Co żyrandole nadaje się do pułapów: 7 Opcje uderzające

Co żyrandole nadaje się do pułapów: 7 Opcje uderzające

12 October 2017Żyrandol odgrywa dużą rolę w tworzeniu orientację stylu mieszkanieŻyrandol odgrywa dużą rolę w tworzeniu orientacji styl żyrandole pomescheniyaKakie odpowiednie dla stropów? Zawieszany na płótnie może być zainstalowany praktycznie każdy żyrandol. Najważniejsze - prawo do zamocowania urządzenia oświetleniowego i znalezienie odpowiedniego kredytu hipotecznego. Świecznik może być wytłoczona lub wydrążony. Urządzenie oświetleniowe może być włożona zagłębiony halogen lub żarówkę LED. Aby dokończyć łazienkę lepiej jest użyć pierwszą opcję. W innych przypadkach, jest bardziej celowe użycie lampy LED.


Co nadaje się do sufitów podwieszanych żyrandole

Jeśli masz dużego przedpokoju lub salonu, to zaleca się stosowanie płaskich żyrandole. Jeśli prawidłowo ustawione, taka oprawa może utonąć w rozciągniętym płótnie. Odległość pomiędzy płaską podstawą i świecznik sufitu zaledwie 20-22 cm.

Świecznik powinny być wybrane na podstawie struktury tkanin na rozciąganie sufituŚwiecznik powinny być wybrane na podstawie struktury tkanin na rozciąganie sufitu

Żyrandole mogą być w stylu:

 1. Klasyczny. żyrandole osadzone są zaprojektowane w klasycznym stylu, eleganckie i symetryczne. doskonale pasują one w sali zostały zaprojektowane w stylu empire lub Prowansji.
 2. Kraj. Oprawy oświetleniowe w taki świecznik może być wycięty lub drewna. Oprawy oświetleniowe są zaprojektowane w stylu country doskonale z błyszczących rozciągnięte płótna.
 3. Hi-tech. Lampy te różne nietypowe konfiguracje. Oprawy oświetleniowe, zaprojektowany w stylu hi-tech potrzeb, jeśli chcesz, aby skupić uwagę na suficie.

Przy wyborze żyrandol powinien zawsze uwzględniać strukturę tkaniny. Jeśli sufit jest błyszcząca, to najlepiej zainstalować żyrandol nietypowe konfiguracje ze światłami LED. Najlepiej jest używać urządzeń sufitowe wpuszczane są zaprojektowane w stylu rustykalnym.

Wybrać żyrandol podwieszane sufity w sypialni

Dlaczego sypialnia jest najlepiej zainstalować żyrandol? Projektanci twierdzą, że konwencjonalne lampy będzie wyglądać krzykliwe i nie pomagają odtworzyć atmosferę komfortu w domu. Pomieszczenie zaleca się instalowanie świecznik w postaci płyt, które są sterowane przez pilota zdalnego sterowania.


Przy wyborze żyrandol w sypialni, należy rozważyć kształt i praktyczność funkcjonalnąPrzy wyborze żyrandol w sypialni, należy rozważyć kształt i praktyczność funkcjonalną

Jeśli wolisz, żyrandol, wykonany w postaci płyty, należy pamiętać, że nie powinna być metalowa podstawa. W innym przypadku urządzenie może być ogrzewany i pożar naprężania wstęgi.

Przy wyborze żyrandol w sypialni, należy rozważyć szereg niuansów:

 • Wybrać lampy, które są w dużej odległości od tkaniny napięcia. W przeciwnym razie trzeba będzie zainstalować specjalne kredytów hipotecznych i konwerterów zasilania.
 • Uwaga fakturę sufitów napinanych. Jeśli zainstalowany na płótnie zdjęć z dowolnym wzorem, a następnie zatrzymać swój wybór na produkty o niskim poborze mocy.
 • Jeśli sypialnia ma błyszczącą sufitu, trzeba wybrać żyrandol, który jest niewidoczny okablowanie wewnętrzne.

Żyrandol nowoczesny sufit napinany: Jak wybrać

żyrandol wybór zaczyna się od wyboru odpowiedniego mechanizmu mocującego. Zintegrowane Urządzenie może być zamontowane na specjalnych hak lub okładzinowej płyty, która jest przymocowana za pomocą śrub. Do montażu na suficie należy stosować tylko do tych żyrandoli, które są zamocowane na haku. Oprawy oświetleniowe, które są dołączone do pręta, należy niepraktyczne.Jeśli chcesz przymocować do sufitu, należy pamiętać, że żyrandol powinien mieć długie zawieszenie. Ten szczegół pomoże uniknąć przegrzania naciągu wstęgi. Ponadto na każdej z reflektorem jest pożądane w montażu.

Żyrandol nowoczesne rozpinany sufit musi być idealnie pasuje do konstrukcji pokojowej, za praktyczne i funkcjonalneŻyrandol nowoczesne rozpinany sufit musi być idealnie pasuje do konstrukcji pokojowej, za praktyczne i funkcjonalne

Przy wyborze żyrandol też trzeba wziąć pod uwagę rodzaje żarówek. Każdy z nich ma wiele zalet i cech. Warto zauważyć, że w żyrandolu można przykręcić absolutnie każdą żarówkę.

Istnieją 3 główne typy żarówek:

 1. żarówki. Służą one nie tylko jako punktowe, ale także jako podświetlenie. Jeśli masz kwadrat lub żyrandol w kształcie płyty, który jest dołączony do pierścienia, a następnie zatrzymać swój wybór na żarówkami. Należy jednak pamiętać, że takie produkty mają niską skuteczność.
 2. Lampy halogenowe. Sprawność oświetlenia jest kilkakrotnie wyższa. Należy zauważyć, że lampy halogenowe mają ograniczenie mocy 35-36 watów.
 3. Żarówki LED. W tych produktach najwyższej efektywności. Żarówki LED zużywają najbardziej celowe, ponieważ są długie. Ponadto produkty te rzadko zawodzą.

Lampy LED do sufitów: Korzyści i cechy

Światła LED są szeroko stosowane ze względu na wysoką wydajność. Produkty te są prawdopodobnie najlepsze świetlówek energooszczędnych wymiana. Najczęściej kontrolować żyrandol LED używa specjalnego pilota zdalnego sterowania.

Główne zalety lamp LED: bezpieczeństwo, wydajność i długą żywotnośćGłówne zalety lamp LED: bezpieczeństwo, wydajność i długą żywotność

Zalety lamp LED:

 • Długa żywotność. Źródła światła LED są 2-3 razy większa niż lampy halogenowe.
 • Gospodarka. lampy LED zużywają 60% mniej energii niż w przypadku lampy halogenowej.
 • Różnorodność widmie barw. Do wykończenia sufitu, można nawet zakupić kolorowe światła. Korzystać z takich źródeł światła jako właściwe, jeśli pokój utrzymany jest w stylu fusion.
 • Bezpieczeństwo. Lampy LED wytwarzają światło, które jest całkowicie bezpieczny dla ludzkiego oka. Ponadto podczas korzystania z tego produktu nie ma migotania.

Jeśli zainstalowano sufity podwieszane z płyt PCV, zaleca się używać lampy LED ze światłami zewnętrznymi, ponieważ nie będą one prowadzić do ogrzewanej tkaniny. W innych przypadkach, można użyć lampy ze światłami wewnętrznymi.

Dlaczego hipotecznych pod żyrandol pod sufitem podwieszanym

Hipoteka - specjalna platforma, na którym zainstalować żyrandol. Niezależnie od tego, jaki rodzaj oświetlenia stosowany, hipoteki powinna być ustawiona nawet na etapie montażu sufitów wstęg. Pamiętaj, że jeśli luz żyrandol po zainstalowaniu hipoteki, konieczne jest całkowicie zdemontować i zmienić platformę.


Do produkcji kredytów hipotecznych zaleca się stosowanie grubej sklejki. Tak wysoka lepkość włóknistego materiału, przy czym BS ze sklejki będzie najbardziej wytrzymałe. Do zdobienia hipotecznych mogą być wykonane z korka poliuretanowej.

Hipoteka - wymagane specjalną platformę, która jest używana do montażu pod sufitem podwieszanym żyrandoleHipoteka - wymagane specjalną platformę, która jest używana do montażu pod sufitem podwieszanym żyrandole

Jak zainstalować hipotekę pod żyrandolem:

 1. Oznaczyć miejsce pod żyrandolem.
 2. Wyciąć prostokąt sklejki. To musi dopasować żyrandol wielkości platformy.
 3. Wywiercić w uzyskanym otworze prostokąta i wątku przez przewody elektryczne.
 4. Radzić sobie ze wszystkimi aspektami sklejki używając papieru ściernego. W przeciwnym razie, hipoteka może być utworzona wokół zadziorów i uszkodzić obraz wisiał.

Zainstalować oprawy oświetleniowe i żyrandole do nowych sufitów podwieszanych

Instalacja reflektory lub lampy na suficie podwieszanym zaczyna się od działań przygotowawczych. Aby rozpocząć, należy wykonać otwory w tkaninie i dokonać wszystkich niezbędnych komunikacji. Następnie trzeba zaznaczyć miejsce przyłączenia opraw oświetleniowych.

Kiedy samoinstalującego oprawy oświetleniowe i żyrandole do sufitów napinanych, trzeba być bardzo uważny i ostrożny, aby nie uszkodzić struktury napinających tkaninęKiedy samoinstalującego oprawy oświetleniowe i żyrandole do sufitów napinanych, trzeba być bardzo uważny i ostrożny, aby nie uszkodzić struktury napinających tkaninę


Lampy są instalowane w następującej kolejności:

 • Przesuń kable zgodnie z potrzebami.
 • Bezpieczne specjalne stojaki, które reflektory zostaną ustalone później.
 • Zamontować wsporniki.
 • Podłączyć przewody do zacisków.
 • Popchnąć sprężyną.
 • Regulacja poziomu lampy.

Przy montażu oprawy musi być dostarczana do każdego przewodu osprzętu do kolektora. Nie zapomnij nosić rękawice podczas pracy z lampami halogenowymi.

Jak zainstalować żyrandol na suficie:

 1. Wyciąć otwór w napowietrznej płótnie.
 2. Zamocować haczyk.
 3. Powiesić żyrandol na suficie.
 4. Podnieś ozdobny korek.
 5. Fix kaptur.

Jak usunąć żyrandol z sufitu typu stretch z rękami

Usuń żyrandol z sufitu typu stretch jest prosta. Najpierw trzeba zdemontować dekoracyjną część konstrukcji. Aby to zrobić, należy użyć szpachelki, wiertarkę i zestaw śrubokręt. Po usunięciu elementów dekoracyjnych, należy wyłączyć prąd. W przeciwnym razie wysokie ryzyko porażenia prądem. Eksperci zalecają całkowicie odłączyć sieć w domu.

Nie ma potrzeby wezwać specjalistę do usunięcia żyrandol z sufitu napięcia, można łatwo zrobić to samNie ma potrzeby wezwać specjalistę do usunięcia żyrandol z sufitu napięcia, można łatwo zrobić to sam

lustra demontaż przeprowadza się w kilku etapach:

 • Wyjąć lampy sufitowe i żarówek.
 • Poluzować kołpak.
 • Usuń haczyk.
 • Wyłącz i rozprzestrzenił się po stronie drutu.
 • Zaizolować 3 przewody na suficie.

Jeśli masz żyrandol w kształcie płyty, trzeba najpierw odkręcić śruby. Aby to zrobić, należy użyć śrubokręta Phillips. Przed przewodów rozcieńczonych sprawdzić napięcie ze wskaźnikiem śrubokręt.

Montaż świecznik sufit naprężenie (film)

Zainstalować i zdemontować żyrandol na suficie podwieszanym jest bardzo prosta, z zastrzeżeniem podstawowych zasad i przepisów bezpieczeństwa. Jeśli użytkownik zdecyduje się użyć żyrandol do dekoracji pomieszczenia, w którym zainstalowano podwieszany sufit, dbać o wyborze optymalnych żarówek. Zaleca się używać energooszczędnych lub żarówek LED. Również należy ustanowić silną sklejki hipotecznych i przeciąć na obrazach otworów pod światłami.

Żyrandol do sufitów (foto)

29201406241707916108- 01df029a07355031c84872a4632fe8a8d987ca- 5- 11- 13 56f6ac7781196- 069a2a61a6965f78fb80a9357576cc36- 78f266c5b6c2e09773aafa68dbd6c8ab- 0866- 2871-1280-

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2

map