ve metalik duvar, yardımcı olacak bir güzel koridor çalıştırın. fragmanlardan folyo güzel desen oluşturacak şekilde başlar. Bu duvar kağıtlarından Mükemmel kalite onlar mükemmel ışığı yansıtır ve oda daha hafif hale gelmesidir.

Güzel tasarım koridor: Duvar kağıdı

Koridor en uygun duvar kağıtları seçmek çok dikkatli olmalıdır. koridorda için daha aydınlık ve ferah görünüyor, duvar kağıdı pastel renkler üzerine yapıştırmak için gereklidir. küçük bir antre için mükemmel süper modern tasarım yaklaşımıdır. Duvarların alt kısmı koyu duvar kağıdı üzerine yapıştırmak gerekir ve daha hafif üst bölgesi. Nedenle, aynı doku ve desenli duvar kağıdı kullanmak için gereklidir. Aralarında özel bir ihtiyaç daha da kaldırıma yatıyordu.

koridor Bu tür sorunları gidermek için küçük yeterince ve hatta alçak tavanlı, ise, büyük bir dikey çizgili duvar kağıdı üzerine yapıştırabilirsiniz. çok yüksek önünde tavandan ise, açık bir yatay desenli bir duvar kağıdı kullanmak gerekir. Bu görsel oda boyutunu büyütmek için yardımcı olacaktır.

Dar koridorda biraz ince bir desen ya da benzersiz bir projeksiyon etkisi ile duvar kağıdı kullanılarak uzatılabilir.

koridorlarını daraltmak için görsel oda daha yapmak duvar kağıdı ışığa üzerine yapıştırmak için harika bir çözüm olacakkoridorlarını daraltmak için görsel oda daha yapmak duvar kağıdı ışığa üzerine yapıştırmak için harika bir çözüm olacak

Büyük desenli duvar kağıdı görsel sadece çok daha küçük bir yer açmak. Bir duvar kağıdı seçerken, onlar iç koridor geri kalanı ile uyum önemlidir. Onlar mobilya, tavan ve döşeme ile mükemmel bir uyum olmalıdır.

Zarif tasarım salonu: fotoğraf 2017 Modern fikirler, duvar kağıtları

salon daha güzel, zarif ve geniş hale getirmek için fikirler bir çeşitlilik vardır. bir iç koridor yıkanabilir duvar oluşturmak için idealdir. hızlı görünümüne zarar vermeden üzerinde sıkışıp kirleri yıkayacak böylece malzeme terbiye Bu tip temizlenmesi kolaydır.

Buna ek olarak, sorunlu alanları koridor yıkanabilir duvar kağıdı özetleyen, kombine fantezi duvar kağıdı kullanabilirsiniz ve duvar kağıdı diğer türleri kontaminasyon uzak bölge için düzenlemek gerekir.


Dar bir koridorda Modern güzel duvar kağıdı tasarım

modern bir tarzda bir koridor yapmak için, duvar kağıdı farklı kullanmak mümkündür

gibi özellikle:

  1. vinil;
  2. Cam elyaf;
  3. Boyama için duvar kağıdı;
  4. Doğal malzemeler.

Çok uzun sürer, çünkü çok pahalı ve pratik değildir kapak çünkü Koridor, tekstil duvar kullanılmamalıdır. renk olarak daha sıcak ve yumuşak çiçek nüansları veya orta derecede renkli duvar kağıdı kullanmak en iyisidir. Bu durumda, bir koyu veya zıt süsleme elemanları ile, hafif bir temel ile duvar kağıdı kullanılması arzu edilir oldukça parlak bir görüntüdür.

salonda Duvar oldukça ilginç bakmak ve harika oda tasarımı yapacaksalonda Duvar oldukça ilginç bakmak ve harika oda tasarımı yapacak


Koyu bir sürü renk salon daha aydınlık ve ferah görünmesine yardımcı olacaktır kirliliği ve hafif bir arka plan maskelemek için yardımcı olacaktır.

Oldukça iyi bir seçenek Duvar olabilir. geniş format baskı yapılan parlak veya doymuş soğuk tonlarda güzel panoramic images görsel alanı genişletmek yardımcı olacaktır.

Küçük bir koridorda Benzersiz duvar kağıdı: Tasarım

Koridor - bunu özel bir görünüm vermek gerekir bu yüzden, ilk oda bulunuyor. Bugün, özel bir iç koridor oluşturmak mümkün olduğu modern malzemelerin büyük bir çeşitlilik vardır. koridorda için modern, yüksek kaliteli duvar kağıdı uzun bir süre sürecek ve kesinlikle herkese hitap edecek.

İlginçtir hafif zarif çiçek motifleri bakacağız. İlginçtir ki oda daha şık ve benzersiz olmasını sağlayacaktır ek çerçeve ile düz pastel renkler bak.

Kombine seçenekleri koridor duvar kağıdı

salonda oldukça sakin ve rahat bir ortam oluşturmak için, katı renkleri seçmek gereklidir. İlginç bir seçenek parlak ve doygun renklerin koyu birleşimidir. Hemen hemen tüm monokrom tonları mükemmel bembeyaz yüzeyli birleştirilir.

Hol için Duvar Kağıtları (video)

Koridor için duvar bir araya getirilmiş çeşitli seçenekler arasında, tercih vinil duvar vermek, hasar türleri yüksek ölçüde dirençlidir. Hatta çatlaklar, duvarlarda meydana vinil duvar kağıdı ile yapıştırılan olmaz. Diğer şeylerin yanı sıra onlar güneş ışınlarına dayanıklı uni vardır. Bu bezeme tipi yardımı ile mükemmel bir iç tasarım oluşturabilirsiniz.

2017 yılında dairenin koridorda duvar kağıdı (fotoğraf)

1 3 09 10f442e84357f109244afb836d19c97b55777a 11 18-16 12-63 21-47 230 42

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 2 =

map