Czy muszę mieć szafka na buty butów w korytarzu: 4 powody kupowania

Czy muszę mieć szafka na buty butów w korytarzu: 4 powody kupowania

12 October 2017Chociaż kauczuki dawna w przeszłości, Szafka na buty nadal istotne i niezbędne mebelChociaż kauczuki dawna w przeszłości, Szafka na buty nadal istotne i konieczne mebeliNe podlega wiele osób wie, że w wewnętrznym korytarzu może pojawić mebel, jak szafka na buty. Jego nazwa mówi sama za siebie - jest on przeznaczony do przechowywania kalosze. Niestety, kalosze rzeczywiście wyszły z mody. Zostały one zastąpione przez bardziej wygodne, piękne i praktyczne buty. Ale nazwa to skrót od rodzaju butów jakoś zatrzymany, i tak już zostało. A jeśli chcesz, aby hala bardziej funkcjonalny i przyjazny dla użytkownika, to mebel doskonale radzą sobie z tym zadaniem.


szafka na buty wąskie buty w korytarzu

Niewygodna Korytarz jest długi i wąski - to jest coś, z którymi są często właściciele mieszkań. I zostawić buty często występuje nigdzie. Przyjdź do szafki butów pomoc - meble do przechowywania butów.

szafka na buty może być w postaci klatki piersiowej, szafy, lub być otwarta półka do przechowywania butówszafka na buty może być w postaci klatki piersiowej, szafy, lub być otwarta półka do przechowywania butów

Ma wiele zalet:

 • Możliwość wyboru dowolnego rozmiaru;
 • Łatwość buta przechowywania;
 • wielofunkcyjność;
 • Pomoc w utrzymaniu porządku.

szafka na buty mogą być wąskie, ale długie. A więc może łączyć funkcje składowania, stoły i ławy. Meble jest wystarczająco silny, więc łatwo przetrwać, jeśli będzie ona okresowo usiąść.

Zazwyczaj kaloshnitsa ma otwartą konfigurację typu w postaci półek, ale istnieje również modelu zamkniętego. szafka na buty przeciwieństwie obuvnitsy że ten ostatni nie oznacza system suszenia - tak i to jest takie tanie meble. Znajdź wsparcie w ramach buty mogą być w dużych hipermarketach, takich jak Ikea lub całkowitego modułowego mebli do przedpokoju.


Kaloshnitsa hali: opcje

W domu, gdzie wiele butów, kaloshnitsa stać się nieodłączną rzeczą, zwłaszcza jeśli mieszkanie jest małe, a dużej rodziny. Tym bardziej, że oprócz butów można zapisać coś innego - miejsce w wystarczająco kaloshnitse. Najważniejsze, aby go wybrać.

szafka na buty może być nijakie i niewidzialne, a może być również stylowy wystrój przedpokojuszafka na buty może być nijakie i niewidzialne, a może być również stylowy wystrój przedpokoju

Najczęściej Szafka na buty wykonane z: • z tworzywa sztucznego;
 • drewno;
 • Metal.

kaloshnitsy plastikowy mają najbardziej reprezentacyjny, a poza tym można wybrać z ogromnej palety kolorów do wyboru dokładnie to, czego potrzebujesz. Jednak, jak każdy inny meble wykonane z tworzywa sztucznego, szafka takich butów nie różnią trwałość i niezawodność.

Kolejna rzecz - meble wykonane z drewna. Idealny do sali w stylu rustykalnym. Jednakże drzewo zawsze mogą być pomalowane w żądanym kolorze.

Znamienny kaloshnitsa wyrafinowanie wykute z metalu. To ciężkie, który pozwala, aby wyposażyć swoją siedzibę, bez ryzyka upadku. Sztuka kucia wygląda piękne, niezwykłe i estetycznie. Najbardziej niezawodna konstrukcja, więc często jest korzystne metal jest kaloshnitsam.

szafka na buty do butów w korytarzu z rękami

Temat ten, pomimo swojej wszechstronności, nie jest zbyt trudne, aby zrobić z rękami. Konfiguracja jest bardzo prosta - na przykład w stylu zwykłego stojaka.

Obliczyć wielkość niezbędną pomoc korytarz obuwia wymiary szafek oraz liczbę osób mieszkających w domuObliczyć wielkość niezbędną pomoc korytarz obuwia wymiary szafek oraz liczbę osób mieszkających w domu

Oto, co trzeba do produkcji własnej szafie butów:

 • paznokcie;
 • Linijka i długopis;
 • Wkrętak śrubokręta;
 • Narożniki do montażu;
 • układanki elektryczny;
 • Sander.

Po pierwsze, ściany boczne są cięte, a jeśli to konieczne, z tyłu. Z boku chcesz dołączyć bary, które zostaną ustalone później półki. Z części trzeba połączyć wszystkie ściany, a następnie umieścić na prętach półki. Mogą go opuścić i mogą być przymocowane do prętów o paznokcie.

kute półki na buty, aby się tylko jeśli masz umiejętności kowalskich. Ale jeśli chcesz uzyskać wyłączność na rzecz swoich wzorów, można zwrócić się do specjalistów, którzy realizują zlecenia z wysokiej jakości i dokładnie tak, jak powinno. Ale szafka plastikowa butów o wiele łatwiej i taniej jest kupić w sklepie, niż zrobić samemu.

Gotowy produkt może być pokryta lakierem, farbą, profile poliuretanowe dodać lub wklej gotowego obrazu. Będzie to podkreślić wyjątkowość i indywidualność. Ważne jest, aby pamiętać, że nie wszystkie z wewnętrznych stylów umożliwiają obecność self-made meble, takie jak high-tech.


Na jakie parametry wybrane szafka na buty w przedpokoju

Zazwyczaj takie rzeczy jak szafka na buty, kupić w momencie, gdy naprawa jest zakończona.

Reprezentacyjny poglądy ogrodzony szafka na buty, które ukryć wszystkie dostępne w butach domuReprezentacyjny poglądy ogrodzony szafka na buty, które ukryć wszystkie dostępne w butach domu

Wybierając mebel, który trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników:

 • Wymiary hali;
 • Ilość obuwia, który ma zostać umieszczony;
 • Kolorystyka i styl sali.

Kaloshnitsa mogą być wysokie nawet do sufitu. Ale jego głębokość jest ograniczona do jednej pary, która jest wygodna dla wąskich korytarzach. Ważne jest, aby wybrać model, który pozwala na przechowywanie inny rozmiar i wysokość butów - w tym przypadku, będzie to wygodne przechowywanie zimowe buty i wysokim obcasie buty.


Jest też inna opcja do przechowywania butów letnich - organizatora tkaniny. Jest przeznaczony dla małych i płaskich butach, takich jak mieszkania baletowe lub łupków. To może być po prostu powiesić na ścianie - dużo przestrzeni, nie bierze.

Czasami Szafka na buty duża szafa wyposażona w lustro. On naprawdę uniwersalny - oprócz butów można przechowywać czapki, szaliki, łyżwy, torebki i artykuły dla obuwia. Często umieszczane w małym fotelu więc można usiąść i wygodnie założyć buty.

Wygodne buty szafka-obuvnitsy w korytarzu

Wszystkie meble do przechowywania butów dzieli się na dwa rodzaje: otwarte i zamknięte. W każdej konfiguracji, jego zalet i wad. Przykładowo, otwarta konstrukcja umożliwia but do wyschnięcia, nie pozwala, aby utworzyć grzyby lub nieprzyjemnego zapachu (nie cały but może zostać wysuszony w sposób wymuszony). Ale w tym samym czasie cały kurz osiądzie na bucie - to podoba, czy nie, ale przede wszystkim pyłu znajduje się w korytarzu.

To nie zawsze jest piękny i stylowy Szafka na buty są idealne do przechowywania butów. Mają też wadyTo nie zawsze jest piękny i stylowy Szafka na buty są idealne do przechowywania butów. Mają też wady

Zamknięte szafki są wygodne w tym zakresie. Ale jeśli obuvnitsa nie jest wyposażony w dobry system wentylacji, zapach jest nieuniknione. Zamiast tego, dzieci lub zwierzęta domowe będzie bardzo trudno dostać się do butów. Co gwarantuje jego integralność i bezpieczeństwo.

Istnieją obracanie otwarty projekt. To wygląda tak stylowe obuvnitsa, ale projekt jest inny kruchość i nietrwałość. Wystarczy jeden zły ruch - i szereg imponujących kolekcji obuwia będzie pod górą buty.

Wybór szafka na buty z siedzibą w hali

Niektóre modele wyposażone są z małym fotela obuvnits górze. Jest to wygodne, ponieważ można łatwo umieścić na buty lub odpoczynku.

szafka na buty z siedzeniem - bardzo kochany przez wielu alternatywnych półki na butyszafka na buty z siedzeniem - bardzo kochany przez wielu alternatywnych półki na buty

Co do zasady, siedzenia mogą być wyposażone w:

 • Zamknięty Szafka na buty;
 • obuvnitsy metalu;
 • Konstrukcje wykonane z drewna.

Ten wybór jest dość prosta do wyjaśnienia - wszystkie trzy rodzaje szafka na buty mają wysoką wytrzymałość i przetrwać, jeśli są one ciągle siedzi. Ale taka konfiguracja byłaby droższa. Dlatego wielu wyposażone w siedzenia sami, z pomocą małej poduszce lub siedzenia z piękną tapicerką. Jeśli wybierzesz interesujący obraz lub piękny kolor, może być szokujące obuvnitsa nacisk, na przykład, dodając kolor jasny korytarz.

Kolejny plus obuvnitsy z siedzibą docenią osoby (szczególnie starszych), co stanowi wysoki wzrost bez windy. Będzie to możliwe od razu usiąść i złapać oddech.

Dziecko może siedzieć cicho i powiązać go sznurowadła - wszystko zależy od składu rodziny. Ale projektanci polecam go zatrzymać na opcję z fotela. Jest nie tylko wygodne i funkcjonalne, ale również piękne.

Jak wybrać but szafka na buty w przedpokoju (wideo)

szafka na buty w przedpokoju - bardzo ciekawe podejście do przechowywania butów. Można eksperymentować i wstrzyknąć do wnętrza za pomocą czegoś nowego i innego. Eksperyment, a następnie hala będzie znacznie bardziej komfortowe i przytulne.

Przykłady szafka na buty i butów korytarzu (foto)

4f760c6b242ee9fa4947ed6c73dc102b -29 --- -30-- 457d100dfc84ac81a827d020457575cd 688d4214567631ec8d65dd137241d10b 2016-11-25-5837ef7ef05d0 5403galoshnitsihemnes3 0105254PE252356S5JPG - 3 0320391PE342024S5 0334082PH004779S5

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 − 73 =

map