Ciecz tapety na suchej zabudowy: 5 korzyści z materiału wykończeniowego

Ciecz tapety na suchej zabudowy: 5 korzyści z materiału wykończeniowego

12 October 2017Płynne Tapety pomogą uczynić wnętrze pokoju barwną i oryginalnąPłynne Tapety pomogą uczynić wnętrze pokoju kolorowe i originalnymSovremennye tapeta nie zawsze jest dostępny w rolkach. Są to, na przykład, całkowicie unikalny rodzaj tapet, który jest stosowany w postaci ciekłej. Taki płyn tapeta dzisiaj zyskują popularność nie tylko wśród profesjonalnych projektantów wnętrz, ale także od zwykłych właścicieli domów, którzy szukają, aby jego mieszkania zaszczytne i nowoczesny wygląd - a wraz z tym i z inną funkcją płynnej tapety poradzić sobie doskonale.


Czy możliwe jest zastosowanie ciekłego tapety na suchej zabudowy

Ponieważ prace remontowe wewnątrz budynku jest niemal powszechnie stosowane płyty gipsowo-kartonowej, naturalne pytanie, czy ciecz tapety można zastosować do niego? Oczywiście, po odpowiedniej obróbce powierzchni wcieleniem wystrój będzie wyglądała doskonale do budowy płyt gipsowych. Na płaskiej powierzchni płyty gipsowej wystarczy po prostu zastosować.

Ciecz tapety natury - kompozycji na bazie suchej masy celulozowej, bawełna, jedwab, lub ich mieszaniny, które rozcieńcza się wodą. Każdy rodzaj cieczy tapety ma swoje zalety i mogą być stosowane w pomieszczeniach mieszkalnych, w tym tych przeznaczonych dla dzieci.

Płynne Tapety - jest to doskonały materiał na ściany, która jest łatwa w montażu i płyt gipsowo-kartonowychPłynne Tapety - jest to doskonały materiał na ściany, która jest łatwa w montażu i płyt gipsowo-kartonowych

Jedwab w płynie Tapeta posiadają estetyczny wygląd, bawełna - najbardziej trwałe i odporne na ścieranie, a celuloza są przyjazne dla środowiska.

Ciecz tapety połączyć szereg zalet i kilka wad, spośród których najbardziej znaczące - wysokie koszty materiału.


Główne zalety materiału:

 • Niski przepływ suchej mieszaniny o dużej powierzchni;
 • Długi okres trwałości w zamkniętym opakowaniu;
 • Brak szwów i nakładanie, w przeciwieństwie do zwykłej rolki tapety;
 • Ulepszony izolację akustyczną i izolację cieplną wewnątrz budynku;
 • Szeroka gama kolorów.

Płynne Tapety jako materiał wykończeniowy odpowiednim dla każdej przestrzeni życiowej. Będą ozdobić konstrukcję płyty gipsowo-kartonowej i może pomóc zrealizować każdy pomysł projektowania w projektowaniu wnętrz.

Przygotowanie ścian przed zastosowaniem cieczy tapety na suchej zabudowy

Aby rozpocząć proces wykańczania potrzebują tych dostaw: wiadro, serpyanku, podkład akrylowy, rolki, wody, wypełniacz, szpachlówki, farby lateksowe i papieru ściernego.Na tym etapie, czy płyn tapeta jest jeszcze zbyt wcześnie, aby rośliny, ponieważ proces przygotowania może trwać od kilku godzin do kilku dni, w zależności od tego, czy chcesz do pre-Putty wszystkie płyty gipsowo-kartonowej lub ograniczyć zaczynu wzdłuż szwów.

Przed zastosowaniem cieczy tapety na ścianie, należy najpierw powierzchnia płyt kartonowo-gipsowych kitPrzed zastosowaniem cieczy tapety na ścianie, należy najpierw powierzchnia płyt kartonowo-gipsowych kit

Płynne Tapety - rodzaj tapet, które mogą być przyklejone do płyt gipsowo-kartonowych bez tynkowania. Nie wymagają one starannej obróbce powierzchniowej i doprowadzenie go do perfekcji.

Rozpoczyna ścianki treningowe z antykorozyjnych łbem leczenia i części metalowych konstrukcji. W razie potrzeby, proces ten może być pominięty, ale to nie będzie zbędne. Jako antikoroziruyuschego środki mogą być stosowane jako specjalnych preparatów, farb lub oleju, podkładu, smar WD-40.

Kroki, aby przygotować ścian gipsowo-kartonowych do podawania ciekłej tapetę:

 1. Pre gruntuem zagruntować powierzchnię akrylową;
 2. Na szwach trzeba pasty serpyanku taśmę, na górze to jest lekko rozcieńczony w wodzie kit;
 3. Wypełniacz śruby Pokrywa;
 4. Dajemy kit do wyschnięcia, a następnie pokryć powierzchnię podkładu;
 5. Gdy starter jest sucha, lekko szlifowania powierzchni papieru ściernego;
 6. Końcowy etap - obejmujący powierzchnię farby, aby wyrównać odcień.

farba ton, w zależności od pożądanego efektu, można wziąć na tapetę tonowym lub kontrastującym kolorze - będzie świecić po wyschnięciu. Następnie, mieszaninę można rozpocząć prace przygotowawcze z powierzchni i struktury GCR lub płyt gipsowo-kartonowych.

Jak jest zastosowanie płynnej tapety na suchej zabudowy

Główną zasadą w pracy z ciekłym tapety: trzeba ściśle przestrzegać instrukcji hodowlanych na opakowaniu. Producenci stosują różne techniki i wykorzystywać różne materiały do ​​ich produkcji, a więc jedną Radę do przygotowania mieszanki tam, poza tym, że pojemnik jest lepiej wziąć plastikową, wysokiej głośności i wody - do najwygodniejszej kreatora temperatury.

Płynne Tapety wygodna w aplikacji, że ich błędy łatwo naprawić: wystarczy zmyć uszkodzoną powierzchnię wodą.

Ciecz tapety są zastrzeżone w postaci rozcieńczonej, w temperaturze nie wyższej niż 20 stopni Celsjusza do 5 dni. Więc może natychmiast rozpuścić dużą ilość mieszanki i powoduje to stopniowo.


Zaletą ciekłym tapety jest to, że niewłaściwe stosowanie tapetę można po prostu zmyć i spróbuj ponownieZaletą ciekłym tapety jest to, że niewłaściwe stosowanie tapetę można po prostu zmyć i spróbuj ponownie

Proces z zastosowaniem ciekłego tapetę:

 • Stosowana ciecz tapety gładkie szerokości łopatki (~ MALKA lub szpachli), lecz w przeciwieństwie do kitu nie jest w ruchu kołowego i od ściany do ściany, lub od narożnika do narożnika bez zatrzymywania lub może pozostać okrążeń widoczne nierówności.
 • Naciskać na łopatki nie jest konieczne, w przeciwnym razie mieszanka przepływ będzie więcej.
 • Gdy proces nakładania płynne tapety jest skończona, powinny być pozostawione do wyschnięcia przez 1-2 dni z zamkniętymi oknami pierwsze kilka godzin.

Po zakończeniu prac nad wystrojem płynnych tapet, można w jak najkrótszym czasie, aby zobaczyć wynik końcowy, który jest pewny, aby stać się „atrakcją” Twojego naprawy.

Ciecz tapety na suchej zabudowy: opcje do wykorzystania w projektowaniu

Nałożyć ciekły ścianę wzorów dekoracji gipsowych może być nie tylko w zwykłym formacie dekoracji ściennej. Mogą być wykorzystywane do realizacji najbardziej odważnych decyzji!


Płynne Tapety idealne do wykończenia powierzchni w różnych wzorów płyt gipsowo-kartonowychPłynne Tapety idealne do wykończenia powierzchni w różnych wzorów płyt gipsowo-kartonowych

Pomysły na zastosowaniu ciekłego tapety w stylu:

 • W związku z elastycznego tworzywa sztucznego teksturę, płyn tapetę można stosować do dekorowania każdej zakrzywionej konstrukcji płyt gipsowych: łuków poluarok, wnęki sufitowe, wnękach ścian;
 • W pełni połączony z płyty gipsowo-kartonowej sufitu podwieszanego z wnętrza ciekłego tapety może stać się dzieło konstrukcji;
 • Płynne Tapety odpowiedni kolor, można symulować teksturę kamienia, piasku, drewna i innych naturalnych materiałów w produkcji dekoracyjnych wzorów w domu.

Jest to tylko niewielka część możliwości korzystania z ciekłym tapety do dekoracji płyt kartonowo-gipsowych w domach.

Zastosowanie ciekłego tapety na płyty gipsowo-kartonowej (film)

Bądź kreatywny, realizować swoje pomysły, spróbuj wykorzystać ten wspaniały materiał dekoracyjny, który jest znany ze swojej konserwacji, łatwość zastosowania i urody. My nigdy nie poznać, w jaki sposób rzeczy jest dobre lub złe w różnych procesach. Choć niezależnie spróbować go w akcji.

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

67 − = 59

map