daire güzel koridorlar: 5 fikirleri ve şık tasarımın fotoğrafları

daire güzel koridorlar: 5 fikirleri ve şık tasarımın fotoğrafları

12 October 2017Güzel bir salon olun ve orijinal duvarda büyük bir ayna yardımcı olacaktırev veya dairede iç koridor stenuDizayn üzerinde salona güzel ve özgün bir yardım büyük bir ayna olun - doğru üslup kararı seçin ve o kadar rahat ve işlevsel hale gerekir gibi, kolay değildir. Çoğu zaman daire oldukça küçük boyutlu salonlarda, hangi istenilen iç büyük miktarda yerleştirmek mümkün değildir. Ancak, görsel uzay koridor açık tonlar, aynalar, tavan parlak yüzey kaplama malzemeleri kullanmak suretiyle olabilir genişletmek.


apartmanda Modern salon

Koridorda mobilya çok yığılmayı için gerekli değildir. onun seçimi sorumlu alınmalıdır olarak, mobilya değil genel ve maksimum işlevsellik oldu. görsel salonun boşluğu büyütmek için, salona bitişik odalara yol tüm kapıları kaldırmak ve kemerli değiştirebilirsiniz. Bu özellikle doğrudur aynı tarzda salona bitişik odaya eğer.

aydınlatma unutmayın. Birkaç küçük lambalar yerleştirmek en iyisidir. Onlar düz bir çizgide düzenlenmiş veya güzel çizim yapan edilebilir, hepsi kendi tercihleri ​​ve üslup karar odasına bağlıdır. koridorda boyutuna bağlı olarak tasarım yönünü seçmek gereklidir. Koridorda küçük ise, karanlık ve kasvetli renkler önlemek ve daha hafif palet tercih etmek en iyisidir.

Buna ek olarak, ağır ve masif mobilya çok sayıda boşluk kaplamak yerine, güzel bir kıvırcık ile değiştirmek en iyisidir.

koridor rahat ve konforlu için, o gereksiz mobilya aşırı değilkoridor rahat ve konforlu için, o gereksiz mobilya aşırı değil


yani:

 • raflar;
 • nişlerin;
 • Kemerler.

koridor dar ise, bir niş kullanmak ve bir duvar dekorasyonu farklı güzel resimler, kıvırcık elemanları ve paneller olarak gereklidir. Bu yalnızca çeşitlendirmek ve yaşam alanı süslemek için yardımcı değil, aynı zamanda dairenin sahiplerinin kusursuz tadı vurgulamak olmaz. Bu ek aydınlatma, aynı zamanda zonlu alan oluşturmak kalmayacak şekilde ek olarak,, arka ışık niş ve diğer canlı hücreleri kullandığınızdan emin olmalıdır.

bitmiş oturma odası iç fotoğrafları kendileri için tamamen tüm istekleri tatmin edebilir en iyi ve en ilginç seçeneği tercih edebilirsiniz.Önemli! elleriyle koridorda onarım yapmadan önce, odanın avans üslup çözeltide düşünüyorum, hem de istenilen bitirme malzemeleri seçmek gereklidir.

ortak bir daire içinde salonu donatmak nasıl

o hesaba her sahibinin zevklerine ve tercihlerine almak için gerekli çünkü ortak bir apartmanda koridorun tamiri, özel dikkat gerektirir. Bu durumda, bu şık ve modern görünmesi için standart koridor düzenleme tekniklerini uygulamak en iyisidir.

Modern bir koridor mükemmel uyum şık asma tavan içModern bir koridor mükemmel uyum şık asma tavan iç

Bu salonda yapabileceğiniz:

 • Güzel germe tavan ya da karmaşık bir formu;
 • spot kullanan belirli alanları vurgulamak;
 • karo veya muşamba orijinali ve sıradışı renkler toplayın;
 • Taş, alçı ve diğer malzemelerin bir hamur yapın;
 • Set aynası.

ortak bir apartmanda Fotoğrafların güzel güzel modern iç koridor görüntüleniyor, hatta böyle bir apartmanda eşsiz ve seçkin iç tasarımı olabileceğini görebiliriz. ortak bir apartmanda koridorun iç en uygun tasarımı seçilmesi boyutu, şekli ve odanın diğer özellikleri büyük ölçüde bağlıdır. onlar çok kirli olabilir sıra ortak apartmanda ortak koridorlar için bu, boyama için duvar kağıdı seçmek için en iyisidir.

Daire bir koridor: tasarım özellikleri

Bazı mutfak ve oturma odası ile bu alanı entegre olarak bazen daire, hiçbir koridor olabilir. Böyle bir stüdyo dairede orijinal ve benzersiz tasarım yapabilirsiniz. Nedeniyle koridorda yokluğu, bunun en cüretkar ve özgün düşüncenin ürünü olarak mümkün olduğu için, birçok tasarımcıları çeken güzel bir koy, yapabilirsiniz.

Odada kaydet uzay oturma odası veya diğer konumlar ile oturma odası birleştirerek mümkündürOdada kaydet uzay oturma odası veya diğer konumlar ile oturma odası birleştirerek mümkündür

Odanın dekorasyonu belirli kurallara uymak şekilde olmalıdır salonun olmadan daire yaparken:


 • düzeni ve iç duvarlar sade bir tasarıma sahip olmalıdır;
 • Bir pencere ve balkon ile ortak bir alan özgün bir tasarım yapabilir;
 • Banyo ve oturma odası genişletmek mümkündür.

Bu durumda, oturma odasında, sen mobilya birçok darmadağın olmayacak en basit iç oluşturmalısınız. Bu iç daha hafif ve havadar yapacaktır. Bu olmadan yaşamak bir koridor biraz güzel bitkiler ile seyreltilmiş olabilir maksimum olası boş alan, ima eder. Bu alanı maksimize etmek ve ışık ile doldurmak gibi, açık renkler kullanmak için gerekli malzemeleri tamamlamaya çalışıyor.

Böyle bir iç gayet güzel görünüyor emin olmak için, zaten daire donatmak için öyle bir şekilde başarmış olanların değerlendirmeleri okumak için gereklidir.

apartmanda Güzel koridor

apartmanda oda sayısına bağlı olarak sahibinin zevklerinden tarafından görülecektir giriş holü, oldukça özgün ve benzersiz tasarım yapılabilir. koridorda tek odalı daire için, oda veya kemer içine cam kapılar yapabilirsiniz.

Bu tesis olarak bir çok avantajı sahip olacaktır:

 • oda görsel daha geniş bakacağız;
 • Alandan tasarruf etmek mümkündür;
 • Oda birleştirmek mümkündür;
 • oda zarif ve basit görünüyor.

Güzel iç koridor şık alçı kemer süslemeleriGüzel iç koridor şık alçı kemer süslemeleri


Bu durumda, Arch farklı kavisleri olan, dikdörtgen, yarı-daire şekilli olabilir. ana ışık kazandıracak şekilde salona inanılmaz ve özgün tasarım vermek, bu spot aydınlatma olabilir. Daire, iki veya daha fazla oda ise, koridorda yenilenmesine çok daha fazla fikirleri gerçekleştirmek mümkündür. tek odalı ve iki yatak odalı daire çok ilginç ve yaratıcı bir iç tasarıma yapabilir yüzden oldukça geniş bir lobi vardır.

taşla süslenmiş geniş giriş holü, bakmak Oldukça ilginç. Bu tasarım çalıştır çok basittir. dekorasyon olarak, karşılık gelen bir desenle doğal, yapay taş veya duvar kağıdını kullanabilirsiniz. dekoratif taşlar ile oldukça şık görünüyor ve odaya antik belli bir etki verir benzersiz bir iç tasarıma alabilirsiniz. Aksi salonu oldukça karanlık ve rahatsız görünecek beri bu durumda, doğru aydınlatma ayarlamayı unutmayın.

İç dairenin koridor (video)

Onların önceki onarım yinelemek ve eski bina malzemeler ve detaylarıyla temizlemek gerekmez, çünkü yeni bir daire içinde salonun düzenini yapmak çok daha kolaydır. Koridor Eğer yetkin odanın düzenleme yaklaşmak gerekir, benzersiz bakmak için.

Tasarım dairenin koridor (iç fotoğraf)

2 07e2c21dc086bcXL 9d7c5c66d7ebbfab520091252c11cecb 122 52deee20e35ae 410big 10662-1402673663 225 13948 Dizajjn-prikhozhejj-sovremennyjj-9

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 + = 83

map