Cechy systemów hafty krzyża: przyroda i krajobrazy

Cechy systemów hafty krzyża: przyroda i krajobrazy

12 October 2017Krajobrazy na haftowanych obrazów wyglądają bardzo ładnieKrajobrazy na haftowane obrazy wyglądają bardzo krasivoVyshivanie krzyż różni się przede wszystkim od złożoności pracy. Istnieje bardzo prostych powodów, które mają ćwiczyć zaczyna, i który może haftować i studenci. Są to zadania, które są bardzo duże i do wytwarzania takiej jednej może potrwać kilka miesięcy.


Cross Stitch: natura, las krajobrazy

Można znaleźć bardzo małych obrazów, gdzie kolor jest używany trochę - dla początkujących, są opcje odpowiednie dla dzieci. Złożone krajobrazy leśne z wielokolorowe zielony, niebieski, żółty, należy przyjąć ją, gdy ma pewne doświadczenie w szyciu. To tak jak w szkole - od prostych do złożonych.

Poprzez zakup gotowych zestawów, pracować łatwiej, ale nie zawsze można kupić, co dokładnie chcesz haftować. Ponieważ wydrukowane kolorowe zdjęcia i diagramy ze wskazaniem jakie nici stosować, która jest potrzebna igła itp

Często haftowane krajobrazy doświadczyli poręcznyCzęsto haftowane krajobrazy doświadczyli poręczny

Rosyjski krajobraz lato - jest mnóstwo zieleni, bliskich dla naszej percepcji. Ta sceneria jest doskonałą ozdobą w domu.

Krzyż schemat ściegu, charakteru jak najlepiej

Niewątpliwie, najbardziej interesujące są obrazy, haftowane na kanwie grzywny. I liczenia szereg trudności, a na ogół z pracy płótnie nie jest łatwe, ale efekt wizualny jest tego warta.


haft priorytet zależy bezpośrednio od wzorca - jeśli wszystkie części obrazu mają taką samą ekspozycję można haftować ciągłej wstęgi, należy rozpocząć od lewego górnego rogu.

Należy pamiętać, że obrazy haftowane na cienkiej płótnie, wyglądają bardziej spektakularnyNależy pamiętać, że obrazy haftowane na cienkiej płótnie, wyglądają bardziej spektakularny

Jeśli na pierwszym planie znajduje się duży obiekt, a następnie należy rozpocząć z nim, a wszystko inne jest szyte od lewej do prawej w tle.

Przyroda, krajobrazy, haft krzyżykowy, schematy: zimowy krajobraz

Kwiat zimowy krajobraz, trzeba będzie więcej niż latem. Jeden niebieski i niebieski jest, oczywiście, nie jest wystarczające.Potrzebny będzie również:

  • zielony;
  • brązowy;
  • Odcienie żółte;
  • Pomarańczowy i czerwony (jeśli haft zachodzie lub wschodzie słońca).

Haftowane zimowy krajobraz również, tymi samymi metodami jak inne krajobrazy. Typowo, pełny przekrój ścieg jest używany do tego celu.

Jeśli masz zamiar haftować krajobrazu, a następnie być przygotowany na wiele różnych kolorachJeśli masz zamiar haftować krajobrazu, a następnie być przygotowany na wiele różnych kolorach

Nawiasem mówiąc, w tym przypadku, prosty schemat będzie wyglądać całkiem imponujące, jeśli haftować je na małym płótnie. Jeśli ramka do haftowania w losowaniu, będzie wyglądać bardziej stałe, do haftu, podłoże może być kontrastowym kolorze.

Winter-haft idealnie pasuje do wnętrza w odcieniach błękitu lub dominujących niebiesko-zielone barwy. Jeśli tak, chcesz narysować ścianę, można uszyć kilka różnych malowidła, które następnie są sformalizowane w jednej kompozycji.

Jak haftować Seascape

Paleta Samym również nie można nazwać ubogich - wtóruje wielu kolorach i odcieniach: niebieski, turkusowy, fioletowy, różowy. Schemat hafty i będzie tutaj od prostych do bardzo skomplikowane.

Haftowane obrazy na płótnie to zwykle numer 10 lub 11, jeśli chcesz przedstawić głębokie morze, można wziąć niebieskiego płótna. Zazwyczaj nić wątku jest składana na pół, ale haftowane w jednym wątku, chociaż w tym przypadku widzimy podstawę.

Najwygodniejszym sposobem haftować obraz z lewej do prawej i przenieść na przemianNajwygodniejszym sposobem haftować obraz z lewej do prawej i przenieść na przemian

Wyszywania zwykle z lewej krawędzi od góry do dołu. Pierwszy haftowane przecina wszystkie tego samego koloru, a następnie przejście do następnego. Więc złamać warunkowo obraz na kilka obszarów i pracować je naprzemiennie. Oczywiście, to „jak ktoś jest wygodniejszy”, ale skakać od strefy do strefy jest zazwyczaj trudniejsze niż kiedykolwiek idą w etapach.


Muliną zimowy krajobraz (wideo)

Jeśli nie dostać gotowy zestaw, a szukanie samego materiału, nici, płótno, obręcz i igły można kupić w sklepach internetowych, takich jak Igolochka, w którym produkt jest prezentowany w dobrym zasięgu. Zawsze prawidłowo przechowywać materiały są rozprowadzane do przedziałów, że przed kolejnym zadaniem było łatwiej znaleźć to, co już masz.

Dobra robota!

Przykłady warunków muliną scenerii (zdjęcia)

01 12-530enl 54fdb343f255b5c63fc347b2156151ba 170854 320032 320041 320128 320142 320143 320161


Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 1

map