The BlogLoft tarzı, ilk bakışta basitlik ve lüks kombinasyonunu çok sıradışı kapsarLoft tarzı ilk bakışta, farklı ve çelişkili şeyler yüzünde loft paradoksal birlikte sadelik ve lüks kombinasyonu en çok sıradışı kapsar. zarif sofistike ve minimalist zerafet, lüks ile bağlantılı sadeliği ile kaba hantal bitirmek birleştiren - tasarım tercihlerinin basmakalıp vizyon kırar ve iç rahat ve tanıdık ayağı için yeni yollar aramaya zorladı. loftovskom tarzında Temel kısım genellikle sofistike tasarımları değildir. Bütün, tavan ve duvarlar birinci Bu kaygıları.


loftovskoy stil temel özellikleri

Loftovskoe yönü suni olarak oluşturulmuş, fakat stil ve yaratıcı insanların yaşam yolu değil. XX yüzyıl., Sanayici ve girişimcilere bir darbe 30s Büyük Depresyon çoğu fabrikaların iflas yol açmıştır. Ferah mağazaları ile Vazgeçilen Amerikan fabrika endüstriyel binaların oturma ve çalışma stüdyoya dönüştürülen yaratıcı ve özgür insanların favori hedefleri haline gelmiştir.

Loftovskaya tarzı yardımıyla oluşturulur:

 1. Kaba duvarlar;
 2. Açık iletişim;
 3. Yüksek tavanlar;
 4. bölmeler en az sayıda açık plan;
 5. zemine Büyük pencereler;
 6. Ara kat (ana kat oluşturulur ara kat,);
 7. antika ve modern teknoloji ile endüstriyel unsurları karıştırın.

loft tarzı tavan - her şeyden önce bitirme ve açık iletişimin maksimum kolaylığıdırloft tarzı tavan - her şeyden önce bitirme ve açık iletişimin maksimum kolaylığıdır

Gerçek çatı sadece bir geçmişi var endüstriyel alanlarda oluşan, ancak karakteristik unsurları ile bu yönde altında iç stilize güvenle mümkündür edilir. Modern malzemeler mümkün bile geleneksel multifamily konut, geniş çatı katı ve asi hayalini gerçekleştirmek için yapmak.


Maksimum bitişik oda birleştirilmesiyle oluşturulan bir çatı tipik geniş oda. Terk edilmiş sanayi bölgesi etkisi masonluk ve iyi dekore tavan üzerinden oynarlar. Tasarımcılar loft iç ahşap, beton, metal tercih ediyorum.

Tasarım tavan çatı modern iç mekanları dekore

temel tasarımı çatı için - tasarım, örneğin tavan ve duvarlar, ölçülü ve oldukça zayıf renk aralığı ile karakterize edilir. beyaz ve gri renkler, metal ve krom, kahverengi ve siyah, varlığı gölgeler. Tavan loftovskoy şekillendirme temel bir set tasarımı eleman olabilir.

tavan stil için Loft, şunları kullanabilirsiniz: 1. Beton kaplama;
 2. ofislerde kullanılan desenleri ile tavan karoları;
 3. Germe, uygun bir film ile tavanları;
 4. Metalik kafes;
 5. Dekoratif süs kirişler;
 6. Metal bölme ve boruları, sanayi boruları ve simüle iletişim.

Loft tarzı yüksek tavanlı ferah odalar için en uygun olduğunu belirtmek gerekirLoft tarzı yüksek tavanlı ferah odalar için en uygun olduğunu belirtmek gerekir

Loftovskaya kavramı açık bir düzen içerir, bu nedenle bölgelerin tasarım tavan döşeme, örneğin, kiriş olduğunu.

Bir çatı katı tarzında Tuğla duvar bitirir gerginlik tavan sistemleri ile kombine edilebilir. beyaz film, koyu kahverengi, bej, çelik bant, vb: modern tasarım loft uygun mat ve parlak PVC kaplama için daha özgünlük uygun baskı tekniği için. atmosfer çatı içine mükemmel uyum tavan sistemi stilize tuğla beton veya beton gerilimi.

tek dezavantajı tasarım loft tavanlar Germe kaplama: loft tarzı her zaman çok katlı dairelerin standartlarına uymayan açık alanlar ve yüksek tavanlı gerektirir ve germe sistemi ayrıca tavan yüksekliğini azaltır.

Orijinal beton tavan loft tarzı

Endüstriyel kaplamaların stilini vurgulamak için en etkili yol beton bulunmaktadır. Beton kolonlar, mobilya ve bölümleri oluşturmak, tavan doldurulması için uygun olan bir çok yönlü çevre dostu ve dayanıklı malzeme olarak kabul edilir. Beton tavan tamir başlangıcından hakkında ifade verdi önce ise şimdi ivme kazanmaktadır dekoratif tekniklerden biridir.

çatı, tavan sıvalı yüzey karakterizedir için, çoğu zaman çıplak betonçatı, tavan sıvalı yüzey karakterizedir için, çoğu zaman çıplak beton

tavanda beton kullanımının Şartları:

 • Denetleme ve dozaj. loftovskaya atmosfer küçük bir odada oluşturulursa, o beton parçaları kullanmak arzu edilir.
 • duvarları ile uyumluluk. İnce beton tavan yüzeyleri sıcak ahşap tonlarında, cam elemanları, tuğla trim bak.
 • Uygun kullanım. Beton dikkatli ve ince bir yaklaşım gerektirmektedir soğuk kaba ve sofu malzeme olma.

oda yüksekliği üçten fazla metre değilse, beton tavan kaplaması koyu duvarlar ile birleştirmek gerekir.

çatı, tavan beton malzeme Uygun tasarım

Beton tavan odasına "yerli" ise, cilalı ve özel araçlarla ile kaplıdır. Evin tuğla ise, beton tavan bleakness simüle edilebilir.


Betonun kullanımını taklit etmek için:

 1. Mikro-çimento;
 2. dekoratif panel;
 3. Mimari beton.

Mikro çimento ile mimari beton karakteristik renk geçişleri ve hoş "süet" dokular ile aynı etki şapı oluşturacaktır.

simüle beton tavan malzemeleri uygulamadan önce boyama daha önce olduğu gibi işlenmelidir.

düzensizliklerle kirli ve yaşlanma alır nedeniyle yanında çiğ beton tavan, estetik çirkin görünüyor. Modern araçlar doğru kaplama mermer düzgünlüğü ve parlaklık olur bundan sonra beton, almasına izin vermiyoruz.

Beton tavan özel bileşim ile öğütmek için arzu edilir ve ceketBeton tavan özel bileşim ile öğütmek için arzu edilir ve ceket


Beton tavan parlatma avantajları şunlardır:

 • mermer tavan veya polimer benzer etkili yüzey görünümü;
 • mukavemet ve yüzey sertliği;
 • yüzeyini bitirme için farklı renkler kullanma yeteneği;
 • işleme yönteminin uygun fiyatta.

beton yüzeyinin parlatılması aşağıdaki aşamaları içerir:

 1. freze;
 2. öğütülmesi;
 3. Özel karışımlarının uygulanması.

Her aşama için özel bir araç işlem kullanılır. Freze makinası büyük akın ve darbelere kesilen beton yüzeyin derin gözenekleri açılmış, ancak dalgalanan geçişlerini temizlenmez. Adım freze, taşlama uzaklaştırılır 4 mm'lik bir derinliğe kadar betonda oluk bırakır.

Beton uzaklaştırıldı küçük düzensizlik ile kaplanmış bir elmas veya korindon olan bir taşlama makinesi beton karışımlarının bir yüzey parlatma geçmesini engelleyen yüzey çimento şerbeti, den temizlenir.

çalışmalarının ilk aşamalarında kuru beton ile gerçekleştirdi. Özel bir lak karışımı ile kaplı yüzeyin bitirilmesini için.

iç tasarım, loft tarzı (video)

Endüstriyel tema loft muamma kullanılarak stiliziruetsya. loftovskimi iç onayı ile fotoğraf Çeşitleri. özgürlük ve özgünlük bir atmosfer yaratan Kaba ve soğuk brutalnost, yumuşak ev konforu ve sıcak renkler ile kombine maruz yapı. çatı katı tarzında tarafından reklam doğa, en özgün düşüncenin ürünü vurgulamak ve sadece artılarını ve yeni moda trendleri ilk bakışta, zayıflıklar de, vurgulamak ve onları açın. Ev tarzı meydan özgürlük ve saflık bir atmosfer yaratmak amacıyla endüstriyel kaba parçaları birleştirmek yeteneğinde yatar.

çatı tavan tasarımı (fotoğraf)

1-4 1-deli-rahat-deri-kanepe 2 3 5-1 5 130 133 1403191973wg-loft 01 160

Leave a Comment

Your email address will not be published.

89 − 82 =