The BlogPiękny domowy Topiary to idealny prezent dla każdej świątecznej imprezyPiękny domowy Topiary to idealny prezent na każdą meropriyatiyaTopiary wypoczynkowego róż jest wybitnym i bardzo prosta do wykonania pamiątkę, która będzie miło się osoby w każdym wieku. Do produkcji dar od władzy idzie dni, podczas gdy doświadczeni kapitanowie i może obsłużyć w ciągu kilku godzin. Pospiesz w żadnym wypadku nie jest konieczne. Najważniejsze - aby umieścić w swojej pracy maksymalnie miłości i wierzą w pomyślny wynik przedsięwzięcia. Wszystko musi się powieść.


Jak zrobić różę dla Topiary: Materiały Opcje

Dojazd do pracy, ważne jest zapewnienie dostępności wszystkich niezbędnych materiałów, które mogą być potrzebne w tym procesie. Konieczność uwzględnienia nawet najdrobniejszych szczegółów, ponieważ rozprasza poszukiwaniu ich w proces będzie bardzo problematyczne. Podstawowym zadaniem - aby określić, jakie będą wykonane z róż.

Opcja najbardziej popularny jest topiary wstążki satynoweOpcja najbardziej popularny jest topiary wstążki satynowe

I w gestii szwaczka będzie kilka rodzajów materiałów:

 • Tekturę;
 • tkanina;
 • Kolorowy papier;
 • serwetki;
 • Zielnik;
 • Dekoracyjne siatki do kwiatów.

Każdy z tych materiałów, mimo swojej prostoty, wygląda całkiem stylowo, jeśli są prawidłowo połączone z innymi elementami wystroju. Jednak w celu zapewnienia prawdziwie stylową kompozycję, wybór wszystkich materiałów potrzebnych do przeprowadzenia kompleksu. Ponadto każda szwaczka mówi, że wszystkie róże muszą składać się tylko z jednego materiału. Zmontować kilka z nich, w niektórych przypadkach, oczywiście, możliwe, ale początkujący powinni powstrzymać się od śmiałych eksperymentów.


Topiary raz pierwszy robi, to lepiej słuchać, co dzieje krok po kroku instrukcje. Wtedy prawdopodobieństwo, że produkt okaże się bez zarzutu, zwiększa się znacząco.

Najlepszy MC: róże Topiary

Topiary róż należy do kategorii najbardziej prosty, a jednocześnie, „ciekawe” upominków, które mogą być pozostawione same lub być szczęśliwy dać do znajomych. Aby zacząć, trzeba uzbroić się z radą ekspertów, którzy wprowadzają swoje pomysły na master - klas. Ważne jest, aby wybrać dla siebie najlepsze z nich, i na tej podstawie zbudować pracę.

Ważne jest, aby zrozumieć, że nie jest to najlepszy MK z wybitnych mistrzów i dostępnym i dobrze przedstawionej pracy, które mogą być powtarzane z rękami. Kopiowanie, zwłaszcza w początkowym etapie szkolenia, nie jest to wstyd. Wstydzić się odmówić, aby dowiedzieć się, oprócz swojej pracy bez skazy.

MK stworzyć topiary - wielką szansę stworzyć miły prezent własnymi rękamiMK stworzyć topiary - wielką szansę stworzyć miły prezent własnymi rękami

Prace powinny rozpocząć się od wyboru następujących materiałów: • Linki lub sznurki;
 • Klej natychmiastowe mocowanie;
 • Materiał do produkcji róż;
 • Elementy dekoracyjne;
 • Doniczka;
 • Gipsu lub mieszaniny gipsu.

Ponadto, wszystkie procesy przeprowadzić konsekwentnie lepiej cierpliwie czeka na każdą warstwę do całkowitego wyschnięcia. Praca jest zdecydowanie pomyślne zakończenie. Najważniejsze jest, aby nie spieszyć się i, jeśli to konieczne, niezwłocznie skorygować pojawiają się błędy. Każdy, nawet najlepszy master class jest obarczona niezliczonych prób i błędów, które w końcu, i dojść do skutku.

Jak zrobić rozety

Każdy topiary składa się z pewnej liczby półfabrykatów, które ostatecznie tworzą jedną całość. Róże z tektury falistej - to najłatwiejsza opcja, idealny dla początkujących.

Wystarczy wyciąć małe prostokąty jak kolor i twist tych małych kwiatów. Ponadto, są one po prostu zamocowany przy dolnej części za pomocą kleju i łączy się z główną częścią kompozycji. Nic skomplikowanego, ale ważne jest, aby zrozumieć, że z serwetki i bibuły uzyskanych figury trójwymiarowe, które przeciążać struktura nie jest konieczne.

Aby róż Topiary było piękne i oryginalne, wszystkie prace nad stworzeniem takiego podmiotu powinny być wykonane bardzo starannie i uważnieAby róż Topiary było piękne i oryginalne, wszystkie prace nad stworzeniem takiego podmiotu powinny być wykonane bardzo starannie i uważnie

Jeśli chcesz uzyskać delikatny Topiary, lepiej pozostać w składzie wstążki satynowe, które produkują bardzo piękne kwiaty. Róże najlepiej jest wykonywać w małą średnicę, natomiast Topiary wizualnie jest bardzo delikatny i łatwo.

Warunkiem koniecznym dla powstania arcydzieła są następujące kryteria:

 • Prace muszą być wykonane starannie, uważając, że w tkance lub innego materiału nie pozostają cząsteczki adhezyjne;
 • Duże kwiaty wydają się bardzo szybko „odpada”, więc ważne jest, aby dbać o fachowcom, że są one zamocowane.

Produkcja suchego papieru i syntetycznego rozochek jednakowo pod względem złożoności i produkcji. Nie należy oczekiwać, że wszystko wyjdzie dobrze za pierwszym razem. Jednak ostrożne podejście do biznesu uda.

niemile widziane

W ostatnich latach jego popularność zyskał sztuczne kwiaty, które są używane, w tym na topiary. Jednak taka kombinacja nie zawsze jest skuteczne, ponieważ wygląda tanio i tworzy przeciwne wrażenie, w przeważającej części.


Przestrzeganie podstawowych zasad tworzenia topiary, można uczynić prawdziwe arcydzieło, które jest na pewno do odwołania nie tylko do Ciebie, ale także dla innychPrzestrzeganie podstawowych zasad tworzenia topiary, można uczynić prawdziwe arcydzieło, które jest na pewno do odwołania nie tylko do Ciebie, ale także dla innych

Craft kategorycznie nie pasują:

 • Kolory kwasu kwiaty;
 • Za objętość kompozycji;
 • Nieudane kombinacje kolorów.

Klasa Master: Topiary róż (wideo)

Topiary róż - Prosty i wspólnej kompozycji, które mogą sprawić, że nawet początkujący. Po prostu trzeba dostroić się do pracy, aby przygotować odpowiednie dokumenty i cierpliwie do przeprowadzenia prac zgodnie z instrukcją.


Przykłady piękny topiary róż (foto)

0dcd2a079615a752a042c8402dlb - tsvety-Floristika-topiarij-rozy 11img7620 1jpgbig 3fa410c5f05aa3c3bf46819303wv - tsvety-Floristika-topiarij-IZ-Roz 3ede288ae15d741daa3d7c57f15s - tsvety-Floristika-topiarij-nezhnost 7jpgbig 8c425e7e8a31e293ea27809b24jx - tsvety-Floristika-topiarij-IZ-Roz 71d36c14e622219c4ee6dae9d0jv - tsvety-Floristika-topiarij-interernoe-derevo 43 73-derevo-schastya-Iz, roz

Leave a Comment

Your email address will not be published.

− 1 = 2