Çiçeklerin İlginç ve renkli duvar resmi: 10 fikirler

Çiçeklerin İlginç ve renkli duvar resmi: 10 fikirler

12 October 2017Paneller dairenizin iç parlak vurgu olacakPaneller resim, fotoğraf veya duvarlara renk paneli olabilir akıllı renkli desenli dairenizin iç parlak vurgu haline gelecektir. Kendi daire Dekorasyon - yaratıcı fikirlerin uygulamaya ve sıradışı dekor aracılığıyla kendilerini ifade etmek için bir fırsattır. Oluşturmak üç boyutlu çiçek aranjmanları deneyimli ustaları-dekoratörler ile kendi veya sipariş böyle yaratıcı bir iş olabilir.


Çiçeklerin dikkat çekici duvar

dallar, meyve veya bantlar - evinizin iç bireyselliği yaz, diğer malzemeler ile steli özel çiçek paneller yerleştirme kullanabilirsiniz.

panellerin üretimi için doğal ve yapay malzemelerin çeşitli kullanılabilirpanellerin üretimi için doğal ve yapay malzemelerin çeşitli kullanılabilir

Böyle çalışmalar mutlaka göz alıcı özel karakteristikleri sayesinde şunlardır:

 • düz bir arka plan üzerinde parlak bir bileşim dikkat çekmektedir;
 • iç huzur katacak çalışmalarında kullanılan Narin çiçekler;
 • Volumetrik iş düz duvara sıradışı görünüyor;
 • Bütün bileşimler, elle yapıldı ve bu nedenle özel edilir.

Duvarda bir çiçek aranjmanı yerleştirerek zararlı maddeler üreten ve kullanılan tüm malzemeler çevre dostu olduğu için, sağlık için tehlikeli korkuyor olamaz.


panelleri asmak için oda türüne bağlı olarak, bu canlı veya kurutulmuş çiçekler, meyveler, taşlar, kabuklar, sedef veya diğer doğal veya yapay malzemelere, yapay olabilir. bir kompozisyonda Toplanan, onlar oda belirli görüntüsü oluşturur.

tasarım paneli ve genel olarak oda için fikirler alın, bu dikiş özel mağazalar, çiçekçi katalogları, dergilerde mümkündür, ana sınıfını ziyaret edebilir ya da tasarımcıların veya amatör çalışmalarından örnekler görmek.

kendi elleriyle bir çiçek panelleri nasıl yapılır

duvar tasarımı için deneyimli kalifiye işçilerden panelleri sipariş ama o kadar zor değil, özellikle de kendi ellerinizle bir şarkı yapmak daha iyidir edilebilir. Benzer çiçek panelleri sadece tektir, ancak misafirler İşini takdir edecektir zaman da onun icracı gurur hissedeceksiniz.

panellerin üretimi deneyimli terzi sipariş veya kendi yapmak olabilirpanellerin üretimi deneyimli terzi sipariş veya kendi yapmak olabiliryaratıcılık geçmeden önce, çiçek ve diğer süslemeleri tür kullanılacak karar vermek gerekir.

Aşağıdaki renklerin lehine bir seçim yapabilir:

 • Yapay bitirdi;
 • yaşam;
 • kuru çiçekler;
 • bant;
 • kağıt;
 • örgü;
 • Doğal malzemelerden üretilmiştir.

Pamuk diskleri, plastik çatal, doku testleri, kil ve diğer şeyler: Bazı umelitsy herhangi hurda malzemelerden çiçek yapmak, çünkü yukarıdaki listeyle sınırlı değildir edilebilir.

bir araya kompozisyonu birleştirmek kimin o beri özel önem, arka plana ödenmesi gerekmektedir. Resmi arka plan panelleri asmak için üzerine duvarın parlak veya zıt renk, aksi resim olacak oldukça muhteşem değil olmamalıdır.

Yapay çiçek Paneli - basit ve etkili

Bir çiçek duvar yaratmanın en basit yolu yapay çiçek kompozisyonlar bir derlemesidir. Hatta bir acemi kuvveti altında böyle işi yapmak için, kompozisyonun genel bir fikir belirlemek için yalnızca önemlidir.

Yapay çiçek Paneli en dayanıklı olanYapay çiçek Paneli en dayanıklı olan

panellerde gösterilebilir:

 • Çiçek Buket;
 • Komplike görüntüsü;
 • Çiçek çalı;
 • Rainforest.

kompozisyonu Toplama, kullanılan kalemlerin rengine dikkat etmek gereklidir, böylece birbirleriyle birleştirilmiştir. Gerekli tüm maddeler bu mutlaka elleriyle çiçek panelleri oluşturmak yapay çiçek, bazı (çuval bezi, kağıt, kontrplak, karton), yapıştırıcı (veya moment PVA), çerçeve ve cam gerekir, önceden hazırlanmış olmalıdır.

camını kullanın ya da değil bireysel tercihler bağlıdır. Dekoratif kompozisyon uzun cam arkasında tutulacaktır, ancak bunu vazgeçmek varsa, çerçevenin şapeller bazı unsurları yerleştirebilirsiniz. Böylece, resim ilginç ve hacim söndürmeye ve duvar yeniden canlandıracak.


Çiçek Orjinal çiçek paneller

Güzel dekoratif paneller taze çiçekler yapılabilir. Bu durumda, iş daha kırılgan ve daha az dayanıklı, ama çok duygusal ve hassas olacaktır.

Doğal renklerle yapılmış paneller orijinal, ama kısa ömürlüdürDoğal renklerle yapılmış paneller orijinal, ama kısa ömürlüdür

çiçek duvar oluşturmak için aşağıdaki fikirleri kullanabilirsiniz:

 1. En sevdiğiniz taze çiçekler buketleri konabilir su ile küçük bir vazo, takmak için çerçeve içinde taban paneline;
 2. eğrelti otu temeli aşılmaz orman duygusu almak için farklı açılarla yaprakları sopa;
 3. Kır Çiçekleri arka plana yapışkan bant takmak, böylece bozulmaya çabuk çalışır, ancak çiçekler hep taze ile değiştirilebilir ve her gün kompozisyon, farklı bir görünüme sahip olacak ve kuru sizi farklı bir resim yapabilir;
 4. belirli bir şekilde lahanası iç mekan bitkileri büyümeye zemin, özel bir tepsiyi ayarlayın.

kolayca zarar görür çünkü, su ve özel bakım unutun ve böylece kompozisyonun genel şeklini bozmak olmamalıdır taze çiçekler ile çalışırken. boncuklar, payetler, kelebekler - diğer dekoratif elementler ile tamamlanmaktadır çiçeklerin güzel resimler Bak. Renklerin, bütün resmi oluşturabilir veya kompakt buketleri sınırlamak için.


Kendini yapın: renk panelini (video)

o, sabırlı olmak gerekli materyalleri hazırlamak ve hayal gücünü göstermek için sadece önemli olan, bir çiçek duvar kadar zor olmadığından emin olun. Ek olarak, kullanılan öğeler kolayca örneğin, gereksiz süreçleri veya ev bitkileri sunulan buket kurutulmuş güller, eski dergilerden çiçek yapmak veya diğer malzemeler korkuluk kullanın bulunabilir.

Kendi elleriyle kurutulmuş çiçek panellerin örnekleri (iç fotoğraf)

0270a579dde69bXL 02513215a49c92XL 0ff6acf77213 8fd6e4f6-5346-43e5-ac19-ae235605eb42 030 -3 33 215 87 5272241f-a038-44b3-bd6b-392f258cc032

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

82 − = 81

map