Cihaz ve tavan Grilyato türleri

Cihaz ve tavan Grilyato türleri

12 October 2017Ayrıca sadece güvenilir ve dayanıklı, ama Gözenekli tavan Grilyato neredeyse herhangi bir tasarım uyargüvenilir ve dayanıklı, aynı zamanda hemen hemen her tasarım sığar sadece Gözenekli tavan Grilyato şimdi dizaynEto çoğunlukla geniş odalar süslüyor. Ama bu ofiste veya bir kafede sadece yerdir anlamına gelmez, siz (Albes tavan gibi) bir bina yükleyebilirsiniz. Örneğin, basit bir koridor veya oturma odasında.


Grilyato tavan: ne

Grilyato - montaj sırasında göz çıtalı edilir uzunluğu boyunca farklı profilleri, bir sistem. Ve bu kafes tabanı dikdörtgen şekiller doldurmaktır.

Tertibat tavan yapısı:

 • başlangıç ​​alanı. Bu, düz bir yüzey sağlar ve yüksek kalitede duvarların sistemi yerleştirme.
 • Profiller (kılavuzlar). Sistemin montajı profillerinin üç tip içerir ve sadece uzunluk farklı olacaktır. Bu m2 ve 0.6 m 2,4 m, 1, profiller. Bu profiller taşıyıcı tavan çerçevesi monte edilir.
 • Montaj parçaları. Bu bystropodvese ilgili. Sabitleme 3 bölümden oluşmaktadır - Bu döngü, bir iğne ve bu konuşmacı için bir kanca bağlantısı yaylı bir deliği olan.
 • Panel-kafes. Bunlar, aslında, Grilyato denir. Panel hücrelerinin birbirine boyutları, ya da gerçek yapısı farklıdır.

tavan sisteminin yapımı Grilyatotavan sisteminin yapımı Grilyato

Tavan Grilyato modellerinin çeşitli türleri vardır.


apartmanda Grilyato tavan: faydaları

Böyle bir yapı gerçekten bir çok avantajı olduğunu ve daire imkansız mit, bir efsaneden başka bir şey onları keşfetmek için.

Faydaları tavan Grilyato:

 • mükemmel havalandırmalı ve havalandırmalı çevresel bir boşluk tavan;
 • Yanmaya olmadığından malzeme, kesinlikle yangına dayanıklı olduğu ve daire hala dışarı çıkan bir yangının ise, tavan hızla tesislerinde dumanı kaldırmak;
 • Çoğu zaman, bu gibi bir sistem, yüksek nem oranına sahip bir odada kullanılır - alüminyum, Neyse ki, paslanmaz veya çürüme yoktur;
 • Onun tür ve kalite hatta ultraviyole radyasyona uzun süre maruz kalma altında kaybetmez Grilyato;
 • kaplama katmanı, çok güvenilir ve uzun ömürlü olduğu;
 • Eğer tavan sökmeye istiyorsanız, bu zor olmayacaktır;
 • Tavan hafif;
 • Bu durumda, mükemmel iletişim tavanı gizler edilir;
 • uzaklaştırıldı özel ızgarası için bir tavan, bakımı kolaydır;
 • Bu ızgaralar için ses emici plaka monte edilmektedir;
 • Son olarak, tasarım olanakları çok büyük - renk ve formların çeşitliliği geniş bir yelpazede ile güzel tavan.

Montaj tavan aydınlatma Grilyato tarafından yapılması gereken ilk şey - benzer tarafından üretilen hazırlamak LED ışıklarMontaj tavan aydınlatma Grilyato tarafından yapılması gereken ilk şey - benzer tarafından üretilen hazırlamak LED ışıklarVe Grilyato avantajı zapotolochnoe aydınlatıcı ayarlayabilmenizdir. Ve bu da, orijinal ışık efektleri ve hatta desenleri oluşturmak için yardımcı olur. Bu durumda, zapotolochnoe lambaları ancak böyle uzun vadeli yüke inşaat kendisi hesaplanmaz, Taslak tavan düzeltmek gerekir.

türleri ve Grilyato Geniş, bu standarttır ve panjur ve piramit ve çok düzeyli yapıları.

Formlar tavan Grilyato

Çıtalı veya örgü tavan Grilyato - Bu bir ve aynı bitiş değil. kullanım yerine bağlı olarak, kullanım amacı farklı tavan seçin.

Türleri Grilyato:

 • Standardı. Bu anlamıyla her yerde kullanılan bir ucuz bir sistemdir. Pürüzsüz süspansiyon sistemi her zaman yere paralel, aynı seviyede kesinlikle monte, bir U şeklinde profilinizin olması gerekir.
 • Perdeler. Böyle bir modelin de bulunmaktadır. Çoğu neprosmatrivaemye Grilyato sistemidir. farklı yükseklik profilleri olabilir toplayın. Böyle bir sunta tavan aslında tüm iletişimi gizler, aynı zamanda onlara kolay erişim korur.
 • piramidal modeli. Toplama, örneğin tavan, Y-şeklinde bir profil olabilir. Bu bir kesik piramit gibi tavan olduğunu hücrelerini çıkıyor. Yasa perspektifini etkinleştirildiğinde - Görme, bu teknoloji odasının yüksekliği artar.
 • Çok düzeyli modeli. Aynı zamanda değişen yüksekliklerde profillerinden toplanır. Bu deneylerin tasarımı için en iyi seçenektir.

Biz renkleri hakkında konuşmak, standart raylar beyaz ama gri ve de ortaya siyah olarak kabul edilir. Ayrıca, bu hücresel tavan-krom kaplamalı ve "altın" altında yapılabilir.

Tavan Grilyato montajı: sekansı,

Montaj şeması iki ana aşamadan oluşmaktadır - eski tavan ve sistemin bu şekilde kurulumunu hazırlanmasıdır. İlk adım basittir - tavan macun gerekir ve ardından gerekirse, boya.

Tavan Yükleme Talimatları:


 • İşaretleme. Genellikle lazer veya su seviyesine göre yürütülür.
 • duvar profili montajı.
 • Kurulum bystropodvesov. Bu tavan 1.2 m bir genişliğe sahip parçalara ayrılır, fazladan kod gerektirir.
 • Ayar 2,4 m profiller. Bu kanca bağlantı elemanının üzerinde askıya alınır.
 • profilleri ayarlanması. Tüm profiller tek düzlemde gönderilmesi gerekmektedir ve bu bystropodvesami-kelebekleri yapılır.
 • Kurulum 1.2m profilleri. Profillerin iki tip özel oluklar birbirine bağlanır.
 • profiller 0.6m ayarlanması. Bu elemanlar profil çapraz olarak tespit edilir 1.2 m. Hesaplama şekildedir yükleme profili verileri kafes elde bundan sonra.
 • montaj ekler ve kartları.

Grilyato montaj sistemini başlatmadan önce, Kat yüzeyini hazırlamak enkaz ve toz temizleyin ve sonra tüm tavan yapıları kurmak için gerekli olanGrilyato montaj sistemini başlatmadan önce, Kat yüzeyini hazırlamak enkaz ve toz temizleyin ve sonra tüm tavan yapıları kurmak için gerekli olan

aydınlatma armatürleri kurulumunu Tamamlanması. lambaları, bağımsız Grilyato bölgesinin üst üste asma şekilde tavan teknik özellikleri.

Tavan Grilyato boyutu

Grilyato sistemi - bu üç boyutlu profilli metal çubuklar dayalı özgün bir sistemdir. Alüminyum kafes, bir U-şekilli profile sahiptir. Kalınlık - 5 ya da 10 mm, yükseklik - 30-50 mm.

hücrelerin kendileri boyutu değişir. Bu bir hücre 30x30 ve 100x100 ve 200x200 olabilir. Hücre plakaları 0.32 ila 0.4 mm arasında kalınlığa sahip alüminyum şerit oluşturulur.

O boyutu tavan ızgara bölümleri çıkıyor - 600x600 mm.


Üreticiler tavan Grilyato: Yerli veya yabancı

Biz buluş İtalyanlar tavan borçlu ve hatta son yüzyılın sonunda onlarla geldi, Rusya, genel olarak, 10 yıldan fazla bu yapının farkındadır.

Boyutlar Grilyato hücreleri oda boyutları ve örtüşme tasarım özellikleri göre seçilirBoyutlar Grilyato hücreleri oda boyutları ve örtüşme tasarım özellikleri göre seçilir

Prensip olarak hiçbir fark yoktur, burada ya da başka tavanlar sipariş. Ve her orta ölçekli bir şehirde, örneğin, Dmitrov ve İtalya'da aynı önemli üreticinin itibar olduğunu. Malzeme, hizmet sertifikalı olmalıdır - uygun düzeyde.

Eğer tavan ilk kez değil düzen, ticari amaçlar için, imalatçı her renkte bunu yapabilirsiniz.

RAL sınıflandırma girdiği deneme 192 en az biri. Birçok şirket aksesuarları satan ve hesaplamaları yapabilir, bu nedenle malzeme tüketimini öğrenmek kalmamasıdır.

Yağmurlama ve tavan Grilyato

Fıskiye cihazı - bu Fıskiye (sprey şişesi) bir asma tavan Grilyato dahil olmak üzere monte edilebilir. Bu yangın söndürme, birçok nedenden dolayı zorunlu sistemi.

Nispeten Grilyato tavan yağmurlama gereksinimleri basittir:

 • Sen ampul ve soket montaj pozisyonu yukarı bystrodeystvuyushey 3mm'ye sulama uygulamak gerekir;
 • 1.5 m'lik uzunluk olarak sprinkler arasındaki minimum mesafe.

Her durumda, hesaplamalar için tüm verileri farklı örgü boyutları ile tavanlarda göstergeler vardır özel tablolar, bulunabilir.

Tavan montaj teknolojisi Grilyato (video)

Raster tavan Grilyato - İlk bakışta, karmaşık bir sistemi de vardır. Ama dış cazibe, tasarım olanakları, tavan tasarımı daha da tercih edilen yapma, geniş bir odada farklı tasarım seçenekleri tavan yönlendirir.

Grilyato tavan (fotoğraf)

7 0 - GL15 9a0a270c0a719b6f749054295880afd4 16 19-v7j6656wkc-1731 0820 372potolkigrilyatofoto 64 618 1405original

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

55 + = 63

map