Czy mogę zainstalować sufit podwieszany na balkonie

Czy mogę zainstalować sufit podwieszany na balkonie

12 October 2017Sufity napinane - jeden z najbardziej popularnych sufitówNapinane sufity - jeden z najbardziej popularnych potolkovNatyazhnye sufity podwieszane są najbardziej rozpowszechnioną formą dekoracji. Wiszące obrazy stają się bardzo popularne we Francji i Szwecji, jeszcze w ubiegłym stuleciu. Z biegiem czasu, pułapy zyskały dużą popularność ze względu na jego trwałość i stosunkowo niską ceną.


Wiszące tkaniny mogą być używane do wykończenia sufitu w łazience, pokój dzienny, kuchnię lub przedszkola. Ponadto pułapy mogą ubiegać się o rejestrację balkon.

Jakie są plusy i minusy sufitu podwieszanego na balkonie

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z sufitu podwieszanego na balkonie, należy wziąć pod uwagę wszystkie plusy i minusy takiego wykończenia. Warto zauważyć, że kwota świadczeń jest znacznie większa niż ilość braków.

Główną wadą rozpinanego sufitu jest to, że pod wpływem niskich temperatur może spowodować uszkodzenia wstęgiGłówną wadą rozpinanego sufitu jest to, że pod wpływem niskich temperatur może spowodować uszkodzenia wstęgi

Tak, korzyści z sufitów podwieszanych na balkonie obejmują:


 1. Piękny wygląd. Z pomocą zawieszonego materiału, można zrobić idealnie płaską powierzchnię sufitu.
 2. Możliwość wyboru koloru i tekstury powłoki.
 3. Łatwa instalacja. Zainstalować strop absolutnie nikogo z niezbędnymi narzędziami.
 4. Brak czynności przygotowawcze do montażu, z wyjątkiem oczyszczania i gruntowania powierzchni.
 5. Możliwość ustawienia niezwykłe światło na balkonie.
 6. Praktyczność. Sufity podwieszane nie wymagają szczególnej opieki. Wystarczy raz w miesiącu przetrzeć obudowę wilgotną ściereczką.
 7. Możliwość mocowania materiału izolacyjnego w przestrzeni sufitu.

Wady sufit na balkonie:

 • Zmniejszając wysokość pomieszczenia.
 • Niska wytrzymałość zawieszony filmy.
 • Odkształcenia folii PVC pod wpływem niskich temperatur.

Zainstalować podwieszany sufit z rękami na loggię

Najpierw trzeba uzyskać musztry, poziomicy, taśmy mierniczej, metalową łopatką i marker.

Najpierw trzeba na obwodzie loży wydać profilu granice ustawień, które będą bezpośrednio załączonym arkuszu. wysokość pomieszczenia jest określana z uwzględnieniem wymiarów ramy okiennej. Ramki muszą być przymocowane do ściany za pomocą kołków rozporowych.

Sufitu podwieszanego na loggię z rękami jest bardzo łatweSufitu podwieszanego na loggię z rękami jest bardzo łatweJeśli użytkownik zdecyduje się użyć szmatki tkaniny, można od razu rozpocząć instalację. Jeśli używasz materiału filmowego, konieczne jest, aby rozgrzać. Aby to zrobić, należy użyć specjalnego opalarki.

Kolejność instalacji:

 1. Najpierw trzeba wyprostować bagietki.
 2. Następnie podłącz kąty projektowe.
 3. Następnie podwinąć boki wydruki projektowych.
 4. Umieszczać folii lub tkaniny szmatką.
 5. Punkty mocowania ukryć stosując dekoracyjne krawędzi.
 6. Dołączyć do miejsc mocowania Oprawy plastikowe pierścienie.
 7. Po wyschnięciu kleju, włóż opraw oświetleniowych.

Recenzje sufitów na balkonie

Opinie na temat wykończenia Balkon z tkaniny napinającej do rozdzielenia. Niektórzy ludzie twierdzą, że ten projekt jest bardzo praktyczny i ładnie wygląda. Jednakże istnieją sprzeczne opinie. Niektórzy twierdzą, że taka struktura jest bardzo niestabilna w niskich temperaturach.

Sufit podwieszany - bardziej ekonomiczne. Za niewielkie pieniądze można uzyskać dobry wynikSufit podwieszany - bardziej ekonomiczne. Za niewielkie pieniądze można uzyskać dobry wynik

Vladimir, 40 lat: „Przez długi czas nie miałem odwagi, aby zainstalować podwieszane sufity, ale znajomy mistrz przekonany. Postanowiłem zatrzymać się na bez szwu sufity tkaniny. Szybko ustalić pułap. Jako oświetlenie lampy energooszczędnej wybrany. Ogólnie rzecz biorąc, podobał mi się ten wynik. Pomimo faktu, że mój balkon nie jest ogrzewany, sufit nie jest zdeformowane. "

Anastazja, 28 lat: „Zdecydowaliśmy się z mężem do ustalenia loggia podwieszany sufit. Naprawa kosztowała nas stosunkowo niedrogie. Na początku wszystko było w porządku. Jednak w zimie byliśmy w nieprzyjemnym zaskoczeniem - pod wpływem niskich temperatur tkaniny zdeformowany ".

Czy to możliwe, aby sufit podwieszany na mały balkon

Eksperci uważają, że do sufitu podwieszanego na loggię możliwe. Wszystko będzie zależeć wyłącznie od preferencji. nie istnieją jakiekolwiek ograniczenia techniczne dla montażu sufitu podwieszanego na podgrzewanym balkon.

Jeśli chcesz zainstalować sufit podwieszany na mały balkon, można uzyskać wizualne zwiększenie przestrzeni poprzez zastosowanie materiałów błyszczących. Wzmocnić efekt, można korzystać z mebli, które lustrzanymi drzwiami.

Jeśli balkon nie grzeje, użyć arkusza materiałów poliestrowych. Jest lepiej przystosowane do niskich temperaturJeśli balkon nie grzeje, użyć arkusza materiałów poliestrowych. Jest lepiej przystosowane do niskich temperatur

Przy wyborze sufit napinany zwrócić uwagę na następujące odcienie:


 • Źle podgrzewany balkon wolno instalować malowidła sufitowe, które są dokonywane na podstawie materiałów poliestrowych. Konstrukcja taka ma dużą wytrzymałość i nie odkształca się pod wpływem niskich temperatur.
 • Wybierz światło kolorowe szmatki. Więc można osiągnąć wizualne zwiększenie loggię.
 • Przed zainstalowaniem sufit, pożądane jest, aby powierzchnia gruntu.

Jak będzie podwieszany sufit w zimie na balkonie

Nie jest tajemnicą, że w zimnych pokojach wstęg wykonanych na bazie PVC, mogą być zdeformowane. Jednak, aby wykorzystać sufit podwieszany do wykańczania balkonu można. Jeśli balkon nie jest ogrzewany w zimie, tylko dać pierwszeństwo do sufitu, wykonany z tkaniny poliestrowej. Jest trwały i odporny na mróz.

Jeśli zdecydujesz się zainstalować tkanin wykonanych z paneli PCV, spróbuj ogrzać pomieszczenie. Aby to zrobić, można skorzystać ze specjalnych materiałów budowlanychJeśli zdecydujesz się zainstalować tkanin wykonanych z paneli PCV, spróbuj ogrzać pomieszczenie. Aby to zrobić, można skorzystać ze specjalnych materiałów budowlanych

Do innych zalet sufitów tkaniny poliestrowej to:

 1. Niski ciężar konstrukcji. Ze względu na to, w internecie nie stwarza zwiększone obciążenie konstrukcji nośnych pomieszczenia.
 2. ognioodporność.
 3. Przyjazne dla środowiska. tkaniny poliestrowe nie wydzielają substancji toksycznych i są całkowicie bezpieczne.
 4. Łatwa instalacja.
 5. Długa żywotność.

Montaż sufitów podwieszanych na balkonie (wideo)


Sufit podwieszany na balkonie może być punktem domu. Ten projekt będzie przekształcić loggię, i nadać jej przytulną atmosferę. Dzięki ich cech strukturalnych, podwieszany sufit jest trwały i łatwy w utrzymaniu. Brak ogrzewania balkon w zimie nie jest przeszkodą dla instalacji takiej struktury - wystarczy dać pierwszeństwo do sieci, która jest wykonana z materiałów syntetycznych tkanin. 

Wzornictwo sufitów na balkonie (przykłady zdjęcia)

IMG-20150313-WA0003 Tepl img-20160722-wa0034 IMG-20150220-WA0001 WP20140114009 altAoyVlVFv6oDmGg1tuv4FoKsGrGsRd32uQpRpWtrdWM WP20140428001 WP20150220014 altAkMekztRUfBoizL4sQ-WhMqpt8cvuKaIHrf9neZPKd6 WP20160125006

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 4 =

map