Czy to możliwe, aby naprawić płyt kartonowo-gipsowych na drewnianych barów: 7 sekretów dobrego zamocowania

Czy to możliwe, aby naprawić płyt kartonowo-gipsowych na drewnianych barów: 7 sekretów dobrego zamocowania

12 October 2017Schować ścian gipsowo-kartonowych może Sposób bezramowe lub złożone z ramy wsporczejSchować ścian gipsowo możliwe, SPOSÓB bezramowa związek lub odnośnikiem karkasaSegodnya żadnych pomysłów mogą być realizowane w taki sposób prosty i popularnym materiałem takim, jak płyty gipsowo-kartonowe. Obecnie jest stosowany wszędzie: przy pomocy swoich wyprostowany ścian wewnętrznych, wykończenia okien stokach, schować ścian wewnątrz i na zewnątrz, wykończenia sufitu, jest również popularny wystrój pomieszczenia. Istnieje kilka sposobów, płyty gipsowo-kartonowe okładziny: Związek bezramowa i zastosowanie ramy nośnej. Najbardziej powszechnie stosuje się do powierzchni drewnianych, w drugim sposobie, jako materiału na osnowę wybranego drzewa.


Jak schować ścian gipsowo-kartonowych w drewnianym domu z rękami

Płyta gipsowa boazeria nie przynieść problemy i miłe dla oka przez dłuższy czas, przed rozpoczęciem pracy należy wziąć pod uwagę szereg bardzo ważnych punktów.

Funkcje drewniane ramki:

 1. Przede wszystkim musisz wiedzieć, że jeśli zdecydujesz się przeprowadzić montaż płyt gipsowo-kartonowych na szkielecie drewnianym barów, trzeba zwrócić uwagę na charakterystykę pomieszczeń, w których praca będzie wykonywana. Należy pamiętać, że wilgoć ma negatywny wpływ na szkielet, z drewnianych listew.
 2. Dokładnie sprawdzić przed zakupem belek: muszą być wolne od pęknięć, wiórów i innych uszkodzeń.
 3. Drzewo, z którego szyny i kolejowych, muszą być zgodne z normami bezpieczeństwa pożarowego.
 4. Przed pracą należy impregnować drewno antyseptyczne skład: zwiększy jego żywotność. Może to być cokolwiek, ale zwykle zaleca się używać fluorek sodu.

Przed schować ścian gipsowo-kartonowych, w drewnianym domu, nasycone ściany o składzie antyseptycznePrzed schować ścian gipsowo-kartonowych, w drewnianym domu, nasycone ściany o składzie antyseptyczne

Drzewo - przyjazny dla środowiska materiał, z którym pracować.

Mocowanie płyt gipsowo-kartonowych na drewnianych listew: rozwiązania pros

Pomimo faktu, że wielu budowniczych wolą metal jako podstawa konstrukcji płyt kartonowo-gipsowych, drzewo też ma swoje oczywiste zalety, które wykonane są z drewnianej ramie godny konkurent metalowych odpowiedników!


Zalety ramy drewnianej przed metalu:

 • Materiał dostępność i niski koszt.
 • Wysoka prędkość konstrukcji.
 • Przyjazne dla środowiska.
 • Łatwe w obsłudze.

Mocowanie płyt gipsowo-kartonowych możliwe na drewnianych listew - to proste i niedrogieMocowanie płyt gipsowo-kartonowych możliwe na drewnianych listew - to proste i niedrogie

Przed rozpoczęciem pracy z listew drewnianych będzie musiał opuścić kilka dni w domu, gdzie instalacja do aklimatyzacji zostanie przeprowadzona.

Dekorowanie ścian drewnianego domu z płyt gipsowo-kartonowych: Pierwsze kroki

W każdej firmie budowlanej nie może obejść się bez specjalistycznych narzędzi. Aby pracować płynnie przejść nabyć wszystko, czego potrzeba. Co jest potrzebne w kontaktach z płyt gipsowo-kartonowych, są wymienione poniżej.instrumenty:

 1. Wiertło śrubokręta;
 2. Piła lub wyrzynarka;
 3. ruletka;
 4. Marker lub ołówkiem.

Przed rozpoczęciem dekorowania ścian, konieczne jest, aby przygotować niezbędne materiały i narzędziaPrzed rozpoczęciem dekorowania ścian, konieczne jest, aby przygotować niezbędne materiały i narzędzia

materiały:

 • Drewniane listwy i barów;
 • wkręty samogwintujące, wkręty do drewna;
 • rogi metalu.

Wszelkie prace wykończeniowe począwszy głównie z czyszczeniem powierzchni.

Pierwszą rzeczą, którą chcesz usunąć z murów starej powłoki, resztki izolacji i izolacji akustycznej - w skrócie, wszystkie przedmioty, które mogą kolidować z procesem roboczym.

Przed rozpoczęciem eksploatacji ściany muszą być pokryte specjalnym podkładem, aby zapobiec pojawieniu się grzybów i pleśni.

Jak schować drewniany dom od wewnątrz płyt gipsowo-kartonowych: zrobić ramkę

Gdy ściany są gotowe do użycia, można przejść bezpośrednio do instalacji ram drewnianych belek.

Należy pamiętać, że szyna musi być wstępnie przetwarzany antyseptycznych, które zapobiegają rozkładowi i degradacji materiału.

Kilka wskazówek przed rozpoczęciem pracy:


 1. Odległość między prętami powinna wynosić 40-60 cm.
 2. Szerokość tych samych pasów do rzędu 3-5 cm, ale należy mieć na uwadze, że połączenia pomiędzy arkuszami płyt gipsowych o grubości nie powinna wynosić mniej niż 8 cm.
 3. Szyny montażowe lepiej zrobić bezpośrednio na drewnianej ścianie i do siebie nawzajem. W tym celu śruby są idealne.

Okryć drewniany dom od wewnątrz, można skorzystać z ram drewnianych belekOkryć drewniany dom od wewnątrz, można skorzystać z ram drewnianych belek

Sama rama należy rozpocząć poprzez zapewnienie ciągłych wiązek wzdłuż ścian i sufitu. Następnie można rozpocząć szyn, które są ułożone pionowo montażu. Dalsze kotwienia pomiędzy prętami pionowymi dodatkowych listew poziomych krótki zworek. Pomiędzy częścią tuszy można przymocować narożach budynku i wykładzinę, to daje to zwiększyć stabilność.

Podczas przeprowadzania pionowych i poziomych szyn konieczne jest ustalenie ściśle na poziomie!

Po tym, w razie potrzeby trzeba będzie wyrównać ramy względem drewnianej ścianie. Odbywa się to w następujący sposób: w odpowiednich miejscach jest zamknięty prętów o pożądanej grubości. Po zakończeniu instalacji ramki, można rozpocząć mocowania arkuszy płyt kartonowo-gipsowych, aby uzyskać szyn i belek.

Ściany wykonane z płyty gipsowej w drewnianym domu: przygotowanie materiału

Przed rozpoczęciem montażu arkuszy płyt kartonowo-gipsowych na szkielecie, należy je wyciąć. Podczas cięcia płyt kartonowo-gipsowych, należy zachować ostrożność i dokładne, użyj jakości narzędzia, które zapewnią bezpieczeństwo.


Do cięcia arkuszy płyt kartonowo-gipsowych będą musiały:

 • Długie grabie lub długo poziom;
 • Ołówek lub znacznik;
 • Ostry nóż;
 • Ruletka.

Pierwszym etapem jest dozowany żądaną długość i szerokość płyt gipsowych. Następnie kawałki nóż w pierwszej warstwie papieru, a na bazie gipsu nadlamyvayutsya arkusz liniami nacięć. Następnie penetrować arkusz papieru, z drugiej strony, zaginania pod kątem 90® i nierównych końców zashlifovyvayut ściernego lub pliku.

Przed mocowania płyt kartonowo-gipsowych do cięciaPrzed mocowania płyt kartonowo-gipsowych do cięcia

W obliczeniach wymiarów arkusza należy wziąć pod uwagę, że będzie umieścić je z offsetem.

Przed rozpoczęciem instalacji, może być do czynienia z problemem jak wycinanki. Mogą to być na krawędzi i na środku arkusza. Jeżeli wycięcie znajduje się na krawędzi, do metalu lub układanki musi przenikać przez dwie równoległe linie w kierunku przeciwnym do krawędzi arkusza płyty gipsowo-kartonowej i złamań. Aby dokonać cięcia w środku płyty, konieczne jest, aby zobaczył trzy linie i złamania.

Jak wyrównać ściany z płyt gipsowo-kartonowych w drewnianym domu: montaż płyt gipsowych do ramy

Po przygotowaniu płyt gipsowo-kartonowych może przejść bezpośrednio do jej zamocowania do skrzyni. Aby to zrobić, dochodzimy do stawiania arkusz szyn i zamocować je za pomocą śrub. Jedna krawędź papieru powinien być umieszczony możliwie blisko do ściany. Bity śruby muszą znajdować się poniżej poziomu płyty.

Ważne punkty:

 • Śruby i wkręty do drewna powinna wynosić: są one lepiej ustalone w drewnie.
 • Krawędzie płyt gipsowo-kartonowych arkuszy powinny być w środku rozporek.
 • W razie potrzeby należy zastosować profil pośredni.

Wyrównać ściany w drewnianym domu, można użyć ramy, które będą dołączone do płyt kartonowo-gipsowychWyrównać ściany w drewnianym domu, można użyć ramy, które będą dołączone do płyt kartonowo-gipsowych

Poprzez wdrożenie wyrównania ścianek podążać odległość pomiędzy śrubami: nie powinien on przekraczać 25-30 cm.

Przetwarzanie ściennych lub płyt gipsowo-kartonowych partycje w drewnianym domu

Po zakończeniu instalacji, połączenie pomiędzy płytami gipsowymi, a otwory śrub powinny być traktowane z kapeluszy.

Aby to zrobić musimy:

 • szpatułka;
 • kit specjalny;
 • Wzmocniona taśma lub siatka;
 • Elektryczna wiertarka z łopatką do mieszania wypełniacz.

Przetwarzać ściany lub przegrody w domu będzie musiał kit, wzmocnione taśmą, wiertarkę i kielniPrzetwarzać ściany lub przegrody w domu będzie musiał kit, wzmocnione taśmą, wiertarkę i kielni

Musimy zacząć od przygotowania mieszanki kit. Zalecamy użycie specjalnego kit do uszczelniania szwów. Również odebrać szpatułki, nadaje się do operacji. Powinien on być z elastycznym ostrzem i wygodnym uchwytem.

Aby uniknąć pęknięcia szwów pracy należy przeprowadzić po utworzeniu stałej temperaturze i wilgotności pokojowej.

Gotową mieszaninę z łopatką umieścić na szwach kartonowe, jak popychając go pomiędzy nimi, a następnie wyciąć fragment pożądanej wielkości taśmy i przykleić go do leczonego stawu. Podobnie traktuje pozostałe szwy i stawów. Aby wypełnić dziurę w wkrętów płyt kartonowo-gipsowych z konieczności stosowania kit stoją w miejscu, wygładzając ją w różnych kierunkach. Po przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych procesów, można na przygotuje obszyta ściany gipsowo-kartonowej do dalszej pracy. Opcje wykończeniowe może być masa, to wszystko zależy od Twoich pragnień, fantazji i możliwości.

Jak schować ścian gipsowo-kartonowych z rękami (wideo)

Praktyka pokazuje, że jeśli trzymać się pewnych zasad i technologii płyt gipsowo-kartonowych skóra drewnianymi ścianami, praca nie zajmuje dużo czasu i nie będzie trudne. Ponadto, przeprowadzenie instalacji płyt kartonowo-gipsowych w domu drzewnego na drewnianej ramie ze swoimi rękami, to zasadniczo uratować budżet rodzinny.

Dekoracja wnętrz domów drewnianych płyt gipsowo-kartonowych (proces fotograficzny)

Czy to możliwe, aby naprawić płyt kartonowo-gipsowych na drewnianych barów: 7 sekretów dobrego zamocowania 1 2c7f2e47d11e54bdc697dc216142c2f3 12-05-87127871 7a8621cd79aa56640db0783c61138290 000077 188drywall 19337-537409-101 6997272 5213246

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =

map