Dairenin iç asma tavan

Dairenin iç asma tavan

12 October 2017nedeniyle nispeten düşük maliyet Asma tavanlar çok popüler ve talepnedeniyle nispeten düşük maliyetli ve çok popüler sprosomPodvesnye tavanların Asma tavanlar genellikle odası ve yatak odası, oturma mutfakların dekorasyon için kullanılır. Bazı durumlarda, menteşeli tasarım banyoda taban yüzeyinin ince işleri için kullandı. tuval süslemek için, mutlaka herhangi bir tasarım fikirlerini kullanmak. Sen hemen hemen her şarkı yeniden serbesttir. Tasarım kumaşlar şey olabilir. Asma tavanlar mükemmel bir ülke tarzı ile hem kombine ve bir füzyon ya da modern tarzda edilir.


Mutfakta tavan tasarımı

Asma PVC tavan panelleri ve alçıpan mutfakta iyi görünüyorsun. Bu resimler özel bakım gerektirmeyen, çok pratik ve çevre dostu malzemelerden yapılır.

mutfak bitirmek için çok seviyeli bir yapı kullanılması önerilir. asma tavan kullanımı çeşitli seviyelerde oluşan çeşitli bölümlere mutfak bölmek sağlar.

Eğer uygun aydınlatma seçimi özen bir çok düzeyli bir yapı kullanmaya karar verirseniz. Biz kontur aydınlatma kullanılması önerilir. aydınlatma gibi LED şerit kullanırken. İstenirse, bu malzeme çeşitli şekiller tavana döşenebilir.

Asma tavanlar - mutfak için büyük bir görünümlü kaplama, bunlar özel bakım gerektirmeyen beriAsma tavanlar - mutfak için büyük bir görünümlü kaplama, bunlar özel bakım gerektirmeyen beri

Ne zaman hesaba katılmalıdır tasarımı seçerek:


 1. mutfak boyutları. Oda küçük boyutu ise, hafif akrilik boya kullanarak tavan döşeme tavsiye edilir.
 2. İç tasarımı.
 3. Odanın renk düzeni. Tavan mobilya veya duvarların aynı renklerle dekore edilmiş olması arzu edilir.

elleriyle Tasarım asma tavanlar

İstenirse, çeşitli malzemelerin yardımıyla tavan süslemeleri. eller tarafından yapılan Kompozisyon, olağanüstü ve parlak görünüyor. En kolay yolu süs yardımıyla tavan süslemeleri. Özel bir kalıbın yapılması için ihtiyaç yüzeyini süslemek için.

birkaç aşamada yapılan Tavan dekorasyon süsleme:

 • Öncelikle plastik veya kalın bir kağıt üzerine desen çizmek gerekiyor.
 • Sonra şablon kesip gerekiyor.
 • tavana şablon takın.
 • yüzeye akrilik boya uygulayın. Bir sünger kullanarak boyamak için.

Ideal tasarım kolye monoton ve sıkıcı tavanların yorgun olanlar içinIdeal tasarım kolye monoton ve sıkıcı tavanların yorgun olanlar içinİmkanınız varsa, sanat dekor yardımıyla tavan dekore edebilirsiniz. PVC panelinin desenleme için sağlamaktadır. süslemeleri için bile üç boyutlu görüntülerini kullanılabilir. Kompozisyon oluşturmak için özel ekipman kullanmak gereklidir.

Ayrıca dekorasyon süspansiyon kumaş için kullanılabilir:

 1. Uygulama. Bu bezeme türü bir çocuğun odası bitirme için uygundur. uygulamaları kullanmayı tercih ederseniz, o zaman vinil yapılmış etiketi kullanın. Böyle iyi yapıştırılmış ürünler ve panelde iz bırakmaz.
 2. Duvar. oda vermek için, duvar kağıtları kullanabilirsiniz, hangi gök veya uzayda. Eğer çocuk odasında tavan süslemeleri istiyorsanız, süper kahramanlardan görüntü ile özel duvar kağıtları yapabilirsiniz.
 3. Sıva. Bu dekorasyon alçı malzemelerden yapılır. Sıva kullanılması gerektiğini yalnızca klasik tarzda oda.

oturma odasında Yanlış tavanlar

oturma odası vermek için kumaş tavan kullanılması önerilir. ipek Hayta lüks ve sağduyulu görünüyor. Bu tasarım klasik veya barok tarzında dizayn, iç mükemmel uyum sağlar. oda country müzik veya minimalist yaklaşım mat tarzında ise. Diğer durumlarda, jüt veya keten kullanmak daha uygundur.

oturma odasında tavan bitirme için en yaygın malzeme şunlardır: kumaş, ipek, keten, jüt drapeoturma odasında tavan bitirme için en yaygın malzeme şunlardır: kumaş, ipek, keten, jüt drape

Kumaş tavan faydaları:

 • Güvenlik.
 • yüksek ve düşük sıcaklıklara karşı direnç.
 • Düşük maliyetli.
 • Yüksek dayanımlı

İstenirse, web nakış veya süs vasıtasıyla dekore edilebilir. Eğer kumaş bez sorunsuz bir şekilde güçlendirmek gerektiğini unutmayın. Böyle eki daha güvenilir ve dayanıklıdır.

ince dokulu ağ ile bile yığılmış yapısı oluşturabilir. Genellikle imar binaları arayan bir kesim yardımıyla. Kumaş resimlerinde yapılan germe tavanlar şerit LED süslemeleri yapabilirsiniz.

İç banyolarda germe tavanlar

Son zamanlarda, tavanlar giderek banyo bitirmek için kullanılır. Asma resimlerinde taban yüzeyinde kusurları ve iletişim gizlemek için yardımcı olur. Buna ek olarak, tavan caziptir ve banyoda içine uyum uygun.

banyo ya tuvalette Asma tavan Benzersiz bir tasarım ve atmosfer yaratacaktırbanyo ya tuvalette Asma tavan Benzersiz bir tasarım ve atmosfer yaratacaktır


banyo bitirmek için, kullanabilirsiniz:

 1. Asma tavanlar. Uygun bir tasarım kullanın, eğer minimalizm ve klasik tarzında banyo. Asma tavanlar özel profiller üzerine monte edilir. Kumaşlar farklı doku ve rengi olabilir.
 2. Ayna panelleri. Bu tavanlar görsel oda genişletmek edilir. Bundan başka, ayna paneller farklı doku ve boyuta sahiptir.
 3. buzlu cam Tavanlar. Böyle resimlerinde herhangi içine mükemmel uyum. Buzlu cam süs veya resim kullanılarak dekore edilebilir.

banyolar bitirme için, suya dayanıklı alçıpan kullanabilirsiniz. Bu malzemeden yapılmış Asma yapısı çok iyi baktı ve temizlenmesi kolaydır. İstenirse, alçıpan bir çok düzeyli bir yapı oluşturabilir. Banyoda tavan düşükse, kumaş boya ya da onu süslemeye neden daha uygundur.

elleriyle tuvalet gerginlik tavana monte (video)

Asma tavanlar herhangi bir dekor içine iyi bir uyum vardır. Böyle bir yapı boya veya diğer bitirme malzemeler kullanılarak dekore edilebilir. Ayrıca, asma tavanlar için malzemeler farklı doku ve renk düzenleri vardır. seçme renkler ve dokular oda tasarımı ve mobilya renk baktığınızda. Böyle bir kayıt tatsız ve yapışkan olmazdı olarak tavan, doygun renklerde boyanmış gerektiğini unutmayın.

İç (fotoğrafın) 'de asma tavan

0ESTBjGLZn6 ---- 1af00be6e0508a414ad8d6c5d9e76044- 8e333cd4c0c0b936081a1422ec0539c2- 93f08d91- 516- 141890zab1a54147396- 37448611- 1362533106486bulletin- c1fd160b039b95f55fab65f8fe45ecba- c2e5e0c4c97bb50884f160c9a1d50493-


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 6 =

map