Co powinno być lustro w przedpokoju: 8 nowoczesne pomysły

Co powinno być lustro w przedpokoju: 8 nowoczesne pomysły

12 October 2017Poprawnie odebrać lustro może poprawić jakość estetyczną korytarzu i uczynić go bardziej funkcjonalnymPoprawnie odebrać lustro może poprawić jakość estetyczną korytarzu i uczynić go bardziej funkcjonalnym Korytarz trudno sobie wyobrazić bez lustra. Bez niej człowiek nie byłby możliwy, aby ocenić ich wygląd przed opuszczeniem domu. I to jest obarczona kłopotów, ponieważ czasami inline w lustrze widzimy błędy w makijażu i nie znalazłem plamy na ubraniach.


Wybierz lustro w przedpokoju: Design

Na podstawie wielkości korytarza, można podnieść lustro, które będzie cię zadowolić. Zazwyczaj w małym przedpokoju znajduje się miejsce dla luster pełnometrażowych, ponieważ konieczne jest aby pozostawić miejsce na komodzie lub półki na buty. W dużej sali zorganizować przyzwoite miejsce na lustro jest łatwiejsze: istnieje wiele opcji dla udanego wyboru powierzchni odbijającej.

W hali, wykonane w klasycznym stylu, idealna na objętość rama lustra złoty lub brązowyW hali, wykonane w klasycznym stylu, idealna na objętość rama lustra złoty lub brązowy

W zależności od obszaru korytarza znajdują się następujące opcje umieszczenia luster:

 • W małym korytarzu może być umieszczony nie jest bardzo duże lustro, ale zastosować mały trick: można przechylić lustro, aby można je odzwierciedlić w pełni wzrostu i byli w stanie w pełni docenić swój wygląd przed wyjściem.
 • Hala jest średniej wielkości, masz więcej możliwości jeśli chodzi o umieszczenie lustra. Dość popularny sposób układ lustro jest szafa z lustrem drzwi korytarz. Jest ekonomiczny, wygodny i łatwy w użyciu, ponieważ drzwi szafy znajduje się na podłogi do sufitu.
 • W stosunkowo przestronne korytarze można pozwolić, aby poruszać wyobraźnię i zainstalować panele lustrzane lub innych kompozycji z luster. Ten dodatek będzie podać swoje wnętrze luksus i wykwintne piękno.

Wybierz lustro, koncentrując się na wielkości przedpokoju.

Lustra do przedpokoju: gdzie kupić porządny modelu

Należy zwrócić uwagę na ważny moment: jakość lustrze będzie zależeć od ich wyglądu i trwałości. Wybierz godnej producentów do lustra miał doskonałą powierzchnię i gwarancje. IKEA, Leroy Merlin i inne popularne centra handlowe, sprzedaży artykułów gospodarstwa domowego, są całkiem znośne opcja, która łączy w sobie dobrą jakość i niską cenę.


Przy zakupie lustra powinna zapytać sprzedawcę o certyfikat jakościPrzy zakupie lustra powinna zapytać sprzedawcę o certyfikat jakości

Istnieje pewna ranking dla luster, na podstawie ich wartości:

 1. Korzystny cenowo, tanie lustra od nieznanych producentów może zawieść Cię niepożądanych skutków, jak również obecność małych wad. Ta opcja będzie dla ciebie, jeśli masz zamiar dokonać zakupu w celu stworzenia czysto dekoracyjnych kompozycji z wykorzystaniem luster lub zakup obudowy lusterka do usunięcia.
 2. Lustra na średnich cenach są godne wyboru, czy potrzebne jest proste, ale niezawodne lustro, gładkie i czyste, bez wad. Sprzedaż takich lusterek odbywa się w dużych centrach handlowych i sklepach detalicznych. Nazwa tych luster i toaletki często związane z oryginalnymi nazwami: Josephine kobiet, Christina, i tak dalej.
 3. Drogie lusterka projektant modelu produkowane są pod ścisłą kontrolą jakości. Można znaleźć wśród drogich modeli prawdziwych dzieł sztuki przez znanych projektantów wnętrz.

Nie w składnikach lusterka, ponieważ model niskich kosztach może mieć nieprzewidziane wady w postaci efektu ekspansji lub innego odkształcenia obrazu, a także małe wióry, zadrapań i plam.

Modny i prąd lustro z lustrem w korytarzu

Toaletka - lustro, które jest uzupełniane przez dogodnym postumentem lub konsoli, który jest łatwy do przechowywania inny szczegół. toaletka - to dość powszechny rzeczą na korytarzu, który jest nadal uważany za moda sprzeczne poglądy krytyków, którzy twierdzą, że lustro - to zbyt nieporęczne konstrukcja korytarzu. Pamiętaj: wygoda i komfort nigdy nie wychodzi z mody.Lustro i inne meble w korytarzu powinno być wykonane w tym samym styluLustro i inne meble w korytarzu powinno być wykonane w tym samym stylu

Jak mogę używać lustra w korytarzu:

 • Cheval-konsola może być wykorzystywane do różnych małych rzeczy, takich jak klucze i akcesoriów. Małe pudełka konsoli nie są bardzo przestronne, ale bardzo elegancki.
 • Toaletka z dużym cokole może być pojemnik na buty. Wysokość pudełka będzie określenie poziomu tabel przestronności. Skrzynki mini rozmiar nadaje się do niskich butów dla małych rzeczy i wielkich pól może zmieścić zimowe buty.
 • można zrobić toaletkę tradycyjnego opatrunku. Pamiętaj, toaletka potrzebują dobrego oświetlenia. Oprawy powinny być umieszczone symetrycznie, aby usunąć cień od twarzy. Dobrze nadaje tokarskie lampy na wspornikach.

Toaletka - to wygodne i stylowe wnętrze korytarza, który może mieć różne funkcje.

Oryginalne lustro w wewnętrznym korytarzu

Piękne lustro będzie wspaniałym dodatkiem do wnętrza. Z luster jest łatwe i przyjemne do pracy, ponieważ powierzchnia odbijająca jest piękny sam w sobie i nie wymaga wiele wysiłku, aby przekształcić go w arcydzieło.

Jeżeli szafa hala posiada wbudowane lustro, a następnie kupić nie jest konieczne oddzielneJeżeli szafa hala posiada wbudowane lustro, a następnie kupić nie jest konieczne oddzielne

Jakie oryginalne lustra są wykorzystywane we wnętrzu:

 1. współczesny lustro z podświetleniem LED;
 2. Szafa narożna z lustrem z dwóch części;
 3. Kute lustro;
 4. Owalne, okrągłe lusterka;
 5. Płytki lustrzane;
 6. lustro podłoga na kółkach;
 7. dekoracyjne lustro na stojaku;
 8. Stylowe krata.

Oryginalne lustro rozcieńczyć swoje wnętrze.

Jak szukać w korytarzu lustro bagietki

Baguette jest w stanie ozdobić żadnych luster. Coś w ramie odbiera znaczną status. Dlatego wielkie dzieła artystów i udanych zdjęć możemy zawrzeć w pięknej ramie; więc dlaczego nie zawrzeć w oryginalnym bagietki własne odbicie?

Lustro w bagietką jest doskonały w sali stylu klasycznymLustro w bagietką jest doskonały w sali stylu klasycznym


Co bagietki są najbardziej popularne wśród konsumentów:

 • Tradycyjny lekka rama MDF wenge cień;
 • wąskie ramy metalowej;
 • biała ramka, dając przyjemny, lekki, kolorowy cień na każdego, kto patrzy na swoje odbicie;
 • ozdobnego rama wykonana z łatwo dostępnych materiałów;
 • sztuka kucia.

Teoretycznie odciski mogą być wykonane z jakichkolwiek łatwo dostępnych materiałów.

Produkujemy dekoracja lustra w korytarzu z rękami

Jeśli chcesz, aby w lustrze korytarzu wisiał sporządzony przez siebie, to twój pomysł będzie łatwo znaleźć wcielenie! Stylowe możliwości projektowania odzwierciedla powszechnie dostępne w Internecie w różnych klasach mistrzowskich.

Doskonałym rozwiązaniem jest rozmieszczenie małych lamp pobliżu lustraDoskonałym rozwiązaniem jest rozmieszczenie małych lamp pobliżu lustra

Z dumą powiesić lustro, ozdobione własnymi rękami, należy zastosować następujące materiały pod ręką:


 1. drzewo;
 2. przyciski;
 3. piękne muszle;
 4. małe ozdobne kwiaty i gałązki;
 5. tkanina;
 6. wątku;
 7. podświetlenie;
 8. nawzajem.

W rzeczywistości, można nawet ozdobić lustro z małymi łyżeczkami. Najważniejsze, aby utrzymać styl produktu i stworzyć swoje dzieło ze smakiem. Udekorować lustro z twoich rękach jest łatwe.

Dekoracyjne potencjalne zwykłe przedmioty codziennego użytku ujawnione w rękach mistrza.

Tradycyjny lustro w drewnianej ramie korytarzu

Drewniana rama - klasyczny dla luster. Drewno sprawia, że ​​odbicie miękkie i przytulne. Drzewo można przypomnienia dawnych dni, ale może zamiast tego być bardzo nowoczesny i stylowy. Trochę wizyta w sklepie, który sprzedaje meble i akcesoria, można to udowodnić.

Lustro w drewnianej ramie, zdobione zabytkowe, pięknie wyglądać we wnętrzu, wykonane w stylu krajuLustro w drewnianej ramie, zdobione zabytkowe, pięknie wyglądać we wnętrzu, wykonane w stylu kraju

Jakie rodzaje lustra w drewnianych ramkach są:

 • W nowoczesnym stylu. To lustro ma wąski stylowy ramki z niewielką nevychurnym wystroju.
 • W starym stylu. Tasuje drzewo tworzy efekt wieku. Patyna i papier ścierny przyczyni się do wzmocnienia tego uczucia.
 • W stylu art-deco. Nietypowe kształty i śmiałe linie, ucieleśnione przez drzewo - połączenie innowacji i tradycji.

Jakie lustro wybrać prywatną sprawą każdego człowieka. Ale pamiętaj tradycja wchodzi w lustro w drewnianej kosztów bagietką dla każdego!

Jak zorganizować duże lustro w korytarzu

Jeśli chcesz mieć w swoim domu, to było na feng shui, podczas instalowania lustro będzie musiał obserwować szereg warunków, które pomogą Ci cieszyć się energię harmonii w domu.

Jakie są zasady dotyczące feng shui dyktuje korytarz luster:

 1. Nie powinno się powiesić lustro naprzeciwko drzwi wejściowych. W przeciwnym razie cała pozytywna energia, która powinna pozostać w domu i nakarmić właściciele będą wychodzić z domu.
 2. Duże lustro w przedpokoju powinny odzwierciedlać coś pięknego, takich jak zdjęcia.
 3. Długi wąski korytarz lepiej jest stać lub powiesić lustro. To pomoże zharmonizować energię tego niebezpiecznego obszaru.

Duże lustro powinny być umieszczone w pobliżu ściany największej saliDuże lustro powinny być umieszczone w pobliżu ściany największej sali

Duże lusterka będzie wyglądać świetnie po umieszczeniu ich zgodnie z tymi zasadami. Uwaga model wiszący, który zajmie minimum przestrzeni, model z opcjonalnej szuflady. Jeśli zdecydujesz się kupić zwykłe lustro, dla wygody, można odebrać mu komfortowe i stylowe regał.

Jeśli zakupiono zdemontowaną modelu z dużym lustrem i szufladami, nie panikuj: skrzynka musi być dołączony opis, który jest schemat montażu.

Jak wybrać lustro w przedpokoju (wideo)

Twój lustro będzie można uzupełnić stylowe kinkiety i lampy sufitowe. Należy pamiętać, że oświetlenie nad lustrem wystarczyło. Konstrukcja lustro Rozważmy podstawę ich preferencji finansowych, estetycznych i przestrzennych. Ozdobić przejście z pomocą luster i cieszyć się jego zaktualizowaną korytarz wewnętrzny!

Przykłady luster w hali (projekt fotograficzny)

01--011p 1 820 0420003infinitymirrors1 12-24 14-51 36-45 166 394c85bb7e260e4bc6d2c3a6e60bae9c 1920x1080resizeinterior52452521421910054

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

73 − = 66

map