Dahili dolap yatak odasında: Bir fotoğrafın ve 6 artı bireysel sipariş

Dahili dolap yatak odasında: Bir fotoğrafın ve 6 artı bireysel sipariş

12 October 2017aynalı kapılarla değil sadece pratik mobilya Dolap, aynı zamanda modern iç öğeler gibi davranıraynalı kapılarla Dolap sadece pratik mobilya, ancak modern özne intereraTraditsionnaya kabine mobilya çok yüksek popülerlik olarak da görev yapar. Ama aynı zamanda dairelerin en farklı mobilya ile dolu olsun. için pazar olarak ortaya çıkmasıyla mal dolaplar, onların popülerlik çok çabuk büyümeye başladı ve onların depolama kapasitesi başka kabine neredeyse 3 kat yararına daha büyüktür, çünkü bütün bunlar tesadüf değil. Bunu kesinlikle odasında çok yer kazandırır etrafında ekstra alan gerektirmeyen açtığınızda bu kullanımı sürgülü veya katlanır kapı sistemi tarafından sağlanır.


Dahili dolap yatak odasında

Çoğu durumda, dahili dolap odası oturma odası, koridor veya yatak yerini bulması. Onlar fazla yer işgal, ama farkedilmeden ve değersiz gidemez yararlı hacmin içine alamadım. kabine dışında küçük görünüyor, ama çok şey sığar.

Dahili dolap o tavana kadar odanın tüm alanı alır, çünkü şeylerin bir maksimum sayısını karşılamak için izin verir. görsel bir yatak odası alanı büyütmek için bir aynalı dolap kapakları mümkün kılar.

Bir yatak odası dolaba koymak için çok makul bir fikirdir. Dolap kapıları açmak için yeterli oda yakın gerekenler konusunda endişelenmeden, yatağın yanına konabilir. Kanat sadece farklı yönlere aralandı, ancak herhangi diğerlerini, etrafta hiç mobilya bozmadan.

Dahili dolap odasında yer kazanmak ve şeylerin oldukça çok sayıda gizlemek için yardımcı olacaktırDahili dolap odasında yer kazanmak ve şeylerin oldukça çok sayıda gizlemek için yardımcı olacaktır

Bireysel sipariş seçmek için:


 • tarzı;
 • tasarım;
 • kabine yapma;
 • Onun büyüklüğü içinde;
 • Bu belirtilen ve iç düzeni tanımlanabilir;
 • Raf Yeri.

modern mobilya Şirketin tüm usta kendi şirketi uzmanlaşmış gerçekleştirir bir ön tedbir, sonra münhasıran siparişe dolaplar gerçekleştirin. Bu, bunun yerine belirli bir yere ait bireysel boyutlarına kabine yapmanızı sağlar. dolabı montajı da bir profesyonel tarafından yürütülür.

Dahili dolap elleriyle yatak odasında

büyük arzusu ile, bir gardırop elle toplanabilir. Gerekli ölçümler yapmak ve iş için malzemeyi seçerek, bir gardırop yapmak için ellerini sahip olabilirler. Sadece dış kapıyı Sipariş. Ve montaj sadece el yazısıyla işi bırakarak tamamen sipariş verebilirsiniz.

kendi elleriyle olabilir yatak odası, ana şey için bir gardırop yap - tasarımına önceden karar vermekkendi elleriyle olabilir yatak odası, ana şey için bir gardırop yap - tasarımına önceden karar vermekHer kabine hızlı sorunsuz bir gardırop monte hangi kullanarak gerekli talimatları ektedir. Bu başkası hasar önleme sonuçlanan raflar yapacak zaman çok daha kolay olacağı gibi, birlikte montaj yürütmek için en iyisidir.

Dahili yatak odasında köşe dolap: Fotoğraf

Bu basit bir düz dolap, ancak bir çok fonksiyonel bir uygulama köşesini bulmanızı sağlar köşe dolap, sadece inşa edilebilir. Yatak odası dolabı yerleştirmek için çok uygun seçeneklerden biridir. Kabine açısı aynı zamanda bitişik duvar buraya sadece tutabilir. Kabine boyutu kendisi odanın sahibi tanımlar, bu gardırop başlıca avantajlarından biridir.

nedeniyle aynada yansıması için boşluk artırırken Yansıtmalı kapılar, böyle büyük bir iç ürün gizlemek ve neredeyse yok olmaya izin verir.

aynaların önünde uyuyamıyorum bir varsayım vardır. Bu batıl müşteriler için, mobilya firmaları farklı kapıların büyük bir seçim teklif olduğunu. Onlar desenler, ayna, rakamlar ile kaplanmış ayna ile, kendinden renkli olabilir.

Kapı adedi de farklı olabilir. Standart iki veya üç kapılı kabul kabine seti, ancak bunların sayısı hem azaltılabilir veya arttırılabilir. Renk, tasarım, renk tasarımı, dolap kapıları çizimler dolap içindeki en uygun yardımcı olabilir.

Yatak odasında yer kazanmak için, köşe gardırop kullanabilirsinizYatak odasında yer kazanmak için, köşe gardırop kullanabilirsiniz

Kabinin fiyat birçok faktöre göre belirlenir:

 • Ahşap kalitesi;
 • Kullanılmış mobilya;
 • kurullarının sayısı muhafaza yapımı için kullanılacak;
 • rafların Türleri;
 • Kabinin Boyutları;
 • kapılar ve daha fazlası sayısı.

Kabine inşaat her daire, odalar için ayrı ayrı yapılır. İç ve kabine dışında herkesten farklı olabilir. konaklama raflar yardımıyla çeşitli seçenekler zevkinize üzerinde her şeyi yerleştirmek. Örneğin, özel bir bölmesinin içinde ütü masasının ve kurutma altında olabilir. İçinde birkaç bölümler askıları altında ve benzeri olabilir.


Berth, yerleşik dolap - oda tasarımı

Çeşitli düzenlemeleri dolap yatak tipleri için temin edilebilir. Küçük bir yatak odası köşeli, örneğin, küçük bir gömme gardırop ile dekore edilebilir. büyük yatak odası büyük bir dolap barındırabilir. Dolap bir kapı veya başka bir yerin arkasında, bir niş içine inşa edilebilir.

Dahili dolap imar alanı bir yol olarak hizmet verebilir. Örneğin, birçok insan uyuyan izole etmek için bir yol olarak, inşaat dolaba kullanın. Bu tek odalı daire veya stüdyo daireler için çok uygun bir yoldur.

Dışında, bir dolap gibi görünüyor ve kapı açıksa, kabin kenarlarında münhasıran olacak ve geri kalan yatak bulunduğu odanın arkasına girişidir.

Bu seçenek meraklı gözlerden yatak gizlemek ve herhangi bir zamanda dinlenmek için izin verir.

o yatak iç için ideal bir olacak şekilde olmalıdır yerleşik bir gardırop seçino yatak iç için ideal bir olacak şekilde olmalıdır yerleşik bir gardırop seçin


Bu karar gerekli tüm mobilya karşılamak için çok zordur uzun dar odalar için çok iyi bir seçenek olacaktır. Ve bu yüzden, ben oda dolaba ortasına koyup hemen birkaç işlevsel sorunlar verdi. şeyler için bu ekstra alan, bu kapı ve aynalar sürgülü var. Bir yatak odası ve oturma odası - Ve iki ayrı odalarda ile bitirmek.

Çoğu zaman, alan bölme gibi bir yöntem olup bir kiler odalardaki kullanılır. sonradan uyuyan veya giyinme yerleştirilen kabine dolap kapalı Gömülü çit. Yani dışarıdan, bir dolap gibi görünüyor, ama şık elbiseler ile inanılmaz küçük dünya ile bir dişiden görünce olarak açmak için değerinin ve sadece pahalı bir filmdeki gibi ayakkabı maruz çiftleri asılı vardır.

Son yıllarda, yerleşik dolap bu tasarım neredeyse her odada giysi saklamak için kullanışlı ve güzel bir seçenek yerleştirmek için izin verir hatta en popüler fiyatı kullanmaya başladı. Dolap çeşitli alanlarda uygulama bulur.

Çeşitli fotoğrafları gördükten sonra, kabine, içeriği ve kendisini oluşturan unsurların bir örnek uygulamasını bulabilirsiniz. Kabinin gerekli parametreleri, yerleşimine yöntemi, uygun bir konum seçmek önceden düşünmek önemlidir. Bütün bu sorunlar çözülene Yalnızca, ana ölçümünü çağırabilir.

Dahili dolap yatak odasında (video)

Gerekli ölçümler yapma, usta tasarımı yaklaşık maliyetinin yanı sıra üretim süresini söylemek mümkün olacaktır. Bugün, dolap fiyatı oldukça kabul edilebilir, yani hemen hemen herkes yatak odasının bu uygun ve güzel bir gardırop süslemek için gelemez. 

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 74 = 83

map