The BlogZielony kolor w projektowaniu salonie sprawi, że pokój wygodne i przytulneZielony kolor w projektowaniu salonie sprawi, że pokój wygodne i uyutnoyNastroenie w jednym pomieszczeniu zależy od światła i koloru, tak zielone wnętrze pokoju, którego zdjęcie jest doskonale wykazał może być przypisana do uspokojenia. Spokojnie wakacje, emocjonalne rozmowy w kręgu rodzinnym, spotkanie bliskie i drogie sercu ludzi - wszystko to może być przeprowadzone w środowisku kojących odcieniach zieleni. Należy pamiętać, że takiego wnętrza potrzebują szkolenia wysokiej jakości. W przeciwnym razie pojawi się „kwas” pokoju.


Zielony kolor w pokoju: dobre i złe

Uniwersalność tego koloru jest to, że jak prawie każdego. Retro fanów i tych, którzy wciąż uważają, że trudno wybrać schemat kolorów dla pokoju, nie wahaj się zdecydować przytrzymujących zieleni.

Poszczególne elementy zielony kolor we wnętrzu pokoju gościnnym przyczyni się do odprężenia i spokojuPoszczególne elementy zielony kolor we wnętrzu pokoju gościnnym przyczyni się do odprężenia i spokoju

Najważniejsze - należy pamiętać, że można używać kolorów w czystej postaci, a jego odcieniach. Wapno zimno oliwa lub pożaru - nawet początkujący będzie stać na wdrożenie koncepcji projektu pod warunkiem, harmonijne połączenie odcieni.

Ogólnie rzecz biorąc, taka kolorystyka jest funkcjonalne i psychologiczne korzyści:

 • To pomaga się zrelaksować po ciężkim dniu;
 • Osób narażonych w oczach w ciągu dnia zwiększonego obciążenia we wnętrzu można odpocząć;
 • Uspokajający konstrukcja tworzy dobry nastrój w gospodarstwie domowym;
 • Jeśli w ciągu dnia pomieszczenie dostaje wystarczającej ilości promieni słonecznych, jest lekki i wygodny;

Dzięki zastosowaniu przyjaznych dla środowiska i wytrzymałych materiałów w pomieszczeniu przez długi czas nie wymagają ogólne czyszczenie ścian.


Wymagania dotyczące tworzenia pokój w zielone

Postanowiwszy, że życie w odcieniach zieleni być, trzeba wziąć pod uwagę praktyczny aspekt projektu. Projektanci mówić o obecności pewnych wymagań. Dotyczą one cech stylistycznych pokoje i apartamenty w sumie, jak również funkcjonalne dzienną przeznaczenia. Mówiąc o stylistycznych cech, istnieje potrzeba polegać na własnych upodobań.

Wielki rozwiązanie jest zaprojektowanie salonu zielony kolor, który jest połączony z organicznie odcienie czerniWielki rozwiązanie jest zaprojektowanie salonu zielony kolor, który jest połączony z organicznie odcienie czerni

Ci, którzy nie mogą wyobrazić sobie życia bez świateł, należy zwrócić na tapetę, wykonana w pastelowych odcieniach zieleni. Szczególną uwagę należy zwrócić na odcieniach i tekstury tapety. W zależności od sposobu błyszczącą powłoką, będzie zależeć od stopnia nasycenia barw. Dlatego nie zaleca się przyjmowania zbyt błyszczący lub wytłoczoną wersję. W tym przypadku, jest prawdopodobne, aby zrobić miejsce niewygodne.W przyszłości, zaleca się, aby stosować się do następujących praktycznych sugestii, w jaki sposób uniknąć błędów:

 • Uniwersalny kolor tapety jest uważany szmaragd lub szparagi;
 • Każdy cień jest obowiązkowe zharmonizowane blisko niego w kolorze;
 • Maksymalna dopuszczalna liczba odcieni zieleni w tym samym pokoju - 3;

Jeśli pokój ma balkon, projekt jest lepiej użyć czegoś blisko Lima.

Zielony salon ma kilka obszarów funkcjonalnych

Mając dużo wolnego miejsca - to świetna okazja, aby zmienić wygląd krajobrazu stało się powszechne. Jeśli jest on przeznaczony do wyposażenia szafy w przedpokoju, a następnie wybierz pomaga miękki odcień zieleni. Psychologów wykazały, że w takiej przestrzeni można uciec od zgiełku, w pełni koncentruje się na pracy.

Pięknie uzupełniają wnętrze zielony pokój pomoże Ci stylowe, modułowe wzory lub inne elementy dekoracyjnePięknie uzupełniają wnętrze zielony pokój pomoże Ci stylowe, modułowe wzory lub inne elementy dekoracyjne

Uważany za najbardziej wygodne miejsca pracy, urządzone w stylu szmaragdu. Jeśli pomieszczenie otrzymuje niewielką ilość światła słonecznego w ciągu dnia, należy preferować do malachitowej cieniu.

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje niewielka liczba przestróg, którego konto jest obowiązkowe:

 1. Zalecamy stosowanie purpurowe elementy projektu dla wizualnego różnicowania 2 lub więcej obszarów funkcjonalnych.
 2. Jeśli obok recepcji znajduje się miejsce na ścianie, tam można umieścić obraz na tematy historyczne.

Nie trzeba zbyt dużo bałaganu ściany. Na przykład, reprodukcja domu-muzeum „Manor Trigorskoye” w bieli i odcieniach zieleni byłoby dobrze zrobić z utworzeniem centrum wizualnej w splendid isolation.

Życie w odcieniach zieleni: zasady doboru mebli

To może wydawać się absurdalne, aby uzupełniać zielony wnętrza meble o podobnym kolorze. Projektanci nie zaleca się, aby przejść do konkluzji. Musimy skoncentrować się na harmonijnym połączeniu umożliwienia prawdziwie przekształcać przestrzeń w pokoju. Otwiera listę udanych par zielony i beżowy duet. Po nich powinny być odpowiednio wybrany zielony i czarny. Nie, zbyt ponury w pomieszczeniu będzie. Najważniejsze - aby upewnić się, że prawo ciemnozielone połączeniu z czarnym, w zależności od specyfiki swojego pokoju.


Odpowiednio dobrane wnętrze zielony salon pomogą stworzyć ciepłą i harmonijną atmosferęOdpowiednio dobrane wnętrze zielony salon pomogą stworzyć ciepłą i harmonijną atmosferę

Oprócz tego istnieje kilka dobrych kombinacje:

 • „Zielone jabłko” i czarny;
 • Brązowy i zielony;
 • Ciemne drewno i malachit;
 • Światło niebieskie i zielone;
 • Szaro-zielony szmaragd i blady fiolet.

Harmonijne połączenie różnych odcieni naturalnych odcieniach zieleni z wieloma innymi kolorami odtworzyć psychicznie komfortową atmosferę.

Przytulne wnętrze zielony pokój (wideo)


Konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wielkość pomieszczenia, jego stopień oświetlenia, przeważającą fakturę meble oraz szereg innych funkcji. Między innymi, musi być ostrożny z kolorowych i błyszczących powierzchniach. Nawet profesjonalny projektant może być trudne do odtworzenia pożądanego nasycenia kolorów.

Projekt zielony pokój dzienny (wnętrze zdjęcia)

8dizayngostinoyvzelenomcvete 312 8110 1011 13503255892 b89b3b833ec7b5c43ad34ea755381261 Detskaya-komnata-v-Zelenom-tsvete13 Dizajn-gostinoj-5 Dizajjn-Zala-v-zelenykh-tonakh e833c75491ae5759

Leave a Comment

Your email address will not be published.

52 + = 57