Czym jest nisza płyt gipsowo-kartonowych pod TV we wnętrzu: 35 zdjęcia

Czym jest nisza płyt gipsowo-kartonowych pod TV we wnętrzu: 35 zdjęcia

12 October 2017Niszy gispokartona - to świetny sposób, aby szybko i stylowo przekształcić wnętrze pokojuNiszy gispokartona - to świetny sposób, aby szybko i stylowo przekształcić wnętrze komnatyNisha płyt gipsowo-kartonowych - zwycięski rozwiązanie projektowe, które umożliwia podniesienie pokój, co stylowy i nowoczesny, dodając komfortu i pokój w tym samym oszczędzając czas mebli wielkogabarytowych. Korzyści niszy płyt kartonowo-gipsowych - ogromna ilość wzorów, jakieś pomysły i fantazje mogą być spełnione z rąk, z naprawami minimalne umiejętności. Taka konstrukcja pozwala na masce wszystkie kable i przewody telewizyjne, dzięki czemu wnętrze eleganckie i estetyczne, a także służyć jako zabezpieczenie dla sprzętu, eliminując niebezpieczeństwo zranienia i upuść telewizor.


Wybierając projekt niszowy płyt gipsowo-kartonowych do telewizora: zdjęcie

Najpierw trzeba pomyśleć pewien styl wnętrza, podstawowej idei, zgodnie z którą nastąpi decyzja ta konstrukcja jest w stanie odzwierciedlać charakter, potrzeb i preferencji właściciela.

Może to być:

 • Funkcjonalne i technologiczne high-tech;
 • Prosta i przewiewne minimalizm;
 • Spektakularny i luksusowy Art Deco.

Uzupełnieniem nowoczesnego salonu pomoże piękny tynk niszę w stylu secesyjnymUzupełnieniem nowoczesnego salonu pomoże piękny tynk niszę w stylu secesyjnym

A może wybrać kombinację stylów, tworząc swój własny niepowtarzalny. Jednak wielkie znaczenie należy nadać stosowności wybranego stylu i harmonii z otaczającą przestrzenią. Następnie trzeba podjąć decyzję w sprawie kształtu i wielkości konstrukcji, z uwzględnieniem parametrów wielkości telewizora a ścianą.


Nisza może być w formie kolumny, wnęki w ścianie, stoi na pamiątki, grota wygląd angielski jak półka na książki lub jako ściany w salonie, przy spełnieniu wszystkich jego funkcji.

Następnie należy wybrać paletę kolorów lub blisko tonu reszty ściany lub innej kontrastującym kolorem lub wzorem. Ale to nie jest konieczne, aby przeznaczyć projekt jest zbyt ciemny kolor, tak aby nie stwarzać wrażenia, że ​​dziura w ścianie. Ważne jest, aby nie iść zbyt daleko od podświetlenia nie powinny być bardziej intensywne źródło światła w głównej sali.

Po wymagane odebrać różne przedmioty, które mają być urządzone i powłok:

 • Naturalny i sztuczny kamień;
 • lusterka;
 • Płaskorzeźby;
 • Ramka stiuku;
 • Mozaiki.

Sztuczny kamień jest najbardziej popularnym i poszukiwanym materiał wykończeniowy do tej pory. On zachwyca łatwością tworzenia i użytkowania, jest lżejszy od naturalnego kamienia i dłużej wytrzymać ekstremalne temperatury. Dzieło i oryginalny wygląd płaskorzeźby, podczas wykonywania zadań, takich jak ukryć nierówności ścian, zakłócają przestrzeń i tworzyć przejścia między obszarami funkcjonalnymi.Jak stworzyć niszę dla TV płyt gipsowo-kartonowych

Aby zacząć, trzeba wszechstronnego narzędzia: wiertło, śrubokręt, nóż zwykły lub pisanie, papier ścierny, poziomu, piła do metalu lub bułgarski.

Zainstalować niszę gipsowy może być ich własne ręce, najważniejsze - aby zdecydować, z jego konstrukcji i jakości materiałów, aby zdecydować się na pracęZainstalować niszę gipsowy może być ich własne ręce, najważniejsze - aby zdecydować, z jego konstrukcji i jakości materiałów, aby zdecydować się na pracę

Do produkcji konstrukcji będzie wymagało materiały:

 • Arkusze z płyt kartonowo-gipsowych;
 • profil aluminiowy;
 • narożniki perforowane;
 • Siatka wzmacniająca mieszaninę kit i;
 • Kołki rozporowe z wkrętami.

Pierwszym krokiem tworzy projekt projekt: o wymiarze, ogólny projekt i układ konstrukcji. Podobnie, na konstrukcji ze znacznikiem poziomu oraz oznakowanie umieszczone na ścianie, przy czym rozmieszczenie przewodów i gniazdami. Wszystkie linie powinny być równoległe do siebie, w kierunku prostopadłym do pionowej na podłodze.

Według stosowanych znaczników zamontowanym profilu ramy, który za pomocą wkrętaka i perforatora jest zamocowany do ściany za pomocą śrub.

Nisza nabywa głośności - zamontowane pionowe prowadnice, związane wieszaków i skoczków. Zainstalować wszystkie niezbędne komunikacji (przewody, kable, przewody) Zasilanie do źródła światła, jeżeli każdy projekt. Dalsze wdrażanie gk panele. Gdy opieka nóż lub układanki, wyciąć wszystkie szczegóły wielkości, rogi i krawędzie starannie słabnąć. Kawałki materiału, najpierw z boków i wówczas przednie bocznego są przymocowane do ramy, tworzy pudełko z płyt gipsowo-kartonowych. Śruby nie wystają, powinny one dokręcić delikatnie bez uszkadzania arkuszy płyt kartonowo-gipsowych. Dalszej obróbce kit miejsce mocowania śrub, złączy i szczególnych kątów taśmą samoprzylepnego. Warstwa wyrównane i po wysuszeniu kit jest polerowana ścierny.

Półka pod płyty gipsowo-kartonowe TV: zdjęcia i montaż oświetlenia

Oświetlenie odgrywa również ważną rolę, może być również elementem wystroju, dodatkowym źródłem światła i zdolność optycznie powiększyć przestrzeń. Używanie konieczność podświetlenia brać pod uwagę wszystkie odcienie: jego jasność, jasne barwy, koloru, kierunek i natężenie strumienia świetlnego, a współczynnik odbicia tych ścian. Jeśli projekt zawiera świateł, przystąpić do montażu opraw oświetleniowych.

Przed zainstalowaniem niszy płyty gipsowo-kartonowej, należy rozważyć umieszczenie okablowania i oświetleniaPrzed zainstalowaniem niszy płyty gipsowo-kartonowej, należy rozważyć umieszczenie okablowania i oświetlenia


Źródła światła mogą służyć jako:

 • oświetlenie punktowe;
 • Lampy fluorescencyjne i świetlne;
 • taśmy LED.

Instalacja taśmy LED nie czynią wiele wysiłku, bez specjalnej wiedzy nie jest wymagane dla tego produktu. Taśma jest przyklejana wzdłuż wewnętrznej ściany lub wgłębienia lub, gdy światło powinno być skierowane do struktury budowie specjalnego obrzeża, krawędź występ przymocowany do profilu początkowego, a - listwy płyt gipsowo-kartonowych. Do montażu reflektorów będzie konieczne, aby otwory w suchej zabudowy.

Dla reflektorów i lamp fluorescencyjnych i neonowych potrzebują energii elektrycznej. I to powinno zająć przed rozpoczęciem pracy. Przewody powinny być ukryte pod niszy.

Jeśli nie masz specjalnego wykształcenia i umiejętności, lepiej jest powierzyć tę pracę do profesjonalnego elektryka. Od energii elektrycznej nie może być świetną zabawą!

Jesteśmy dopracowywało: niszowych płyt gipsowo-kartonowych pod TV

Więc przystępujemy do wykończenia. Najprostszym i najbardziej ekonomicznym sposobem leczenia - klejenie tapety te tapetą ściany. Można wybrać tę samą tapetę jako reszty pomieszczenia, a następnie zaprojektować maksymalizuje wnętrze będzie łączyć się z, lub wybrać inny, kontrastujący kolor. Nieco trudniejsze do malowania ścian, w tym przypadku, powierzchnia musi być dokładnie wyrównane, jak wszelkie chropowatości i przetłoczenia będzie oczywiste.


Dodatkowo można ozdobić tynk niszowych piękne tapetyDodatkowo można ozdobić tynk niszowych piękne tapety

Zakończyć sztuczny kamień jest najbardziej czasochłonne i energia wydatkowaniu. Płytki muszą być dostosowane i szlifierka upraw, trzeba doświadczenie w kontaktach z nim, a zgodność z przepisami bezpieczeństwa.

Sztuczny kamień jest zabezpieczona klejem montażowym lub ciekłych gwoździ. Oryginalny wygląd kamienia wyłożona kilka opcji, pozwala wyobraźni. Płaskorzeźba można tworzyć nie tylko profesjonalny malarz czy rzeźbiarz, ale także każdy, kto ma determinacji, cierpliwości i wytrwałości. Wszelkie płaskorzeźba w sobie wyjątkowy.

Przed rozpoczęciem pracy należy:

 • Wszystkie przygotowania;
 • Zobacz klasę mistrzowską;
 • Skonsultować się ze specjalistą.

Należy myśleć z wyprzedzeniem i stworzyć szkic naturalnej wielkości, do przedstawienia w połączeniu z resztą projektu budowlanego. Nowicjusz nie jest konieczne do podjęcia malarstwa na dużą skalę, będzie wyglądać zupełnie oryginalną kompozycję kwiatów, owoców lub kontury zwierząt i ptaków. Ostatnim krokiem jest montaż telewizora. Zgodnie z parametrami telewizora, liczy na wsporniku w niszy w środku, która zwykle przychodzi w zestawie. Następnie, za pomocą śrub, uchwyt zamontowany i powiesił na swoim telewizorze.

Stylowa niszowych płyt gipsowo-kartonowych pod TV we wnętrzu (wideo)

TV tabeli został zatopiony w zapomnienie, a taka konstrukcja z płyt gipsowo-kartonowych, a wręcz przeciwnie, coraz bardziej popularne w ostatnich latach, dzięki łatwości wytwarzania i montażu, tanich i dostępnych materiałów. Ten oryginalny projekt pomysł nie wymaga dużo czasu i pieniędzy, ale będzie można rozkoszować się w nadchodzących latach.

konstrukcja niszy suchej zabudowy pod TV (zdjęcie we wnętrzu)

Izmailovskaya1big 04f906faba2009c911f8f887d77a21d7 53b880745beb3cf9780aa843cc42624b 54f384fde80d5 60 800original 2682l 13244 52136 Bolszoj-televizor-na-beloy-tumbe-v-spalne

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 5 =

map