Cechy konstrukcyjne: sufity dwupoziomowe

Cechy konstrukcyjne: sufity dwupoziomowe

12 October 2017Dwupoziomowy sufit napinany - nowoczesna i popularna opcja wykończenia sufitu, który daje pokój nowy wyglądDwupoziomowy sufit napinany - nowoczesna i popularna opcja wykończenia sufitu, które dadzą pokój nowy sufity oblikDvuhyarusnye - to ciekawe opcje, estetyczne, wyrafinowana konstrukcja powierzchni sufitu. Patrząc na zdjęcia z tych pułapów, można zobaczyć przykłady projektowania przestrzeni, gdzie piękne sufity ponieść załóżmy, główną rolę w projektowaniu. Są strefowego miejsca i dekoracji i pojedyncze elementy są połączone i tworzą nową wyglądu pomieszczenia.


Dwupoziomowy sufit napinany: Charakterystyka projektów

Zasadność takiej struktury jest wiele, wiele razy więcej niż wad. Sufity warstwowych nie tylko sprawiają, że nowy projekt, uszlachetnić miejsca, ale są również naprawy perspektywę długoterminową.

Ponadto, sufitów dwupoziomowe:

 • Przez długi czas zachowują swój pierwotny wygląd;
 • Ustawianie przechodzi napięcie tkaniny w ciągu kilku godzin, bez zakłóceń i pyłu;
 • Powierzchnię otrzymuje się gładkie, a nawet ukrycia Wszystkie wady bazowej sufitu;
 • A nawet jeśli udało się dokonać poważnych napraw tkaniny poprzez rozciąganie nie można szkody wyrządzone w związku z tym jest bardzo czysta technologia;
 • Płyty mogą być wykonane różne rodzaje komunikacji;
 • Pułap ten jest dodatkowa izolacja akustyczna i izolacja akustyczna.

Dwupoziomowego odcinek sufit - dodatkowa izolacja akustyczna i izolacjaDwupoziomowego odcinek sufit - dodatkowa izolacja akustyczna i izolacja

W przeciwieństwie do mitu, nie ma żadnych szkodliwych emisji płótno odcinek sufit nie wydzielać. Nowoczesne wysokiej jakości sufity nie są bardziej szkodliwe niż to, co nosimy odzież syntetycznych. Inną kwestią jest to, czy można kupić sufit niecertyfikowany, tanie, nikt nie wie, gdzie produkowane.

Ale są też wady można wymienić: sufit, aby instalacja trudne, potrzebne jest dodatkowe wyposażenie. Jeśli złapiesz krawędzi płótna, to jest bardzo łatwy do uszkodzenia. Błyszczący sufit ma cechę - widoczne szwy, ale matowy pułap w tej dziedzinie lepiej.


Sufit dwupoziomowy z rękami: Czy to możliwe,

Jeśli poziom swojej wiedzy dotyczącej naprawy i związane powyższy wpis, przynajmniej częściowo, ustawienie dwupoziomowy, można zrobić samemu. Tworzenie szkicu (może szpiegować w Internecie), aby wykonać kalkulację materiałów (kalkulator obliczenie jest także w sieci), zakup materiałów, dokonać pomiarów, itd. - wszystko to bez problemu można to zrobić samemu.

W Internecie znajdują się rysunki, przykłady, szczegółowe przeglądy prac wyprodukowanej, która jest lepsza niż abstrakcyjnej nauki, itd. Jazda przyszłej struktury mogą być również wykonane, mając zabezpieczone Porady Internet, a na pewno jeden poziom dokładnie co robić sami.

odcinek sufitu dwupoziomowego mogą być instalowane niezależnie najważniejsze - dokładnych pomiarów, prawo do konstruowania ramkiodcinek sufitu dwupoziomowego mogą być instalowane niezależnie najważniejsze - dokładnych pomiarów, prawo do konstruowania ramkia mianowicie:

 • Musisz zmierzyć pomieszczenie do robienia notatek, i zacząć konstruować ramkę;
 • Metalowa rama jest wtedy w osłonie płytę gipsową;
 • wykańczania płyt gipsowo-kartonowych narażone. 

Wszystko niższa kondygnacja gotowa. A następnie zaprosić osobę, która utworzenia tkaniny napinającej (po usunięciu pomiarów wstępnych) przez kilka godzin. Całkowicie zrobić taki podwójny sufit sama jest problematyczne, ponieważ, na przykład, aby wyciągnąć sufit PVC, trzeba użyć opalarki.

Montaż sufitów podwieszanych dwupoziomowych (instrukcje wideo)

Montaż konstrukcji wsporczej

Po pierwsze, należy zdefiniować interfejs pomiędzy warstwami, że odbywa się to z grubym markerem na głównej sufitu. Wzdłuż oznaczone linie dołączyć profil aluminiowy, odbywa poncz i kołków.

Jeśli profil nie jest proste (trzeba zakrzywiony fragment), zrobił nacięcie ze specjalnymi nożycami do metalu. Powierzchnia końcowa zamyka pasek z tworzywa sztucznego. Wzdłuż paska trzeba zainstalować kawałki drewna, które wysokość nie przekracza przepustowość. Liczba prętów zależy od konfiguracji - bardziej skomplikowanym kształtem, tym więcej barów. To zależy od długości linii podziału. Mocowanie odbywa się do barów za pomocą śrub.

Aby zainstalować własne ręce karskas na odcinku sufitu dwupoziomowego, trzeba będzie wszystkie niezbędne do tego narzędzia i materiałyAby zainstalować własne ręce karskas na odcinku sufitu dwupoziomowego, trzeba będzie wszystkie niezbędne do tego narzędzia i materiały

Jest jeszcze inny wariant zespołu: Nie można korzystać z całych listew z tworzywa sztucznego i kawałki ze śrub mocujących.


Ustaw niższy poziom sufitu

Pierwszą rzeczą, którą pracują - profil metalowy. To będzie mocno płótno.

Procedura działa:

 • Zastosować kontur wokół pokoju, to jest już ustawione profile;
 • Profile są mocowane do ściany za pomocą śrub i kołków, do tego trzeba wiercić dziur;
 • Odstęp między łączników nie może być większa niż 30 cm;
 • Na ramie będą dwa rzędy sekcji - w dolnym rzędzie zostanie zamontowany górną warstwę materiału;
 • Następnie profile ustalone w dowolnym kątem końcu wstęgi, a następnie rozdzielane na sąsiednich ścianach;
 • Drugie końce są zawieszone do profilu, a to odbywa się na spetsprischepki że przewód jest zamocowany w rogach pokoju;
 • Zewnętrzna strona wstęgi pozostaje w stanie zawieszenia, uwaga jest teraz przełączany do wewnętrznych krawędzi, nie jest przymocowana do materiału profili;
 • Podwinięte krawędzie zewnętrzne, wymaga to palnik gazowy - tkanina napinająca jest ogrzewana, a końce krawędzi włożenia profilu.

Instalowanie rozciągania sufitu dwupoziomową rozpoczyna instalacji dolnego (osnowy)Instalowanie rozciągania sufitu dwupoziomową rozpoczyna instalacji dolnego (osnowy)

Po ochłodzeniu, powłoka staje się płaski i gładki, idealnie napięta. W ten sposób można rozciągnąć płótno, bez pomocy samych profesjonalistów.


Duplex podwieszany sufit ze światłem: jak zainstalować elementy oświetleniowe

W związku z tym, istnieją dwie możliwości. Pierwszym jest to, że wszystkie elementy zostaną usunięte w środku, w którym to przypadku będą musieli zainstalować zanim nastąpi zmęczenie.

Druga opcja - jest, aby wydobyć elementy, w tym przypadku, trzeba bardzo starannie wyciąć przez sufit i plastikowych wkładek sklejonych w miejscach, gdzie jest światło.

Jeśli zainstalować sufit siebie, pamiętać o wszystkich najdrobniejszych szczegółów, ponieważ produkcja wstęg firma będzie miała żadnej gwarancji. To jest, jeśli uszkodzenie podczas montażu sufitu, jeden nie zastępuje tkankę.

Dwupoziomowa odcinek sufit z oświetleniem wygląda ładnie i nowocześnie. Jest to ważne przy instalacji oświetlenia - aby nie uszkodzić napięcie tkaninyDwupoziomowa odcinek sufit z oświetleniem wygląda ładnie i nowocześnie. Jest to ważne przy instalacji oświetlenia - aby nie uszkodzić napięcie tkaniny

Dziś, niosąc podświetlenie LED można zamówić również specjalistów, będąc przekonany, że bezpieczeństwo sieci.

Konstrukcja sufitów dwupoziomowych

Zawsze istotne są czarne i białe opcji, dobrze wyglądają w przestronnym mieszkaniu w studio. Kwadratowy lub prostokątny stropy sufitowe mogą teraz ozdobić drukowanie.

Do tej pory projekt dwupoziomowy sufitów jest bardzo zróżnicowana i szeroka gama kolorów i materiałów pozwala wybrać dokładnie to, co ci się spodobaDo tej pory projekt dwupoziomowy sufitów jest bardzo zróżnicowana i szeroka gama kolorów i materiałów pozwala wybrać dokładnie to, co ci się spodoba

drukowanie zdjęć i nie może zmienić cały wygląd pokoju. Jest on stosowany w druku i sufity o ciekawych kształtach (wave, spadek, słońce, kwiaty, itp). Przy jego pomocy zrobić najbardziej romantyczny widok na suficie - rozgwieżdżone niebo.

pauz instalacja 2-warstwowych sufitu i rozpoczyna się od wyboru konstrukcji, określa, które obciążenie jest oparty na tych poziomach - wystarczy wkładka lub podział na strefy w pomieszczeniu, np.

Jak zrobić sufity dwupoziomowe (wideo)

Bez względu na to, w którym zakupiono materiały, Moskwa, Odintsovo lub małą firmę na obrzeżach, zapytać o certyfikaty zgodności, aby dokonać dobrego producenta reputacji i sprzedawcy, a potem naprawa będzie radość.

Udane dzieło!

Konstrukcja sufitów dwupoziomowych (Fot wewnętrzny)

1-min 2-min Przez 3 minuty 4 minuty 5-min 6-minutowego 7-min 8 min 9 min 10 min

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 1

map