Çapraz dikiş küçük çiçekler: 7 en iyi düzenleri

Çapraz dikiş küçük çiçekler: 7 en iyi düzenleri

12 October 2017o eğlenmek için sadece değil, aynı zamanda bir fırsattır evinizin bitmiş çalışmalarını süslemek için - kendileri için Nakışaynı zamanda küçük çiçek dikmek tamamlanan çalışma domShemy haç süslemek için bir fırsat da eğlenmek sadece değil, ama - - kendileri için Nakış Bu kendi daire süslemek için en iyi yoldur. Nakış yılda çok popüler. Bu teknik ömrü rahatlık ve pozitif enerji masraflarına getiriyor. Nakış - bu huzur olsun da bir daire dekore ama sadece yol değil. Her eser mükemmel bir ve keyifli okuma yapar ruhun, alır.


İşlemeli çiçek: Basit dekorasyon

Her ev kadını kişisel tercihlerine göre kendi daire süslemek için çalışır. Bazı kadınlar tasarımcı takı, diğerlerini kazanmak - onları kendiniz oluşturun. Özellikle popüler nakış. Bu bir daire dekore ve huzur bulmak için iyi bir yoldur. Bu husus daha karmaşıktır nakış ile uğraşan kadınlar, yeni gelenlerin bütün nüansları biliyorum.

Hatta henüz bu durumda bir acemi nakış başlıyor ve eğer, ileride kullanışlı olacaktır internette birçok ipuçları varHatta henüz bu durumda bir acemi nakış başlıyor ve eğer, ileride kullanışlı olacaktır internette birçok ipuçları var

işin başında, ana şey bunu gerçekleştirmenin ve temel kurallarına uymak gerektiğini bilmek. Nakış çapraz - bu özenli bakım gerektiren basit bir işlemdir. Bugün, sadece nakış girişme başlayanlar için ipuçları bol vardır.

Bağımsız yaratıcı çalışma - kendi yaşamlarında olumlu duygular getirmek için en iyi yoldur.

kumaş ile çalışma size sağlar:


 • Yeni bir hobi bulmak için;
 • benzersiz dekorasyonu oluşturun;
 • huzur bulun.

nakış temel avantajı onların benzersiz olmaktır. Sen hem mevcut düzenleri ile çalışmak ve kendi görüntülerle gelebilir. Sonuç parlak süs değil, aynı zamanda iyi bir hediye ibaret değildir.

Çapraz dikiş küçük çiçekler: temel malzemeler

Başlamadan önce, uzmanlar nakış ilgili tüm verileri incelemek için önerilir. Bağımsız küçük çiçekler, hayvanlar, diğer bitki ve ünlü sanatçıların bile resimlerini üretebilir.

Ama bundan önce, aşağıdaki maddeleri hazırlamak gerekir: • şeması;
 • tuval;
 • iplik;
 • Bir iğne;
 • çember;
 • Makas.

nakış önce, gerekli tüm malzemelerin hazırlanması emin olunnakış önce, gerekli tüm malzemelerin hazırlanması emin olun

Yeni başlayanlar ön ayar dikkat etmeleri önerilir. Onlar gerekli tüm malzemeleri içerir. Yeni işgale alışmış gibi, kendi cihazları toplamak ve internette ücretsiz düzeni alabilirsiniz.

Tuval enine ve boyuna ipliklerinden oluşan özel bir kumaştır. O deliklerin köşelerinde bulunan karelere bölünmüş gibiydi. Bu onlar sayesinde ve çapraz dikişler elde etmek. ılımlı hücre ile küçük bir tuval için Başlamak için. Zamanla, değiştirilebilir.

Tuval sonra akrilik iplik veya diş ipini seçilir. Birçok dikişçi yün kullanın, ancak o hızla aşındırır. Tercih akrilik veya ipini vermek önerilir. özel iğne seçilen iplik ardından. uymuyor Olağan! önemli avantajı onu örtük birden ipliklerini aracılığıyla dişli sağlayan, özel iğne gözdür.

tamamlayıcı olarak çemberi yerine getirmektir. Onlar tuvali düzeltmek ve sıkı gerginliğin etkisi yaratmak için izin verir. Özellikle küçük ayrıntılar ile çalışırken, çok uygundur. seçtikten sonra tüm dikiş başlatmak mümkündür anlamına gelir. Çoğu durumda, işin başlangıç ​​aşamaları zaman içinde, biraz zaman alır, süresi artar.

nakış çapraz düzenleri çiçeği: Yeni başlayanlar için talimat

Bir acemi dikiş için bu zor işi gibi görünebilir geçer. Aslında, hiçbir şey, bu konuda ilk adımları atmaya ana şey karmaşık.

 Eğer başlamadan önce hazırlamak gerekir:

 • düzenleri;
 • bez;
 • iplik;
 • Cihazlar ve aksesuarlar.

Kendinizi nakış resmini almış, sonra, her şeyden önce, tüm iplik renkleri almakKendinizi nakış resmini almış, sonra, her şeyden önce, tüm iplik renkleri almak


Basit düzenleri dikkat etmeleri gerekmektedir. Önemli araç ve gereçler var. Bir kumaş, iplik, iğne yeterli değildir. bol aksesuar operasyonu vardır basitleştirmek vardır.

nakış başlamadan önce küçük çiçekler çalışma yapılacaktır altında düzeni almak gerekir. İnternet farklı desen çeşitliliği ile doludur. Sen ağa ve nakış seti satın almaya hazır hem fikir çizebilirsiniz.

Görüntülerin Bağımsız seçim ek ekipmanların satın içerir. iplik çok kullanılan akrilik ve diş ipi de dahil olmak üzere. Bunlar hoş özellikler ve tonları çeşitli ile karakterizedir. iğne kalınlığı kişisel tercih ve dokular bağlıdır. demirbaşlar seçtikten sonra, çalışmaya başlayabilir. Sam çiçek nakış işlemi karmaşık değil. yavaş yavaş sola hareket sağ tarafı ile başlayın. Daha sonra, (o takiben) alt dizi üst bir geçiş ve çalışma ters yönde gerçekleştirilir.

Basit nakış çapraz düzenleri bahçe çiçekleri (video)

Böylece yavaş yavaş çiçek çıkmaktadır. Sen küçük unsurlarla başlatın ve büyük parçalar geçiş yapabilirsiniz. Önemli bir nokta: tersi sol ve sağdan yumuşak geçişler kullanılarak çiçek gerekli Nakış sekans dahilinde kullanılmıştır. Aksi halde, ekipman yanlış olacaktır.


Çapraz dikiş küçük çiçekler (fotoğraf)

06418fabd6fceeXL 2d13516a1fdeff8968670d0acf395c1e 3 57b2f70721091 071-97 73ca07cafce41448e748e73a5afe670b 242 980a630ff2a72df3867cc5d8bf9ad61896ff8d78 1324 1046

Комментарии

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

66 − = 65

map