Czym jest drabina do Bolza: 3 gatunki

Czym jest drabina do Bolza: 3 gatunki

12 October 2017Niezawodnie i bezpiecznie zamocować drabinkę pomogą Ci specjalne BolzaNiezawodnie i bezpiecznie zamocować drabina pomoże Ci specjalną nazwę boltsaSvoe szyn schody otrzymał od niemieckiego słowa dla „rygiel”. Ustalania struktury w kilku miejscach występuje z powodu wspomnianego uchwytu. W tych przypadkach, gdy ściana nie ma wystarczającej siły, stosowane są elementy łącznikowe. Ich cel - wzmocnienie po schodach uchwyt z powierzchnią ściany. Jeśli zainstalujesz osadzonych części nie jest to możliwe, stosowane są szyny.


Schody do Bolza: projektowanie i produkt

Rozwój myśli architektonicznej pozwala każdego wnętrza projekt realizowany w różnym stopniu złożoności. Jeśli chodzi o drabiny, wielu nie wierzy w rzeczywistości swego planu. Architekci w tym przypadku zaleca się odnosić do rzeczywistych potrzeb i możliwości.

Najbardziej popularne i popytu są prefabrykowane, modułowa konstrukcja, która łatwo można zainstalować praktycznie w każdym pomieszczeniuNajbardziej popularne i popytu są prefabrykowane, modułowa konstrukcja, która łatwo można zainstalować praktycznie w każdym pomieszczeniu

Przed przerzucanie katalogi różnych przykładów drabiny powinien być zaznajomiony z elementami architektonicznymi każdego rodzaju:

 1. Krajowy Zespół modułowej - najczęstszy wariant. Takie projektantów, można zbierać w dowolnej kolejności, biorąc pod uwagę cechy architektoniczne pomieszczenia.
 2. W kształcie litery U - stosowany jest w przypadkach, gdy pomieszczenie jest wystarczająco dużo miejsca. To zapewnia sprawne wynurzanie i zejście.
 3. Screw - pasuje do małego wnętrza, gdzie jest to fizycznie niemożliwe, aby zbudować inną opcję. Charakteryzuje gwałtowny wzrost. Nie jest zalecane, aby go zainstalować, jeśli dom jest w podeszłym wieku i dzieci. Dla obu kategoriach istnieje zwiększone ryzyko wystąpienia kontuzji.

Projektanci z doświadczeniem dokonywania rezerwacji, że ostateczna wersja planu jest zawsze związana z charakterystyką lokalu. W związku z tym, jeśli projekt nie jest wykonywany na zamówienie, należy dokładnie sprawdzić wszystko.


Właściwości schodów i poręczy: przestrzeń pod schodami można stosować

Moda na racjonalne wykorzystanie każdego centymetra przyszedł do Europy Wschodniej tylko 2 dekady temu.

Oprócz tradycyjnych szafek, przestrzeń pod łóżkiem i wiele półek, właściwość mogą i powinny być przechowywane pod schodami.

Niestety, mieszkańcy zapomnieć, że istnieje przestrzeń więcej niż zwykłe kątach w domu. Dostępne opcje mogą być podzielone na niskich kosztach, zintegrowane i premii.

Schody do Bolza jest dość wygodne i praktyczne, ponieważ nie zajmują dużo miejsca w pokojuSchody do Bolza jest dość wygodne i praktyczne, ponieważ nie zajmują dużo miejsca w pokojuW ich wyborze należy wziąć pod uwagę nie tylko środki finansowe, ale również ostatecznym celem:

 1. Dużym błędem jest myślenie, że można tylko przechowywać ubrania pod schodami. Wyciągnąć kanapa zapewnia dodatkowe miejsce do spania.
 2. Dla pozycji, do których nie jest wymagany częsty dostęp, możliwe jest zbudowanie głębokiej szafie. Pod względem rozwiązań stylistycznych, sprawa powtarza dominujący styl we wnętrzu.
 3. Jeśli planujesz umieścić szafę pod schodami, to najlepiej, aby ustawić go na biegun wieszaku. Zasada działania takiego mechanizmu jest dość prosta. Jak kołysanie drzwi w centrach biurowych, magazynów będą dostarczane w postaci klapek bębnowych.

Duża liczba przedmiotów gospodarstwa domowego lub rzeczy łatwo umieszczony w transformatorze szafy. Duża liczba półek i szuflad zapewniają powierzchnię niezbędną.

Niezbędne akcesoria dla schodów i poręczy

W zależności od parametrów prywatnym domu lub biurze, tworząc projekty wziąć 4 do 6 godzin. To wszystko zależy od złożoności przedmiotu poziomie projektu i umiejętności. Doświadczenie pokazuje, że wpływ na proces budowy zapewni wysokiej jakości używanych materiałów budowlanych. W związku z tym konieczne jest zbadanie ich parametrów technicznych.

Przed rozpoczęciem instalacji szyny schodowe, należy przejść do przygotowania niezbędnych materiałów i narzędzi do pracyPrzed rozpoczęciem instalacji szyny schodowe, należy przejść do przygotowania niezbędnych materiałów i narzędzi do pracy

Na ogół składniki mogą pomóc:

 • Nakrętki, śruby i nakrętkami;
 • rękawy z tworzyw sztucznych;
 • kotwice;
 • wsporniki;
 • wyściółka;
 • Rura teleskopowa;
 • etap;
 • Vvertyshi;
 • Kawałki drewna wymagany rozmiar.

Nabył cały magazyn sprzętu. Biorąc pod uwagę, że rynek oferuje szereg producentów, nie jest zbędny, aby przeczytać opinie. Zbierać i analizować informacje oszczędzania od niepotrzebnych wydatków.

Produkcja schodów i szyny z rękami

W marketach budowlanych nie zawsze mają taką klatkę schodową, która w pełni odpowiada osobie. Jeśli ktoś woli zdecydować się na uproszczonej wersji, z drugiej - dosłownie wziąć sprawy we własne ręce.


Wystarczy znaleźć rysunek z niezbędnych parametrów, aby wszystko zrobić w ciągu kilku godzin.

Aby schody okazało bezpieczny i wygodny, bez wątpienia trzeba rozważyć jego projektAby schody okazało bezpieczny i wygodny, bez wątpienia trzeba rozważyć jego projekt

Najpierw musimy zrozumieć, w jaki sposób mocowania drabiny. Z jednej strony jest ona przymocowana do poręczy przy użyciu bolets, a po drugiej - ustalonej cięciwa łuku lub na ścianie.

W przyszłości pomoże poniżej początkujących wskazówek:

 • Wybierz Cięciwa kształt - jest to konieczne, gdy linia ołówek i połączyć wszystkie kropki na rysunku, gdzie zmiany kąta projektowania;
 • Oznaczyć lokalizację miejsca etapach;
 • Jest zaznaczone położenie tralki towarzyszącymi;
 • Dopasowane metalowe wsporniki do mocowania rozporki;
 • Wykonano montaż poręczy;
 • To odbywa się końcowe elementy mocujące.

Proces produkcji po drabinie z rękami następuje zgodnie z przygotowanym rysunku. Początkujących zaleca się, aby przejść do następnego kroku dopiero po pozytywnej weryfikacji poprzedniego.


Schody i poręcze: niezbędne środki ostrożności

Atrakcyjny wygląd i trwałość konstrukcji układa się w fazie budowy. Pierwsza zasada jest taka, że ​​im więcej czasu należy poświęcić rodzaju konstrukcji drewnianych. Ze względu na fizyczne właściwości materiału, jest bardziej podatne na odkształcenia pod wpływem wilgoci.

Istotną rolę w zmianie poziomu jego wytrzymałości odgrywa spadek temperatury.

Zapewnić dobrą trwałość i niezawodność schodów i poręczy, można korzystać z wysokiej jakości materiałówZapewnić dobrą trwałość i niezawodność schodów i poręczy, można korzystać z wysokiej jakości materiałów

Nie zaleca się zamontować drabinę gdzie ciągłe przeciągi lub nie znajduje się w pobliżu źródła ciepła.

Ponadto, istnieje kilka zaleceń:

 • konstrukcje drewniane nie mogą być mocowane za pomocą śrub;
 • Większa wytrzymałość różnią się od etapu dębu;
 • Wszystkie elementy nośne nie przyciągają wzrok, albo stracić efekt „lekkości”.

Regularne punkty smarowania elementów przyłączeniowych zmniejsza prawdopodobieństwo pisk, gdy fizyczny wpływ na krok.

Przegląd schodów i pochylni (wideo)

Zwiększona uwaga powinna być zwrócona na częściach modułowych, dzięki czemu cała konstrukcja łatwo umożliwiającego przejście. Co pół roku sprawdzić je pod kątem uszkodzeń, odpryski i inne oznaki zużycia. W przypadku tych, trzeba hot swap, albo drabina szybko staną się bezwartościowe. Doświadczenie pokazuje, że regularna konserwacja przedłuża gwarantowanej żywotności 5-6 lat.

Szczegóły: Schody i poręcze (zdjęcia)

17 2-do-Zhe-Tolko-Vid snizu 18-08-11-10-4894-1-1 77d5eb4c-632b-8bf7-27d1-72c39a053fe6 131 464F0C49C168-32 1179544 92 1402559 1566259

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 − = 74

map