Co sufitów lepszego połysku lub matową powierzchnię o strukturze zawieszonego

Co sufitów lepszego połysku lub matową powierzchnię o strukturze zawieszonego

12 October 2017Przy wyborze sufit napinany jest konieczne, aby opierać się na charakterystyce lokaliPrzy wyborze sufit napinany jest konieczne, aby opierać się na charakterystyce lokalem napinane sufity są mocno w naszym życiu. Być może każda osoba, która dokonała napraw w swoich domach, myśli o instalacji sufit napinany. Aż myśleć, jaki rodzaj sufitu rozciągnięcia powinien wybrać matowy lub błyszczący, jakie są ich podstawowe różnice, jakie właściwości posiadają. Spróbujmy zrozumieć, jakie są korzyści z jednego rodzaju nad innymi sufitami.


Rodzaje sufitów podwieszanych

Zanim przejdę do kwestii wyboru między błyszczących i matowych powłok sufitowych teksturowane, powinni zrozumieć różnorodność typów sufitów podwieszanych. W rzeczywistości, liczba faktur do sufitów, dość imponujące. Dlatego możliwe jest, że nie trzeba wybierać między matowego i błyszczącego sufitu.

Materiały do ​​sufitów są dwóch rodzajów: tkaniny lub tkaniny PVC. Pierwszym z nich jest tradycyjnie matowe. Wybór materiału na suficie mogą być dokonywane tylko od koloru i wzoru. Ale tkaniny PVC mają szeroki zakres możliwych tekstur.

Błyszczący sufit podwaja ilość światła, jaka jest odbijana od żyrandoli lub innych urządzeniachBłyszczący sufit podwaja ilość światła, jaka jest odbijana od żyrandoli lub innych urządzeniach

Wśród najbardziej popularnych teksturami PVC wydaniu filmu:


 • Połysk. Jest to najlepszy sposób, aby optycznie powiększyć pomieszczenie. Ciemne odblaskowy połysk ma właściwości porównywalne z powłoką lustra. 
 • Satine. Materiał ten ma również właściwości refleksyjne, ale zamiast rozprasza światło odbijające go. Jego elegancka konstrukcja wygląda porządny i stylowe w prawie każdym wnętrzu.
 • Matt tekstury. Imitacja idealnie gładka wybielić lub farby - to marzenie wielu zwolenników tradycyjnego wnętrza. Sufit matowe PCV - to niedrogi, piękny i niezawodny
 • Metaliczny. Ta opcja nie jest idealny ekstrawagancki wszystkie style. Ale w połączeniu z kierunkami i minimalizm w stylu high-tech metalowego sufitu będzie wyglądać luksusowe.
 • Zamszu lub aksamitu. To płótno jest pokryta drobnymi włosia. Tworzy atmosferę komfortu i ciepło rozprasza światło łagodnie.
 • Przezroczysta folia do dekoracji. Przezroczysta folia jest stosowana jako druga warstwa, obejmujące urządzeń oświetleniowych lub wzorów na pierwszym poziomie. To świetny sposób, aby oryginalną konstrukcję sufitu.

Spośród wszystkich możliwych tekstur tkanin PVC połysk jest najpopularniejszym tekstury.

Tkaniny matowe lub błyszczące sufity: różnice i zalety

Klasyczne tkaniny matowe sufit przyciąga wielu, ale jest nieporównywalny połysk PVC dekoracyjny i funkcjonalny element wnętrza. Co więc powinien być wybrany i w jakich przypadkach korzystne może spaść na jedną lub innego rodzaju pokrycia sufitu?

Sufity napinane są podobne pod względem ich zdolności do ukrycia nieprawidłowości sufitu, jak również systemu svetoorganizatsii. Trwałość sufitów podwieszanych jest również wspólne dla poszczególnych faktur. Ale niektóre właściwości wyróżniają się tkaniny matowej jasnym połysku PCV.

Bądź ostrożny, jak błędnie wybrane światła może stopić folięBądź ostrożny, jak błędnie wybrane światła może stopić folięsufitów kontrastu tkaniny i PVC jest w następujący sposób:

 1. Sufity tkanki nie tolerować wilgoć i absorbują opary i zapachy. Dlatego dla tkanki kuchnia i łazienka jest niepożądany w użyciu. Film jest łatwo wytrzymać wilgoć i smaki kuchni, więc nadaje się do montażu w niemal każdym pomieszczeniu.
 2. PVC nie wytrzymuje zbyt wysokich i zbyt niskich temperatur. Pokoje, które mają ze sobą ryzyko zamrożenia zainstalować PVC nie będzie działać także z opraw oświetleniowych trzeba być ostrożnym. Tkanina w tym względzie całkowicie bezpretensjonalny.
 3. Obrazy te różnią opieki. Błyszczące tkaniny do wycierania wymaga specjalnych środków w celu uniknięcia rozwodu, same sufity tkaniny powinny być prane bardzo ostrożnie, pożądane jest, aby przynieść w tym celu specjalistów. Jeśli sufit był na miejscu, należy zadzwonić sprzątanie. Samooczyszczające może zniszczyć sufitu.
 4. I wyglądu przedmiotu. Matt sufit charakteryzuje się tradycyjną, choć gama kolorów pozwala na eksperymentowanie w tej dziedzinie, ale te eksperymenty nie można porównać z efektem, który wytwarza chwytliwy akcentuacyjny połysk, który sprawia, że ​​sufit głęboki, jasny i atrakcyjny.

Wybierz sufit, zwracając uwagę na przyszłość pojemnika o konstrukcji zawieszenia, jak również do gustu i upodobań swojej rodziny.

Co lepsze sufit, błyszczący lub matowy: Opinie konsumentów

Opinie klientów zastrzec, że sensu spierać o smaku, więc oba rodzaje sufitów śmiało konkurować na rynku. Ważne jest, aby określić, co jest dla Ciebie sufit, tak aby później nie być rozczarowany w wyborze.

Matt sufit przynosi duże różnice temperatury w pomieszczeniuMatt sufit przynosi duże różnice temperatury w pomieszczeniu

Rzeczywistych opinii nabywców sufitów podwieszanych:

 • „Naprawdę podoba nasz mat sufitu. Ja po prostu przetrzeć wilgotną szmatką, i wygląda jak nowy ponownie. Z błyszczącą powierzchnią Więcej zamieszania, więc cieszę się, że zdecydowaliśmy się zrobić tylko szczotkowane sufitu. „Natalia.
 • „Zrobiliśmy sufity w całym mieszkaniu. Kolor Połysk tworzy świąteczną atmosferę i wesoły! Wszystko przestraszony nas spoiny, na razie, że zapomnieliśmy o tym, ponieważ jest całkowicie niewidoczny. „Rodzina Sokolov.
 • „Kiedyś mieliśmy powódź! Na górnym piętrze przyszedł wodę i nie wiem, co byśmy zrobili bez sufitu napięcia! PVC może pomieścić naprawdę dużo wody. Wizards szybko przyjechał i wyeliminować ten problem. Teraz wszystko jest nowe. „Nikolai

Zasadniczo wybór błyszczącym lub matowym sufitu zależy od gustu. Jeśli drażni cię jasna, nie jest to zalecane, aby wybrać połysk.

Alternatywne rozwiązanie: satyna sufit

Jeżeli nie udało się zdecydować, która odpowiada Ci sufitu, matowe lub błyszczące, proponuje się rozważyć możliwość sufitu satyny. Satin sufit pozwala połączyć zwycięskie podstawowe właściwości matowych i błyszczących powierzchni.

Głównym czynnikiem, który odróżnia satynowe strop między innymi - obecność lekkim odcieniem perłowymGłównym czynnikiem, który odróżnia satynowe strop między innymi - obecność lekkim odcieniem perłowym

Jakie są charakterystyczne cechy mają sufity satynowe:


 1. miękki odbiciem światła;
 2. Zmiana wyglądu, w zależności od koloru i intensywności światła;
 3. efekt jest prawie szczotkowane sufitu w białym rozmycia oświetlenia;
 4. łatwa w pielęgnacji.

powierzchnia szlifowana wybranych fanów wyrafinowaną prostotę i dyskretny elementy ozdobne.

Matt i sufity połysku (wideo)

Sufity podwieszane - piękna, wygodna i bezpieczna konstrukcja sufitu, który pozwoli zrealizować swoje fantazje. Gloss - jest symbolem życia jasne, świąteczny, zabawa i egzotyczne. Satynowe i matowe powłoki stworzyć przytulną atmosferę, palenisko, ciszy i spokoju. Bądź pewien swoich preferencji i wybór będzie oczywisty!

Błyszczące i matowe sufit we wnętrzu (zdjęcie)

42 0046-1144x858 4 53 90b5414dc79709603a6f49e976e9d874 201 646big 94cef7b88ecaa23f934abd5bf0136854 621861 1210482bf0bda8a8

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 88 = 93

map