Cechy żyjących rozkład pomieszczeń: oryginalne pomysły i 5 stref

Cechy żyjących rozkład pomieszczeń: oryginalne pomysły i 5 stref

12 October 2017Odpowiednie planowanie i dobrze dobrany styl salonie sprawi przytulny i wygodny dla reszty wszystkich członków rodzinyOdpowiednie planowanie i dobrze dobrany styl salonie sprawi przytulny i komfortowy urlop semiSegodnya wszyscy członkowie z wielu oryginalnych pomysłów projektowych konstrukcji, możliwe jest modyfikowanie każdego pomieszczenia. To wystarczy, aby wziąć pod uwagę specyfikę tych pomieszczeń, jak również do wykonania wybranych motywów stylistycznych. Z pomocą efektów projektu można tworzyć efekty wizualne, które będą wymagane.


Planuje mały pokój dzienny: trzeba wiedzieć

Przed rozpoczęciem planowania mały pokój dzienny, zaleca się, aby wziąć pod uwagę niektóre z zasad rejestracji. Nawet w małym życia koniecznie musi być wystarczająca ilość wolnego miejsca. Po tym wszystkim, to jest, gdy gospodarstwo domowe będzie nadal organizować spotkania rodzinne i po prostu odpocząć. Oznacza to, że za mały pokój korzystne jest zdecydować się na meble transformatorów, które są łatwe w montażu.

Urządzone z małym pokoju gościnnym, to lepiej wybrać zwartą modułową meble, które można łatwo przekształcićUrządzone z małym pokoju gościnnym, to lepiej wybrać zwartą modułową meble, które można łatwo przekształcić

Dokonując pokój w Chruszczowa ważne aby przestrzegać wytycznych projektowych:

 • Po konsultacji ze specjalistami, często wykonywane przebudowy i stworzyć ciekawy projekt wnętrza studio;
 • Aby komputer mógł harmonijnie pasować do otaczającego wnętrza, lepiej wybrać najbardziej odległych odcinek salonie, gdzie będą mogli pracować w spokoju;
 • W nowoczesnym salonie TV ma istotną rolę, dlatego ważne jest, aby poprawnie ją ułożyć;
 • Jeśli są dzieci w domu, wskazane jest, aby przydzielić obszar pokoju, aby dodać obszar dla dzieci.

Jeśli chodzi o pokoje, inny niż prostokątny kształt, nie powinna być duża ilość mebli, tyle będzie najbardziej niezbędne meble.


Dokonywanie duże pokoje: układ pokoju w domu

W dużych pomieszczeniach ważne jest to, że meble idealnie wpisują się w projektowaniu pokoju, a także dodawać do otaczającego wnętrza skórkę.

Przy wyborze mebli zalecane jest, aby zwrócić uwagę na jego jakość. Wszystkie produkty muszą mieć dobrą funkcjonalność i niezawodność.

Przed zakupem mebli do dużego salonu, należy zwrócić uwagę na jakość i producenta zestawu meblowegoPrzed zakupem mebli do dużego salonu, należy zwrócić uwagę na jakość i producenta zestawu meblowego

Aby zaplanować dużego salonu była skuteczna, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę wskazówki dotyczące wyboru mebli: 1. Jest korzystne, aby ogrzewać tapicerki otrzymano (zamszu, skóry lub zamszu);
 2. Wybierając szafki powinny być preferowane projekty z otwartych półek, które można z powodzeniem ozdobić produkty dekoracyjne;
 3. Przy wyborze obrazu, to lepiej, aby pozostać na stylu minimalizmu, lub ozdobić ścianę kilka oryginalne panele są ręcznie, więc nie było żadnego efektu wizualnego zakłócenia przestrzeni w domu powinny być umieszczone na wysokości oczu produktów;
 4. W salonie z wyjściem na balkon trzeba zorganizować meble, biorąc pod uwagę swobodny przepływ;
 5. To świetny sposób, aby ozdobić salonie jest kominek, który nie jest konieczne, aby zainstalować ten projekt, można zamiast zakupić elektroniczny substytut.

Profesjonalne Planner jest w stanie w dużych pomieszczeniach bez problemu zrealizować jakieś pomysły stylu.

układ niestandardowy living room: pomysłów

Ze względu na duży zakres mebli Ikea, iz pomocą doświadczonego projektanta zarządza ozdobić każdą żywą (albo kwadratowy pokój, przechodząc czy jest to pokój z wieloma oknami). Dla mieszkańców Moskwy, których domy znajdują się na ulicy Kołomna, oprócz projektowania zewnętrznej obudowy w starym stylu, można stworzyć niezwykłą atmosferę starożytności pomieszczeniu.

Zrób niż standardowy pokój dla gości przytulny i piękny układ jakości oświetlenie pomocyZrób niż standardowy pokój dla gości przytulny i piękny układ jakości oświetlenie pomocy

Doskonałe rozwiązanie do planowania warstwowych zdobienia domów - wykorzystanie przestrzeni pod schodami.

Ale musimy zwrócić uwagę na małe rzeczy:

 • Aby utworzyć tutaj bardziej użyteczną powierzchnię, należy zadbać o dobre oświetlenie;
 • Miejsce pod schodami może być stosowany jako częścią dla dzieci, ale ważne jest, aby dywanów, jak również poręcze zgodne z ogólnym stylu.

Niektórzy właściciele wolą korzystać z dodatkowej przestrzeni pod schodami jako biura, ale wszystkie meble tutaj powinien być zwarty i harmonijny.

Jeśli obszar salon pozwala na eksperymentowanie, to jest konieczne do skorzystania z porad planowania design:

 • Odległość między kanapy i krzesła nie powinna być zbyt duża;
 • Styl minimalizm nie jest mile widziany w wewnętrznych halach o dużej powierzchni, ponieważ ten temat uniemożliwia stworzenie komfortu w pomieszczeniu.

Inny niestandardowy układ połączonej przestrzeni - tworzenie bariery w postaci kurtyny, regałów lub innych elementów dekoracyjnych zapewniających kompletności.


Rozwiązanie planowanie kwadratowy salon

Dziś często praktykowane łącząc dwa pokoje w mieszkaniu. Efektem tej przebudowy staje się jedną wielką kwadratowy salon. Ale w niektórych domach pierwotnie przewidziane dla małego kwadratowego pokoju.

Aby zaoszczędzić miejsce w małych pomieszczeniach projektanci polecam zrobić sąsiedniego kuchnia-pokój dziennyAby zaoszczędzić miejsce w małych pomieszczeniach projektanci polecam zrobić sąsiedniego kuchnia-pokój dzienny

niektóre zasady projektowania zaleca się brać pod uwagę dla małej kwadratowej salonie:

 1. Zamiast konwencjonalnych drzwi, lepiej jest zainstalować przesuwne design, który pozwoli zaoszczędzić miejsce na dysku;
 2. W małym pokoju nie jest mile widziane dużo mebli, pomoże to uniknąć efektu wypierania we wnętrzu;
 3. Lepiej małym pokoju zamiast masywnych budowli był wyposażony kompaktowy meble (szafy narożnej, mała komoda);
 4. Meble tapicerowane dobiera się w zależności od praktycznych rozważań, czy jest dostawka lepiej kupić dużą sofę.

Jeśli duża kwadratowa sala jest przedmiotem planowania, należy zwrócić uwagę na prawidłowe zagospodarowania przestrzennego.


Standardowy układ pokoju koniecznie obejmuje obszary:

 • To miejsce do odpoczynku (sypialnia);
 • Strefa rozrywki;
 • Kącik dla dzieci;
 • Stolarskich;
 • Umieść w jadalni.

W tym pokoju ważne jest poszanowanie integralności i idealne stref stosunku. Oznacza to, że gdy projekt pokoju nie zostawiać bez uwagi na dobór kolorów i faktur.

Duża powierzchnia pomieszczenia pozwala umieścić w salonie, wszystkie niezbędne meble i dodatkowe elementy dekoracyjne.

Odpowiednie planowanie hali z dwoma oknami

Wielu gospodarzy musiały stawić czoła wyzwaniu żywego planowania, w którym zainstalowane są dwa okna. Nie każdy jednak wie, jak sprawić, by wnętrze otaczający piękny i harmonijny. W obecności okna w pokoju nie jest łatwo podzielić stref.

Dwa okna w pokoju gościnnym - świetny sposób, aby zrobić mały pokój jasny i przestronnyDwa okna w pokoju gościnnym - świetny sposób, aby zrobić mały pokój jasny i przestronny

W pokoju z dwoma oknami należy wziąć pod uwagę ich lokalizację:

 1. układ równoległy. W wąskich przestrzeniach może być podzielony na jadalni i sypialni. Jeśli jest to kwadrat otwarty pokój, można użyć partycji.
 2. Na jednej ze ścian. Układ ten jest uważany za najbardziej skuteczne, ponieważ istnieje wiele opcji do planowania takiej hali. Piękne wzornictwo i odpowiednia konstrukcja zapewniają doskonały rezultat.
 3. Na sąsiednich ściankach. Planując salonu należy pamiętać, że miejsce, w którym zbiegają się ściany z oknami, są uważane za centrum i jest najkorzystniejsza część.

Inteligentne planu salon (wideo)

Łapanie urządzony pokój dzienny, należy pamiętać, że ważną rolę przywiązuje się do wyboru odpowiednich mebli, a także planowania zawodowej. Będzie to asystent w specjalnej planującego online lub doświadczonych projektantów, z którymi możliwe jest modyfikowanie każdego pomieszczenia.

Konstrukcja i układ salonu (zdjęcie wnętrza)

1min6 7 27 33-1200x682 304 1817 1920x1080resizeinterior9200371346495234 Dizajn-dvuhkomnatnoy-kvartity-02 20 gostinaya s-kuxney Dizajn-gostinoj, 17 kV-M

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =

map