dairenin inşaatı: elleriyle koridorda bir askı

dairenin inşaatı: elleriyle koridorda bir askı

12 October 2017elleriyle koridorda panoları veya metal çubuklar kolay yolu bir askı yapınelleriyle koridorda bir askı panoları veya metal çubuklar Eve gelip giysileri çıkarmak en kolay yol açın. o yalan söylemedim Yani, biz bir askı üzerine asın. giyim bizi engellemez Yani, apartmanda karışıklık yaratmaz. Her zaman hızla tüm giysiler asılı yere geri bakarak, ceket veya palto bulabilirsiniz. Eğer küçük bir giriş salonu banyo ve gardırop koymak için yer varsa, askı tüm sorunları çözecektir. Bu özellik, farklı boyutlarda olabilir. Yani salonun büyüklüğüne rağmen, askı alabilirsiniz. Onların tasarım çeşitlidir, ancak kendi skeçler için askı yapma fırsatı var.


elleriyle koridorda Elbise askısı

Askı gerekli şey, sık sık ziyarete gelirsen. Bu sizin koridora adım, eşyalarını uzak asın. koridor yerimde etmemek için, genellikle ön kapının yanında askıları var. Şimdi onların büyük çeşitliliği. içine kolayca uyacak uygun bir askı bulun. Tek tek tasarımla kendi elleri yapabilirsiniz.

işlevlerini yerine getirme Askı, bu olmalıdır:

 • rahat;
 • kolay;
 • Güvenilir.

Sen kendi elleri askı yapmaya karar verdik. O zaman bunun ne olması gerektiğini önceden bilmek zorunda. Koridorda duvarlarını yapılan hatırlamak gerekiyor.

Duvarlar Alçıpan yapılırsa, o askı düşünmek gerekir. Sonra duvara monte edilecek zorunda değildir. zor alçıpan duvar üzerine monte askısı.

Böyle bir duvarın montajı özel ekipmanlar, araçlar ve dübel kullanımını gerektirir. Bu duvar daha sonra askı damla, bir çok şey yükünü dayanamaz.


Askı bütün aile şeyler karşılamak için yeterli olacağını, hangi gibi birçok kancalarla donatılmış olması gerekirAskı bütün aile şeyler karşılamak için yeterli olacağını, hangi gibi birçok kancalarla donatılmış olması gerekir

Zemin modelleri çeşitli kancalar var. Eğer düzenli aralıklarla üzerinde şeyler asmak, o düşmeyecek. Bu nitelik, düşük ağırlığa sahiptir ve gerekirse yeni bir konuma hareket ettirilebilir.

Kendi elleri, ahşap, sunta veya sunta gibi basit maddelerden can ile bir askı yapın. Sonra güzel bunu düzenlemek - boyamak veya uygun resim / süs uygulamak.askı imalatı için en yaygın malzeme - ağacı. Çok kolay itibaren belli bir şekil yapmak için.

Birch askı üretimi için en iyi bir malzeme değildir. Kütük bir kırılgan bir yapıya sahiptir ve böylece bağlantı elemanları vidalama, bitmiş ürüne zarar büyük bir olasılık vardır.

Eğer evde neredeyse herkese ihtiyacımız olacak malzemeler. araç ve malzeme kümesi: jig demir testeresi, zımpara, kanca, tornavida, tahta, gördük.

tahta boyutunu al. işlenmiş ahşap: Onu shlifuete. Sonra, mükemmel pürüzsüz hale getirmek için zımpara kağıdı ile yüzeyi boyunca geçmektedir.

Kendi tat yapıyor bitirin. Bu vernik veya boya kurulu ile örtülebilir. tornavida yardımıyla gemide kancaları bağlayın.

Bir duvarda bitmiş ürünü sabitleme için, kurulum iki tipi vardır:

ilk: Sen içinden delerek duvara raf ekleyebilir.

ikinci: askının geri döngü olun ve sonra telefonu kapattı etmek.


Askı hazırdır ve başka amaçlar için de kullanılabilir.

Biz elleriyle koridorda orijinal askıları üretmek

Giriş salonu apartmanda ilk odasıdır. Yani misafirler buna özellikle dikkat ödüyoruz. Orijinal askı iç koridora ekleyebilir ve bunun kendi elleri yapabilirsiniz. Bu sizi ziyarete gelmek karar verdik insanların dikkatini çekecektir. Ve orijinal askıda bütün eşyalarını koymak: giysi, şemsiye, çanta ve çeşitli aksesuarlar. hızlı ve ucuz, kolay - senin koridor Transform ve güzel yapmak.

koridorda askı imalatı için, eski metal borular da kullanılabilir, ama ondan önce onlar boyanmalıdırkoridorda askı imalatı için, eski metal borular da kullanılabilir, ama ondan önce onlar boyanmalıdır

Evde herhangi bir kişi askı imalatı için kullanılabilecek gereksiz şeyler vardır. Kurulları, kayaklar, kutular, eski mobilya - tüm bu orijinal askı için temel olarak kullanılabilir.


Sen, kayak kancalar eklemek duvara tüm yapıyı bağlamak gerekir - askı kullanıma hazırdır.

Elbise askıları olabilir:

 • duran;
 • duvar;
 • Bireysel kancalar oluşmaktadır.

Oda koridor uygun ahşap veya metal askı orta (doğal) renk klasik tasarım.

Orijinal çözeltisi tek tek kanca oluşur askı vardır. Duvarda kendisi asılmıştır. Kancalar ilginç bir şekil, renk ve tasarıma sahip olabilir. Örneğin, kaotik bir şekilde düzenlenmiş yağmur damlası formunda. ek araçlar kullanmadan, kancalar kendin olabilirsin takın.

Bu sayede bağlı askı ve kanca

Askıları ve kancalar duvar montaj birkaç tipi vardır. Sen özel ekipman kullanılarak ya da uygulamadan duvara ekleyebilirsiniz özgürdürler. metal kollar ahşap askı için uygundur. Bunlar ilave tutturma vidalı - Vidaları.

En askıları ve kanca sabitlemek için vida veya yapıştırıcı kullanılabilirEn askıları ve kanca sabitlemek için vida veya yapıştırıcı kullanılabilir

askıları Kancalar ekin aşağıdaki türü olabilir:

 • emici;
 • Özel yapıştırıcı şeridi;
 • Mıknatıslar.

kancalarla sahiptirler bağlantı elemanları her üç tip, kurulum için çok zaman ve çaba gerektirmez.

Bu bağlar bu tür büyük ağırlık giysiler (mont, ceket) dayanamaz olduğunu hatırlamakta yarar var. Bu kancalar şapka asmak için kullanılır.

Sağ askı koridor nasıl seçilir

Önceki satın alma veya elbise askıları üretimine, birçok nüansları hatırlamalıyız. Hesaba serbest alanı ve askı veya asmak ne yükseklik de koymak için oda, giriş holü tasarım almak gereklidir.

oda ülkenin tarzında yapılırsa, o zaman bir ağaç şeklinde yapılmış, askı uygun olacaktıroda ülkenin tarzında yapılırsa, o zaman bir ağaç şeklinde yapılmış, askı uygun olacaktır

Bir askı seçmeye yönelik ipuçları:

 • Bu oda tasarımı ile uyum içinde olmalıdır;
 • minimalizm severler için uygun Kat kostüm modeli;
 • klasik tarzda duvara uygun bir model için;

Askı hafiftir. Bu hızlı bir şekilde hareket ya da çıkarılabilir. Birçok bu tür askı onun salona tercih edin.

Nasıl elleriyle koridorda bir askı yapmak için (video)

Her dairede koridorda bir askı olmalıdır. Bu iç pratik bir niteliktir. Bu dolapları daha az yer kaplar. Bu giyim büyük miktarda tutabilir. Her şey belli bir kanca asılı ve sen bunu bulmaya daha az zaman harcar. sokakta yanınıza gereken tek şey - bir çanta, şemsiye, şapka, atkı ve mont ön kapıya yakın belli bir yerde olabilir. Bu nedenle, onun salon odası için böyle harika bir cihazın edinimi veya üretimi dikkate değer.

elleriyle koridorda askı tasarımı (fotoğraf örnekler)

1400/06/03 03 3-25 4-27 10 22-28 46 56kjrtfhrh 86f430edb242d596df6bd43e3f2d9e0f 701de922d81516acfe615e27091e6269

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

map