Co należy wiedzieć: rozmiar 1,5 łóżek

Co należy wiedzieć: rozmiar 1,5 łóżek

12 October 2017Przy wyborze łóżka należy uznać, jak to jest wielkość i jakość materiałów, z których jest wykonanePrzy wyborze łóżka należy uznać, jak to jest wielkość i jakość materiałów, z których wykonane są meble izgotovlenaSpalnaya z międzynarodowymi standardami. Ale, mimo wszystko, trzeba spojrzeć na informacje producenta - że nie było żadnych niespodzianek. Ponadto, wybierając łóżko, należy wziąć pod uwagę nie tylko standardową szerokość łóżka, ale również kilka innych opcji.


Szerokość dwukrotnie ciężarówka łóżko i jego inne parametry

Oprócz standardowej szerokości zwrócić uwagę na to, i jaka jest wysokość ramy, jak również przedni i tylny panel. Jeśli w ogóle, przewidzianych w projekcie.

Europejscy producenci stosować się do następujących wartości:

  • Szerokość - 140-160 cm;
  • Długość - 200-210 cm;
  • Razem z wysokością materaca - 50 cm.

Średnia szerokość łóżko ciężarówka 140-160 centymetrówŚrednia szerokość łóżko ciężarówka 140-160 centymetrów

Ale, na przykład, amerykańskie marki inne standardy. A wszystko dlatego, że istnieje inny system pomiarowy. Różni się od europejskiego systemu metrycznego w Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej są za pomocą systemu angielskiego - stopy i cale. I łóżko i pół koje są tam dla innej klasyfikacji.


Mianowicie to:

  • Małe dwukrotnie (małe podwójne) o szerokości 122 cm i długości 190 cm.
  • (Podwójne) szerokości 137,2 cm i długości 190 cm.
  • King (duże) szerokość 150 cm i długość 200 cm.

Wysokość od podłogi w tym przypadku nie jest regulowany, wszystko zależy od modelu. Ten zapis ma zastosowanie do opisu poszczególnych pomieszczeń.

Wysokość łóżka w sypialni, od którego zależy

Wzrost może przemienić nawet standardowe łóżko. Jeśli łóżko jest po prostu ze względu na wysokich nogach, bez dodatkowych funkcji, nie może się odbyć, w małym pokoju, takie wysokość jest nadmierne. Jeżeli dno łóżka jest wyposażony, na przykład, systemy pamięci masowej, wybór staje się wymagalne. Wtedy często mała sypialnia wyeliminować gabinetu, pozostawiając łóżko z szufladami lub poziomej szafie - jest dziś w wielkim poważaniu.Łóżko z hydraulicznymi amortyzatorami mogą być stosowane w pomieszczeniach dla dzieci, jak również jako nastolatek sam może regulować wysokość łóżkaŁóżko z hydraulicznymi amortyzatorami mogą być stosowane w pomieszczeniach dla dzieci, jak również jako nastolatek sam może regulować wysokość łóżka

Należy jednak pamiętać, że pojemniki te muszą również przestrzeń ułatwiają je do przodu. Bo jeśli masz do czynienia z bardzo malutkiej sypialni, od tej wersji, najprawdopodobniej, będzie trzeba dać.

Ale z podnośników łóżku - to inna sprawa. Ponieważ te łóżka są wyposażone w amortyzatory hydrauliczne, nawet nastolatkiem o podniesienie rąk do pudełka i zablokować w pozycji. Podczas odbioru dostęp do przestronnego przechowywania. To łóżko można nawet postawić pod ścianą.

Wymiary 1Sypialnie łóżka: jakie są

To jest, oczywiście, zastanowić się, czy trzeba ciężarówkę. Może i pojedyncze łóżko, aby pomieścić swoje wnioski. Na przykład, łóżko szczególnie popularne w Chinach, a wielkość jej więcej niż skromny - cała szerokość poduszki.

W krajach zachodnich, bardziej komfortowe łóżka pojedyncze (w tradycyjnym sensie) 120-150 cm. Ale jeśli te łóżka można nazwać podwójne, mamy je przez długi czas zwanego ciężarówka.

Wybierając łóżko trzeba zwrócić uwagę na jego szerokości jako pojedyncze zaledwie 40 centymetrów mniejsza niż podwójnaWybierając łóżko trzeba zwrócić uwagę na jego szerokości jako pojedyncze zaledwie 40 centymetrów mniejsza niż podwójna

Zgadza się wszystko samo się nazywają ich bliźni. A jeśli metka wskazuje, że łóżko, nie w pośpiechu, aby przejść dalej - najprawdopodobniej jest to, co trzeba, wystarczy spojrzeć na stary znajomy, ale, jak się okazuje, nie jest całkiem prawo nazwa.

Nawiasem mówiąc, wielu uważa, że ​​taka przeróbka nazwy nie więcej niż chwytem marketingowym. Sędzia dla siebie, podwójne łóżko szersza niż 40 cm pojedynczy, oczywiście, wielu nabywców powiedzieć - tak dobrze to ten jeden, to lepiej kupić podwójne. Co wymagało ze sprzedającym.

Semi-double bed: Rozmiary i rodzaje

Najwęższej szerokości samochodu ciężarowego są tylko 110 cm, a najbardziej szeroko - 160 cm, oczywiście, połowa różnicy licznik jest ponad istotne ..


Jeśli produkty mają duże wymiary, jest on uważany za podwójne.

Ciężarówka to:

  • Na tylnej stronie;
  • Z mechanizmem podnoszenia;
  • nadmuchiwany;
  • Z szufladami.

Dzisiaj, bardziej niż popularne drewniane łóżka metaloweDzisiaj, bardziej niż popularne drewniane łóżka metalowe

Rama łóżka mogą być wykonane z metalu lub drewna. Modele metalowe często wykonane z malowanego lub chromowanego metalu. Jako dekoracja często używane elementy kute.


Drewniane łóżko standardowe przedstawione w szerszym zakresie. Obecnie coraz bardziej popularne łóżko z dość prostej konstrukcji, minimalistycznym stylu.

Łóżka rysunek w przestrzeni pół

Cóż, zdarza się, że łóżka nie kupują, i stworzyć własną. A jeśli jesteś zaznajomiony z stolarki, ma sens, aby spróbować zbudować sobie łóżko.

Szczególnie teraz, że Internet może znaleźć gotowe rysunki i krok po kroku, jak również różne usługi dla obliczenia wielkości rysunku i samodzielnego przygotowania.

Na przykład można określić, kiedy wartość 120h190, a to daje gotowe rysunek na wszystkich wymienionych parametrów. Ci przeskalować go i rozpocząć pracę. To znacznie upraszcza proces.

Pojedyncze łóżka (wideo)

Wymiary kwartał łóżko zależą gdzie kupić łóżko, którzy kupują i do jakich celów, w rzeczywistości kupić łóżko. I pamiętaj, że jako taki nie ciężarówce, istnieją pojedyncze i podwójne, a ciężarówka - to trochę retro pojęcie.

Udane wybór wygodnym łóżku!

1,5 łóżka (foto)

0bc4f720e3a8e46ec96800087bd1ee25 4c46f90902841 2da8892da0061fa3ee8ef39193ae3621 2640 77 4171 1687048 572373-1414348982 0084514001457131156 600332909387189606c191a2ef1e3f

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 + = 62

map